Forum Klubu ROVERki.pl :: Nowy regulamin Naszej-Klasy, a raczej NK
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy regulamin Naszej-Klasy, a raczej NK
Autor Wiadomość
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3632
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Nie Lip 04, 2010 00:32   

hmm tylko FB to prawie to samo co NK :roll:

http://webhosting.pl/Regulamin.NK.vs.FB
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lip 04, 2010 00:32   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Micros 




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 288
Skąd: Łódź



Wysłany: Sro Lip 07, 2010 11:03   

http://www.tvn24.pl/0,166...,wiadomosc.html

"Serwis nk.pl wprowadził też nowy regulamin. Teraz wymaga od użytkowników zgody m.in. na: przetwarzanie danych osobowych, na nieodpłatne przetwarzanie i wykorzystanie zdjęcia głównego (w tym wizerunku) wraz z imieniem i nazwiskiem oraz na przetwarzanie danych związanych z aktywnością w portalu. Jeżeli ktoś na nowe warunki się nie zgodzi, to za miesiąc jego konto przestanie istnieć."

Ja podziękowałem :neutral:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 12:19   

AndrewS napisał/a:
hmm tylko FB to prawie to samo co NK :roll:
http://webhosting.pl/Regulamin.NK.vs.FB

Po przemyśleniu tego co trzymam na NK i powyższego linka stwierdzam, że chyba zostawię konto na NK, bo to jednak za dobra książka adresowa. ;)

Nie podoba mi się ten regulamin, ale FB nie jest dla mnie "alternatywą", a raczej czymś równoległym, a do tego, jeśli bym się tym aż tak przejmował, to musiałbym się stamtąd też usunąć... :(

A do tego, to w sumie im się nie dziwię, że tak zmieniają ten regulamin, po kilku absurdalnych pozwach, typu pana, któremu nie podobało się, że "tylko dla jego oczu" został wygenerowany, w ramach reklamy, obraz karty kredytowej z jego zdjęciem, którą mógłby mieć i dostał za to chyba 5000 zł od NK - jak w Stanach. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Wto Lip 20, 2010 13:27   

maciej napisał/a:
Po przemyśleniu tego co trzymam na NK i powyższego linka stwierdzam, że chyba zostawię konto na NK, bo to jednak za dobra książka adresowa.
Ja również zostawiłem konto, ale skasowałem wszystkie zdjęcia, dane, numery tel. itp... Jak ktoś będzie szukał kontaktu to zostaje jeszcze mail.

Pozdrawiam!
_________________
Znalazłeś rozwiązanie problemu - opisz w ostatnim poście.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 14:28   

Dla tych, którzy się jeszcze wahają - tak wygląda ostatecznie to na co się zgadza akceptując wszystkie punkty:

Potwierdzenie zgody na nowy regulamin:

Cytat:
* Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, ze zmianami) wyrażam zgodę na otrzymywanie w ramach portalu prowadzonego przez spółkę „Nasza Klasa Sp. z o.o.”, z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. gen. J. Bema 2 (dalej również: „Spółka”) pod adresem nk.pl (dalej również: „Serwis”) na adres e-mail podany pierwotnie w formularzu rejestracyjnym do Serwisu lub następnie zaktualizowany w trakcie korzystania z Serwisu, a także na wewnętrzną pocztę w ramach Serwisu, jak również w ramach usługi NKtalk, informacji handlowych od Spółki.
* Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę „Nasza Klasa Sp. z o.o.”, z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. gen. J. Bema 2 (dalej również: „Spółka”) moich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie korzystania z portalu prowadzonego przez Spółkę pod adresem nk.pl (dalej również: „Serwis”) w celu prawidłowego i pełnego wykonania i funkcjonowania usług świadczonych przez Spółkę. Wyrażam też zgodę na przetwarzanie danych w celach statystycznych i marketingowych (w szczególności w celu promowania usług i produktów kontrahentów bezpośrednich i pośrednich Spółki w ramach usług świadczonych przez Spółkę). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie do ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie. Udostępnione przeze mnie dane osobowe będą chronione przez Spółkę z zachowaniem najwyższej staranności, a w szczególności nie zostaną bezprawnie przekazane przez Spółkę podmiotom trzecim.
* Zgodnie z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami) oraz ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631, ze zmianami) wyrażam zgodę na nieodpłatne przetwarzanie i wykorzystanie przez spółkę „Nasza Klasa Sp. z o.o.”, z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. gen. J. Bema 2 (dalej również: „Spółka”) mojego zdjęcia głównego (w tym wizerunku) umieszczonego w ramach portalu prowadzonego pod adresem nk.pl (dalej również: „Serwis”) wraz z imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem w celu umożliwienia prawidłowego i pełnego funkcjonowania świadczonych przez Spółkę usług lub funkcjonalności, jak również w celach reklamowych Spółki i jej kontrahentów, w ramach Serwisu lub poza Serwisem, w szczególności realizując cel społecznościowy. Udostępnione przeze mnie dane osobowe, wizerunek będą chronione przez Spółkę z zachowaniem najwyższej staranności, a w szczególności nie zostaną bezprawnie przekazane przez Spółkę podmiotom trzecim.
* Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204, z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę „Nasza Klasa Sp. z o.o.”, z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. gen. J. Bema 2 (dalej również: „Spółka”) moich danych związanych z aktywnością w portalu prowadzonym przez Spółkę pod adresem nk.pl (dalej również: „Serwis”) w celach reklamowych, badania rynku oraz badania zachowań i preferencji w ramach Serwisu z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych w ramach Serwisu przez Spółkę.


Strona druga:

Cytat:
* Zgodziłem/am się na otrzymywanie między innymi powiadomień o urodzinach znajomych, powiadomień o aktywności przyjaciół w serwisie podczas mojej nieobecności, informacji handlowych, powiadomień o nowych opcjach i produktach dostępnych w serwisie, na moją pocztę lub poprzez funkcje dostępne w serwisie. Preferencje co do tego, jakie powiadomienia i z jaką częstotliwością będę dostawać, mogę określić w ustawieniach swojego konta.
* Zgodziłem/am się na przetwarzanie przez NK moich danych, po to, by NK mogła prawidłowo świadczyć mi wszystkie usługi, jakie oferuje serwis. Dane będą też przetwarzane w podstawowych celach statystycznych i marketingowych i nie zostaną bezprawnie przekazane podmiotom trzecim (w tym szczególnie reklamodawcom). NK zapewnia także stały dostęp do miejsc, w których mogę swoimi danymi zarządzać.
* Zgodziłem/am się na możliwość wykorzystania przez NK mojego zdjęcia głównego, tak by np. serwowane ogłoszenia reklamowe spotkały się z jak największym moim zainteresowaniem i odpowiadały mym upodobaniom. Zgoda ta umożliwi także moim znajomym korzystanie z narzędzi, które oferuje NK, a które mogą zamieścić na swoich stronach. Dzięki tym narzędziom (np. tzw. widżetom) przyjaciele będą mogli zaprezentować część mojej aktywności w NK na swoich stronach.
* Zgodziłem/am się na przetwarzanie informacji związanych z tym, w jaki sposób korzystam z nk.pl, np. jakie strony odwiedzam. Zebrane dane są anonimizowane a ich analiza pozwoli NK dostosować serwis do preferencji Użytkowników, prawidłowo świadczyć usługi oferowane przez NK i zwiększy komfort korzystania z portalu nam wszystkim.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
asgard88 



Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 147
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Lip 20, 2010 15:38   

Pewnie i tak mało kto to przeczyta, brakuje jeszcze aby wymyślili: wyślij SMS w celu otrzymania kodu aby dodać zdjęcie :rotfl:

Dobrze ze ja tego nie mialem i nie mam :razz:
 
 
 
Szymon 




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Czw Lip 22, 2010 17:13   

Dzisiejszy list od nk.pl
Cytat:
Dziękujemy Ci za przyjęcie nowego regulaminu, prosimy jednocześnie byś ponownie rozważył zaakceptowanie proponowanych zgód. Wyrażenie zgód jest niezbędne do tego, byśmy mogli zaoferować Ci nowe usługi. Do tej pory z gier na NK skorzystały już 3 miliony osób, a liczba i różnorodność gier ciągle rośnie, więc z pewnością będziesz mógł znaleźć wśród nich interesujące Cię propozycje. Oprócz gier będziemy niebawem wdrażać kolejne opcje (grupy zainteresowań, widżety, wersję serwisu na komórki), które mogą spotkać się z Twoim uznaniem i urozmaicić przebywanie w nk.pl.

Jeszcze raz pragniemy Cię zapewnić, że wbrew plotkom, jakie mogły do Ciebie dotrzeć z niektórych mediów, żadne Twoje zdjęcie i dane nie zostaną przekazane reklamodawcom. Nie zobaczysz swojej podobizny na kubku, smyczy, plakacie czy w jakimś czasopiśmie. Udzielone przez Ciebie dobrowolnie zgody nie zmieniają tego stanu. NK nigdy nie działała i nie będzie działać w ten sposób. Twoje zdjęcie główne, jeśli skorzystasz z opisanych gier, będzie mogło przedstawiać Cię innym graczom. Podobnie będzie się to działo w grupach czy innych funkcjonalnościach, jeśli zdecydujesz ich użyć.

Postanowiliśmy przesunąć termin wprowadzenia usługi grupy, aby wydłużyć Ci czas, w którym możesz podjąć decyzję, ponieważ zależy nam na Twoim uczestnictwie w portalu. Ponadto wiele osób, spośród tych, które nie zaakceptowały jeszcze zgód, prosiły o dodatkowy okres do namysłu, tak więc spełniamy tę prośbę. Zachęcamy do pozostania w serwisie i korzystania ze wszystkich jego możliwości.
Pozdrawiamy,
zespół nk.pl

Więc jednak wydłużają okres do namysłu, jak ładnie z ich strony ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lip 23, 2010 09:10   

Hehe... No ja już zaakceptowałem.

W sumie z danych "osobistych" to miałem tam mail, GG, Skype (teraz już został tylko mail), szkoły do których chodziłem (oczywiste ;) ) i jedno zdjęcie, które też tu służy mi za avatar, więc za dużo to skorzystać z mojego wizerunku nie mogą. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Lip 23, 2010 13:32   

dzis nie moglem odczytac wiadomosci, bo wyskakiwal mi regulamin i informacja, ze akceptuje wszystkie postanowienia lub nei i - kasuej konto :D

zdjecia juz jakis czas temu usunalem, zostalo jedno + specyficzne profilowe ;) wiec zakceptowalem, bo mam tam kontakt do znajomych ktorych nie mam na FB :D na FB chyba wiecje osob z zagranicy mam dlatego tam mialem konto , NK trakowalem jak polska skrzynke kontaktowa i niech tak zostanie ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [Seria K] Nowy typ uszczelki pod głowicę!
W przypadku HGF zakładać nowy typ uszczelki
piter34 Offtopic 512 Pią Cze 26, 2020 01:12
AndrewS
Brak nowych postów Sto lat, sto lat dla naszej koordynatorki InEs
sknerko Offtopic 7 Czw Cze 04, 2015 10:15
Malmsteen
Brak nowych postów [ Ankieta ] Roverki.pl na naszej klasie
lelek11 Offtopic 24 Pon Lis 17, 2008 12:11
magneto
Brak nowych postów Regulamin Bieszczadzkiego Parku Narodowego
maciej Offtopic 4 Pią Cze 25, 2010 17:51
Kruchy
Brak nowych postów Psia mowa a raczej krzyki :)
Kozik Offtopic 4 Wto Sty 26, 2010 23:38
Dydo



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink