Zobacz temat - [R220 2,0SD 98r] Wymiary węża chłodniczego i jego symbol
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220 2,0SD 98r] Wymiary węża chłodniczego i jego symbol

zywy30 - Sob Lis 01, 2008 10:09
Temat postu: [R220 2,0SD 98r] Wymiary węża chłodniczego i jego symbol
Witam
Mam taką prośbę, gdyż mam przetarty gruby wąż gumowy idący z chłodnicy gdzieś na dół pod silnik z przodu patrząc jak się otworzy maskę. Nie znam ani symbolu tego węża, ani jaką ma średnicę, jest jakby zgrzany z jakimiś sztywnymi plastikami w środku jakby trójnik był w nim. Przetarł się od górnej plastikowej pokrywy silnika, która go dociskała i mam delikatne wycieki płynu chłodniczego. Chcąc wymienic ten wąż nie znam jego parametrów, a w sklepach nie umieją doradzic jaki to wąż. Wstawię fotkę z innego rovera, u mnie są 4 śruby na pokrywie silnika, na zdjęciu są 3. To ten wąż co zaznaczony jest czerwoną strzałką.

DrMambo - Sob Lis 01, 2008 11:37

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=28044

miałem to samo ..

ja kupiłem na tomateam.pl bo u mnie w sklepie mogłem zamówić i czekać 3 tygodnie, a tak miałem tego samego dnia ..

Brt - Nie Lis 02, 2008 22:50

ten waż co zaznaczyleś to nie jest wąż od chłodnicy tylko od interoolera powietrza. Od chłodnicy jest trochę niżej. Ty masz wersję 86KM i nie masz tych grubych węży. Co do zakupu, to podobnie jak DrMambo polecam www.tomateam.pl - tylko trzeba zadzwonić (cierpliwie bo czasem od razu nie odbiorą ;) )
zywy30 - Czw Lis 13, 2008 12:18

ja mam wersję 86KM 220SD bez inrercoolera i tam jest 1 gruby wąż chłodniczy w środku tego węża zalany jest gumą sztywny trójnik i idzie na dół od tego trójnika wąż do termostatu.
Brt - Czw Lis 13, 2008 15:04

zapytaj u Tomiego www.tomateam.pl , lub poszukaj gdzieś używki :ok:
thef - Czw Lis 13, 2008 15:11

zywy30 napisał/a:
ja mam wersję 86KM 220SD bez inrercoolera i tam jest 1 gruby wąż chłodniczy w środku tego węża zalany jest gumą sztywny trójnik i idzie na dół od tego trójnika wąż do termostatu.
Ten wąż masz np. tu (tu w zasadzie wszystkie węże wraz z termostatem, ale pewnie ten trójnik możesz osobno od gościa kupić) - http://moto.allegro.pl/it...uklad_wody.html

Jak koledzy, proponuję też zadzwonić do Tomiego (Tomateam) i zapytać o nówkę.