Forum Klubu ROVERki.pl :: Avatar przy poście
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Avatar przy poście
Autor Wiadomość
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:07   

fafnir napisał/a:
W pewnym sensie ich rozumiem, ponieważ dla klubowiczów klub nie jest tylko forum, gadżetami, miejscem spotkań i informacji, ale także i co najważniejsze to jest ich Pasja.

A Sympatycy siedzą na forum z przymusu a ich pasją jest gotowanie jajek na parze. :wink:
-------------------------------------
Pozdrawiam
sympatyk BetJar
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
Ostatnio zmieniony przez BetJar Czw Kwi 21, 2011 19:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:07   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:15   

Punktów pomógł nikt nie zabrał. Nadal są, tylko za nic nie potrafię zrozumieć (a staram sie bardzo :) ) jaki cel przyświeca zabraniu avatara, ograniczenia wyszukiwarki, czy stopki?
Na prawdę chodzi tylko o kasę???

Jestem tu bardzo długo. Doskonale pamiętam początki forum, ale takich numerów jeszcze nie było.
Czas pomyśleć nad sensem pisania tutaj.

Fajnie jakby ktoś z administracji zabrał głos. :roll:
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
keczu 




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:19   

Ale bzdura ! :roll: Poprostu wymuszanie kasy. Zeby to jeszcze bylo forum masowo kupowanej marki jak VW itd. Forum jest male teraz bedzie jeszcze mniejsze. Mieszkam w Dublinie i na co mi legitymacja klubowa, na zloty i tak nie przyjade. Zagrywka na poziomie dziecka 5 lat. Wiekszosc wartosciowych postow jest od tzw. "sympatykow" .Ok klubowicze utrzymuja wszystko w porzadku ,ale nagle zaczelo to kosztowac, bzdura. Zrobilem relacje z montarzu PRT-termostatu. Tydzien temu sprzedalem kupionego niedawno drugiego R45 1.4 , takie autko do ogarniecia i sprzedania. Zrobilem fotki do artykulu o wymianie uszczelki pod glowica i plukaniu ukladu (proszkiem do prania :razz: ) , ale teraz szanowni klubowicze niech sie pocaluja w :dupa: . Nie mam zamiaru nic dodawac do ich platnego forum. Tak dla przykladu kolega "apples"- teraz sympatyk ogarnia wiekszosc postow w dziale R75. Proponuje zeby sympatycy pisali o pomoc jako prywatna wiadomosc to zostawimy te ekskluzywne forum dla KLUBOWICZOW. :P
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:27   

Avatar można sobie dodać do każdego posta osobno, trochę to uciążliwe ale 25 pln w kieszeni zostanie :wink: a jak dodamy podpis "ręcznie", to mamy drugie 25pln-ów zaoszczędzone :wink:
marthinez napisał/a:
Na prawdę chodzi tylko o kasę???
Myślę że tak.
--------------------------------
Pozdrawiam
sympatyk BetJar
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
michfra88 




Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 132
Skąd: Szczecin

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:30   

keczu pięknie napisane! Nie udzielam się zbytnio na forum jestem bardziej czytelnikiem. Dosyć mocno udzielałem się na innych forach moich poprzednich aut i takich "jaj" jak tutaj nigdzie nie było! Każdy starał się pomóc sobie jak prawdziwy pasjonat swojego wozidła za głupie "pomógł". Nie było żadnych opłat czy ograniczeń i jakoś tam też były organizowane wszelkie zloty i spotkania klubowiczów. Mam nadzieje, że powstanie konkurencyjne forum ROVERa gdzie nikt nie będzie traktował tzw. Sympatyków jako gorszych
Pozdrawiam
 
 
marthinez 



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 932
Skąd: Szczecin



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:33   

azor77 napisał/a:
Za wpłacenie 50 PLN masz super legitymacje którą co najwyżej możesz pokazać dziecku, ponieważ do innych celów się nie nadaje.
Niczym paszport polsatu. :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Marcin
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:35   

michfra88 napisał/a:
Mam nadzieje, że powstanie konkurencyjne forum ROVERa

Proszę bardzo, kilka chwil szukania:
http://www.rover.fora.pl/
http://www.samochody.mojeauto.pl/rover/forum/
i teraz ciekawostka, inny adres a stronka jak by znajoma:
http://roverforum.prv.pl/
---------------------
Pozdrawiam
sympatyk BetJar
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
Ostatnio zmieniony przez BetJar Czw Kwi 21, 2011 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dzelo23 
Klubowicz





Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:40   

A ja myślę że ktoś chciał zrobić dobrze ale jak to w życu bywa wyszło jak wyszło. Poczekajmy aż administracja się wypowie w temacie. Dodam jeszcze, że od jakegoś już czasu dziwnie się dzieje na forum, zrobiło się nerwowo i coraz więcej jest akcji tego typu.
Peace
pozdro i joł joł :mrgreen:
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
michfra88 




Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 132
Skąd: Szczecin

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:41   

Nie, to nie są konkurencyjne fora.

http://www.rover.fora.pl/ - to jak widać po dacie postów jest nieaktualne
http://www.samochody.mojeauto.pl/rover/forum/ - a takie "forum" jest pod każdym artykułem na onecie
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:47   

michfra88 napisał/a:
Nie, to nie są konkurencyjne fora.
Jak się Sympatycy przeniosą, to może będzie.
ps. a trzeciego nie skomentujesz?
---------------------
Pozdrawiam
sympatyk BetJar
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
Ostatnio zmieniony przez BetJar Czw Kwi 21, 2011 19:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
michfra88 




Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 132
Skąd: Szczecin

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 16:52   

BetJar, obaj mamy status "Sympatyków" więc razem chyba razem jesteśmy przeciwni wszelkim ograniczeniom nakładanym przez Klubowiczów. W takim razie się nie kłóćmy bo trochę to się ze sobą gryzie :)
 
 
dzelo23 
Klubowicz





Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:02   

"jesteśmy przeciwni wszelkim ograniczeniom nakładanym przez Klubowiczów."
Nic nikomu nie ograniczam i czuje się urażony :p
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:02   

michfra88, a kto się kłóci, "śmieszna" sytuacja się zrobiła to jadę dalej.
Dydo fajnie to napisał na ssb: "[Dzisiaj 16:53] Dydo: ja jako Klubowicz tą zmianą czuje się rozczarowany, natomiast gdybym był Sympatykiem czułbym się głęboko zażenowany"
Intryguje mnie tylko ten link http://roverforum.prv.pl/
-----------------
Pozdrawiam
sympatyk BetJar
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
Ostatnio zmieniony przez BetJar Czw Kwi 21, 2011 19:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:06   

michfra88 napisał/a:
jesteśmy przeciwni wszelkim ograniczeniom nakładanym przez Klubowiczów.
Kolego, te ograniczenia są nakładane przez zarząd klubu. Uwierz mi, wielu klubowiczom się to też nie podoba co zostało z Wami zrobione.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
michfra88 




Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 132
Skąd: Szczecin

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:09   

W takim razie przepraszam najmocniej i zwracam honor Klubowiczom :)
 
 
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:16   

Koledzy ja nie chcę być po niczyjej stronie,wolę zostać neutralnym.Ale wypowiadać się każdy chyba może?
Słuchajcie,jak niektórzy piszą są na forum od dłuższego czasu,więc chyba rozumiecie,że forum nie istnieje za darmo?Inne kluby takie jak alfa,VW,itp mogą sobie pozwolić na darmowe statusy dla sympatyków.Ale jak ktoś napisał,że Rover to słaba marka i odbija się to też na forum,bo jakby nie było to klubowicze je utrzymują.
Możliwe,że nie chodzi o to by nam coś zabierać,tylko o to by warto było zostać klubowiczem.
I może o to chodzi Zarządowi.
 
 
Harry 
Klubowicz



Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:19   

człowiek pomaga, sporo się udziela itp. i został 'zablokowany" nie chodzi mnie o avatar, stopki itp. bo mi to obojętne,ale do wyszukiwarki "limit" to głupota,bo zawsze szukałem,ale teraz jak mam "limit" to nowy temat lepiej założyć, skoro nie macie pieniędzy na klub, to lepiej
zrobić np. tak,że za 50 zł otrzymujesz, legitymacje, naklejke smycz jakąś i inne gadżety
ew. niech każdy wpłaci na forum po 10 zł i wtedy ich ograniczajcie,bo jeżeli po 10 byście wzięli od sympatyków, to wychodzi na to,że bym zapłacił 0.027 zł za każdy dzień użytkowania, sądzę,ze to lepszy pomysł niż od razu" blokada"
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:25   

fafnir napisał/a:
Możliwe,że nie chodzi o to by nam coś zabierać,tylko o to by warto było zostać klubowiczem.
I może o to chodzi Zarządowi.
Zgadzam się z Tobą, że chodzi o to aby warto było zostać Klubowiczem. Jednak powinno to być na zasadzie, że różnice pomiędzy Klubowiczem a Sympatykiem powinny być poprzez dodanie czegoś Klubowiczom, a nie zabranie Sympatykom.
Wyszło na to, że skoro nie było nic do zaoferowania jednej grupie, to zabrano innej... i to jest w tym wszystkim Ż A Ł O S N E
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10919
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:30   

akurat limit wyszukiwarki to nie jest argument, bo każdy ma i to jest po prostu akcja antyspamowa, ostatnio zresztą coraz częściej spotykana na forach różnych), tylko przy okazji jest rozgraniczenie, klubowicze mają po prostu krótsza przerwę między szukajkami "na zachętę".

A jeśli chodzi o branie opłat, to i tak by była kolejna akcja, że trzeba płacić, nawet jeśli opłata wynosiła by 1 grosz na miesiąc
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:33   

tronsek napisał/a:
Kolego, te ograniczenia są nakładane przez zarząd klubu.
fafnir napisał/a:
Ale jak ktoś napisał,że Rover to słaba marka i odbija się to też na forum,bo jakby nie było to klubowicze je utrzymują.
To wystarczyło napisać temat "Brak kasy na utrzymanie serwera - sympatycy proszeni są o dokonanie wpłaty, za miesiąc będą mieli ograniczony dostęp do forum". A tu niedziela rano, doop i ograniczenia, jak wprowadzenie stanu wojennego.
-----------------
Pozdrawiam
sympatyk BetJar
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
Ostatnio zmieniony przez BetJar Czw Kwi 21, 2011 19:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink