Forum Klubu ROVERki.pl :: Oddziały regionalne
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Oddziały regionalne
Autor Wiadomość
szpynior 



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Czw Mar 12, 2015 10:45   Oddziały regionalne

Zmiana w dziale spoty
Proponowałbym to co zauważyłem na forum vectry
Stworzenie działów dla każdego województwa i tam wpisanie koordynatorów, tematy o spotach uciekają

I tak przykładowo każdy koordynator jest moderatorem w swoim województwie,

Link

Może warto spróbować czegoś nowego ?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Mar 12, 2015 10:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 13:56   

U nas na forum wg mnie dobrze to działa.
To prawda, że tematy uciekają w dół, ale zawsze ktoś odnajdzie lub np w przypadku Warszawy/Piaseczna zakładane są nowe tematy z konkretną datą spotkania.
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
szpynior 



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Czw Mar 12, 2015 16:07   

Jednak takową nowa forma nie ma służyć wyłącznie do umawianie się lecz do poprawy współpracy w regionie. Dobrze czasem popisać nawet i głupotach czy innych sprawach. Wszystko mniej formalnie. Dodatkowo osoby które nie znają forum bądź może zajrzały przez przypadek szybko znajdą swój region i może tam zawitają. Nie mam pojęcia jak to wygląda od strony technicznej czy jest takowa opcja. Lecz spróbować można i zobaczy się czy takową frma psuje ludziom. Gdyż jak widać usteczniamy się a nie idziemy do przodu.
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 16:19   

Pawkaz napisał/a:
U nas na forum wg mnie dobrze to działa.
To prawda, że tematy uciekają w dół, ale zawsze ktoś odnajdzie lub np w przypadku Warszawy/Piaseczna zakładane są nowe tematy z konkretną datą spotkania.


z działem tehnicznym też był bałagan, teraz jest podział na modele i jest lepiej.
Może ot jest dobry pomysł, ponieważ pełno tematów i ciężko znaleźć z swojego województwa.

Tak jak zauważyłeś warszawa zakłada ciągle inny temat odnośnie spotu, osobiście uważam, że tworzy to bałagan.
Moderatorem "wojwództw" był by koordynator regionalny
 
 
 
j0zek 



Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Mar 12, 2015 16:35   

Myślę, że to dobre rozwiązanie.
Zawsze jak wejdę w okręg Wielkopolska to zawsze będzie pusty :twisted:
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Mar 12, 2015 17:03   

Widzisz j0zek poznaniacy zapracowani są :P

Fakt faktem teraz jest miszmasz i ciężko cokolwiek znaleźć. Jak ktoś już jakiś temat widział to wiadomo - znajdzie. Ale jak ktoś wchodzi 1 raz i nie ogarnia to o matko :P
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
j0zek 



Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Mar 12, 2015 17:18   

W Lesznie tez zapracowani:D

Na pewno będzie lepiej z tym podziałem, ponieważ łatwiej będzie odkopac jakiś temat.
 
 
szpynior 



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Pią Mar 13, 2015 08:15   

Jakby nie było Coś trzeba w tym kierunku zrobić.
Czy administracja może udzielić informacji ilu mamy nowych użytkowników począwszy od stycznia br ?
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Mar 13, 2015 09:18   

z administracji nie jestem, ale w spisie użytkowników patrząc po datach rejestracji to od 1 stycznia do dziś na forum zarejestrowanych jest 555 nowych osób, ale to chyba niezbyt miarodajna informacja bo ile z tych osób zarejestrowało sie tylko 1 razowo, żeby wykorzystać forum w jednym przypadku i więcej się nie pojawią
_________________
75 Red Edition
 
 
szpynior 



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Pią Mar 13, 2015 09:37   

longer86, faktycznie - nie spojrzałem, lecz co mnie zastanawia a o co również prosiłem to obowiązkowe zaznaczenie skąd kto jest, może 10% nowych użytkowników wpisało dane. Gdyby te dane były wypełnione ( oczywiście może się zdarzyć iż są niepoprawne), można wysłać do takowych osób zaproszenie na spota itp - przypomnieć się . Powracając do oddziałów - osoby te będąc nowe na forum szybciej odnajdą się w odpowiednim regionie niż przeszukując pozostałe tematy. Poszukując zamiennika dla MG chciałem zakupić Signum bądź VC i tam właśnie na forum takowe rozwiązanie mi się spodobało, a już z niejednego forum korzystałem .
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Mar 13, 2015 09:46   

mozna by wprowadzić, żeby choćby obowiązkowe przy rejestracji było podanie województwa. Bez tego by nie przeszło, a województwo to nie żadna tajemnica.

Było by prościej, a można by i wysyłac wiadomości grupowe? przykładowo województwo wielkopolskie wyślij do wszystkich ;)

Ludzi na forum jest prawie 22tys, ile z nich się udziela? sporo rzeczy już jest wyjaśnione, a największy ruch i w zasadzie też najczęściej tam jestem to shoutbox na głównej, małe grono osób tam jest, ale przez 4 lata pisania na forum nie miałem takiej "integracji" z innymi jak na SB
_________________
75 Red Edition
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Pią Mar 13, 2015 11:43   

longer86 napisał/a:
udzi na forum jest prawie 22tys, ile z nich się udziela?

Może z 80-100 :wink:
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Mar 13, 2015 12:38   

To juz i tak dużo.... Po za Rapem to z modów rzadko kogoś widać.
_________________
75 Red Edition
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Pią Mar 13, 2015 14:53   

Podoba mi się pomysł, na pewno jest warty omówienia i przetestowania.
Musimy iść do przodu...

Pozdrawiam,

V.
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Mar 13, 2015 14:58   

mnie również się podoba :ok:
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Pią Mar 13, 2015 15:20   

jestem ZA
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Mar 14, 2015 13:28   

A ja bym się wstrzymał z wszelkimi modyfikacjami, do czasu powstania nowego forum.
Niestety, a może i b. dobrze, ale to forum oparte jest o b. przestarzały skrypt, który codziennie niemal należy modyfikować, bo ujawniane są nowe "dziury", które mogą zagrażać danym. Ilość odwiedzin wciąż rośnie, a ten silnik nie potrafi się przed tym obronić.

Konieczne zatem będzie uruchomienie forum na nowym silniku, pewnie będzie to phpbb 3.0.
Wiem też, że wiele funkcji z tego forum przestanie istnieć. Prawdopodobnie dodatki takie jak garaż także zostaną wyłączone. Dodatkowo wszelkie funkcje typu klubowicze nad sympatykami w temacie Nasze auta, ulubione tematy, wymaganie prefiksów w tematach "[" i "]" oraz pola dodatkowe takie jak silnik, typ, itp. także będą niedostępne.

Największe zalety jakie przyjdą ze zmianą forum to szybszy, bezpieczniejszy i lżejszy dla serwera skrypt. Dodatkowa zaleta, to że będzie możliwe uzyskanie dostępu do forum za pomocą aplikacji TAPATALK.

Dlatego do tego czasu można zbierać pomysły, ale realizacja ich musi pozostać do czasu uruchomienia nowego forum. Wszelkie zmiany w drzewie for i podfor pewnie ulegną zmianie i wtedy na nowo trzeba będzie je ułożyć.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Mar 14, 2015 13:41   

"Dodatkowo wszelkie funkcje typu klubowicze nad sympatykami w temacie Nasze auta"
Ta funkcja to akurat się posypała trochę... Pomimo że system się klubowiczem mój temat zalega gdzieś dalej, a wyżej są tematy dawnych klubowiczów, obecnie sympatyków.

Wiadomo coś kiedy mniej więcej będą wprowadzone zmiany o których piszesz wyżej? :wink:
_________________
75 Red Edition
 
 
szpynior 



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 891
Skąd: Grudziądz



Wysłany: Sob Mar 14, 2015 14:02   

MaReK, a na kiedy takowa operacja jest zaplanowana ?
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Mar 14, 2015 14:09   

szpynior napisał/a:
a na kiedy takowa operacja jest zaplanowana ?
wlasnie! bo musze gdzies przepisac zawartosc garazu, tylko tam notuje wszystkie naprawy w moim aucie..
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink