Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 75 w automacie] - poszukiwania i prośba o ocenę
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 75 w automacie] - poszukiwania i prośba o ocenę
Autor Wiadomość
Ziom 



Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 10



Wysłany: Pon Sty 14, 2013 17:59   

SeniorA napisał/a:
maska ma regulację tzw. odbojnikami

I można ją regulować, nawet jeśli z jednej strony grilla przestrzeń między maską a zderzakiem była prawidłowa, a z drugiej nie?

Rzuć proszę jeszcze okiem, na kwestię oleju w skrzyni (ewentualnych zamienników), oraz na sprawę testbooka - które dopisałem wyżej.

SeniorA napisał/a:
a dlaczego ? , widać mają coś na sumieniu.

A może po prostu (chociaż to raczej moje pobożne życzenia) nie chcieliby, bym z tym Niemcem rozmawiał n/t ceny, po której sprzedał samochód.

Niedobrze. Mętlik w głowie mam coraz większy..
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sty 14, 2013 17:59   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Pon Sty 14, 2013 19:24   

Ziom napisał/a:
Czy olej stąd: http://www.tomateam.pl/sk...&m_dzial=-&c=48 będzie w porządku do silnika 2,0
tak , ja na nim jeżdżę .

[ Dodano: Pon Sty 14, 2013 18:14 ]
Ziom napisał/a:
I można ją regulować, nawet jeśli z jednej strony grilla przestrzeń między maską a zderzakiem była prawidłowa, a z drugiej nie?
tak , bo są w rogach maski.

[ Dodano: Pon Sty 14, 2013 18:17 ]
Ziom napisał/a:
nie chcieliby, bym z tym Niemcem rozmawiał n/t ceny
przecież mogli nawet za darmo dostać ,wiadomo że to nikogo nie interesuje, a niemiec i tak by nie powiedział.

[ Dodano: Pon Sty 14, 2013 18:30 ]
Tu jest o olejach do automatu Jatco http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=41318

[ Dodano: Pon Sty 14, 2013 19:24 ]
Texaco jest dostępne tutaj http://moto.allegro.pl/te...2924088689.html
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
encor 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 168
Skąd: tbg

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 14, 2013 19:51   

Cytat:
A może po prostu (chociaż to raczej moje pobożne życzenia) nie chcieliby, bym z tym Niemcem rozmawiał n/t ceny, po której sprzedał samochód.


A może po prostu samochód wzięli z komisu/szrotu, a nie od prywatnej osoby (pewnie właściciela na oczy nawet nie widzieli) jak robi to 90% handlarzy i komisów?!
_________________
Sprzedam Radia z Androidem do Rovera 75 / BMW e46
 
 
Ziom 



Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 10



Wysłany: Pon Sty 14, 2013 21:55   

encor napisał/a:
A może po prostu samochód wzięli z komisu/szrotu, a nie od prywatnej osoby (pewnie właściciela na oczy nawet nie widzieli) jak robi to 90% handlarzy i komisów?!

Może. Tylko czy, gdyby był to szrot, przegląd niemiecki TUV byłby ważny do 2014 r.?
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Pon Sty 14, 2013 22:02   

Ziom, a wiesz coś na temat LPG w tym aucie , bo wcześniej było wystawione z LPG i za 16900 zł. Czyli co zdemontowali gaz ?. Czy w kompletnym rozrządzie uwzględniają napinacz hydrauliczny?.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
Ziom 



Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 10



Wysłany: Wto Sty 15, 2013 10:08   

SeniorA napisał/a:
Ziom, a wiesz coś na temat LPG w tym aucie , bo wcześniej było wystawione z LPG i za 16900 zł. Czyli co zdemontowali gaz ?. Czy w kompletnym rozrządzie uwzględniają napinacz hydrauliczny?.

Gazu nie ma. Jest możliwość montażu u nich za dopłatą wskazanej w tych dwóch ogloszeniach różnicy w cenie, a więc 2 tys. Podejrzewam, że wystawili takie dwie oferty dlatego, że ktoś może szukać i wertować ogłoszenia tylko i wyłącznie z zaznaczonym filtrem sortującym LPG.
Tak, napinacz hydrauliczny ma być wymieniony.
 
 
encor 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 168
Skąd: tbg

Rover 75

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 17:16   

Ziom napisał/a:
Może. Tylko czy, gdyby był to szrot, przegląd niemiecki TUV byłby ważny do 2014 r.?


W czym to przeszkadza ? Przegląd w niemczech robi się co dwa lata, nie tak jak u nas co roku, czyli przegląd był robiony w 2012 roku, więc w tym czasie teoretycznie auto mogło się zepsuć, ulec stłuczce i został sprzedany do komisu, polak ściągnął, naprawił po kosztach i gra :)
Oczywiście, to jest tylko czarny scenariusz i nie piszę, że tak było, czy tak musi być, tylko tak dla informacji ;)

Jeśli chodzi o olej w skrzyni, to gdy szukałem dla siebie R w automacie, to czytałem gdzieś na forum, że właściwy olej to podstawa, ponieważ inny może znacznie skrócić żywotność skrzyni, ale nie wiem nic więcej na ten temat, bo kupiłem manuala, akurat taki się trafił :P
_________________
Sprzedam Radia z Androidem do Rovera 75 / BMW e46
 
 
Ziom 



Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 10



Wysłany: Nie Lut 24, 2013 16:50   

Trochę to wszystko trwało, trochę było sporów ze sprzedającym, ale od tygodnia jeżdżę już sobie swoim nowym R75, opisywanym wyżej ;)

Dziękuję Wszystkim - wypowiadającym się w tym wątku - za pomoc, a zwłaszcza forumowiczowi SeniorA za poświęcony czas i ogrom przekazanej wiedzy.
 
 
sobierw 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 193
Skąd: Konin



Wysłany: Nie Lut 24, 2013 17:38   

Gratulacje - podeślij zdjęcia swojego autka :) powodzenia na nowej drodze jeżdżenia
_________________
R75 Tourer PN53721
R75 Salon PN68140
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 75] Poszukiwania i prośba o pomoc
Mario30 Chcę kupić ROVERka 7 Sro Mar 05, 2014 10:37
michalie
Brak nowych postów [Rover 216] Prośba o ocenę
Dudus Chcę kupić ROVERka 5 Pon Maj 31, 2010 22:16
borsi
Brak nowych postów Rover 45 - prośba o ocenę
andrew9 Chcę kupić ROVERka 0 Pon Kwi 18, 2011 17:35
andrew9
Brak nowych postów Rover 45 - prośba o ocenę
luki.p Chcę kupić ROVERka 2 Pią Lis 12, 2010 17:10
luki.p



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink