Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] telefon samochodowy
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] telefon samochodowy
Autor Wiadomość
szubi 



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Lublin



Wysłany: Nie Sty 31, 2010 15:49   [R75] telefon samochodowy

Panowie mam takie pytanie czy w Roverku 75 występował telefon samochodowy na wyposażeniu dodatkowym? jeśli tak to jaki bo poszukiwać będę do swojego. A jeśli nie to czy może ktoś wie jaki model kupić i tak żeby nie był zbyt drogi?
Ostatnio zmieniony przez piter34 Nie Sty 31, 2010 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sty 31, 2010 15:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
dukat11 




Pomógł: 203 razy
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 15:53   

szubi napisał/a:
Panowie mam takie pytanie czy w Roverku 75 występował telefon samochodowy na wyposażeniu dodatkowym? jeśli tak to jaki bo poszukiwać będę do swojego. A jeśli nie to czy może ktoś wie jaki model kupić i tak żeby nie był zbyt drogi?


A po co ci telefon samochodowy. Nie lepiej zestaw głośnomówiący na bluetooth. Ja mam nokia CK-7W i sobie chwalę.
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
szubi 



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Lublin



Wysłany: Nie Sty 31, 2010 15:56   

no właśnie chcę telefon samochodowy taki jaki był montowany fabrycznie :) o ile były
_________________
http://fanklubmoto2010.au...an_468x60_1.png
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 18:07   

szubi napisał/a:
Panowie mam takie pytanie czy w Roverku 75 występował telefon samochodowy na wyposażeniu dodatkowym?

Tak, występował i był to zestaw NOKIA, ale nie pamiętam dokładnie nazwy modelu. Na pewno miał go w swoim aucie użytkownik ArturT, więc możesz podpytać na priv. :ok:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 31, 2010 18:33   

ja mam w swoim zestaw samochodowy do komorki nokia chyba fabryczny jak parzalem jak to wsyzstko zrobione. problem w tym ze to jest zestaw pod nokie ktora byla hitem w 2004 roku:-( 6020:-(
 
 
dukat11 




Pomógł: 203 razy
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Nie Sty 31, 2010 19:45   

hvil napisał/a:
ja mam w swoim zestaw samochodowy do komorki nokia chyba fabryczny jak parzalem jak to wsyzstko zrobione. problem w tym ze to jest zestaw pod nokie ktora byla hitem w 2004 roku:-( 6020:-(


Zestaw to Cark91. W każdym razie ja taki miałem i wymieniłem gdyż nie miałęm chęci używać zabytków.
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Sty 31, 2010 23:15   

jak wymieniles?? da sie taki sam dokupic do nowszych komorek i zmienic?? a moze samo trzymanie? gdzie to nabyles jesli mozna wiedziec?
 
 
dukat11 




Pomógł: 203 razy
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1449
Skąd: Trójmiasto

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 08:08   

hvil napisał/a:
jak wymieniles?? da sie taki sam dokupic do nowszych komorek i zmienic?? a moze samo trzymanie? gdzie to nabyles jesli mozna wiedziec?


Dlatego kupiłem Nokie, gdyż złącza mikrofonu i głośnika są identyczne. Wywaliłem antenę, i uchwyt całkowice. Wymiana centralki wiązała się tylko ze zmianą przewodów zasilających które podłączyłem w miejsce starych (inna wtryczka w centralce). W sumie zajęło mi to ok półtorej godziny i koszt 150zł za zestaw CK-7W.
_________________
Pozdr.
Dukat11
 
 
Boncky 




Pomógł: 57 razy
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 18:57   

był montowany oryginalny telefon w opcji dodatkowej, nokia lub jakiś siemens, częściej występowała nokia 3110. Nie podłączysz orginału pod instalację ponieważ wymaga to modułu komunikacji z autem, a nie masz go i jest nie do zdobycia :)

Lepiej kup zestaw głośnomówiący jakiś fajny lub zamontuj jakiś nowy zestaw samochodowy.
_________________
Pamparampam
 
 
 
Voytec 




Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Kraków

Rover 75

Wysłany: Wto Maj 17, 2011 11:38   

dukat11 napisał/a:
hvil napisał/a:
jak wymieniles?? da sie taki sam dokupic do nowszych komorek i zmienic?? a moze samo trzymanie? gdzie to nabyles jesli mozna wiedziec?


Dlatego kupiłem Nokie, gdyż złącza mikrofonu i głośnika są identyczne. Wywaliłem antenę, i uchwyt całkowice. Wymiana centralki wiązała się tylko ze zmianą przewodów zasilających które podłączyłem w miejsce starych (inna wtryczka w centralce). W sumie zajęło mi to ok półtorej godziny i koszt 150zł za zestaw CK-7W.


No właśnie chce zrobić to samo.

mam oryginalny zestaw głośnomówiący zamontowany pod nokię 6310i razem z uchwytem, niestety nie obsługuje on bluetooth. Macie może pomysł gdzie można kupić samą centralkę CK-7W, całą resztę posiadam, potrzebuje tylko centralki która obsługuje bluetooth.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink