Forum Klubu ROVERki.pl :: e-papieros
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
e-papieros

opinie?!
Autor Wiadomość
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 15:50   e-papieros

Hej
jako, że ostatnio złapał mnie kaszel fajkowy i nie chce odpuścić pomyślałem o spróbowaniu e-papierosa.

A temat założyłem aby dowiedzieć się waszych opini na ten temat, kto próbował? Jaki efekt? Jaki model jest polecany? I wszystko co Wam przyjdzie na myśl na ten temat :)

A tak w ogóle to nasz kochany rząd rozważa czy nie zakazać sprzedaży tego wynalazku bo zmniejszą się wpływy z akcyzy. :evil:
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 15:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:08   

A co to takiego? :shock:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:09   

kasjopea napisał/a:
A co to takiego? :shock:


google :P
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:10   

;p
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:12   

Jestem nałogowym palaczem- 40 szt. dziennie, więc jakieś doświadczenie w tej dziedzinie mam. E-papierosa próbowałem i powiem, że ten wynalazek dla palacza, to jak gumowa lala dla faceta :nook:
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:36   

znalazłem fajny test porównawczy 2 modeli
http://rs511.rapidshare.c...3417/janty4.rar

może i jak gumowa lala, ale dla kogoś kto by chętnie rzucił lub chociaż ograniczył to chyba jest jakieś wyjście
_________________
R25 sprzedany :( | Mazda 3
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:42   

...zamiast tego wynalazku polecam tabletki Tabex, mnóstwo moich znajomych dzięki nim nie pali już po 3, 5, 7 lat :ok:
 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:45   

U nas e-papierosa palą w pracy, bo nie muszą łazić do palarni - a biały bezwonny dymek prawie nikomu nie przeszkadza ;)
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 16:54   

Skiba napisał/a:
U nas e-papierosa palą w pracy, bo nie muszą łazić do palarni - a biały bezwonny dymek prawie nikomu nie przeszkadza ;)


...u nas w pracy nie wolno palić, więc palimy szybko :wink: i dymek prawdziwy, tytoniowy też prawie nikomu nie przeszkadza :mrgreen:
 
 
michael511 



Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Anglia



Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 17:03   

A po co w ogóle palić :mrgreen: :razz:
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 17:06   

michael511 napisał/a:
A po co w ogóle palić :mrgreen: :razz:


....bo palenie jest fajne :razz: :ok:
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 17:35   

Jugol napisał/a:
....bo palenie jest fajne :razz: :ok:
generalnie mam podobne podejście i nie wyobrażam sobie pracować bez przerw na papieroska, zwłaszcza że pracuje przy komputerze i odpoczynek dla oczu jest mi potrzebny co jakiś czas. Dlatego też boje się że eksperyment z efajką nie uda się bo i tak wychodząc na przerwę będę wolał zapalić normalnego :)

Ale z drugiej strony ostatnio coraz mocniej odczuwam palenie zdrowotnie. Ostatnio pojawił mi się taki nieciekawy efekt podczas pływania. Mniej więcej po 30minutach pływania tworzy mi się w gardle jakaś taka dziwna ślina, która uniemożliwia oddychanie bez zatrzymania się i konkretnego odchrząknięcia :|

kwestie pieniężne mnie jakoś mocno nie ruszają bo i tak mało pale paczka na półtora dwa dni przy normalnym trybie.
 
 
 
mORGAN 



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 45
Skąd: Bolewice

MG ZS

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 18:39   

Jeśli w grę wchodzą tabletki, to mogę polecić Champix. Teść palił ok. 3 paczek dziennie. Dzięki tym tabletkom nie pali już ponad 3 miesiące.
 
 
Speedy 




Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 434
Skąd: Owińska / Poznań

Rover 25

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 18:40   

azer, ja bym polecał http://colinss.com.pl/index1.php?go=4
trochę czytałem o tym i te chyba sa najlepsze.
Jak by co to mają stoisko w M1 gdzie nasze spoty to można podejść i sie popytać.
_________________
Speedy :)
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 19:09   

wynalazek to palenie bez palenia, czyli zwyczajne faszerowanie się niekotyną bezpośrednio wprowadzaną do organizmu...imho - wynalazek dla fatalnie uzaleznionych nie od palenia tylko od nikotyny, czyli dla tych z najgorszym typem uzaleznienia.

ja nie jestem uzalezniony od nikotyny i potrafię nawet pół dnia wytrzymac bez palenia...jeśli odczuwasz efekty na zdrowiu...te niepożadane 9bo jakież inne) to jest raczej sygnał, zeby zakończyć na zawsze palenie.
 
 
PopaY 




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 986
Skąd: ..: R-M :..



Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 19:14   

Moja rada to rzucenie tego gówna... Ja paliłem przez 18 lat i udało mi się rzucić. Od 1 stycznia 2009 nie palę i nie chcę palić. Wystarczyła mi silna wola by rzucić.
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 19:55   

azer napisał/a:
Jugol napisał/a:
....bo palenie jest fajne :razz: :ok:
generalnie mam podobne podejście i nie wyobrażam sobie pracować bez przerw na papieroska, zwłaszcza że pracuje przy komputerze i odpoczynek dla oczu jest mi potrzebny co jakiś czas. Dlatego też boje się że eksperyment z efajką nie uda się bo i tak wychodząc na przerwę będę wolał zapalić normalnego :)

Ale z drugiej strony ostatnio coraz mocniej odczuwam palenie zdrowotnie. Ostatnio pojawił mi się taki nieciekawy efekt podczas pływania. Mniej więcej po 30minutach pływania tworzy mi się w gardle jakaś taka dziwna ślina, która uniemożliwia oddychanie bez zatrzymania się i konkretnego odchrząknięcia :|

kwestie pieniężne mnie jakoś mocno nie ruszają bo i tak mało pale paczka na półtora dwa dni przy normalnym trybie.


...u mnie było podobnie jeśli chodzi o te odchrząknięcia, więc zwiększyłem normę do dwóch paczek dziennie- i przeszło jak ręką odjął :lol:
 
 
Artu 




Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 383
Skąd: Kraków

Rover 400

Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 20:05   

PopaY napisał/a:
Moja rada to rzucenie tego gówna... Ja paliłem przez 18 lat i udało mi się rzucić. Od 1 stycznia 2009 nie palę i nie chcę palić. Wystarczyła mi silna wola by rzucić.


Masz rację - mi niedługo stuknie 2 miesiąc - mam nadzieję że do nałogu już nie powrócę. Z perspektywy czasu uważam, że to po prostu głupota i nic więcej. Owszem dymek na przerwie w pracy to coś bardzo fajnego, ale polecam po 3 dniach niepalenia zjeść takiego schabowego - niebo w gębie :D
 
 
Dolar3 




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 43
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 08:08   

Ja też paliłem przez 10 lat paczkę,półtorej dziennie.Nie palę prawie od sześciu lat.Poprawiła mi się kondycja,zniknął kaszel i ogólnie czuję się duzo lepiej.
A po piewszym roku za zaoszczędzone pieniądze wysłałem córkę na kolonie.:-)
I tak teraz sobie liczę (zakładam że wypalam papierosy za 7 zł dziennie),że gdybym nie rzucił parę lat temu fajek to do tej pory pusciłbym z dymem ok 40.000zł.
Moja rada-Nie palcie,nie opłaca się.
_________________
Nie kradnij.Rząd nie znosi konkurencji.
 
 
Mombrey 




Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 434
Skąd: Płock/Belfast



Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 09:53   

PopaY napisał/a:
Moja rada to rzucenie tego gówna... Ja paliłem przez 18 lat i udało mi się rzucić. Od 1 stycznia 2009 nie palę i nie chcę palić. Wystarczyła mi silna wola by rzucić.

Ja juz kilka razy rzucalem. Trzy razy udalo mi sie rzucic na dluzej ale po okolo 9-iu miesiacach wracalem do nalogu. Wiec zycze Ci powodzenia i wytrwalosci.
"Przestac palic? Nic trudnego, setki razy to robilem. Zawsze mi sie udawalo"
_________________
--== "Z mądrym człowiekiem to i pogadać ciekawie." ==-- Fiodor Dostojewski
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink