Forum Klubu ROVERki.pl :: XXV Ogólnpolski Zlot - Podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XXV Ogólnpolski Zlot - Podziękowania
Autor Wiadomość
anisek 



Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Konin

MG ZR

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 21:45   

Siema chciałbym podziękować wszystkim za mój pierwszy zlot i mam nadzieje że nie ostatni była super zabawa np w skręcanie auta emdzika haha, dzięki wielkie za wspaniałą organizacje i do zobaczenia na następnym zlocie :-)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 25, 2014 21:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 22:44   

Cytat:
Przekazałem koledze w Twoim imieniu bo dziś podstawił mi swojego Landka na serwis.
Przed chwilą odwiozłem go na ciapong do Częstochowy.
Jutro przyjeżdża po odbiór autka i go zarejestruję na forum :)

Dzięki Syntax
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Cze 25, 2014 23:53   

To i ja skrobnę kilka słów w moim i orsona imieniu.
Na zlocie byliśmy niestety krótko, ale za to owocnie.
Szacun dla Zarządu za organizację i wybór miejsca. Bardzo ładny i komfortowy ośrodek - niestety o atrakcjach nie mogę zbyt wiele napisać ale z opowieści wiem, że było zacnie.
Bardzo miło było spotkać wszystkie stare i nowe twarze.
Chciałam też podziękować Sylwii za to, że dzieliła się z mężem, a Andrewsowi za to że nim był ;) zouzie, Sennowi i maniaqowi za pogaduchy a Patowi i pelsonowi za rozśmieszanie - Panowie, pomyślcie o kabarecie ;)
A całej reszcie za to, że byli i miło spędziliśmy z Wami czas.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Yennefer 


Członek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Cze 26, 2014 00:28   

Kolejny wspólny Zlot za nami. Jak zwykle było dużo śmiechu, dobrej zabawy, emocji i adrenaliny. Ale zacznę od spraw poważnych...
To drugi zlot, gdy staję po "tej drugiej stronie" - po stronie Organizatorów. Organizacja takiej imprezy wymaga ogromnych nakładów pracy, poświęcenia wolnego czasu oraz zaangażowania, czego być może nie widać aż tak z zewnątrz. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam wraz z Kasjo, siemionem_ i emesem w tym uczestniczyć, a Wasze ciepłe słowa są chyba najlepszym dowodem na to, że ten trud się opłacił. Również Wasze krytyczne uwagi (na szczęście jest ich mniej) są dla nas cenne i mam nadzieję, że dzięki nim będzie tylko lepiej.
Kasjo, siemion_, emes - dzięki za wspólne przygotowania, dyskusje i dużą dawkę wyrozumiałości w ostatnim czasie.
nieszka, MARGOS - są ludzie, dzięki którym udaje się połączyć wszystko w jedną całość - dziękuję za Waszą pomoc, zaangażowanie i wsparcie.
Just4 i dudekmis - :całuski: za pomoc w przygotowaniu Rajdu.

A teraz już mniej oficjalnie ;) Dziękuję Wszystkim za wspaniałą atmosferę, a w szczególności:
Ewelina i Harry - za wspólne knucie, wspaniałe towarzystwo i pozlotowy wypad do Wrocławia. Ewelina, jak zwykle przy stole bilardowym byłyśmy niepokonane :P
MARGOS - za namówienie mnie na paintball, pilotowanie na Rajdzie, zakup kamerki ;) i że jesteś :całus:
Osarro - kto się czubi, ten się lubi :P i tak jesteś naszą łódzką gwiazdeczką...
damiwr - super było Cię poznać, dzięki za wspólne kręgle i opiekę nad Osarro (my go naprawdę lubimy :mrgreen: )
sknerko i mrówka - za podbój parkietu. Musimy to koniecznie powtórzyć (nie pozwolę się następnym razem uprowadzić mężowi ;) )
monalisa2 - za naukę gry w kręgle, nalewki i cudowne towarzystwo;
zetes - za wspaniały charakter i mocny poczęstunek
pat - mam Cię na oku :P
pelson - ... :P
Just4 - fajnie, że nie jestem jedyną dziewczyną na torze :fura:

piter34, Marta, AndrewS, Sylwia, MatiNitro, PaulinkaNitro, Senn, eMdzik, meg - dzięki za wspólnie spędzony czas
Kasjo - za rozmowy od serca

MD, sail, mlody975, anisek - super, że przyjechaliście. Mam nadzieję, że się Wam podobało i zobaczymy się na następnym.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Cze 26, 2014 10:26   

Ja również przyłączam się, w moim i Eweliny imieniu, do podziękowań dla organizatorów i uczestników za moc atrakcji, wrażeń i bardzo miło spędzony czas, a w imieniu Tomasza za wszystkie czułości jakich nie szczędziły mu zarówno ciocie jak i wujkowie.
Bardzo miło było nam zobaczyć, po czasie zlotowej absencji, starych dobrych znajomych i poznać nowe (dla nas) "roverkowe" twarze.

PS>Zapraszamy wszystkich chętnych do Zatora - https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=854303#854303
 
 
monalisa2 




Dołączyła: 23 Sie 2013
Posty: 12
Skąd: Rejowiec



Wysłany: Czw Cze 26, 2014 17:01   

Ogromne podziękowania dla Organizatorów , wszystko było 100 razy lepsze niż sobie wyobrażałam, aż mi żal serce ściska :beczy: , że nie byłam na wcześniejszych zlotach. Od tej pory postaram się być na wszystkich zlotach wraz z moim :fura: i :foto: .

Szczególne podziękowania :

AndrewS jesteś lepszy niż GPS, a jazda za wami była czystą przyjemnością, pozdrów swoja ładniejsza połowę i syna :hurra:
Kasjo, Meg lepszych współlokatorek nie mogłam sobie wymarzyć :hejka:
damiwr , Osarro za pomoc techniczną :idea:
Harry kręgle z tobą to sama przyjemność ale zostaw te kule i łap się szybciej za Ewelinę :terefere2:
piter34 +Marta, Senn, Yennefer + MARGOS, MatiNitro + PaulinkaNitro, emes, Siemion nieszka, pelson91 za nie zapomniane wrażenia

ale przede wszystkim dziękuje wam wszystkim za świetną piątkową zabawę.

MD za świetną jazdę i zawaliste poczucie humoru do dzisiaj na myśl o rajdzie uśmiech pojawia się na mojej twarzy :lol2:

sail za fajne pogawędki :>

Podziękowania dla wszystkich uczestników zlotu za stworzenie wspaniałej atmosfery do następnego razu :hejka2: .
 
 
eMdzik 




Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 124
Skąd: Konin/Poznań

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 27, 2014 01:54   

No to czas na mnie... przede wszystkim dziękuję za możliwość sprawienia wszystkim radości moim "lotem" na torze... starałem się dobrze wypaść... no i "wypadłem" ;) Chociaż w jednej konkurencji zająłem I miejsce ;) Przy tej okazji cieszę się, że Anisek i Tuners mieli zabawę lepszą niż klockami lego ;) a poważnie - DZIĘKI WIELKIE chłopaki za dobrą robotę i BEZINTERESOWNIE(!) poświęcony czas. Po waszej pracy zastanawiałem się czy w ogóle oddawać to auto do mechanika - DudekMiś zrobiłeś dokumentacje jak "prostowaliśmy drzewo" MGikiem więc mam nadzieję, że upublicznisz fotki albo filmik ;) Apropos naprawy - dziękuję jeszcze:
Harremu - mam nadzieję, że spodnie jednak nie są do wyrzucenia, a auto i tak nie będzie na sprzedaż - jest ze mną od prawie 5 lat, zrobiłem nim prawie 160tys km i nie mogę ryzykować że nie przejedzie kolejnych 160tys więc robiony jest na "nówkę nie śmiganą" ;) Przy okazji dzięki, że dałeś mi wygrać parę razy na kręgielni ;)
Ewelinie Harrego - swoimi drobnymi i zwinnymi paluszkami uratowałaś całą "operację" mojego autka (jakkolwiek dwuznacznie to brzmi - to prawda ;) więc dzięki! )
wszystkim zainteresowanym i zaangażowanym zarówno w trakcie jak i po naprawie (dzięki za tel od Margosa i Tunersa czy dojechałem szczęśliwie),
Kasjopea - dzięki za super brelok "MG" i bezpieczne "odprowadzenie" mnie do Łodzi, szkoda tylko, że Cię zabrakło w drodze z Łodzi do Konina - jazda 120-140km/h na autostradzie z częściowo otwartą (zaciętą) szybą była bezcennym przeżyciem ;)
Poza tym dziękuję:
Siemionowi i całemu zarządowi za organizację - było po raz kolejny świetnie i mimo, że zostałem najbardziej poszkodowany przez "tor wyrazów" uważam, że takie tory mogą czegoś nauczyć - szybki, techniczny, naprawdę ciekawy, trochę dziurawy, ale można przymknąć oko ;)
Emes i Zetes - za to, że miałem zacnych współlokatorów, o wspaniałym "gumisoku" Zetesa nie wspomnę ;)
Senn - za dzielenie pokoju, możliwość przejażdżki Twoim poliftowym ZSem, wspólną grę w bilarda i pogaduchy - pamiętaj odzywaj się jak będziesz chciał skoczyć na mecz ;)
Ossaro i Yennefer - za pokaz taneczny na parkiecie kręgielnym w sobotę ;)
Anisek z Anetą - za wspólną podróż na zlot - pamiętaj, że jak mrugam lewym kierunkiem to znaczy, że masz zielone światło i możesz wyprzedzać ;) To tak żebym nie musiał więcej na Ciebie czekać :P Fajnie, że się wybraliście.
MatiNitro - za możliwość odprowadzenia Cię wraz z Pelsonem91 bezpiecznie do pokoju w piątek gdy byłeś delikatnie mówiąc "pod wpływem"... ;)
Maniaq - za wspólne szaleństwo na torze i pogaduchy
Maniu48 i całej ekipie z "pokoju z naprzeciwka" za zaproszenie na kielicha (raz kolorowego, a raz przezroczystego ;) ) i kiełbaskę w piątek ;) Niewiele z tego wieczora pamiętam, ale wiem, że co rusz, to ktoś mnie częstował swoim trunkiem... chyba wszyscy chcieli żebym ten piątkowy tor zapomniał :P
Marecki - dzięki... za to, że Cię nie było i nie przegrałem z dieslem na torze :P a tak poważnie - ŻAŁUJ - miałbyś tyle materiału do skręcenia filmiku, że głowa mała ;)
Pat - Ty to masz fantazje... żeby wskakiwać do basenu o północy ;) ;)
Dzieju - dzięki za pomoc i podprowadzenie pod Castoramę - wiszę Ci też za uszczelniacz do chłodnicy - dolicz do rachunku za VISa ;)
Przepraszam jeśli kogoś pominąłem, i jeszcze raz dzięki wszystkim że byliście i mam nadzieję do zobaczenia na następnym MG-Roverkowym zlocie! ;)
_________________
Jutro zaczyna się dzisiaj...
 
 
Sabz 




Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 299
Skąd: Szklarska Poręba

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 27, 2014 06:24   

EDIT: kurde, pomyliłem tematy :D
W tym chciałem jeszcze podziękować zetesowi za puszczanie aut na starcie i emesowi za mierzenie czasów (choć tutaj przypuszczam, że emes zaspał :D )
_________________
A driver don't pick the car. The car'll pick the driver.
It's a mystical bond between man and machine...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink