Forum Klubu ROVERki.pl :: Emigracja - Islamizacja
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Emigracja - Islamizacja
Autor Wiadomość
Wodny 




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 24



Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 20:15   Emigracja - Islamizacja


http://warszawawpigulce.p...i-za-popularny/

Co o tym myślicie ??
Ja jestem przeciw sprowadzaniu ich tutaj, tym bardziej do polski która nie ma pieniędzy na nic (oprócz na urzędników), Czemu ich do siebie nie ściągają bogate kraje arabskie Kuwejt itp itd
Jeszcze rodziny chrześcijańskie które mogły by to udowodnić i nie odmówiły by jajecznicy z boczkiem chlebka ze smalczykiem, to nie widze dla takich problemu :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 20:15   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 20:25   

a ja jestem coraz bardziej za tym, żeby popakować ich w kontenery i wysłać z powrotem, w międzyczasie budując mur oddzielający Europę od reszty. Nie mam tolerancji dla dziczy...
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Wodny 




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 24



Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 20:40   

pelson91, :ok:
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 20:45   

Inną sprawą jest pomoc ludziom, którzy tej pomocy potrzebują, a inna sprawa przyjmować emigrantów 'wojennych' z krajów, w których wojny nie ma, bo tych jest raczej większość.

Druga kwestia to rozumiem pomagać ludziom. Nie rozumiem tylko dlaczego taki emigrant ma mieć lepiej jak obywatel Polski, który też potrzebuje pomocy, a w zamian mimo tego, że jest obywatelem naszego kraju jego rodzina, być może on sam płacił w tym kraju podatki (nie każdy bezrobotny/bezdomny to patologia) dowiaduje się, że wszyscy mają go w :dupa: i zamiast jemu pomagają emigrantom.

A ci emigranci nie idą do krajów arabskich, bo tam będą mieli bardziej przerąbane jak u siebie. Tam w przeciwieństwie do EU nikt ich nie będzie niańczył.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 20:49   

Najgorsze jest to, że pchają się na siłe tam, gdzie niekoniecznie są mile widziani. No i równie słabe jest to, ze głowy państw mają w dupie za przeproszeniem zdanie obywateli, którym np takie działania się nie podobają i chcieliby ich zaprzestania
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 21:00   

A nie Imigracja - Islamizacja? ;>

pelson91 napisał/a:
Nie mam tolerancji dla dziczy...

W kupie siła - każdy kibel to wie. Kibol znaczy się...

"Niech przyjeżdżają. Mamy Auschwitz - sporo pomieści"
To nie moje słowa ale śmiechłem, kiedy usłyszałem powyższy komentarz.
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 21:11   

NoPE ale już znaleźliśmy ośrodek dla emigrantów ;)

_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 21:58   

Może nie tyle co w Prypeci ale mamy Pstrąże i Kołomino - poradzieckie polskie miasta widma i to z lepszym socjalem niż Auschwitz :)
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 22:09   

Ja jestem za tym żeby wywalić cala ta NATO/USA z Europy i zakończyć wojnę w ich krajach to nie będzie tych ludzi.

MY wszyscy jesteśmy winny temu co się tam dzieje. :!:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
Wodny 




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 24



Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 22:46   

Remigiusz, Nie ma sprawy niech przyjedzie, matka ojciec dwójka dzieci, rodzina biedna zmuszona by uciekać
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 01:37   

podoba mi się podejscie wegrów - wybudować wielki mur i niech ta hałastra wraca do swojego kraju razem ze swoją powaloną religią. I nie, nie czuje się w żaden sposób winny czy odpowiedzialny - z daleka od Polski niech się trzymają!!
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 10:29   

Ciekawe jak Anglicy, Irlandczycy mówią/mówili o polakach tam przyjeżdżających.
Sytuacja inna ale...
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
0L0 




Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 834
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 11:09   

Ja popieram politykę Węgrów i Australijczyków, ale w głębi serca uważam, że najskuteczniejszą polityką antyimigracyjną jest kilka gram ołowiu w miedzianym płaszczu :twisted:
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 11:18   

greg-si, Mówili podobnie za pewne, ale różnica także że nasi rodacy jeżdżą tam normalnie pracować w większości (wiadomo jakaś patologia się znajdzie wszędzie), i bądź co bądź jest to na + dla tamtejszej gospodarki, bo w końcu pracują -> zarabiają -> wydają/płaca podatki = gospodarka się rozwija. Także dla mnie to sytuacja z goła inna, ta banda "orków" przyjedzie i będzie oczekiwać zakwaterowania, jedzenia i czego tam jeszcze to nie wiem a do pracy ciekawe czy im się będzie kwapiło?

Weźmy na przykład koczowiska Romów w naszym kraju, ile to się słyszy/czyta w mediach że kradną, napadają na ludzi itp, a ilu z nich normalnie pracuje? Większość siedzi na tyłkach , oczekując zasiłków czy innej pomocy...

IMHO, wywalić ich tam skąd przyszli, ja ich postrzegam jako bandę bezmyślnych dzikusów, nic dobrego ze sobą nie przyniosą. Jak to nie pomoże to wybudować mur po granicy :D
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
dzelo23 




Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 11:26   

Wszystko zależy od człowieka. Jak ktoś jedzie uczciwie pracować to zazwyczaj nie ma problemu, zazwyczaj nie ma. Co innego jak sciemnia i kombinuje by tylko brać pieniądze, dostać mieszkanie i nie pracować,
Co do imigrantów z Afryki to oni w większości uciekają przed wojną, tam czeka na nich jedynie śmierć. Pierwsze grupy uchodźców wg mnie to byli ludzie wykształceni z kasą na ucieczkę i nie było z nimi aż takich problemów. Teraz dociera i już jest w Europie coraz więcej zwykłych ludzi, niewyksztalconych, bez perspektyw. Oni nie tyle chcą uciec co. Za wszelką cenę chcą się dostać do Niemiec.
Najprościej powiedzieć napisać żeby ich zapakować na statek i odesłać. Odesłać ale gdzie? Pod lufy na pewną śmierć?
Problem jest strasznie złożony i niebezpieczny dla Europy.
Moim zdaniem to Europa z USA skoro są w takiej komitywie to powinni wysłać wojska :sad: i zbrojenie tam gdzie trzeba i rozpiera...lić całe to państwo islamskie.
Pociesza mnie jeszcze jedna rzecz, mieszkam w Polsce B :d i do mnie raczej żaden imigrant nie trafi a nawet jeżeli to narodosciowcy i kibole zrobią porządek jeżeli będą rozrabiac :twisted:
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 11:36   

No szczególnie jak ktoś siedzi w Anglii dlatego że jest dużo lepszy socjal niż w Polsce.
Nie pamięta wół jak cielęciem był. Ilu polaków jest rozsianych po świecie po tym co działo się podczas wojny i po niej za komuny.

Najłatwiej jest oceniać...
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 11:43   

oki, a polacy robili chociażby to:
http://m.niezalezna.pl/70...rzez-imigrantow

zabijali, kradli, gwałcili? zmuszali do przyjmowania swojej religii? nie porównuj "naszych" na emigracji do tych.. nawet nie wiem jak ich nazwac, ale na pewno nie ludzi.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
0L0 




Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 834
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 11:46   

dzelo23 napisał/a:
oni w większości uciekają przed wojną, tam czeka na nich jedynie śmierć

No nie do końca.
Przed wojną powinny uciekać przede wszystkim kobiety i dzieci a nie mężczyźni w sile wieku.
Z tego co do europy się dostaje kobiety i dzieci stanowią może 10%.
 
 
Wodny 




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 24



Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 12:09   

greg-si, mam wielu znajomych w angli i jakoś nikt tam nie siedzi wszyscy pracują, to samo w holandi i Niemczech i nikt mi nie powie że nasi głównie siedzą i nic nie robią tylko sooocjal, a ci tylko na to liczą.

Markzo, w pierwszym poście jest to wstawione ;)

0L0, albo i mniej, a powinno sie tylko albo głownie kobiety i dzieci przyjmować, w takim wypadku wygląda a to że wszscy faceci z tamtą spieprzają a kobiety i dzieci został na miejscu po to by ich isis ruc**ło
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Nie Wrz 06, 2015 12:21   

Pamiętajcie, ze średnia muzułmańska rodzina to ok 8 osób...
Czyli przyjmując 10 tyś, za chwile bedą sprowadzać rodzinę i zacznie się efekt kuli śnieżnej...
Oprócz tego widzeliście ich w obozach?
Ciuchy nike, adidasa i pumy, biżuteria, tel komórkowe... tak biedny człowiek nie wygląda...
Sprawa śladowej ilości kobiet i dzieci, to tylko propaganda pod UE.
Widziałem, jak koleś wrzuca żone pod tory, a jak podeszla TV, to udaje, ze ją chroni przed służbami pomocniczymi... zal.pl

Jestem za tym, zeby uchodźcy wojenni byli w obozie przejściowym, gdzie uczą się języka i czekają na wysłanie do kraju, gdzie mogą PRACOWAĆ!

Podstawowy warunek, to to, żeby Ci uchodźcy mieli DOKUMENTY!

A nie, ze cała Afryka wali do Europy, bo ta bedzie łatwiej...

U siebie żrą gówno, a w Europie chcą żyć jak średnia klasa, na którą europejczyk pracował 30 lat...

Pozdrawiam,

V.
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink