Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 75] Prośba o pomoc i sugestie w zakupie.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 75] Prośba o pomoc i sugestie w zakupie.
Autor Wiadomość
alfam17 



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 24
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 20:53   [Rover 75] Prośba o pomoc i sugestie w zakupie.

Witam
Wpadł mi ostatnio w oko Rover 75 z aukcji:
http://allegro.pl/rover-7...4620969240.html

Sprzedawca twierdzi że auto jest w doskonałym stanie, ale jak to handlarz na pewno do końca nie mówi prawdy.
Poprosiłem go o przemierzenie samochodu miernikiem lakieru, o dziwo zrobił to twierdząc że na całym samochodzie jest od 100 do 140um, natomiast na tylnym błotniku od strony kierowcy jest około 200um, i stąd twierdzi że tylko ten element był malowany.
Jestem podejrzliwy ponieważ dawniej obracałem się w takim gronie i wiem jakie manewry przechodziły samochody.
Sprzedawca twierdzi że ma udokumentowany przebieg ale oczywiście książkę serwisową można kupić na allegro, dorobić z dwie pieczątki po 20zł i książkę wypełnić samemu więc nie biorę tego nawet pod uwagę.
Ceny za bardzo nie chce obniżyć i to także daje mi do myślenia. Jeśli już blacharsko jest tak jak mówi to albo miał z 400tyś przebiegu albo padnięty motor bo wtedy można kupić samochód tak by zarobić coś w polsce.

Ogólnie widać że samochód jest przygotowany do sprzedaży ponieważ jest ładnie wypolerowany, pod maską także apteka choć sprzedawca twierdzi że nie prał środka i nie mył silnika.

Dostałem numer VIN ale nasze nawet płatne strony nic nie mówią o tym samochodzie jedynie że był zarejestrowany w belgi i tyle.

Może ktoś z was ma możliwość sprawdzić przebieg samochodu po numerze VIN bo to wszystko wydaje się zbyt piękne by było prawdziwe.

SARRJZLHP3D273790

Może ktoś z was oglądał ten samochód.
Bardzo proszę o wszelką pomoc ponieważ mam trochę kilometrów by go zobaczyć a nie chciał bym wiele stracić by tylko przejechać się na wycieczkę.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 20:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 22:23   

Nie sprawdzisz po VIN Rovera. W tych egzemplarzach było najwięcej 6 podmuch mimo, że oznaczeń jest faktycznie 8. W R75 wada jest sprzęgło, jego podzespoły więc faktycznie mógł kupić tanio, zadbany samochód. Po kierownicy widać że przebieg może być realny
Przebieg można sprawdzić podpinając samochód pod oryginalny komputer diagnostyczny
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Dawidovs 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 362



Wysłany: Sro Paź 01, 2014 08:20   

- pięknie odpicowany do sprzedaży
- brak webasta (ale zawsze można sobie dołożyć) w zimie będzie nie przyjemnie
- brak tempomatu
- brak trakcji
- brzydkie felgi
- nie wiem czy dobrze widzę ale wygląda na to że ma czujnik deszczu na szybie (dziwne że ma czujnik deszczu a nie ma tempomatu)
Ogólnie auto wygląda ładnie ale ma dziwnie dobrane wyposażenie, jakby go ktoś doposażył w niektóre rzeczy. Autor pisze że to wersja Luxury a wiele mu do niej brakuje
 
 
rafalmis1 




Pomógł: 78 razy
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 2998
Skąd: Dynów

Rover 75

Wysłany: Sro Paź 01, 2014 08:35   

Co dziwnego w tym, że ma czujnik, a tempomat nie??
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
alfam17 



Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 24
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Pią Paź 10, 2014 08:09   

Panowie nabyłem ten samochód. Mimo że może wyposażenie nie jest na największym poziomie to poza kilkoma szczegółami samochód okazał się super zadbany. Środek jest faktycznie nie prany a wygląda jak nowy. Blacharka 90% oryginalna, robiony był tylko tylni błotnik. Jak na samochód z 2003r to aż dziw bierze że blacharsko jest w takim stanie mimo że nie był polerowany ponieważ ma delikatne ryski możliwe do usunięcia przez polerkę. Środek wygląda jak na 100tyś.
Do zrobienia na pewno są hamulce bo tarcze mają już lekkie ranty oraz poduszka pod silnikiem ponieważ gnębi go standardowa przypadłość czyli drgania przenoszone od silnika na budę.

pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover R75 2.0 CDT] Prośba o pomoc w zakupie
Nagash Chcę kupić ROVERka 13 Sob Lip 29, 2017 22:52
Nagash
Brak nowych postów [ROVER 45] prosba o pomoc w zakupie
alutka1985 Chcę kupić ROVERka 14 Sob Sie 11, 2012 13:56
szoso
Brak nowych postów [ROVER 45] diesel prosba o pomoc w zakupie
alutka1985 Chcę kupić ROVERka 12 Sob Lip 28, 2012 00:20
alutka1985
Brak nowych postów [Rover 75] pomoc przy zakupie, prośba o opinię
minia Chcę kupić ROVERka 2 Nie Sie 26, 2012 01:02
sash997



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink