Forum Klubu ROVERki.pl :: www.pozycja69.com.pl - czy ktoś słyszał ?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
www.pozycja69.com.pl - czy ktoś słyszał ?
Autor Wiadomość
IROLA 



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 406
Skąd: Przemyśl



Wysłany: Czw Paź 06, 2011 10:37   www.pozycja69.com.pl - czy ktoś słyszał ?

Witam - czytając pewne forum natknąłem się na taką stronkę : http://www.pozycja69.com.pl/ - czy ktoś z szanownych Koleżanek/Kolegów słyszał "na swoim terenie" o takiej akcji ?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Paź 06, 2011 10:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 10:40   

lubisz bawić się w takie akcje ? myślę że dla każdego to jest indywidualna sprawa kogo wybierze...
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 10:49   

hah dobre, gdyby była gwarancja że każdy tak zrobi to bym się dołączył, bo czy jedna partia czy 2ga, to jest to samo... no obecna może zabrała biednym więcej niż poprzednia, ale bogatym to nie przeszkadza :)
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
IROLA 



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 406
Skąd: Przemyśl



Wysłany: Czw Paź 06, 2011 10:50   

Znalazłem to to rano, z ciekawości zapytałem koleżanek w pracy i nikt o tej akcji nie słyszał. Lecz gdy napisałem na GG do dwóch znajomych (Rzeszów i Kraków) to Oni potwierdzili, że słyszeli a jeden spotkał na ulicy młodych ludzi namawiających do akcji. Osobiście na 99% nie pójdę głosować - ale sama idea tej akcji mnie zaciekawiła.
 
 
Alexi 




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 584
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 45

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 11:18   

To jest zacna myśl :) Na byle kogo byle nie na starych :D
_________________
0-100 km/h - 8,25 sec!
'Nie pałuj gdy silnik Twój zimny jest'
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 11:42   

ciekawa akcja, i dość racjonalnie wytłumaczona.
tylko ten tzw beton ma już jakieś doświadczenie, a Ci "69" zanim się dotrą to się kadencja skończy i nie bardzo się będą mogli wywiązać, ze swoich obietnic o ile mieliby taki zamiar ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Alexi 




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 584
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 45

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 11:44   

Z tym doświadczeniem to lepiej się nie zagłębiać w ten temat. Wszyscy wiemy na czym to ich doświadczenie polega. ;-)
_________________
0-100 km/h - 8,25 sec!
'Nie pałuj gdy silnik Twój zimny jest'
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 12:15   

a ja mam pytanie kto z was przecyztal programy np pis i po ? bo ja sie poswiecilem i sciagnalem te dwa nieszczesne pdfy.... i nadal nic nie wiem :D masa hasel, sloganow, zero konkretow :D populizm i tylko oddajcie glos na nas...

Masakra O_o

czy my doczekamy swojej margaret ? czy ktos przyjdzie i posprzata ? jedno wiem, ani pis ani sld... a kogo skresle >? sam nie wiem O_o
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 13:12   

no chyba dopóki nie znajdzie się ktoś z jajami to się nie doczekamy ;/

nie została wyjaśniona przeszłość, darowano reszty kar, postawiono "grubą kreskę" i mamy to co mamy, kraj nie został wyczyszczony z elementu a ten element dalej bierze czynny udział w losach tego kraju, szkoda słów, szkoda nerwów, dobrze jest mieć $$$ wtedy można powiedzieć, że to nas nie interesuje i nas nie dotyczy, bo nie musimy się przejmować

generalnie, czy jedni czy 2dzy, największą paranoją tego kraju uważam jest telewizja, ich wałkowanie informacji 1000X dziennie, powtarzanie, opinie ekspertów, wywiady, napędzanie sztucznej machiny, itd. a jak wiadomo jak zajmą się jednym to nie 2gim, stacja TVN wiedzie w tym prym...

ja wiem jedno na pewno nie zagłosuje na PO, bo mieli całą kadencje, więszkość w sejmie co jest ogromną możliwością i mogli zrobić dużo, a poza większym vatem i zabraniem wszelkich ulg z których przy odliczeniach można było skorzystać nie ma nic, (cudownie nie ma afer i przekrętów) a dotknęło to mnie, biednego człowieka...

jeszcze jakiś ruch palikota, bogatego znudzonego życiem ****pka, któremu do szczęścia brakuje władzy (tego brakuje bogatym i o tym marzą o władzy, decyzjach i o tym by ktoś był od nich zależny) a potem widać w marszach poparcia marichuany dzieci po 13, 14, 15 lat :) chociaż się uśmiałem jak ich pokazywali, chcą legalizacji to marichuana jest dobra - wypowiedź 14 letniego Pawła z Warszawy :shock:

a największym już ewenementem jest zrobienie ustawy która za 3miesiące okazuje się niezgodna z konstytucją, za to bym ich wszystkich dyscyplinarnie zwolnił, ale cóż w 3 miesiące kto trzeba się dorobił :mrgreen:

obecnie na scenie politycznej nie ma partii godnej naszych głosów, ale temat polityki jest drażliwy więc może lepiej go zostawić :) zajmijmy się naszymi roverkami lepiej :cool: :lol:

potrzeba nam terminatora, kogoś świeżego nie umoczonego w przeszłość i afery, bez protekcji i kontaktów :)
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
gustav.pl 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Paź 06, 2011 13:39   

Ciekaw jestem kim są ci "nasi"??, bo rozumiem, że pisząc "ich" autor miał na myśli polityczny beton sejmowy, jak to sam określił.
Dobre są odpowiedzi na pytanie: - "co potrafią numery 69" :shock: Przeczytałem.... i nadal nie wiem co oni potrafią. Natomiast o autorach tej akcji wiem - potrafią dużo mówić/pisać bardzo ogólnikowo i nie na temat, czyli dokładnie tak jak ci, których krytykują :/
_________________
rover forever
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 14:25   

jak dla mnei znow sa wybory gdzie nie mam swojego kandydata, ani partii... wybory mniejszego zla ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 14:27   

maniaq, dokładnie, w Polsce są wybory mniejszego zła jedynie i póki co raczej nic a raczej nikt nie wróży zmian
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 14:35   

Po nazwie tej strony spodziewałem sie zupełnie czego innego a tu taka "niespodzianka" :mrgreen: :twisted:
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 14:39   

kzrr napisał/a:
Po nazwie tej strony spodziewałem sie zupełnie czego innego a tu taka "niespodzianka" :mrgreen: :twisted:


haha miałem takie samo 1wsze skojarzenie :) cóż głodnemu chleb na myśli :mrgreen: :oops:
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 14:42   

kruszan napisał/a:
haha miałem takie samo 1wsze skojarzenie


pierwsze skojarzenie pierwszym skojarzeniem, ale to było by zbyt oczywiste jeśli pod takim adresem było akurat to o czym pomyśleliśmy. :)

kruszan napisał/a:
cóż głodnemu chleb na myśli


a głodny głodnemu wypomina :D
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 15:15   

:mrgreen: :razz:
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 16:06   

Ja w swoim okręgu nigdy nie głosowałem na pierwszych z list wyborczych. Z drugiej jednak strony troszku bym się obawiał tych ''nowych'' zapewne biorących przykład ze starych polityków jak rządzić, bo nie mają własnego doświadczenia. Słowem jeśli teoretycznie
w sejmie i senacie nie ostalby się żaden stary polityk nowi nie mieliby zielonego pojęcia jak sprawnie zarządzać, pewnie co niektórzy chcieli by sami po swojemu, w końcu zaczeliby chapać do siebie i byloby jeszcze gorzej niż jest teraz.
A kto wie, może ci starzy już się nachapali w końcu?
Moim zdaniem ważne jest doświadczenie w sztuce prawdziwego politykowania, a nie puste hasła wyborcze i anarchia którą wprowadzilibyśmy sami gdyby nikt ze starych polityków nie wszedl do rządu. Dlatego nie uważam, że ta cala akcja 69 jest fajna.

No i ludziska pamiętajcie też o wyborach, to tylko chwila, a zlotować będziecie ze 3 dni pewnie :)
 
 
 
monia0023 




Dołączyła: 30 Sie 2009
Posty: 371
Skąd: Lublin

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 19:07   

A mnie się podoba :wink: Jeżeli już muszę głosować znowu na mniejsze zło, to właśnie tym nowym dam szansę :razz:
_________________
Monika
 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 19:44   

monia0023 napisał/a:
to właśnie tym nowym dam szansę

:ok:
U mnie Pis odpada a na kogo to jeszcze nie wiem
Wie ktos czy lokale sa czynne do 20.00 czy do 22.00 ?
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
0L0 




Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 840
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 06, 2011 20:25   

Czynne są do 21.

A te wszystkie akcje to kompletna głupota.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Jakby ktoś słyszał o pracy dla kobietki... Kraków-Katowice
Kysior Offtopic 6 Pon Kwi 28, 2008 07:29
Kysior
Brak nowych postów Czy ktoś wie co to są zenony?
desperado67 Offtopic 27 Wto Lis 25, 2008 19:26
Gość
Brak nowych postów Ktoś zna ten wierszyk?
KRYS Offtopic 5 Czw Wrz 25, 2008 17:14
kasjopea
Brak nowych postów Gra ktoś w WArRocka? :)
pietro Offtopic 3 Nie Cze 08, 2008 10:53
Markzo
Brak nowych postów Widział ktoś to?
Stare ale jare
jaro12 Offtopic 2 Sro Mar 10, 2010 23:32
TIGER



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink