Forum Klubu ROVERki.pl :: Projekt "Kalendarz 2016"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: siemion_
Sro Gru 30, 2015 22:46
Projekt "Kalendarz 2016"
Autor Wiadomość
Yennefer 
KlubowiczCzłonek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: ŁódźWysłany: Nie Lut 01, 2015 21:50   Projekt "Kalendarz 2016"

Długo wyczekiwany Kalendarz Klubowy 2015 rozchodzi się niczym świeże bułeczki, u niektórych z Was może nawet wisi już na ścianie. My tymczasem rozpoczynamy projekt Kalendarz Klubowy 2016!
Miniona edycja sporo nauczyła, mam nadzieję, że wyciągnęliśmy z tej lekcji właściwe wnioski. Aby usprawnić prace nad kalendarzem na przyszły rok, zaprosiliśmy do projektu Markza, Marcina84 oraz Pawkaza. Chłopaki są pełni energii, pomysłów i zapału do pracy, wierzę więc, że dzięki ich pomocy tym razem wygramy walkę z czasem.
Kilka słów o projekcie. Nadal będzie miał on formę konkursu fotograficznego podzielonego na etapy. Nie zabraknie także nagród za najlepsze zdjęcia. Mamy nadzieję, że regularnie zamieszczane ciekawostki i artykuły z zakresu technik fotografowania pozwolą Wam na robienie naprawdę dobrych zdjęć.
Kończymy prace nad regulaminem konkursu – lada dzień umieścimy go w temacie kalendarzowym. Zależy nam, by był dla wszystkich zrozumiały i jasno określał zasady naszej zabawy. Dziś już zapraszam Was Wszystkich do podjęcia fotograficznego wyzwania. Stwórzmy wspólnie fajny, wypełniony naszymi czterema kółkami kalendarz na 2016 rok. :foto:

Ostatnio zmieniony przez kasjopea Pon Lut 02, 2015 11:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦


Wysłany: Nie Lut 01, 2015 21:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)
 
 
Yennefer 
KlubowiczCzłonek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: ŁódźWysłany: Wto Lut 03, 2015 18:36   

Drodzy Roverkowi Fotomaniacy,

przedstawiamy regulamin tegorocznej edycji fotograficznego konkursu kalendarzowego!

1. Zdjęcia do konkursu można zgłaszać NAJPÓŹNIEJ do 14 listopada 2015 na adres mailowy: foto(at)roverki.pl
WAŻNE - prosimy o umieszczeniu swojego nicku w treści maila.

 15 kwietnia - zakończenie I etapu.
 1 lipca - zakończenie etapu II
1 sierpnia - zakończenie konkursu na "naj-foto" zlotowe
 15 września - zakończenie etapu III
 14 listopada - zakończenie etapu IV

2. Na zakończenie każdego etapu pojawi się na stronie klubowej podsumowanie, w którym przedstawimy zwycięzcę danego etapu, i dla którego przewidziana są nagrody w postaci: pendrive'a z nadrukiem swojego własnego samochodu / podkładki pod mysz / kubka w kształcie obiektywu.

3. Forma wyboru zdjęć pozostaje bez zmian, jak w edycji kalendarza 2015. O jakość i spójność fotografii, które znajdą się w kalendarzu 2015 zadba komisja wyłoniona przez Zarząd Klubu w składzie: Maniaq, Yennefer, Pawkaz, Marcin 84, Markzo.

4. Tematyka zdjęć to auta marek Rover, MG i Land Rover. To, w jakiej scenerii zdjęcia zostaną zrobione zależy tylko od Waszej kreatywności i możliwości. Zachęcamy do eksperymentowania i zabawy z fotografią, niecodzienne zdjęcia z pomysłem mają większą szansę na wygraną!

5. Niezbędnym wymogiem technicznym jest POZIOMY kadr fotografii. Dopuszczamy zdjęcia z aparatów fotograficznych jak i telefonów komórkowych, z wyjątkiem zdjęć czarno-białych oraz wykonanych w sepii. Prosimy o nadsyłanie fotografii w jak najwyższej rozdzielczości i jak najlepszej jakości.

5a. Prosimy również o nadsyłanie fotek detali, ciekawostek, elementów ozdobnych, komór silnika, wnętrza etc. Zdjęcia te zostaną również wykorzystane przy tworzeniu kalendarza.

6. Zdjęcia mogą wysłać zarówno Klubowicze, Sympatycy oraz Członkowie Komisji. Na każdy etap można przesłać maksymalnie 10 fotografii. Jeśli jednak zdjęcie Klubowicza i Sympatyka będzie na tym samym poziomie estetycznym czy artystycznym, to wybrane zostanie zdjęcie Klubowicza. Ponadto w kalendarzu może znaleźć się tylko raz dany samochód.

7. W tej edycji będzie jedno głosowanie, na podstawie którego zostanie wyłoniona zwycięska fotografia. To konkurs na „najlepszą fotografię ze zlotu letniego” przedstawiającą samochód naszych marek. Prace nadsyłać będzie można do 1 sierpnia, z otrzymanych prac komisja wybierze te, które spełniają wymogi techniczne i opublikuje je na stronie klubowej do 23 sierpnia. Głosować będziemy od 23 do 31 sierpnia. Fotka z największą liczbą głosów znajdzie się na czerwcowej karcie kalendarza 2016.

Z nadesłanych przed Was prac komisja wybierze 11 zdjęć, czerwcowe będzie wyborem Klubowiczów i Sympatyków.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwość prosimy o kontak z nami.
Konkurs kalendarzowy uważam za otwarty! Aparaty w dłoń i do dzieła!
 
 
 
Yennefer 
KlubowiczCzłonek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: ŁódźWysłany: Wto Lut 10, 2015 11:42   

Jak dotąd zima zachowywała się nieśmiało – tu lekko przypruszyła, tam ciut zmroziła. Dopiero w ten weekend trochę odważniej pokazała swe oblicze obsypując nas od Bałtyku po Tatry białym puchem. Czy to jej pierwsze czy ostanie podrygi, trudno powiedzieć. Zamiast jednak wkurzać się na to, że znów musimy odśnieżać, skrobać i wlec się za jakimś „mocarzem na letnich”, spróbujmy spojrzeć na zimę łaskawszym okiem i ją maksymalnie wykorzystać! :wink:
W ramach I etapu konkursu kalendarzowego ogłaszamy krótki podkonkurs na zdjęcie w zimowej scenerii. Dla autorów 3 najciekawszych prac czekają: kalendarz klubowy 2015, smycz klubowa i NAGRODA NIESPODZIANKA! Na Wasze zdjęcia czekamy do końca lutego. A więc aparaty w dłoń i do dzieła, oczarujcie zimę Waszymi R i MG!
 
 
 
Yennefer 
KlubowiczCzłonek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: ŁódźWysłany: Sro Lut 25, 2015 08:32   

Wygląda na to, że zima spłatała nam figla i sobie poszła drwiąc z naszych pomysłów na sesję fotograficzną w zimowej scenerii. A może macie jakieś starsze zdjęcia Waszych R i MG w śnieżnym puchu? Je także możecie przysyłać w ramach naszej fotograficznej zimowej zabawy. Czekamy do końca lutego!
Poza tym przypominamy o trwającym niezależnie I etapie konkursu kalendarzowego. Może warto nie oglądając się na kaprysy zimy poszukać z aparatem śladów wiosny?
 
 
 
Yennefer 
KlubowiczCzłonek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: ŁódźWysłany: Pią Mar 06, 2015 00:12   

Kapryśna zima dość skutecznie pokrzyżowała nasze fotograficzne plany. W ramach podkonkursu na najlepsze zdjęcie w scenerii zimowej jedynie Harremu i Satyavanowi udało się uchwycić ich auta w śnieżnym puchu. Postanowiliśmy więc nagrodzić ich obu, gratulujemy!

Poniżej prezentujemy sesje Harrego i Satyavana.
 
 
 
Yennefer 
KlubowiczCzłonek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: ŁódźWysłany: Wto Mar 24, 2015 08:07   

Kochani,
zima nie dała nam specjalnie szans na sesję w śnieżnym plenerze. Wykorzystajmy więc wiosnę! Zamiast wpadać w szpony przedświątecznych szaleńczych przygotowań, można przecież zabrać roverka za miasto. Coraz cieplejsze promienie wiosennego słońca, budząca się do życia zieleń, błękitne niebo i brykające pod maską rumaki, czegóż chcieć wiecej? ;) Nic, tylko zatrzymać czas dźwiękiem migawki aparatu.
Czekamy na zdjęcia Waszych R i MG w wiosennej odsłonie. Przypominamy, że powoli zbliżamy się do końca I etapu konkursu i wyłonienia pierwszego zwycięzcy - macie czas do 15 kwietnia!
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 20:28   

Dostepne są jeszcze ostatnie sztuki klubowego Kalendarza 2015. Zainteresowani płacą 10 zł, na cenę składa się koszt wysyłki listem poleconym oraz twarda koperta. Wychodzi na to, że kalendarz oddajemy za kompletną darmochę :) Zainteresowanych odsyłam do tematu:

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874568#874568

to nie prima aprilis, kto pierwszy ten lepszy :)
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 20:30   

Klubowicze i Sympatycy 15 kwietnia miał zakończyć się I etap edycji Kalendarza Klubowego 2016. Jednak z uwagi na znikomą ilość nadesłanych zdjęć wydłużamy termin nadsyłania prac o tydzień - do 22 kwietnia. Rozumiemy, że zima była jaka była, może nie było okazji na zrobienie tego "jednego na milion" zdjęcia, jednak nie zniechęcajcie się! Przesyłajcie to co udało Wam się stworzyć, może akurat będzie to dokladnie to, czego potrzebujemy.

Szczególnie zwracam się do uczestników I Spotu Integracyjnego w stolicy Tatr - Zakopane 2016! Mieliśmy okazję gościć w pięknych miejscach przy ślicznej pogodzie, wielu z Was robiło zdjęcia swoim samochodom. Nie czekajcie, ślijcie je do nas!

Na zwycięzców jak zawsze czekają nagrody, a chyba największą z nich będzie możliwość oglądania swojego Roverka/MG na kartach przyszłorocznego kalendarza :)

Nie ma na co czekać, wysyłać fotki !!
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 22:31   

Dobiegł końca I etap V edycji Kalendarza Klubowego. Niestety, matka natura spłatała nam małego figla, i była figa a nie zima. Jednak mimo to, daliście radę i trafiło do nas całkiem sporo dobrych zdjęć. Zdjęcia nadesłali: Satyavan, Harry, Scareface, Osarro, Avinle, KINIA, Greg-si, 0L0, WiktorCoupe, Ela.

50 nadesłanych zdjęć opublikowaliśmy na na stronie ROVERki.pl

https://www.roverki.eu/sp...ie-etapu-i.html

Zwycięzcą I etapu zostaje Greg-si, gratulujemy!
.
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Wto Maj 12, 2015 11:43   

Swojego czasu koleżanka thebloody www.kobiece-atelier.com napisała dla Was krótki arcik na temat fotografowania, a dokładniej rzecz biorąc o ogarnięciu światła na zdjęciach. Postanowiliśmy przypomnieć Wam ten mały poradnik, pierwsza część poniżej.

Fotografowanie samochodów cz. 1 MALOWANIE ŚWIATŁEM

Zrobienie dobrego - pod względem technicznym i estetycznym - zdjęcia stanowi nie lada wyzwanie. Bez względu na to, czy jesteś amatorem czy profesjonalistą, Twoim głównym sprzymierzeńcem i jednocześnie wrogiem, którego musisz okiełznać, jest światło. W wypadku fotografowania samochodu oświetlenie odgrywa kluczową rolę: nadaje zdjęciu klimat i jednocześnie w 90% wypadków klasyfikuje je w kategorii prawidłowego bądź nie, a więc decyduje o tym, czy Komisja wybierze Twoje zdjęcie do kalendarza

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Nasze zdjęcie powinno posiadać „prawidłową ekspozycję“, a więc nie może być ani za jasne ani za ciemne. Na fotografii powinny być wszystkie detale, zarówno w miejscach najjaśniejszych jak i zacienionych. Innymi słowy: nic nie powinno być na zdjęciu całkiem białe (np. wypalone słońcem lub lampą błyskową) ani całkowicie czarne, pozbawione szczegółów, detali, faktur. Jeśli jesteś osobą początkującą, masz „zwykły“ aparat i ustawiasz go w trybie automatycznym, być może napotkasz problem z ustawieniem poprawnej ekspozycji. Co możesz zrobić?
- poszukaj ładnie oświetlonego miejsca, najlepiej za dnia, ale unikaj ostrego słońca w południe
- ustaw auto w ceniu lub wybierz nieco pochmurny dzień
- wybierz się na sesję zdjęciową z samego rana lub późnym popołudniem
- jeśli słońce bardzo mocno świeci, a Twoje zdjęcia wychodzą kontrastowe (na zdjęciu znajdują się wypalone miejsca lub takie bez żadnych detali, pochłonięte cieniem), włącz lampę błyskową! Dziwi Cię fotografowanie z błyskiem w słońcu? Zapewniam Cię, że błysk flesza rozjaśni nieco głębokie cienie powodowane ostrym słońcem, dzięki czemu łatwiej uzyskasz prawidłowe naświetlenie fotografii

Cała fotografia opiera się na opanowaniu światła (kadr i kompozycja powinny być poprawne i ciekawe, ale nawet one bez odpowiedniego światła, a więc prawidłowej ekspozycji, nie są nikomu potrzebne do szczęścia! Komponowaniem i kadrowaniem zajmiemy się zatem przy następnym wpisie). W związku z omawianym dziś zagadnieniem oświetlenia mam dla Ciebie cenną radę: zanim przystąpisz do fotografowania... umyj samochód! Śmiejesz się? Moje zdjęcie, które znajduje się w klubowym kalendarzu w miesiącu luty przedstawia auto opryskane błotem, które to auto chwilę przed zrobieniem zdjęcia było pieczołowicie wypucowane. Rzadko kiedy brudny samochód będzie dobrze wyglądać na zdjęciu (chyba, że taki masz artystyczny zamysł). Jednak pamiętaj, że prawidłowo oświetlone zdjęcie obnaży każdy detal i nawet najmniejszy brud będzie widoczny na fotografii i odwróci uwagę od tematu – czyli od Twojego auta.

 
 
 
Yennefer 
KlubowiczCzłonek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: ŁódźWysłany: Sob Maj 30, 2015 15:54   

XXVII Ogólnopolski Zlot Letni zbliża się wielkimi krokami. Wielu z Was nadchodzące dni wykorzysta na dopieszczenie autka tak, by godnie się prezentowało wśród innych R i MG w Skaryszewie. A my przypominamy, że trwa II etap fotokonkursu kalendarzowego. Zachęcamy do uwieczniania Waszych przygotowań oraz ich efektów końcowych. To także może być ciekawy temat na zdjęcie do kalendarza 2016 :foto:
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Nie Cze 07, 2015 23:45   

Przypominamy o konkursie na „najlepszą fotografię ze zlotu letniego” przedstawiającą samochód naszych marek. Prace nadsyłać będzie można do 1 sierpnia, z otrzymanych prac komisja wybierze te, które spełniają wymogi techniczne i opublikuje je na stronie klubowej do 23 sierpnia. Głosować będziemy od 23 do 31 sierpnia. Fotka z największą liczbą głosów znajdzie się na czerwcowej karcie kalendarza 2016.

Yo ho ho! Zlot tuż tuż, czas odkurzyć aparaty i brać się do pracy, piękne Roverki/MGki czekają! Gorąco zachęcamy wszystkich zlotowiczów do pstrykania zdjątek i wysyłania ich na nasz adres: foto@roverki.pl Najlepsze prace zostaną nagrodzone!!


https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sro Cze 24, 2015 06:52   

Jeszcze tylko 6 dni dzieli nas od końca II etapu naszego konkursu! Chwalicie się na forum oraz facebooku swoimi pięknymi samochodami, które prezentują się lepiej niż nie jeden nowy egzemplarz na salonowej wystawie. Nie zmarnujcie okazji i zawalczcie o miejsce na kartach kalendarza! Do 1 lipca czekamy na Wasze prace. Aparaty w dłoń i do dzieła!
.
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sro Lip 08, 2015 21:57   

Witajcie!

Kończymy kolejny etap naszego konkursu kalendarzowego. Piękne wiosenne miesiące niestety nie zmotywowały Was zanadto do plenerowych sesji. Na szczęście kilku zapaleńców regularnie nadsyłało swoje prace. Otrzymaliśmy 34 fotografie, ich autorzy to: OLO, Pelson91, Gekus, MD, Paździoch, Piotrek Kalinowski, longer86, jas koks, scareface, adam_26, markzo.
Naszym zdaniem najciekawsze zdjęcie wykonał Paździoch. To właśnie jego 420-tka zagości w kalendarzu na rok 2016. Wszystkim bardzo dziękujemy za nadesłane zdjęcia i z niecierpliwością czekamy na więcej! Już wkrótce pozostale nadesłane zdjęcia pojawią się na naszej stronie klubowej.

Przypominamy również, że do 1 sierpnia można wysyłać zdjęcia do konkursu na najlepszą fotografię zlotową!!


.
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sob Sie 01, 2015 10:24   KONKURS ZLOTOWY

Do końca dzisiejszego dnia jest jeszcze czas na nadesłanie prac do KONKURSU ZLOTOWEGO To konkurs na „najlepszą fotografię ze zlotu letniego”przedstawiającą samochód naszych marek.

W tej edycji będzie jedno głosowanie, na podstawie którego zostanie wyłoniona zwycięska fotografia. Prace nadsyłać będzie można do1 sierpnia, z otrzymanych prac komisja wybierze te, które spełniają wymogi techniczne i opublikuje je na stronie klubowej do 23 sierpnia. Głosować będziemy od 23 do 31 sierpnia. Fotka z największą liczbą głosów znajdzie się na czerwcowej karcie kalendarza 2016.

już 23 możecie podnieść rękę i nacisnąć guzik, ćwiczyliśmy to na Zlocie :P

 
 
 
Markzo 
Klubowicz

Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7144
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 23:48   

Lato, lato i po lecie... a po lecie przyszła? jesień :D może jeszcze nie kalendarzowa, ale wakacje już za nami :( Nieuchronnie zbliża się zakończenie III etapu kalendarza 2016, a nasza skrzynka pocztowa świeci pustkami. Zachęcamy do przesyłania zdjęć na nasz adres mailowy foto@roverki.pl, czekamy do 15 września!
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
siemion_ 
KlubowiczCzłonek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 922
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 21:42   

Kończy się 3ci etap naszego konkursu. Jesteśmy mocno rozczarowani ilością nadesłanych prac. Zdjęcia nadesłały tylko 3 osoby. Harry, AndrewS i markzo. W tym etapie zwycięskie zdjęcie należy do markzo, gratulujemy!

Tym samym "wpadamy" na ostatnią prostą w tym roku - zaczynamy ostatni, IV etap konkursu! To niepowtarzalna szansa, żeby zdobyć miejsce na karcie kalendarza dla swojego Roverka/MG. Przesyłajcie co macie, na pewno coś się nada. Jeszcze raz gorąco zachęcamy.
 
 
 
Markzo 
Klubowicz

Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7144
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Paź 31, 2015 15:02   

Witajcie!
Już tylko 18 dni dzieli nas od wielkiego święta miłośników brytyjskiej motoryzacji - XXVIII Zlotu Ogólnopolskiego!
Po raz drugi w tym roku będziemy mieli okazje spędzać wspólnie czas, do tego w pięknej okolicy. Takie połączenie aż prosi się o uwiecznienie na fotografiach. Dlatego zachęcamy wszystkich do zabrania aparatów na Zlot i wykorzystania każdej okazji do zaprezentowania swoich maszyn w górskiej scenerii.

Na Wasze pracy czekamy do 14 listopada!

Mamy dla Was też specjalną niespodziankę. Foto-Loteriada ;) To coś spodoba się każdemu, kto chce zafundować swojemu ROVERkowi/MGkowi sesję zdjęciową!

W trakcie piątkowej integracji będzie możliwość kupna losów, które wezmą udział w losowaniu. Cały dochód z loterii zostanie przeznaczony na zbliżającą się kolejną już edycję "Zamieńcie ROVERy na renifery", a szczęśliwy zwycięzca, a raczej jego wehikuł, na czas Zlotu otrzyma własnego paparazzi. Auto zostanie obfotografowane z każdej strony, więc jest duża szansa że zdjęcie trafi na karty Kalendarza 2016r.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Markzo 
Klubowicz

Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7144
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Paź 31, 2015 15:06   

Jeszcze tydzień temu bawiliśmy się razem na XXVIII Ogólnopolskim Zlocie naszego Klubu ;) Jedną z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów była Foto-Loteriada. Szczęśliwym zwycięzcą został adam_26 ;) Nagrodą była sesja zdjęciowa jego pięknej 75tki oraz miejsce w kalendarzu klubowym :) Gratulujemy!

Cała sesja zostanie niedługo zaprezentowana na łamach forum, a tutaj przedstawiamy zdjątko na zachętę :)

Przypominamy, że tylko do 14 listopada można nadsyłać zdjęcia do ostatniego w tym roku etapu kalendarza! Za oknem piękna, złota, polska jesień, nie dajcie się prosić i nadsyłajcie zdjęcia ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Markzo 
Klubowicz

Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7144
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Lis 15, 2015 00:19   

Czas szybko leci ;) A w raz z nim zakończył się ostatni etap Kalendarza na rok 2016. Jego zwycięzcą został WiktorCoupe. Serdecznie gratulujemy!

Chcieliśmy również podziękować za wszystkie nadesłane zdjęcia, ta edycja obfitowała w wiele na prawdę dobrych prac. Cieszy nas ciągle poprawiający się poziom prezentowanych fotografii. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pokażecie nam jeszcze lepsze fotki!

Poniżej prezentujemy zwycięzce 4 etapu :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: KALENDARZ - 2018!
siemion_ Informacje Ogólne 2 Czw Sty 03, 2019 22:23
sobierw
Brak nowych postów Propozycje na kalendarz 2016
maniaq Informacje Ogólne 20 Pią Mar 06, 2015 16:08
Markzo
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi KALENDARZ - 2017!
Markzo Informacje Ogólne 16 Sro Sty 11, 2017 17:18
MarkzoForum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink