Forum Klubu ROVERki.pl :: zaginęły posty
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Czw Lut 24, 2011 10:50
zaginęły posty
Autor Wiadomość
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Pią Lut 25, 2011 14:42   

thef napisał/a:
bo po prostu ilość śmieciowych tematów w tych działach poraża. Nie mówiąc już o obciążaniu bazy obrazkami w tematach kolosach typu "liczymy do miliona". trzeba po prostu coś z tym zrobić, uporządkować, oczyścić, a użytkownikom ułatwić poruszanie się między obszarami hydepark/offtopic.


Zauważyłem to od dłuższego czasu, ale nie poruszałem tej sprawy, bo wydawało mi się, że na tym forum tak jest przyjęte. Każdy filmik z youtube, czy jakaś śmieszna fota, film, sytuacja ma swój temat, przez co burdel niesamowity. Fakt faktem to hydepark czy offtopick, ale nie oznacza to, że ma tam być tyle tematów ;P A gdyby był temat np. 'YouTube, Wrzuta, Maxior itd.', gdzie wrzucane byłyby właśnie takie linki z filmikami śmiesznymi, czy np. 'Śmiech to zdrowie', gdzie wrzucano by dowcipy czy coś innego - nie wiem podaje tylko przykładami, zarówno nazwy tematów jak i sugestie co mogłoby się w nich znajdować ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 25, 2011 14:42   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 22:17   

Taki pomysł padł z mojej strony już jakiś czas temu jak widać nie bardzo się spodobał administracji bo tematu zbiorczego z "humorem" nie ma. Była tez propozycja utworzenia w dziale tuningu jednego tematu dotyczącego felg pt. "Czy te felgi będą pasować" ta również się nie spodobała i co chwile powstają nowe tematy z pytaniem czy felga będzie pasowała do R...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 22:26   

Widać małą siłę przebicia masz lub zbyt mało przekonujący jesteś ;)

Tak bardziej na poważnie, to zdaje się, że MaReK już wtedy pisał, że hydepark cały jest wielkim zbiorem tematów z humorem i mamy robić jeszcze jakiś dodatkowy kącik w nim?
Egzystuje temat "dowcipy" i sporo osób tam wrzuca takie kawały, którymi chcą się podzielić. Niestety dużo osób jest niereformowalnych i czego byśmy nie zrobili dalej będą robić śmietnik z hydeparku.

Z kolei z tuningu wizualnym jest przyklejony temat o oponach i felgach, co nie powstrzymuje użytkowników do mnożenia tematów o tym.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 22:36   

kasjopea napisał/a:
Widać małą siłę przebicia masz lub zbyt mało przekonujący jesteś ;)

Gdybym miał z tego jakieś profity to bardziej bym się postarał, za darmo to leniwy jestem :lol:

Cytat:
Tak bardziej na poważnie, to zdaje się, że MaReK już wtedy pisał, że hydepark cały jest wielkim zbiorem tematów z humorem i mamy robić jeszcze jakiś dodatkowy kącik w nim?
Egzystuje temat "dowcipy" i sporo osób tam wrzuca takie kawały, którymi chcą się podzielić. Niestety dużo osób jest niereformowalnych i czego byśmy nie zrobili dalej będą robić śmietnik z hydeparku.

Nie tylko Marek ale nie szło Was przekonać więc odpuściłem :P

Cytat:
Z kolei z tuningu wizualnym jest przyklejony temat o oponach i felgach, co nie powstrzymuje użytkowników do mnożenia tematów o tym.

Temat przyklejonych też poruszałem... skoro giną miedzy regulaminami i innymi "pierdołami", których nikt nie czyta tylko przewija w dół to się nie dziwię, ze nikt nie zwraca na nie uwagi :mrgreen:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 22:45   

Wiesz na upartego można wszystkie tematy o felgach i oponach scalić, ale przecież to będzie totalny śmietnik. I dokładnie tak samo byłoby w przypadku takiego nowo powstałego tematu. Chyba, że masz na myśli kącik, to co innego. Ale piszesz "temat", więc tego się trzymam.

Co do hydeparku to nie wiem jak Ty sobie to wyobrażasz po prostu, ale przyjmę, że mnie też nie szło przekonać, bo nie pamiętam :razz: .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 22:57   

Dosyć dokładnie wtedy opisywałem swoją "wizje" ;)

Co do felg na innym forum widziałem, że są dwa tematy odnośnie felg. Jeden ogólny z pytaniami o rozmiar, wzór itp itd. drugi natomiast temat z fotkami aut na różnych felgach i jakoś to funkcjonuje. Ludzie w jednym temacie pytają o opinię na temat wzorów, o rozmiar, opony i inne pierdoły niezależnie od modelu, a u nas jak jest temat o R216 to już do R220 trzeba założyć nowy bo pewnie inne będą :lol: Nie mówię, że nie zdarzają się przypadki leniwych/ślepych co i tak założą nowy temat ale funkcja "raportuj" (o której nota bene też kiedyś tu pisałem) działa w miarę sprawnie....
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Sob Lut 26, 2011 16:54   

kasjopea napisał/a:
i mamy robić jeszcze jakiś dodatkowy kącik w nim?


Tu nie chodzi o dodatkowy kącik, bo byłby zbędny, tylko o temat taki jak Dowcipy. I każdy wie o tym, że ma nie zakładać nowego tematu jak tylko podłapie jakiś super dowcip tylko właśnie postuje w temacie, który jest odpowiedni do tego. Tak samo z jakimiś filmikami śmiesznymi na yt, ktoś podłapie i odrazu nowy temat a przecież mogłoby być tak, jak w przypadku dowcipów ;) Wtedy byłby cały zbiór śmiesznych filmików w jednym temacie a nie na jednej stronie :lol: No ale skoro takie sugestie i pomysły nie podobają się lub zdaniem administracji nie są potrzebne to trudno - nie ma tematu :]
 
 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 26, 2011 17:41   

No to narobiłem ! Wcale nie było moim zamiarem wywołanie kłótni jak wyżej. Nie zależoło mi również na liczbie utraconych popstów. Zapytałem ot tak z ciekawości. Gdybym wiedział, że moja ciekawość rozwinie taką dyskusję-kłótnię to bym nie pytał. Ale jak mówią człowiek uczy się przez całe życie a trochę już przez to życie przeszedłem / w grę wchodzi również jego czasokres /.

Niemniej jednak dziękuję za wyjaśnienie MaRek-owi.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Lut 26, 2011 17:49   

Dydo, zdaje się, że jest taki temat 'filmiki'.

[ Dodano: Sob Lut 26, 2011 17:49 ]
zetes, kto pyta nie błądzi ;)

Zresztą tylko rozmawiamy, nikt się nie kłóci :smile: .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Lut 26, 2011 21:54   

zetes napisał/a:
No to narobiłem !
Zetes, nie przejmuj się, dyskusja zaczęła się jeszcze przed Twoim tematem ;)

Dydo napisał/a:
Wtedy byłby cały zbiór śmiesznych filmików w jednym temacie a nie na jednej stronie :lol:
Ja to się w ogóle zastanawiam po kiego czorta to ludzie wklejają na forum. Każdy może sobie przecież pooglądać takie wstawki na youtube czy specjalnych serwisach. No ale może ja tej potrzeby nie czuję, a może bardziej irytuje mnie ilość wklejanych linków do takich filmów ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Lut 26, 2011 22:44   

Obydwa tematy chyba istnieją. Zarówno filmiki jaki dowcipy. Niech będą. Korzystam z obydwu jeśli uznam coś za interesujące. Zbiór linków do filmików uważam o tyle za potrzebny, że bez upublicznienia w nim linku, nie dowiedziałbym się o istnieniu filmu.

Wiem, że sam kiedyś rozpocząłem temat odnośnie zgadywanki jaki to samochód był na zdjęciu. Było to o tyle ciekawe, że pojawiało się mnóstwo różnych odpowiedzi, a ta trafiona na początku okazałą się być nietrafioną, bo autor zdjęcia coś pokręcił.
Od tamtej pory powstał temat o samochodach. Wrzucają ludzie fotki, a wąskie grono odgaduje. Przez co, w/g regulaminu tegoż tematu tylko oni wklejają fotki :)

Teraz doszedł jeszcze temat liczenia do miliona.
To chyba wymyślają operatorzy komórkowi, żeby postujący lub czytający musieli wybulić więcej kasy za każdy przesłany bajt :P Nawet chyba się sam na jeden złapałem :oops:

Wydaje mi się, że ten temat już donikąd nie prowadzi.
Propozycje są takie:

1. zamknąć ten temat i drugi równoległy pawkaza
2. połączyć kąciki offtopic z hydeparkiem we wspólny OffHyde albo HydeOff ;)
3. wyselekcjonować posty z filmikami i dowcipami i wrzucić je w odpowiednie tematy
4. zrobić czystkę w tematach tasiemcach oraz wywalić nieużywane już ząłączniki
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Nie Lut 27, 2011 00:44   

thef napisał/a:
Ja to się w ogóle zastanawiam po kiego czorta to ludzie wklejają na forum. Każdy może sobie przecież pooglądać takie wstawki na youtube czy specjalnych serwisach. No ale może ja tej potrzeby nie czuję, a może bardziej irytuje mnie ilość wklejanych linków do takich filmów ;)


Na innych forach coś takiego ma miejsce bardzo często. Kto chce zagląda, kto nie odczuwa takiej potrzeby - nie zagląda :) Natomiast jeśli Cię irytuje takie wklejanie no to cóż.. na to recepty chyba nie ma :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink