Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Sympatycy/klubowicze
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 18:00
[Forum] Sympatycy/klubowicze

własne miejsce na forum-wg.miast...!?
Autor Wiadomość
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 00:11   

Miśki, nie było mnie chyba niecałe 2h a tu kolejna strona postów,z których nic nie wynika.

Proponuję aby maciej umówił się na prywatną sesję z Krzysztofem na PW bo "z całym szacunkiem" "bez urazy" i "nie zrozumcie mnie źle" czyta się to ciekawie ale nie posuwa to sprawy na przód i mimo całej mojej sympatii do macieja uważam, że mógłby już koledze odpuścić bo nim nastanie jesień okaże się, że maciej jest socjopatą, Krzysztof ofiarą grupy trzymającej władzę, moderatorzy - skostniałymi konserwatystami, a zarządzający forum osobami uprzedzonymi do wszelkich zmian i z natury niereformalnymi.

Jeśli ktoś uważa, że ta dyskusja zmierza w jakimkolwiek innym kierunku to albo jest niepoprawnym optymistą albo zwolennikiem telenowel :P

Idea Krzysztofa jest słuszna, ale naprawdę ani On jej nie przeforsuje bo brak mu stosownych argumentów (tzn argumenty są, ale brak technicznych rozwiązań, które mógłby sensownie zaimplementować (chyba jest takie słowo) na forum), ani nikt z Nas/Was go nie przekona, że jest to niepotrzebne. Dlatego jesli chcemy cokolwiek wynieść z tej dyskusji to może skupmy się na tym co można zrobić, by ułatwić nowym użytkownikom "wpadanie na siebie", bo platformy nie można.

Uwaga, powtórzę: platformy nie można. To co jest proponowane jest ledwie jej namiastką i jako taka na 100% nie spełni swojej funkcji.

Dodam coś jeszcze z włąsnego podwórka coby nie było, że tak sobię piszę i piszę dla samego pisania.

Dwa lata temu odziedziczyłem po koledze forum związane z grą MMORPG. Forum, jak to forum, było prowadzone w miarę schludnie, ale brakowało mu "tego czegoś". Postanowiłem, że stanę na głowie, by to forum było dla moich graczy tym, czego by oczekiwali. Spędziłem dużo czasu przeglądając fora najlepszych klanów grających w naszą grę, szukając inspiracji dla podziału tematów, układu graficznego etc. Przez kolejne m-ce modyfikowałem forum pod kątem układu, zmieniając kategorie, wywracajac forum do góry nogami - wszystko po to, aby moim użytkownikom ( a zarejestrowanych mam 370 obenie, z czego czynnych jest tak naprawde z 60 kont więc robiłem to naprawdę dla 'garstki' osób) korzystało się z niego jak najlepiej.

Następnie znając możliwości serwera stworzyłem im nagłowek/menu, które jak najlepiej pozwoli im w nawigacji, i pozwoli mi też spełnić się trochę artystycznie, i to wszystko w dwóch wersjach językowych.

Teraz średnio co 2-3 mce i tak dokonuję mniejszych modyfikacji, zmieniam im szatę graficzną etc bo forum jest dla nich a nie dla mnie. Chcę by ono żyło. Ja praktycznie już nie gram, ale wiem od graczy, którzy mnie właściwie nie znają, że to forum jest jednym z najlepiej zorganizowanych for naszej gry w sieci, mimo że jest mało działów etc - ale jest wszystko to co być powinno podane tak jak być powinno.

Teraz zapytacie, po co tak reklama? Ano po to, aby uświadomić wszystkim, że forum jest dla ludzi. Wielu wie co by chciało na nim widzieć ale nie wie JAK chciało by to mieć podane. Bez zmian - czasem lepszych, czasem gorszych - nie ma postępu. Forum roverki, chociaż jestem tu stosunkowo krótko, oceniam b.wysoko pod względem treści, ale uważam, że trochę się zakurzyło. Przydałby się jakiś drobny lifting, jakiś powiew świeżego powietrza. Tu naprawdę nie chodzi o jakąś radykalną zmianę - typu podziały na województwa. Może wystarczy jakiś drobny patent, który w połączeniu z innymi rozwiązaniami pomoże ludkom po prostu na siebie łatwiej trafiać.

Krzysztof zaproponował dosć radykalne podejście - stąd pewien opór (w tym także częściowo mój) bo nie zawsze to co idealne w teorii da się ładnie i sensownie wprowadzić. Ale ja odbieram wypowiedź kolegi jako głos: "Halo, tutaj wciąż można tyle zrobić, nie czekajmy aż forumowicze sami powiedzą czego oczekują - zróbmy coś, co kiedyś zostanie ocenione jako bardzo dobre rozwiązanie, albo zostanie zganione, ale zróbmy coś.".

Forumowicze, to naprawdę, jak sami wiecie, złożona grupa. Jest w niej część osób, którą trzeba prowadzić za rękę, i niestety (albo stety) zadaniem adminów/modów jest tą drogę im ułatwiać. Nie wszystkie rozwiązania są niezbędne, ale są takie, których wprowadzenie niewiele kosztuje a jeśli pomogą nawet kilku osobom, to znaczy ze warto było je wprowadzić. Dlatego skończmy dyskusję o tym kto kogo nie rozumie, a zacznijmy proponować rozwiązania, które mogłyby uczynić to forum jeszcze bardziej przyjaznym.

I błagam, odpuścmy sobie te kategorie wojewódzkie, zostawmy co najwyzej wybór województw z listy w profilu, bo ten temat się nigdy nie skończy... :bezradny:

Oddany sprawie - Ley :)
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 23, 2009 00:11   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Cze 23, 2009 00:15   

MaReK napisał/a:
Takie pole juz jest Thefosławie. Roznica ma polegac na tym, ze bedzie wybierane z listy.
No tak, w profilu rejestracyjnym jest, nawet obowiązkowe, nie wyświetla się tylko pod avatarem (i dobrze, bo za dużo by tego było i o to mi w zasadzie chodzi, żeby tam go już nie dokładać) i brakuje go w wyszukiwarce. Zatem to akurat chyba nie będzie wielki problem i jestem za - zrobić pole wyboru zamiast dowolnego wpisu i dodać opcje wyszukiwania po tymże polu w szukajce użytkowników.
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 07:13   

krzysztof_ns napisał/a:
Maciej -

nie zrozum mnie zle..."mowie" teraz powaznie - moim zdaniem potrzebujesz pomocy, takie reakcje i zachowania moga wskazywac na powazne zaburzenie socjopsychologiczne...bywam regularnie w Warszawie i nie obraz sie, ale jesli chcesz - zapraszam na terapie (jesli nie do mnie, polece Ci kogos odpowiedniego)...


No tu juz w sposob ordynarny przegiales.
na merytoryczne argumenty Macieja w ten sposob odpowiadasz, to wlasciwie wystawiasz sobie cenzurke.
Uwazam, ze w tym przypadku powinna nastapic stosowna reakcja admini.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 08:34   

Ley napisał/a:
Przez kolejne m-ce modyfikowałem forum pod kątem układu, zmieniając kategorie, wywracajac forum do góry nogami - wszystko po to, aby moim użytkownikom ( a zarejestrowanych mam 370 obenie, z czego czynnych jest tak naprawde z 60 kont więc robiłem to naprawdę dla 'garstki' osób) korzystało się z niego jak najlepiej.

Piszesz o troszke innej kategorii. Niby forum, to forum jednak wchodzacy w niego sklad ludzie
roznia sie od siebie - pisze tu o nas i Twoich uzytkownikach - inne postrzeganie forum jako komunikacji.

Ley napisał/a:
Spędziłem dużo czasu przeglądając fora najlepszych klanów grających w naszą grę, szukając inspiracji dla podziału tematów, układu graficznego etc.

Myslisz, ze nasze forum powstalo w/g kryteriow i widzimisie kilku osob?
Tez spedzilismy sporo czasu podpartujac jak to maja inni.
Jednak uklad graficzny w przypadku forum samochodowego ma nieco mniejsze znaczenie.
Na pewno wplywa na estetyke, ale nie na merytoryczna zawartosc.
Tutaj ludzie szukaja glownie informacji, wiec forum mialobyc przejrzyste
i takie jest. Dwa proste i przyjazne dla oka templatey. Uklad w/g mnie
i jak sie okazuje nie tylko mnie rowniez prosty do ogarniecia nawet
przez najmniej obeznane z tematyka komputerorwa osoby.
Wiem, bo moja mamusia czasami tu zaglada i radzi sobie ;)

Mozemy zmieniac uklad graficzny, uklad kacikow, podforow
chocby i co tydzien, ale raczej zacznie to powodowac
oglupienie pozostajacych tu dluzej osob.
Wiekszosc wchodzi tutaj, odnajduje z pamieci swoje temat i
bierze czynny lub bierny udzial w dyskusji. Dziala tutaj
przyzwyczajenie.

Forum mialo spelniac role komunikatora i poradnika w jednym.
Nie ma wodotryskow graficznych, blyskotek czy innych
udziwnien powodujacy oczoplas. Czasami jak sie wejdzie
na niektore fora, nie mozna spedzic tam wiecej niz kilka minut,
bo od zestawienia kolorow i ruchomych animacji bola oczy i glowa.

Z uwagi na zajmowana ilosc miejsca na ekranie, zostala
podjeta decyzja o zmianie drzwiastej struktury forum na stronie glownej.
Ja bylem przeciwny tej opcji, bo w/g mnie czyta sie lepiej forum, kiedy wszystkie kaciki sa "otwarte".
Nie kazdy wie, ze moze zmienic ten wyglad w preferencjach.

I tutaj mogloby byc pewne doswiadczenie, jak zmienilibysmy ta opcje.
Cos sie zmieni. Jednym w smak innym sie to nie bedzie podobac.
Bedzie tylu samo zwoleninikow co przeciwnikow pewnie.

Jedno jest pewne, to strona www powinna byc przyciagajaca.
Tam powinno byc wszystko klarownie umieszczone.
Informacje o Zlotach, o Spotach lokalnych.
Najwazniejsze to Porady Tech. te najczesciej sie powtarzane,
sieci warsztatow godnych polecenia i tych ktore warto omijac.
Galerie aut. Sympatykow i klubowiczow. Wszystko to
w ladnej oprawie graficznej. Forum ma pozostac tylko
komunikatorem.

Ley napisał/a:
Ano po to, aby uświadomić wszystkim, że forum jest dla ludzi

No bo dla kogo innego? Samo forum jest tylko mechanizmem umozliwiajacym dyskusje pomiedzy jego uzytkownikami.
Mysle, ze kazdy z nas tutaj bioracych udzial jest tego swiadomy.

Ley napisał/a:
Bez zmian - czasem lepszych, czasem gorszych - nie ma postępu.

Zalezy o jakich zmianach piszemy? Jesli chodzi o modernizacje kodu, o patche, o techniczne rozwiazania, to zmiany nastepuje nazbyt czesto ;)
Uklad, grafika, wyglad nie zmieniaja sie prawie w ogole.
Po pierwsze, zeby to dobrze zrobic i dopasowac potrzeba jest wielu godzin pracy, kilku ludzi. Nie kazdy ma na to czas - widac po stronie www ;D
Po drugie jak slusznie zauwazyles nie jestesmy platforma, ani portalem.
To jest forum - jeszcze raz podkreslam - z suchymi informacjami.

Ley napisał/a:
"Halo, tutaj wciąż można tyle zrobić, nie czekajmy aż forumowicze sami powiedzą czego oczekują - zróbmy coś, co kiedyś zostanie ocenione jako bardzo dobre rozwiązanie, albo zostanie zganione, ale zróbmy coś.".

Dlatego jest pewna grupa osob, ktora jest na tyle obyta z tematem i ma na tyle doswiadczenia, ze potrafi podjac decyzje za innych - jesli chodzi o zmiany oczywiscie.

Ja nie chcialbym doprowadzic do sytuacji na forum, jak w niektorych sieciach supermarketow. Co przyjde, to inaczej stoja regaly. Musze od nowa uczyc
sie ustawien regalow i rozmieszczenia towarow zeby kupic ineresujace mnie rzeczy.
Pal licho jak sklep jest maly, ale jak ma kilka ladnych metrow kw. to wychodze
i ide do osiedlowego sklepu, bo zwyczajnie nie chce mi sie i nie mam czasu na zwiedzanie.

Rozumiem, ze bierze sie to ze zmian kadrowych - pomysly nowych administatorow -
a takze z marketingowych pobudek - beda ludzie spacerowac, moze im cos wpadnie w oko i kupia.

Ley napisał/a:
Forumowicze, to naprawdę, jak sami wiecie, złożona grupa.

To widac juz na przykladzie tego jednego wątku ;)

Ley napisał/a:
Jest w niej część osób, którą trzeba prowadzić za rękę, i niestety (albo stety) zadaniem adminów/modów jest tą drogę im ułatwiać.

A w/g Ciebie utrudniaja czy moze nic nie robia w tym kierunku?
Z tego co ja widze, admini i modowie bardzo dobrze sobie w tej roli radza.
Do tego dochodza instrukcje na PW i maile.

Ley napisał/a:
Nie wszystkie rozwiązania są niezbędne, ale są takie, których wprowadzenie niewiele kosztuje a jeśli pomogą nawet kilku osobom, to znaczy ze warto było je wprowadzić.

Na pewno nie zaliczaja sie do nich:

- zmiana wygladu forum, grafika, uklad
- podzial integracji na wojewodztwa/miasta/wsie/powiaty

ale na jak juz ustalilismy:

- zmiana powitania po rejestracji
- wymuszenie i wybor z listy wojewodztwa (tylko dla nowych, bo starym sie skasuje
i beda musieli wypelnic jeszcze raz)

oraz

- dodatki zaproponowane przez Tomasziego
- zmiana trybu wyswietlania na forum

Ley napisał/a:
które mogłyby uczynić to forum jeszcze bardziej przyjaznym.

Jak sam wczesniej pisales, grupy ludzi na forum sa zlozone.
Wiekszosci wystarczy to co jest. Znajda sie tacy co na kazda zmiane beda marudzic.
Beda tacy co im to zwiewa jak bedzie.

A Ci co sa najbardziej aktywni albo nie zabrali glosu w tej dyskusji, albo
sa za pozostawieniem forum bez zmian drastycznych.

Ale jak mowi stare porzekadlo: "Jeszcze sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodzil".
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 09:16   

Ooo, ktoś przeedytował poprzedni post - nie zauważyłem wcześniej.

Wybacz, ale pięknie mącisz:
krzysztof_ns napisał/a:
gdzie i w ktorym monecie TWIERDZE ze jestem fachowcem w dziedzinie integracji - raz jeszcze pytam SKAD TY BIERZESZ TAK WYWROTOWE TEORIE....?!

Przecież nie pisałem o "integracji" tylko o "socjopsychologii", Twojej rzekomej fachowości i "chęci pomocy" dla mnie.
Bez urazy, ale jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to zacytuję:
Cytat:
Jeśli chodzi o etykę zawodową, to powinienneś był takie dobre rady przekazać Prywatną Wiadomością z ww. powodów, a wyrażenie ich publicznie może zostać odczytane jedynie jako próba dyskredytacji i odwrócenia uwagi od tego co na Twój temat napisałem.

Bo niestety chyba Cię zabolało zwrócenie uwagi, że taki wielki zwolennik "integracji" przez 11 miesięcy napisał 2 (słownie: DWA) posty w tematach bardzo szeroko rozumianej "integracji".

Całym tym zachowaniem udowadniasz jedynie jakim jesteś dyletantem w dziedzinie, w której, jak twierdzisz, jesteś fachowcem.

Bez urazy, ale środkowe zdanie jest tylko uzasadnieniem od czego próbowałeś odwrócić uwagę sugerując mi "zaburzenia socjopsychologiczne" i wybacz, ale widać, że to co tak chętnie i często zarzucasz innym (brak umiejętnosci czytania ze zrozumieniem) jest tu głównie Twoją domeną...
Bez urazy, ale może podobnie jest z pozostałymi zarzutami...

Ley napisał/a:
Proponuję aby maciej umówił się na prywatną sesję z Krzysztofem na PW bo "z całym szacunkiem" "bez urazy" i "nie zrozumcie mnie źle" czyta się to ciekawie ale nie posuwa to sprawy na przód i mimo całej mojej sympatii do macieja uważam, że mógłby już koledze odpuścić bo nim nastanie jesień okaże się, że maciej jest socjopatą, Krzysztof ofiarą grupy trzymającej władzę, moderatorzy - skostniałymi konserwatystami, a zarządzający forum osobami uprzedzonymi do wszelkich zmian i z natury niereformalnymi.

Przepraszam Cię Ley, ale należę do ludzi, którzy nie włożą rąk do kieszeni, kiedy ktoś bez przerwy obraża mnie i ludzi, których bardzo szanuję, a jedynym powodem tego jest, że mamy inne zdanie na temat modyfikacji forum niż on.

Najgorsze jest to, ze kolega sam nie ma zamiaru nic zrobić - on tylko dła propozycję, a my mamy zrealizować, ale jak ktoś jest przeciw to kolega bardzo łatwo rzuca obraźliwymi sugestiami wobec tych, którzy się zn im nie zgadzają.

Zwłaszcza, że patrząc na dotychczasowe działania kolegi, traktuje on forum nardzędziowo, jedynie w celu uzyskania własnych korzyści, a bez chęci pomocy innym i można odczytać, że jego propozycja "integracji bez spotkań" wynika z tego, że odkrył, że taka "lokalna integracja bez spotkań" przynosi wymierne korzyści:
krzysztof_ns napisał/a:
podam przyklad, puscilem na forum post na temat wymiany opon i odpisal m.in Dante79 ktory jak sie okazalo pracuje na wulkanizacji w moim miescie i zaproponowal pomoc do ktorej skutecznie doszlo


Bo jak inaczej wytłumaczyć taką nagłą chęć "integracji bez spotkań" po 11 miesiącach ciszy?

Trudno się dziwić, że najlepszy pomysł w takiej egoistyczno-obraźliwej oprawie ma małe szanse na realizację...

A co do części merytorycznej, to zauważ, że już na drugiej stronie wątku zaproponowałem W JASNY SPOSÓB "rozwiązanie testowe", co nie przeszkodziło koledze obrazić najpierw MaRKa, choć kolega nie ma "bladego pojęcia" ile co prac wymaga i ile pracy włożył w forum właśnie MaReK, a potem poszło "z górki" - ja, Kasjopea, thef, Kruchy...

Co do części technicznej to wszystko bardzo jasno napisał MaReK.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 11:14   

MaReK - zgadzam się z tym co napisałeś, a mój post nie miał zamiaru w żaden sposób wytykać złego prowadzenia forum. Próbuję tylko (z miernym skutkiem) skierować dyskusję spowortem na rozmowę o propozycjach i sugestiach, zamiast brnąć w polemikę z Krzysztofem, która wg mnie do nikąd już na tym etapie nie prowadzi.

I tak, wiem, że moje małe forum nie jest dobrym porównaniem, wiem też, że włożyliście mnóstwo pracy w obecne forum, bo wiem ile wysiłku to kosztuje i czasu pochłania. Chodziło mi tylko o podkreślenie, że forumowicze często nie wiedzą co by im się przydało, albo że coś można zmienić, aby to z czego korzystają obecnie było im jeszcze bardziej przyjazne, po prostu przyjmują zastany stan rzeczy za jedyny słuszny. Chciałem w ten sposób pokazać, że dyskusje na ten temat są potrzebne, są potrzebne propozycje, bo to oznacza, że są zwykli forumowicze, którym też zależy na rozwoju forum, podobnie jak adminom/modom. Można dyskutować słuszność i niezbędność konkretnych propozycji - i to jest ciekawe. Tylko jak rozmawiamy, to rozmawiajmy o konkretach, a nie bawmy się w utarczki słowne, bo szkoda czasu i nerw(ów) :)

W takim - i tylko w takim - kontekście pozwoliłem sobie napisać też o tym, żeby odpuścić koledze i nie brnąć w wytykanie sobie słówek, stwierdzeń i tego kto tu czego nie rozumie. Rozumiem Cię maciej, że nie lubisz personalnych ataków, bo nikt nie lubi, i na nie do końca uargumentowaną krytykę odpowiadasz we właściwy sposób, ale myslę, że powinniśmy ochłonąć, zrobić jakieś ładne podsumowanie (lub uzbać podsumowania MaRkA za ostateczne) i albo przejść do kolejnych propozycji - jeśli się jakieś ciekawe pojawią - albo zamknać temat i tyle.

Nie chcę się bawić w moralizatora (chociaż lubię) ale wkurzam się, że w ciekawym wg mnie temacie górę biorą emocje a nie merytoryka, która zginęła nam gdzieś koło 2-3 strony :)
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 13:11   

Ley napisał/a:
Chciałem w ten sposób pokazać, że dyskusje na ten temat są potrzebne, są potrzebne propozycje, bo to oznacza, że są zwykli forumowicze, którym też zależy na rozwoju forum, podobnie jak adminom/modom.

Ja bron Boze nie pomyslalem o tym zeby zamknac temat dyskusji dla sugestii ze strony uzytkownikow forum jakimi sa zarowno zwykli uzytkownicy, sympatycy oraz klubowicze.
Nadal bede oczekiwal rzeczowych, konkretnych i popartych dobra argumentacja pomyslow ze storony uzytkownikow. Chodzi mi tylko o to, zeby po wysluchaniu dwoch za i kilkunastu przeciw nie porawdzic na sile dyskusji o niczym i przez kilka stron watku walkowac temat zrozumienia czy niezrozumienia ideii, tylko zanotowac i podjac w tym temacie decyzje. Tak lub Nie.

maciej napisał/a:
on tylko dła propozycję, a my mamy zrealizować,

Tak to w ogole powinno wygladac. Bo nie wyobrazam sobie, ze nagle
autor pomyslo staje sie jednoczesnie jego realizatorem czynnym ;)
My jestem po to, zeby ew. pomysly realizaowac - korzystajac np.
z udostepnionych przez autora modyfikacji.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
reed 



Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 172
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 14:36   

Temat zamknięty!

Użytkownik: krzysztof_ns dostaje ostrzeżenie za naruszenie regulaminu!

Punkt 3 oraz 7d regulaminu forum
_________________
Adam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink