Forum Klubu ROVERki.pl :: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaReK
Czw Maj 12, 2011 01:26
[Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie

Czy przyda się coś takiego?
Autor Wiadomość
Bodziek85 




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Bielsko-Biała



Wysłany: Nie Cze 20, 2010 11:57   

WITAM użytkowników samochodów marki Rover i MG

ostatnio (od lutego) również stałem się posiadaczem jednego z modeli Rover'a a konkretnie modelu 416Si 97r. Jak to zwykle bywa kupując auto używane trzeba się liczyć z pewnymi zakupami.

Kupując na allegro a zwłaszcza poza allegro doszedłem do wniosku że zakupy niezarejestrowane w systemie elektronicznym to porażka.

Narazie natknąłem się na dwóch "sprzedawców", na dwie transakcje :

1. użytkownik allegro marino36 - mieszkam niedaleko więc postanowiłem go odwiedzić by odebrać zamówione wcześniej części - kilka drobiazgów. Umówiony na odbiór przejechałem 50km i o czasie chciałem zadzwonić żeby podał dokładnie miejsce gdzie mam podjechać. Koleszka wyłączył komórke i mimo tego iż czekałem sobie jeszcze poł godziny , wróciłem z niczym. Kontakt był możliwy dopiero na drugi dzień. Bezczelny facet

2. użytkownik allegro genowefa-g2 - zamówiłem poduszkę pod skrzynie - prosiłem obejrzeć dobrze czy nie popękana i w całości - oczywiście przyszła rozwalona, i to jeszcze nie on pakował mimo zapewnień. Pieniądze zwraca mi od ponad 2 tygodni. Ponadto zawyża koszty transportów pobraniowych, i mimo ustaleń wychodzi z 5 zł drożej (zawsze coś). Nie polecam
Ostatnio zmieniony przez Bodziek85 Wto Wrz 28, 2010 11:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 20, 2010 11:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ligierator 



Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 23
Skąd: Gdańsk,Irlandia CORK



  Wysłany: Pon Cze 21, 2010 18:41   

Witam kolegów.
Zamawiałem u tego Pana " saabaru" Dwie poduszki do wahacza rover 75 na allegro.
Wysłałem pieniążki czekam na odpowiedz już ponad miesiac telefonów nie odbiera na maile nie odpisuje na gg zero kontaktu!!!!!!!!!!
Znany jako TomaTeam!!!!!! nie polecam.!!!
 
 
Mazak 




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 486
Skąd: Hastings/Warszawa

Rover 600

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 00:23   

Luk napisał/a:
Przestrzegam przed sprzedawcą z Allegro - RS PARTS.

podpinam sie pod temat kupiłem kiedyś lusterko i konsole wszystko miało być europa więc zapłaciłem jak za zboże okazało się anglik kolo nie poważny kasy nie oddał :evil: !! ! niestety też poza allegro :evil: kotwica mu w plecy

Ps.
lepiej by było zrobić jakąś listę alfabetyczną gdzie można dodać takich cwaniaków bo zanim człowiek przeczyta te posty to kupa czasu...
_________________
To ja Alex z chłopakami w ręku kierownica ,szosa przed nami...
 
 
 
Rs_Parts
[Usunięty]






Wysłany: Czw Lip 15, 2010 17:06   

Mazak napisał/a:
Luk napisał/a:
Przestrzegam przed sprzedawcą z Allegro - RS PARTS.

podpinam sie pod temat kupiłem kiedyś lusterko i konsole wszystko miało być europa więc zapłaciłem jak za zboże okazało się anglik kolo nie poważny kasy nie oddał :evil: !! ! niestety też poza allegro :evil: kotwica mu w plecy

Ps.
lepiej by było zrobić jakąś listę alfabetyczną gdzie można dodać takich cwaniaków bo zanim człowiek przeczyta te posty to kupa czasu...


eh, po prostu ręce opadają jak czytam takie wpisy; pozwólcie że sprostuje;
1. piszesz kolego że sprzedałem Ci lusterko angielskie, uważam że jest to kłamstwo ( gdyż tego typu rzeczy, podobnie jak lampy sprowadzamy z Włoch( dla zainteresowanych wydruki z listów przezowych i faktur) ale ... o ile dobrze pamiętam spotykałem się z tobą osobiście w Warszawie na Ursynowie i oglądałeś je dość wnikliwie, i jakoś nie zauważyłeś podobieństwa do mojego lusterka ( choć ja wówczas przyjechałem na spotkanie z tobą roverem 600 angielskim
2. po tym jak do mnie dzwoniłes powiedziałem ci wyraźnie że mozesz podjechac wymienie ci to lusterko na inne ale tego juz nie byłes łaskwa zrobić łatwiej wypisywać głupoty na forum...
3. ciekaw jestem jaką konsole kupiłeś? bo tego faktu sobie nie przypominam, ale nawet jesli tak było i odbierał bys ją osobiście ( bo tylko to wchodziło by w twoim przypadku w grę) to czy jestes osobą ślepą aby nie rozróżnić konsoli angielskiej od europejskiej ?? ??????
4. proponuje liczyć się drogi kolego ze słowami bo jesli uważasz że forum to miejsce gdzie można bezpodstawinie kogoś obrażać i wyzywać to chyba się pomyliłeś, w każdym razie naszczęscie tu nie jestes anonimowy.

a w formie drobnego sprostowania jesli chodzi o kolegę "Luka"
wyraźnie przez telefon mówiłem Ci iż jeśli błotnik ci nie pasuje możesz go odesłać ( choć wczesniej wyslalem ci jego zdjecia które dla zainteresowanych mam jeszcze na mailu do wglądu. koloryzowanie i pisanie iż pewnie kupiłem go za pare zł a tobie sprzedałem za chorendalną kwote moze czyta się z nutką emocji ale jest to po prostu nie prawda.

na koniec,
tak w imieniu sprzedających pozowle sobie tylko napisać, iż każdą sprawe można pozytywnie załatwić trzeba tylko chcieć a złośliwe wypisywanie rzeczy nie do końca zgodnych z prawdą lub w dużej mierze przesadzonych do niczego nie doprowadzą.

pozdrawiam

Michał
 
 
Mazak 




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 486
Skąd: Hastings/Warszawa

Rover 600

Wysłany: Pią Lip 16, 2010 01:39   

Rs_Parts napisał/a:
1. piszesz kolego że sprzedałem Ci lusterko angielskie, uważam że jest to kłamstwo ( gdyż tego typu rzeczy, podobnie jak lampy sprowadzamy z Włoch( dla zainteresowanych wydruki z listów przezowych i faktur) ale ... o ile dobrze pamiętam spotykałem się z tobą osobiście w Warszawie na Ursynowie i oglądałeś je dość wnikliwie, i jakoś nie zauważyłeś podobieństwa do mojego lusterka ( choć ja wówczas przyjechałem na spotkanie z tobą roverem 600 angielskim

Pomyłka byłem u Ciebie na białołęce adresu chyba nie muszę podawać adresu
faktury dobre sobie skoro na aukcjach wystawiasz angliki a co z tą bajką że kupiłeś samochód dla siebie od doktora z Niemiec ale niestety nie możesz go przerejstrować bo z papierami jest coś nie tak i żeby Ci się zwróciło choć trochę to go rozebrałeś tak mi mówiłeś
Rs_Parts napisał/a:
2. po tym jak do mnie dzwoniłes powiedziałem ci wyraźnie że mozesz podjechac wymienie ci to lusterko na inne ale tego juz nie byłes łaskwa zrobić łatwiej wypisywać głupoty na forum...

ze mną nie było takiej rozmowy
Rs_Parts napisał/a:
3. ciekaw jestem jaką konsole kupiłeś? bo tego faktu sobie nie przypominam, ale nawet jesli tak było i odbierał bys ją osobiście ( bo tylko to wchodziło by w twoim przypadku w grę) to czy jestes osobą ślepą aby nie rozróżnić konsoli angielskiej od europejskiej ?? ?? ????

Beżową środkową i codziennie rozkręcałem angliki więc wiedziałem doskonale czym się różni więc chyba byłem jednak ślepy a byłem napewno bo miała ładnie a wręcz idealnie obcięty lewe mocowanie z rantem (a pozatym co mnie to obchodzi skoro sprzedawca mnie zapewnia że jest europa to tak powinno być i nie muszę się na tym znać)
fakt faktem mówiłeś że konsola ma drobną wadę -3 małe dziurki po uchwycie na tel. a kiedy do Ciebie dzwoniłem z reklamacją w sprawie jw. twoja odpowiedź - mówiłem że jest uszkodzona :evil:

a lusterko to raczej ciężko jest sprawdzić bez montażu a skoro już przepłacam za europe to takie powinno być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rs_Parts napisał/a:
4. proponuje liczyć się drogi kolego ze słowami bo jesli uważasz że forum to miejsce gdzie można bezpodstawinie kogoś obrażać i wyzywać to chyba się pomyliłeś,


w końcu sprawa staneła na tym że kasy nie oddasz ale dorzucisz mi jakąś część - miał być tylni lewy zacisk hamulcowy po prawie miesiącu codziennych tel. i zbywania dostałem w końcu od Ciebie zacisk ale na pewno nie tylni i do tej pory nie wiem od jakiego samochodu on jest... i tak jak sam napisałeś
Rs_Parts napisał/a:
eh, po prostu ręce opadają
odpuściłem temat bo nie było sensu
Rs_Parts napisał/a:
w każdym razie naszczęscie tu nie jestes anonimowy.

tak jak każdy nie wiem czy zauważyłeś
Rs_Parts napisał/a:
na koniec,
tak w imieniu sprzedających pozowle sobie tylko napisać, iż każdą sprawe można pozytywnie załatwić trzeba tylko chcieć a złośliwe wypisywanie rzeczy nie do końca zgodnych z prawdą lub w dużej mierze przesadzonych do niczego nie doprowadzą.

na koniec gdybyś był w porządku to na pewno nie było by Ciebie w tym wątku kolego ex.Trisfull a dzisiaj RS Parts
_________________
To ja Alex z chłopakami w ręku kierownica ,szosa przed nami...
 
 
 
Rs_Parts
[Usunięty]






Wysłany: Pią Lip 16, 2010 11:22   

Mazak napisał/a:
Rs_Parts napisał/a:
1. piszesz kolego że sprzedałem Ci lusterko angielskie, uważam że jest to kłamstwo ( gdyż tego typu rzeczy, podobnie jak lampy sprowadzamy z Włoch( dla zainteresowanych wydruki z listów przezowych i faktur) ale ... o ile dobrze pamiętam spotykałem się z tobą osobiście w Warszawie na Ursynowie i oglądałeś je dość wnikliwie, i jakoś nie zauważyłeś podobieństwa do mojego lusterka ( choć ja wówczas przyjechałem na spotkanie z tobą roverem 600 angielskim

Pomyłka byłem u Ciebie na białołęce adresu chyba nie muszę podawać adresu
faktury dobre sobie skoro na aukcjach wystawiasz angliki a co z tą bajką że kupiłeś samochód dla siebie od doktora z Niemiec ale niestety nie możesz go przerejstrować bo z papierami jest coś nie tak i żeby Ci się zwróciło choć trochę to go rozebrałeś tak mi mówiłeś
Rs_Parts napisał/a:
2. po tym jak do mnie dzwoniłes powiedziałem ci wyraźnie że mozesz podjechac wymienie ci to lusterko na inne ale tego juz nie byłes łaskwa zrobić łatwiej wypisywać głupoty na forum...

ze mną nie było takiej rozmowy
Rs_Parts napisał/a:
3. ciekaw jestem jaką konsole kupiłeś? bo tego faktu sobie nie przypominam, ale nawet jesli tak było i odbierał bys ją osobiście ( bo tylko to wchodziło by w twoim przypadku w grę) to czy jestes osobą ślepą aby nie rozróżnić konsoli angielskiej od europejskiej ?? ?? ????

Beżową środkową i codziennie rozkręcałem angliki więc wiedziałem doskonale czym się różni więc chyba byłem jednak ślepy a byłem napewno bo miała ładnie a wręcz idealnie obcięty lewe mocowanie z rantem (a pozatym co mnie to obchodzi skoro sprzedawca mnie zapewnia że jest europa to tak powinno być i nie muszę się na tym znać)
fakt faktem mówiłeś że konsola ma drobną wadę -3 małe dziurki po uchwycie na tel. a kiedy do Ciebie dzwoniłem z reklamacją w sprawie jw. twoja odpowiedź - mówiłem że jest uszkodzona :evil:

a lusterko to raczej ciężko jest sprawdzić bez montażu a skoro już przepłacam za europe to takie powinno być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rs_Parts napisał/a:
4. proponuje liczyć się drogi kolego ze słowami bo jesli uważasz że forum to miejsce gdzie można bezpodstawinie kogoś obrażać i wyzywać to chyba się pomyliłeś,


w końcu sprawa staneła na tym że kasy nie oddasz ale dorzucisz mi jakąś część - miał być tylni lewy zacisk hamulcowy po prawie miesiącu codziennych tel. i zbywania dostałem w końcu od Ciebie zacisk ale na pewno nie tylni i do tej pory nie wiem od jakiego samochodu on jest... i tak jak sam napisałeś
Rs_Parts napisał/a:
eh, po prostu ręce opadają
odpuściłem temat bo nie było sensu
Rs_Parts napisał/a:
w każdym razie naszczęscie tu nie jestes anonimowy.

tak jak każdy nie wiem czy zauważyłeś
Rs_Parts napisał/a:
na koniec,
tak w imieniu sprzedających pozowle sobie tylko napisać, iż każdą sprawe można pozytywnie załatwić trzeba tylko chcieć a złośliwe wypisywanie rzeczy nie do końca zgodnych z prawdą lub w dużej mierze przesadzonych do niczego nie doprowadzą.

na koniec gdybyś był w porządku to na pewno nie było by Ciebie w tym wątku kolego ex.Trisfull a dzisiaj RS Parts



no faktycznie teraz juz sobie ciebie dokładnie przypominam, ( choć cała tranzakcja miała miejsce ponad 2 lata temu ) wiec znowu sprostuje;
1. nie kupiłem tego samochodu od żadnego doktorka wiec nie zmyslaj że tak ci nawet powiedziałem, tylko od człowieka który prowadził sklep z zegarkami firmy Cyma, (również mam jeszcze wsztkie swistki) co do miejsca wszytko się zgadza Niemcy Drezno, więc nie jest to żadna bajka, a z tej mało przyjemnej dla mnie sutuacji zrodził się pomysł na biznes, który za pośrednictwem importu z róznych krajów UE ( jak bys jeszcze pytał to równiez UK i Szwecja jakos bez większych problemów się kreci
nie ukrywam że w tym momecnie utwierdziłeś mnie w 100 % w przekonaniu ze dostałeś lusterko europejskie bo faktycznie to był etap swierzo po sprowadzeniu pojazdu gdzie miałem tylko ten pojazd który jak by nie patrzeć miał kierownice z LEWEJ strony!, swoją drogą akurat nie przypominam sobie abyś kiedykolwiek reklamował tę cześć

2. piszesz że za czesci zapłąciłeś jak za zboże,a prawda jest taka że kupłeś ( nie konsole a tunel ) uszkodzony o czym bardzo dobrze wiedziałes za paredziesiąt zl, który równiez pochodził dokładnie z tego pojazdu, ( nie wiem o czym mówisz jesli chodzi o rzekome ucięcie być moze ten platik pękł w tym miejscu podczas wyciągania)
3. z tego co pamiętam faktynczie dostałeś ode mnie zacisk , ( przedni ) z tego włansie rovera bo tylniego juz wówczas albo nie miałem albo nie mogłem zlokalizowac ( dokładnie nie pamiętam)
4. co do pojawienia się w tym wątku, to pojawiłęś się na nim tylko dlatego ponieważ kolega Mariusz ( niestety nie wiem pod jakim nikiem tu wystepuje ) w każdym razie zielona taksówaka rover 75 diesel, poinformował mnie wczoraj iż jakiś wpis na mój temat jest dlatego pzowoliłem sobie go sprostowac,
5. pozwolisz że cię znowy poprawienie "ex.Trisfull" tylko trustful jesli mówisz o koncie na allegro, który jest teraz moim nickiem prywatnym, a firmowy pewnie znasz..
6. resumując Ciesze się że na 15-20 trasakcji które dziennie relizuje tak mało kończy się takimi mało przyjemnymi sytuacjami, a jesli chodzi o o słowa "neosssa" w pełni je popieram zamiast wypisywac głupty tutaj lapiej poprostu mówić je wprost,
7. raczej z braku czasu dalej tego watku komentować nie bede ale pisz smiał niech forumowicze sami ocenią...


pozdrawiam

Michał
 
 
Mazak 




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 486
Skąd: Hastings/Warszawa

Rover 600

Wysłany: Pią Lip 16, 2010 13:36   

z mojej strony to wszystko i nie mam zamiaru ciągnąć tematu
_________________
To ja Alex z chłopakami w ręku kierownica ,szosa przed nami...
 
 
 
RaidenMax 



Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 40
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Sie 02, 2010 13:55   

Witam, niestety muszę dodać użytkownika z forum, login Kaka.
Zamówiłem alternator podałem dokładnie model rocznik, chciałem do 214Si a otrzymałem od 25. Aby nie przeciagać sprawy bo zależało mi na czasie odesłałem alternator na mój koszt i czekałem aż przyśle mi ten dobry. Po ponad tygodniu czekania zadzowniłem i miałem zadzwonić dzień później no i tak zrobiłem to poinformowano mnie że nie mają ale będą mieć. Kolejny tydzień minoł znów dzownię i tym razem znów nie mają i nie wiedzą czy będą mieć, fakt ciężko było mnie o tym poinformować :neutral: więc aby dłużej nie czekać poprosiłem o zwrot kosztów i alternator znalazłem na miejscu, było to jakieś 3 tygodnie przez ten czas dzowniłem to byłem zbywany że wysłali, że mam poczekać jeszcze dzień i tak w kółko, a teraz nie odbierają telefonu nawet. Jak dla mnie ci panowie to jest totalna porażka, nie dajcie się naciąć na ich usługi.
Pozdrawiam i życze jak najmniejszego kontaktu z nimi.
 
 
kajox1 




Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 30
Skąd: Ełk \ Olsztyn

Rover 45

Wysłany: Wto Sie 03, 2010 03:28   

RaidenMax napisał/a:
Witam, niestety muszę dodać użytkownika z forum, login Kaka.
Zamówiłem alternator podałem dokładnie model rocznik, chciałem do 214Si a otrzymałem od 25. Aby nie przeciagać sprawy bo zależało mi na czasie odesłałem alternator na mój koszt i czekałem aż przyśle mi ten dobry. Po ponad tygodniu czekania zadzowniłem i miałem zadzwonić dzień później no i tak zrobiłem to poinformowano mnie że nie mają ale będą mieć. Kolejny tydzień minoł znów dzownię i tym razem znów nie mają i nie wiedzą czy będą mieć, fakt ciężko było mnie o tym poinformować :neutral: więc aby dłużej nie czekać poprosiłem o zwrot kosztów i alternator znalazłem na miejscu, było to jakieś 3 tygodnie przez ten czas dzowniłem to byłem zbywany że wysłali, że mam poczekać jeszcze dzień i tak w kółko, a teraz nie odbierają telefonu nawet. Jak dla mnie ci panowie to jest totalna porażka, nie dajcie się naciąć na ich usługi.
Pozdrawiam i życze jak najmniejszego kontaktu z nimi.


mam podobnie, użytkownik roverparts - ponad miesiąc jeżdżę z rozebranymi do połowy drzwiami bo szanowny użytkownik najpierw zwlekał z wysyłką, a jak już dostałem to oczywiście klamka bez której ani rusz była do innych drzwi. teraz nie chce przyjąć towaru spowrotem bo twierdzi że to może być nie od niego... paragonu też nie dostałem więc chyba mogę postraszyć urzędem skarbowym ;) może to coś ruszy ;)
_________________
Wędkarzu.Jeżeli Ciebie interesuje tylko ryb jedzenie to sprzedaj wędki i wyrzuć zezwolenie.Centrala ryb ma dostatek.Kup sobie rybkę a żonie kwiatek
 
 
pajakVi 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 225
Skąd: Gdańsk



Wysłany: Wto Sie 03, 2010 21:28   Negatyw dla TOMATEAM !!

21.07 zamówiłem u Tomiego przez gg części do rovera. Ponieważ okazało się że Tomi ma urlop i wieczorem będzie wyjeżdżał do XXX (niedaleko mojego miasta) umówiliśmy się że nie będzie wysyłał towaru do mnie a podjedzie do mnie albo ja do niego - miał dzwonić przed weekendem żebyśmy się dokładnie umówili na odbiór części. Niestety kontaktu od 22.07 zero! czekałem wydzwaniałem (telefon cały czas wyłączony) na gg nie odpisuje.
27.07 we wtorek widząc informację na sklepie TOMATEAM: "Będzie pełniony dyżur, a wysyłka i odbiór zamówionych części będzie możliwa, jedynie we wtorek i środę. " Zamówiłem części przez sklep wierząc że ktoś ten dyżur pełni i części mi wyśle. Żeby było szybciej zapłaciłem za wysyłkę kurierem. Niestety zawiodłem się ponownie.
2.08 Tomi odpisał koledze na gg. Liczyłem że mi też odpisze na kilka wiadomości które mu zostawiłem. Niestety zero odzewu. Koledze nadal odpisywał dopóki nie poprosił Tomiego o kontakt ze mną.
Dziś 3.08 Tomi był już dostępny na gg niestety na moje pytania o zamówione i opłacone części nadal nie uzyskiwałem odpowiedzi.
Przez te 2 tygodnie wielokrotnie starałem się dodzwonić lecz telefon wyłączony.

Jestem zażenowany jego postawą.
Liczę że ten wpis zmobilizuje go do dostarczenia mi części.
 
 
 
mietekpl 




Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 71
Skąd: Sosnowiec

Rover 200

Wysłany: Sro Sie 04, 2010 13:18   

Nie polecam zakupów w tomateam...

Zamówiłem kilka części za troche ponad 100zł dnia 13 lipca 2010 - kolejnego dnia otrzymałem wiadomość:

Kod:
Witam,
 
Zamówienie dostępne w magazynie i zapakowane. Zostanie wysłane zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na konto.


Oczywiście odrazu zrobiłem przelew(zależało mi aby paczka dotarła do mnie do końca tygodnia). Oczywiście miałem na uwadze to że nie długo zaczyna się okres urlopu, dlatego przelwe poszedł odrazu po informacji z numerem konta.

Niestety nie dostałem informacji z potwierdzeniem otrzymania pieniędzy ani inormacji o wysyłce paczki.

Doszedłem do wniosku że warto zadzwonić, może ktoś udzieliłby mi informacji. Niestety telefonu komórkowego nikt nie odbierał, natomiast stacjonarny odbiera się po 1 sygnale i jest cisza.

Pisałem nastepnie na gg, e-mail, sms, dzwoniłem - niestety w dalszym ciągu zero odzewu!

Miał być pełniony dyżur we wtorek i środe - niestety kontakt nie jest możliwy, paczka także nie została wysłana.

Dziś mamy 4 sierpnia - próbuje sie dodzwonić, niestety bezskutecznie.
Jak narazie nie mam ani części ani pieniędzy.

Ponadto chciałbym zaznaczyć że miałem już okazje kożystać z usług w/w sklepu - aczkolwiem wtedy część, która zamówiłem szła troche ponad tydzien (co jeszcze jestem w stanie znieść).

Krótko podsumowując - jeśli chodzi o kontakt to jest totalna porażka. Podobnie jak pajakVi jestem zażenowany tym jak traktuje się klienta w tym sklepie.

Pozdrawiam

Edit:

Udało mi się dodzwonić, paczka ma zostać wysłana jeszcze dziś. Oczywiście nie zmienia to faktu że kontakt jest bardzo trudny i w dalszym ciągu nie polecam :<.
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Pon Sie 16, 2010 10:36   

ART-BIZAR nie stosuje się do zasad uczciwości nie uznając gwarancji na nowy wysprzęglik, który rozleciał się po miesiącu czasu...
 
 
 
kaczas_mb 




Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 18
Skąd: Łęka Wielka

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:06   

witajcie

Mnie ochachulił (na szczęście nie na kase) gosc z allegro kryjący się pod nickiem Auto_west

Zakupiłem u niego sondę lambda do mojego R75! Aukcja jak aukcja opis wszystkie części sprawne srete tete i tak dalej no dobra to kupuję............

Po trzech dniach telefon ..."proszę Pana nie mogę wysłać Panu tej sondy bo miałem możliwość jej sprawdzenia dzisiaj i okazało się, że nie działa (opis w aukcji część w 100% sprawna) wysowa sie jedno
Sami wiemy ze sonda nie jest czescia chodliwa poprostu ja wczesniej sprzedał a zapomniał usunąc z allegro a tu akurat znalazł sie taki kaczas i kupił...

OSZUST
 
 
 
gandzia1969 




Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: swdn



Wysłany: Wto Paź 05, 2010 22:01   

dziś ogladałem roverka katastrofa nie polecam tu link
http://otomoto.pl/rover-416-C15191555.html
 
 
danielsonicl 




Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 206
Skąd: Złoty Stok



Wysłany: Nie Paź 24, 2010 22:27   

Witam sklep Tomateam powinien zostać też umieszczony na tej liście.
Dwa miesiące czekałem na osłony maglownicy. Stwierdzili, że nie będą ich mieli.
Uznali, że zwrócą pieniądze. Do dziś nie ma kasy ani odpowiedzi, telefonu nie odbierają a jak już, to słyszę tylko obietnice.
Kwota nie duża 42zł z groszami ale jak dla mnie to oszustwo.
_________________
Człowiek nie wielbłąd musi się napić
 
 
krystek111 



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 10
Skąd: Biłgoraj



Wysłany: Wto Paź 26, 2010 22:16   Nie Kupujcie w TomaTeam

Witam czekalem ponad tydzien na czesci pieniadze wpłacone na konto 250zł nie odpisuja na maile telefony wyłaczone przez kilka dni jesli w ogole sie uda dodzwonic to kłamia ze wysłane i jutro bedzie i tak codziennie jak juz powiedziałem ze zgłosze na policje to wysłał cześci zapłacilem za czesci YAMATO 125 zł a przyszły chinskie po 17zł albo i po 12zł nie polecam nie dajcie sie zrobic wszystko wygłada ładnie itd na tej stronie ale gosc kroi co ktoregos klienta szkoda nerwow i kasy
 
 
 
karolkos 



Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 116
Skąd: Inowrocław



Wysłany: Sro Lis 03, 2010 18:25   

Co do TomaTeam, ja miałem więcej szczęścia, choć nie obyło się bez przygód.Zamówiłem wysprzęglik i co prawda przywiózł mi go kurier już na drugi dzień,to okazało się że został źle wypełniony formularz wysyłki i zamiast w złotówkach, miałem zapłacić za niego w euro. Temat został szybko odkręcony i mam nadzieję że była to zwykła pomyłka.Co do kontaktu, to rzeczywiście bywa z tym różnie. Wczoraj wysłałem pytanie na gg i co? Eeechooo. Jak w kaczą d**ę
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Sty 05, 2011 11:31   

mialem duzo cierpliwosci , ale.... Uzytkownik forum o nicku Kaka - oglasza sie ze ma czesci do sprzedania...

Mial wyslac... mial

potem mial poszukac kwitu nadania ... mial ...

mial podeslac i odezwac sie co i jak z przesylka, bo wyslana... mial

MIAL a nic nie zrobil jedyne podsumowanie :)

NIE TRACCIE CZASU na kontakt z uzytkownikiem Kaka :) ja nei mialem cisnienia, bo pierdoly zamawialem, ale jakby komus zalezalo, to szkoda czasu i wydzwaniania ;)

Pozdrawiam.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 27, 2011 08:42   

Mały komentarz do TOMATEAM.
W piątek rozwalił mi się wodzik do skrzyni R200, zadzwoniłem do TomaTeam (dodzwoniłem się od razu), dostałem szybką informację co mam zamówić.
Złożyłem zamówienie i dostałem info że dokładnie tej części nie ma i leci do Polski :D
Część przyszła wczoraj i od razu wysłano kurierem, dostałem link do sprawdzenia statusu paczki, wszystko jak najbardziej w porządku. Jeszcze przed wysłaniem do mnie dzwoniono żeby potwierdzić wysyłkę.
Dzisiaj o 8:27 rano dostałem paczkę w pełni szczęśliwy :)

Wszystko zależy od konkretnego przypadku, ja dopiero drugi raz robiłem zakup w TomaTeam i w obu przypadkach wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

Nie wspomnę o promocyjnej cenie. Dziękuję za miłą współpracę. :)
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
Bordos 




Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 278
Skąd: Gda



Wysłany: Czw Sty 27, 2011 14:49   

Ja również nie polecam TOMATEAM.

Do tej pory nie otrzymałem zamówionego uchwytu półki tylnej który zamówiłem już dobre parę miesięcy temu. Pieniądze przelałem w dniu dokonania zakupu.

Ani zwrotu pieniędzy, zero odpowiedzi na maile, zero towaru.


BARDZO ODRADZAM
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika Offtopic
emes Offtopic 0 Pon Kwi 23, 2007 09:56
emes
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink