Forum Klubu ROVERki.pl :: [R114] Brak migaczy
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R114] Brak migaczy
Autor Wiadomość
kamil_luczak 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 567
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 22:32   [R114] Brak migaczy
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.4 Rok produkcji: wszystkie

Witam, na wstepie sie przywitam. Nazywam sie Kamil Łuczak jestem z Warszawy, Roverka mam od 3dni. Do rzeczy. Prosze mnie nie bic za temat, poniewaz nie wiedzialem jak dokladnie mam go zapisac.

Bolaczka jest brak migaczy. Swiatla dzialaja, bo sa awaryjne. Czy ktos ma pojecie od czego to zalezy, czy moze to byc jakis bezpiecznik? Z tego co sie dowiedzial to jest tak ze awaryjne i migacze maja oddzielne bezpieczniki, jesli tak to ktory to bezpiecznik, bo jest tam ich tyle ze metoda prob i bledow bede szukal i szukal.

Za odpowiedzi z gory dziekuje

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Pon Lis 22, 2010 19:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 22:32   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sTERYD 
Klubowicz





Pomógł: 1131 razy
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10906
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 00:43   

Witaj!
temat jak najbardziej pienkny ;)
jeśli chodzi o bezpieczniki to opis znajdziesz w instrukcji, tudzież w RAVE, które zawiera kompletną instrukcję.
brak kierunkowskazów, mimo sprawnych awaryjnych może też wskazywać na problem z przełącznikiem przy kierownicy,
Jeśli to jest jakaś typowa bolączka modelu 100, to napewno Tomi114 będzie wiedział, spróbuj się z nim bezpośrednio skontaktować ;)
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 18:15   

sTERYD napisał/a:
temat jak najbardziej pienkny ;)

Ja bym dopisał rocznik i wersję wyposażeniową. ;-)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
7Tomi 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 23:07   Re: [114] brak migaczy

Kamil Luczak napisał/a:
ktory to bezpiecznik, pozdrawiam


Przerabiałem to jak spalilem sobie kierunki :D
Oznaczenie bezpiecznikow jest na naklejce pod osłoną bezpieczników i na bank ten od kierunków oznaczony jest książka (czyli zajrzyj w instrukcje ale gorzej jak jej nie masz.) wiec posprawdzaj te oznaczone książką i któryś napewno będzie spalony. Jak dam rade to sprawdze jutro który i wrzuce fotke.
Daj znać jak poszło. Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
kamil_luczak 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 567
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 23:39   

Tomi - o ile wiem to dzis wszystkie sprawdzalem i bylo ok, bo nawet miernikiem to badalem. Jutro jeszcze te z ksiazka oblukam. Narazie mam wiekszy problem bo mi wentylator nie dziala i silnik sie grzeje jak glupi :/ z takiej grubej wiazki kabli gdzie idzie brazowy o rednicy okolo 7mm urwal mi sie czerwony i to chyba tego dziada wina wlasnie, tez jutro z tym mam zamiar walczyc. Jest mozliwe ze to nie wina bezpiecznika, tylko tego przelacznika w kierwnicy ?
 
 
 
7Tomi 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 23:51   

Kamil Luczak napisał/a:
Tomi - o ile wiem to dzis wszystkie sprawdzalem i bylo ok, bo nawet miernikiem to badalem. Jutro jeszcze te z ksiazka oblukam. Narazie mam wiekszy problem bo mi wentylator nie dziala i silnik sie grzeje jak glupi :/ z takiej grubej wiazki kabli gdzie idzie brazowy o rednicy okolo 7mm urwal mi sie czerwony i to chyba tego dziada wina wlasnie, tez jutro z tym mam zamiar walczyc. Jest mozliwe ze to nie wina bezpiecznika, tylko tego przelacznika w kierwnicy ?


Przełącznik w kierownicy składa sie z dwóch modułów (prawy i lewy) watpie, żeby padły oba naraz. Co do wentylatora to w serii często padały czujniki w chłodnicy ale tak w ciemno to nie powiem Ci co padło u Ciebie. A do kierunków to źle sie wyraziłem. Nie pamiętam bo to było dawno ale to chyba nawet nie tyle bezpiecznik co przeaźnik ale sprawdze jutro i dam znac.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
kamil_luczak 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 567
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 22:03   

Juz odkrylem o co kaman :) Bezpiecznik padl, sprawdzilem wczoraj prawie wszystkie ale pominalem te z ksiazeczk,a bo kto moglby sie spodziewac ze jakas ksiazka bedzie oznaczala migacz :D Przy okazji podlaczylem prawy przedni migacz, bo sie odlaczyl i teraz jest wsjo piknie :) Procz chlodnicy i dlatego bede do soboty bez zderzaka jezdzil, zeby bylo lepsze chlodzenie:P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R114] Nr.VIN.
Gość Rover serii 100 1 Sob Kwi 04, 2009 06:55
Stachu
Brak nowych postów [R114] Plyn hamulcowy
kamil_luczak Rover serii 100 4 Pią Lis 23, 2007 18:28
kamil_luczak
Brak nowych postów [R114] Mocne kopcenie
Gość Rover serii 100 22 Nie Wrz 23, 2007 19:19
Kozik
Brak nowych postów [R114] Mam parę problemów
piszczące zawieszenie i hamulec ręczny
Gość Rover serii 100 4 Sro Maj 23, 2007 13:01
cozy
Brak nowych postów [R114] Pytanie o... felgi
T1R Rover serii 100 2 Sob Mar 28, 2009 13:58
Gość



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink