Zobacz temat - A co z Trójmiastem...? :( CzyTuRoverkiPokłóciłySięZeSobą...?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - A co z Trójmiastem...? :( CzyTuRoverkiPokłóciłySięZeSobą...?

Azazel85 - Sro Gru 19, 2007 23:31
Temat postu: A co z Trójmiastem...? :( CzyTuRoverkiPokłóciłySięZeSobą...?
Witam.

Po Galeriach, kiedyś 3miasto spotykało się praktycznie co 2 miesiące... a teraz zamarło...

Toć w Trójmieście jest jedno z najwyższych wskaźników z zadowolenia z życia - nie wierzę zatem że wszyscy tylko w pracy siedzą;)

Sam jestem nowy i nawet raczkującym Roverkowiczem jeszcze nie jestem...

Niemniej chętnie bym poznał innych użytkowników i ich auta;)

Jakieś kręgle czy cuś na rozgrzeweczkę, coś na ząb i pragnienie, i oczywiście gwóźdź programu - park maszyn;) - albo coś krótszego oczywiście, w zależności od czasu.

Mój Roverek dopiero w piątek przyjedzie, świeżo po zakupie, także nie ukrywam dozgonnie wdzięczny bym był za pomoc w oględzinach auta w sensie rozpoznania co jest do zrobienia na wczoraj, co lepiej szybko a czym można poczekać, oraz ew wskazanie miejsc/osób/warsztatów w których można to ze spokojem zrobić, gdzie ludzie znają się na tym;) Bo jechać gdzieś gdzie powiedzą "wszystko" i zrobią że szkoda gadać, to bym nie chciał...

Pozdrawiam!

(i liczę na ujawnienie się osób z 3miasta i okolic;))

piter34 - Pią Gru 21, 2007 17:18

No co? Nikogo nie ma z 3city? :lol:
Azazel85 - Sob Gru 22, 2007 02:04

Nio jak widać... :cry:

Albo się ludki wstydzą, i nikt się nie przyznaje, albo coś jest nie tak, albo faktycznie nikogo nie ma/tu nie zagląda...

Cush...szkoda. Trójmiasto najwyżej do Wawy jeździć będzie - bo jak widzę od tamtych Pań i Panów, "PKP" mogłoby się uczyć słowa "regularność";)

Airon - Sro Lut 06, 2008 00:47

Ja moze nie jestem z Trojmiasta, ale niedaleko okolo 30km (Tczew) i chetnie rowniez pojechalbym na taki spocik :)
grecki - Czw Lut 07, 2008 11:43

Witam,

Ja jestem z Gdańska, Roverka mam od niedawna- ostatnio sporo kasy mnie pochłonął na naprawy ale dziś go odbieram z warsztatu i bardzo chętnie spotkałbym się z użytkownikami tej marki.

W razie czego ja się pisze na spot

Pozdrawiam

przemciooo - Czw Lut 07, 2008 16:26

Co się popsuło?
Jak coś to ja się piszę na spocik, ale jakoś w maju.
Żeby nie padało :)

grecki - Czw Lut 07, 2008 18:03

Napinacz paska wielorowkowego :) Dodatkowo mam problem z turbiną, nie załącza się i mam problem w trójmieście ze znalezieniem godnego polecenia warsztatu.

Pozdro

Brt - Czw Lut 07, 2008 21:31

grecki, oba Twoje problemy były opisywane na forum ;) Co do turbiny, to pewnie nie z nia był problem ;)
przemciooo - Sob Lut 16, 2008 21:47

Kujawy zapraszają Wybrzeże na zlocik ( spocik ) do Torunia 19 kwietnia. Spotykamy się przy Auli UMK ul. Gagarina, godzina 12 ( mniej więcej ) :)
komarek - Nie Lut 17, 2008 10:01

Ja też jestem z Gdańska, Roverka także mam od niedawna - dokładnie 2 miesiące dzisiaj mija :mrgreen: i jak najbardziej optuje za spotkaniem :grin:
grecki - Sro Lut 27, 2008 22:09

Czy jeszcze ktoś z trójmiasta wybiera się na zlot/spot 19 kwietnia??
Biorąc pod uwagę chętne osoby może być wiele autek

dobrzyn22 - Czw Lut 28, 2008 14:11

Jak już Roverek będzie w dobrym stanie,to się dopisuje do listy zainteresowanych :rotfl:
grecki - Czw Lut 28, 2008 21:44

Życzę powodzenia i oby się udało, ja też mam jeszcze kilka rzeczy do doprowadzenia do porządku mam nadzieję że do kwietnia roverek będzie w pełni sprawny.
Mam również nadzieję że ktoś jeszcze zgłosi chęć wyjazdu...

komarek - Sob Mar 01, 2008 22:41

z tego co widać to jednak jest kilku forumowiczów z Trójmiasta

czy naprawdę nikt nie ma ochoty na jakiś spocik?

kasjopea - Sob Mar 01, 2008 22:42

zapraszamy do Torunia 19 kwietnia :grin:
komarek - Sob Mar 01, 2008 23:04

no tak tylko do Torunia jest trochę daleko z Trójmiasta a nie mam funduszy :/
grecki - Nie Mar 02, 2008 21:31

Toruń swoją drogą, ale jakby się ujawniło jeszcze kilka autek z Trójmiasta można by coś na miejscu zorganizować
przemciooo - Nie Mar 02, 2008 21:41

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Może być dużaaaa impreza :) Zwołajcie się na wybrzeżu :)
dobrzyn22 - Nie Mar 02, 2008 23:25

Hmm...czyżbym był jedynym szczęśliwym posiadaczem Roverka w Gdyni?? :bezradny:
komarek - Nie Mar 02, 2008 23:31

ja, grecki i Azazel85 jesteśmy z Gdańska to jest nas już w Trójmieście minimum 4 :mrgreen:

no i oczywiście Airon z Tczewa to jest nas już 5 chętnych na spotkanie! :cool:

Airon - Sro Mar 05, 2008 00:13

Moze udaloby mi sie jeszcze jednego roverka przyciagnac na zlocik w 3city :) byloby miło
komarek - Sro Mar 05, 2008 09:29

najdziwniejsze dla mnie jest to, że jak jeżdżę to co jakiś czas widzę Roverka, tylko właściciele chyba jacyś aspołeczni skoro nie są zainteresowani niczym poza wlewaniem i jeżdżeniem :/
Airon - Sro Mar 05, 2008 10:53

dokładnie chociaż ja ostatnio u siebie w Tczewie na parkingu stałem przed hipermarketem i podjechał do mnie roverek 200 pogadac :) Roverki trzeba traktować z uczuciem :)
rabbit - Sro Mar 05, 2008 11:15

No i ja chętnie wpadnę, choć swojego Roverka jeszcze nie mam :)
grecki - Sro Mar 05, 2008 12:36

Ja też ostatnio zauważyłem coraz więcej roverków na terenie trójmiasta ale tak jak kolega wcześniej napisał chyba nie mają ochoty się integrować - miejmy nadzieję że w końcu trafią na forum.

POZDRAWIAM

komarek - Sro Mar 05, 2008 23:50

to w który weekend i gdzie się umawiamy? :mrgreen:

dodam, że zastanawiam się czy nie pojechać jednak do Torunia :cool:

grecki - Czw Mar 06, 2008 21:21

Może niedziela popołudniu (niekoniecznie najbliższa), dokładne miejsce do ustalenia...
Piszcie jak macie jakieś propozycje
Pozdrawiam

komarek - Czw Mar 06, 2008 22:42

niedziela popołudniu za bardzo mi nie pasuje, to jedyny czas z całego weekendu który zawsze mam zajęty - na sport, a może by tak w niedziele koło południa?
grecki - Pią Mar 07, 2008 08:27

W tą sobotę szykuje mi się mała impreza i nie wiem czy zdążę się ogarnąć do południa ale wstępnie mi pasuje.
polo666 - Nie Mar 09, 2008 14:10

Siemka! Jestem z Malborka i pisałbym się na taki zlocik w Trójmieście. Tylko ustalcie jakąś datę. :mrgreen:
dobrzyn22 - Sro Mar 12, 2008 00:55

Panowie(i panie,o ile takie też są)Wiem,że ciężko skoordynować zawsze większą grupę,więc moim zdaniem,nie ma co się wiele zastanawiać ...Wstępne propozycje już padły,ja proponuję niedzielę(16marzec)12:30,Skwer Kosciuszki w Gdyni(na końcu).Macie parę dni na zastanowienie :?: dopisywać sie od razu,kto zainteresowany.
maciej - Sro Mar 12, 2008 09:59

I tak trzeba - konkretna data i miejsce. :)
sebatczew - Sro Mar 12, 2008 22:08
Temat postu: Nowy wierny w Tczewie.
Witam

Kolejny wierny wyznawca w okolicy 3city, Roverek jeszcze w DE ale tylko 2 dni jeszcze pojawi się w poniedziałek więc jeśli co to też się pisze na spot ... :)

Pozdrawiam Wszystkich
Seba

maco - Czw Mar 13, 2008 10:58

Ja też się piszę ale nie wiem czy dam radę. Cały weekend mam zajęty. Zrobie co w mojej mocy :)
grecki - Czw Mar 13, 2008 15:42

Widzę że temat się rozkręca a użytkowników przybywa.
Czasu do niedzieli jednak coraz mniej.
A więc Skwerek w Gdyni na 12.30
Ja jestem chętny

komarek - Pią Mar 14, 2008 10:00

jeżeli nie zapije się w sobotę to jestem obecny :mrgreen:

lista obecności kształtuje się w tej chwili tak:
1. dobrzyn22
2. grecki
3. ja :wink:

czekamy na kolejnych forumowiczów!

PS grecki będziesz się wybierał do Torunia widzę po liście??

grecki - Pią Mar 14, 2008 11:26

Jest jeszcze trochę czasu, ale będę się starał tak wszystko zorganizować żeby pojechać.
Lista do Torunia jest spora jak chcesz możemy się jakoś tak umówić żeby jechać razem.
Jestem świeżakiem :) nie znam tam nikogo i nie ukrywam że będzie mi raźniej.

komarek - Pią Mar 14, 2008 13:51

no ja mam mojego Roverka od... 17 grudnia ubiegłego roku :mrgreen:
więc też jestem świeżak :cool:
zastanawiam się czy nie jechać właśnie i stąd pytanie :wink:

dobrzyn22 - Pią Mar 14, 2008 15:02

Sie chłopie nie zastanawiaj,tylko wpadaj :wink: ja tez nikogo nie znam :p
komarek - Pią Mar 14, 2008 15:52

ja nie dlatego sie waham, że nikogo nie znam

po prostu nie wiem jak z czasem będę stał i z funduszami bo narazie z tym drugim kiepsko bardzo :neutral:

hmm tak czytam i widzę, że ludzie będą zostawać na noc w Toruniu ja nie planowałem tego szczerze mówiąc a Wy jak planujecie?

dobrzyn22 - Pią Mar 14, 2008 20:46

No ja doTorunia się nie wybieram :bezradny:
komarek - Sob Mar 15, 2008 10:28

z tego co widzę to jutro będzie nas tylko 3 :roll:

może ktoś by do nas dołączył? :wink:

sebatczew - Sob Mar 15, 2008 14:33

hej z chęcią tel termin masz fatalny -- jestem w DE załatwiam roverka :) piszę się później na 100 % - ROVEREK KUPIONY :) :) :) :P jest przepiękny ! :)

Fotki po powrocie w wotrek - rejetracja się przeniosła na pon - oni nie pracują normalnie w sobotę :(

grecki - Sob Mar 15, 2008 15:54

Gratuluję zakupu, oby dobrze Ci służył.

Co do jutrzejszego spotkania wstępnie jesteśmy umówieni, ja co prawda podjadę na chwilę bo przed 15 muszę być w Gdańsku. Jeśli komuś by coś wypadło to piszcie żebym nie jechał na próżno.
Pozdrawiam

komarek - Sob Mar 15, 2008 16:09

a może poczekajmy tydzień i uda się spotkać w większym gronie?

ja sie boje trochę tego, że mam spotkanie klasowe dzisiaj po kilkunastu latach i to sie może źle skończyć dla mnie :mrgreen:

Airon - Sob Mar 15, 2008 22:34

mi jutro tez nie pasuje, jade do szpitala do Prabut. Moze za tydzien :)
grecki - Sob Mar 15, 2008 23:25

Proponuje rano do 10 piszcie kto będzie jak nikt się nie zgłosi przekładamy na inny termin.
dobrzyn22 - Nie Mar 16, 2008 00:33

hmm no dobrze,widzę,że większość jest za przełożeniem na inny termin.No w sumie racja bo tak we 3-ech to trochę lipa :wink: Niech ktoś inny poda wtedy jakiś termin(w moim przypadku w grę wchodzą tylko weekendy)No i niedziela za tydzień w moim przypadku odpada :???:
komarek - Nie Mar 16, 2008 02:21

mi w sumie z wyprzedzeniem 1 tygodniowym pasuje każdy termin weekendowy no chyba, że jakiś przypadek losowy by sie zdarzył odpukać
grecki - Nie Mar 16, 2008 10:35

Za tydzień są święta ale w sumie po śniadaniu świątecznym :) hehe
komarek - Nie Mar 16, 2008 11:03

no właśnie to samo mi powiedziała dosłownie minute temu moja lepsza połowa :mrgreen:
dobrzyn22 - Nie Mar 16, 2008 13:16

no to zobaczymy,może w jakiś weekend po Wielkanocy się uda cosś zorganizować :wink:
komarek - Nie Mar 16, 2008 13:36

ujawnieni w tym temacie forumowicze zainteresowani spotkaniem:

1. dobrzyn22
2. grecki
3. komarek
4. Azazel85
5. Airon
6. polo666
7. sebatczew
8. rabbit
9. maco

szału nie ma, ale jest nas myślę całkiem sporo więc podyskutujmy i ustalmy konkretny termin i wtedy będzie można informować innych, wysyłać prv itp itd

może 30 marca? co Wy na to?

sebatczew - Nie Mar 16, 2008 19:25

Dla mnie ok 30 marca pasuje !! będe na 100 % mam nadzieję iż roverek będzie już na blachach PL :)
grecki - Nie Mar 16, 2008 21:53

Ja niestety w ostatni weekend marca będę w Warszawie :???:
komarek - Nie Mar 16, 2008 22:17

to może 6 kwiecień? trzeba termin uzgodnić taki, żeby większości pasował

mi pasuje w zasadzie każda niedziela w razie czego

dobrzyn22 - Pon Mar 17, 2008 06:11

6 mi pasi:)
polo666 - Pon Mar 17, 2008 08:57

A dlaczego by nie sobota 5 kwietnia ! Sobota to też fajny dzień a w razie co to w niedziele będzie czas na odpoczynek :wink:
komarek - Wto Mar 18, 2008 09:42

mi sobota pasuje nie wiem jak innym :wink:

martwi mnie tylko to, że niektórzy kompletnie zapomnieli chyba o spocie :roll:

dobrzyn22 - Wto Mar 18, 2008 10:15

ehhh a mnie martwi to,że wczoraj trochę rozbiłem mojego Roverka :beczy: mam nadzieję ze się uda w miarę szybko go naprawić,ale wstępnie mi wyliczyli ok.3 tys za naprawę :beczy: ehhhh :sad:
komarek - Wto Mar 18, 2008 10:45

:shock:

jak to rozbiłeś? gdzie? co sie stało? :sad:

dobrzyn22 - Wto Mar 18, 2008 14:37

ehhh no szkoda gadać nie jechałem aż tak szybko,a przez moment zaczął sypać deszcz ze śniegiem,musiałem ostro przychamować i mi troszkę przód rzuciło na lewo i walnąłem w tylną oś daewoo tico :sad: nie mogłem nic zrobić bo kręcąc w drugą bym w jakiś ludzi mogł wjechać,więc wybrałem"lepsze zło".No znam już konkrety...robocizna+części(używane)2200+lakierowanie 1200,ale z tym lakierem to sie muszę wstrzymać bo nie wyrobię finansowo:( ehhh
komarek - Wto Mar 18, 2008 19:16

:/ co można powiedzieć... szkoda...

swojej opinii o daewoo a szczególnie tico nie będę przybliżał

sprobuj coś na forum popytać może ktoś pomoże z częściami, ja mogę polecić warsztat a mój znajomy mi poleca więc mogę też polecić blacharza-lakiernika

przemciooo - Wto Mar 18, 2008 19:29

Jeżeli będziecie organizować pewną imprezę to dajcie znać. Dawno nie byłem w waszych stronach :)
grecki - Wto Mar 18, 2008 21:45

Ja kupowałem części na allegro też miałem małą stłuczkę. Z braku funduszy także nie pomalowałem i już kilka miesięcy jeżdżę z czarną maską i zderzakiem ale na wiosnę planuje to zrobić. W sumie nie wygląda to całkiem źle można się przyzwyczaić. Na pewno szybko go poskładasz.
Co do spotkania mi pasują całe weekendy mam nadzieję że do 5 marca zdążę wrócić z Warszawy.
Zapraszamy Przemciooo nad morze na imprezę, słońce, plaża i te sprawy hehehe a tak poważnie bałwana będzie można ulepić jak dalej będzie taka pogoda
Pozdrawiam

dobrzyn22 - Wto Mar 18, 2008 22:49

no poskładać poskladam na pewno,chociaż na tyle,żeby był w stanie jeżdzić,a lakierem to się później będę martwił;p no cóż fundusze miały być przeznaczone na reflektorki angel eyes i aluski :sad: ale będą musiały poczekać :/
komarek - Wto Mar 18, 2008 23:01

ja zahaczyłem drzwiami o murek na sylwestra jak zamiast bramą (która była zastawiona) wjeżdżałem chodnikiem z boku pensjonatu prowadzony przez prawie :mrgreen: trzeźwego kumpla

dzisiaj dostałem numer do blacharza a przy okazji poprawie drobne ubytki i chyba polakieruje lusterka pod kolor nadwozia :mrgreen:

co do terminu to nie wiem naprawdę mi pasuje każdy weekendowy jak będę wcześniej wiedział więc proponuje ustalić jakąś datę i się jej trzymać i każdy się postara dostosować do niej jak będzie mógł

dzisiaj w czynie społecznym wysłałem powiadomke prv do forumowicza z Gdańska którego przypadkowo spotkałem przeglądając forum to może do nas dołączy :wink:

PS grecki nie studiujesz przypadkiem na PG i nie stawiasz auta koło akademików niedaleko rynku we wrzeszczu?

Azazel85 - Wto Mar 18, 2008 23:34

Witam serdecznie! :)

Trochę mnie tu nie było...ale widzę Roverki i ich właściciele (być może w przyszłości również właścicielki) znad morza się pojawiły;)

Ehh...ja w 3mieście będę 30 marca...ale Airbusem :) Roverek zostaje w DE :( Bez gazu 2200km wychodzi jednak trochę za drogo dla jednej osoby...

Ale kto wie - jak akurat spocik by był, może SKM podjadę:D

Pozdrawiam!

grecki - Sro Mar 19, 2008 08:39

To nie mój roverek komarek. Moja przygoda z PG skończyła się na pierwszym semestrze juz jakiś czas temu :smile:
paka_88 - Czw Mar 20, 2008 11:29

Witam. Również pisze się na jakieś spotkanie w trójmieście. Pozdrawiam
komarek - Nie Mar 23, 2008 16:21

Panowie to co robimy?

30 marca czy 6 kwietnia?

grecki - Sro Mar 26, 2008 08:36

Ja jak pisałem 30 marca jestem w Warszawie a 6 kwietnia powinienem już być w Gdańsku
Pozdrawiam

komarek - Sro Mar 26, 2008 09:15

no to ustalmy termin spotu w Trójmieście na 6 KWIETNIA o godzinie 12
Azazel85 - Sro Mar 26, 2008 14:20

komarek napisał/a:
no to ustalmy termin spotu w Trójmieście na 6 KWIETNIA o godzinie 12


komarek - zaraz koledzy starsi stażem poproszą Cię o zmianę koloru powyższego wpisu, bo czerwony chłopaki Admini mają zarezerwowany;)

Ok - znany jest dokładny termin...a miejsce? Wcześniej wspominany był Skwer Kościuszki w Gdyni - on więc został ustalony?
Mi 6st kwiecień bardziej pasuje,jako że 30stego dopiero przyfruwam;)
Aczkolwiek nie obiecuję że będę - a jeśli, to jak wspominałem, bez Roverka...

Pzdr!

komarek - Sro Mar 26, 2008 14:30

przyznaje się złamałem pkt.6 podpunkt e) regulaminu forum :roll: ale już się poprawiłem :cool:

co do miejsca to zastanawiałem się właśnie gdzie w Trójmieście można by się spotkać i doszedłem do wniosku, że albo Skwer Kościuszki albo jakiś parking przy hiperbipermarkecie
w sumie najbliżej każdy by miał do Sopotu ale tam nie ma takiego miejsca IMO, ale może sie mylę

kris88 - Sro Mar 26, 2008 14:55
Temat postu: Witam
Chętnie bym się spotkał z innymi kolarzami z trójmiasta
pawelnizi - Nie Mar 30, 2008 11:54

Witam,

Oczywiście także piszę się na roverowe spotkanie, jednak 6 kwietnia nie jest dla mnie odpowiednim terminem.

maciej - Nie Mar 30, 2008 14:04

Prawdopodobnie będę w Gdyni 6-11.04 (okaże się jutro).
Będę raczej zajęty, ale tak po 21, to pewnie będę mógł gdzieś podjechać na jakieś spotkanko. :D

MaReK - Nie Mar 30, 2008 15:43

Widze ze troche wiary roverkowej z 3miasta jest, wiec moze i tam jak bedzie jakas ciekawa pogoda to sie wybierzemy ;) Kto tam jest miszczem w organizacji spotow ? Niech wybiera termin, oraz miejsce... bedziemy sie zapisywac ;)

Pozdrowka

maco - Pon Mar 31, 2008 14:14

Może parking przy Geant w Osowej ? (to moja propozycja)
maciej - Pon Kwi 07, 2008 17:24

To jak? Zajecia na Akademii Morskiej koncze najpozniej o 19, a zwykle wczesniej.
Jest ktos z 3miasta chetny na wieczorny spocik lub piwko w Gdyni? :)

komarek - Pon Kwi 07, 2008 19:02

chętni są tylko jakoś brak ostatnio odzewu :/

ja się piszę na wieczorne spotkanie :mrgreen:

Brt - Wto Kwi 08, 2008 09:32

jak zawsze najlepiej podać konkretne miejsce i datę + godzinę i wymienić się numerami tel. ii..... musi zadziałać :mrgreen: ;) więc do dzieła 3city ;)
maciej - Wto Kwi 08, 2008 12:09

To ja proponuje jutro po g. 18 (dostosuję się) skwer Kościuszki w Gdyni - na końcu, parking koło Akwarium Gdyńskiego. :D
Mój nr to xxx-xxx-xxx, ale do 16 nie będę odbierał.

komarek - Wto Kwi 08, 2008 20:09

no tak tylko jutro Lechia gra z Legią w Pucharze Polski i możliwe, że od 17.00 będę na meczu (zaczyna się 17.45) a potem zanim wyjechałbym z tego korka to w Gdyni chyba na 22 bym był :/
maciej - Sro Kwi 09, 2008 17:13

Widzę, że jest tylko jeden chętny...
To ja jeszcze jutro mogę. :)

Zajęcia kończę 16:10 w AM na Skwerze Kościuszki, a mieszkam też nie daleko, więc mogę się pojawić kiedy Ci pasuje, chyba, że wolisz gdzieś bliżej Gdańska - np. Sopot... :)

Też dopiero po 16 będę odbierał telefon.

[ Dodano: Sro Kwi 09, 2008 17:28 ]
Hmmm... Szkoda, że nie wiedziałem, że wcześniej kończe, to może bym Cię poprosił o załatwienie jeszcze jednego biletu. ;)

[ Dodano: Czw Kwi 10, 2008 16:46 ]
I cisza... :(
No cóż. Jednostronnie deklaruję, że będę o 18 przed Akwarium (na końcu Skweru Kościuszki), bo jutro uciekam z powrotem do domu...

Azazel85 - Sro Kwi 16, 2008 12:45

Witam!

I jak tam spocik się udał? Żadnych komentarzy/podsumowań/galerii nie widać.... chłopaki, czyżbyście po sobie śladu nie zostawili...;>

maciej - Pią Kwi 25, 2008 09:19

To był mikrospot - 2 Roverki, zdjęć nie ma, bo padało, ale jak zawsze było bardzo miło. :D
Azazel85 - Pią Kwi 25, 2008 14:30

maciej napisał/a:
2 Roverki,


W tym jeden z Warszawy? (w sensie Twój ;> )

Oj chłopaki z Wybrzeża....

ArturT - Pon Kwi 28, 2008 13:59

Pantha rei - jak mawiali starozytni. Ludzie sie starzeja, roverki sie sprzedaja a czasu wciaz brak...
specjal83 - Sob Maj 24, 2008 11:33

Jestem tez z Trojmiasta, dajcie znak jak bedzie jakis zlot roverkow..pozdrawiam
qlisty - Pon Sie 11, 2008 12:33

to i ja się wpisuję ;)
leszek95b - Nie Lis 16, 2008 20:21

no więc jak z tym spotem?
może najbliższa sobota 22.11 na podziemnym parkingu gdzieś w 3city?

rover200dermet - Pon Maj 14, 2012 14:55

Kiedy jakieś spotkanko w 3city? Może skwer w Gdyni?
Vigoslaw - Pon Maj 14, 2012 15:21

rover200dermet,

Hej o spotkaniach w 3miescie rozmawiamy na: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=28506

Tam jest temat czynny i zawsze podawane są terminy, teraz np. planujemy grilla :mrgreen:

Pozdrawiam,

V.

Rover_Riders - Nie Sty 19, 2014 15:33

Witam, chciałbym zaprosić do polubienia stronki Rover Riders Pomorze na facebooku. Jak zbierze się większa ilość osób będzie można organizować spociki. Pozdrawiam :)