Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Radio - Stacja multimedialna 2-DIN
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Radio - Stacja multimedialna 2-DIN
Autor Wiadomość
arcisir2 




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: WROCŁAW - LONDYN

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 24, 2011 22:46   

Cytat:
with TMC and RDS (no analog tv)" czy to znaczy że można mieć radio albo z rds albo z tv i nie ma możliwości razem ? i czym się różni mpeg 2 od mpeg 4 ? u nas w chyba jest potrzebny mpeg 4 tak?

ha, znalazlem odpowiedzi na czesc swoich i innych użytkowników pytań, otóż dafit zastosowania znajdziesz tu: http://www.autogpsdvds.co...20Countries.jpg w POLSCE obecnie korzysta sie z mpg 4 jesli chcesz odbierać TV musisz dokupic do tego wlasnie odbiornik mpg 4 , który ma wiekszy zasieg w czasie jazdy niż fabrycznie montowany w tych multimedialnych gpsach,
czemu w sprzedazy jest wybór analog tv czy rds and TMC?
- ze wzgledu na oszczednosc miejsca pamieci , rekomendacja jest taka,że lepej jest kupić z rdsem TCM niż z analog tv , gdyż analog jest wylaczany w wiekszosci krajow no i zbedny jest; -mozna podpiąć subwofer; - podłączyć do kierownicy bez problemu, jak cos to moge zapodać filmik jak to zrobić;
-można podpiąć iphone czy też ipoda kablem od tyłu , który też zapodaja, co jescze.....chcieć wiecej, wiecej mi nie trzeba, w poniedziałek go kupuje! ( mam nadzieje, że pomogłem, jak nie to pytajcie a postaram się znaleźć więcej odp ;) )

[ Dodano: Pią Cze 24, 2011 22:35 ]
niedługo zmodyfikuja -o ile tego jeszcze nie zrobili - o sciezke do aktualnego programu tego urzadzenia , która umożliwi korzystanie z neta przez WIFI lub 3G --- to jest cos

[ Dodano: Pią Cze 24, 2011 22:40 ]
co do modelu ze srebrną obudową - ramką, to była taka wersja ale z kilkoma brakującymi gadżetami i dlatego ja wycofali, i z innej fabryki

[ Dodano: Pią Cze 24, 2011 22:46 ]
jeden minusik poki co, to przy podłączeniu innych zewnetrznych monitorków np od zagłówków sygnał nie jest dzielony- np. przy jednoczesnym działaniu gps na ekranie i ogladaniu tv na resczcie - no cóż nie wszystko za jednym razem da sie zrobic :/
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 24, 2011 22:46   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
reniatka266 




Dołączyła: 20 Kwi 2010
Posty: 105
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Sob Cze 25, 2011 09:27   

mam compatible with divx napisane na radiu :) no nic bede kombinowac a niedlugo zapodam fotki
_________________
lovelek jest tylko jeden :)
 
 
 
arcisir2 




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: WROCŁAW - LONDYN

Rover 75

Wysłany: Wto Cze 28, 2011 18:18   

a tutaj, mozecie popatrzec jaki njanowszy wypust maja z systemem op android i z mozliwoscia odbioru neta , ale tez cena powalajaca 950 dolcow : http://www.the75andztclub...ead.php?t=86785 co o tym sadzicie? gosciu juz zbiera zamowienia, a i support niby jest rewelacyjny bo za free wymieniaja jak cos nie chodzi, i pomagaja, ja sie jeszcze zastanawiam, bo teraz do wyboru mam starsza- tansza wersje czy drozsza - jeszcze nie zewszystkim ale wiele juz jest....hmm..
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Cze 29, 2011 08:56   

reniatka266 napisał/a:
mam compatible with divx napisane na radiu :) no nic bede kombinowac a niedlugo zapodam fotki

No twój model obsługuje DIVx'a. Problemem może być jednak plik wynikowy, który konwertujesz np. z flv. Możesz mi podesłać jakieś krótkie "AVI" na e-mail, albo na pw?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SeeQu 




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 36
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Czw Cze 30, 2011 19:29   

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś kupował może sprzęt od tego człowieka :
http://shop.ebay.co.uk/au...sid=p4340.l2562
Wiem, ze ma "regenerowane" i chciałem się dowiedzieć czy nie było żadnych problemów i czy wszystko działa.
 
 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 30, 2011 20:54   

Tak,ja kupowałem z tym że nowy,za pośrednictwem jego strony:
http://www.autogpsdvds.co...8&product_id=72
Do dzisiaj sprzęt działa bez zarzutów.
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
arcisir2 




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: WROCŁAW - LONDYN

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 30, 2011 20:58   

SeeQu napisał/a:
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś kupował może sprzęt od tego człowieka :
http://shop.ebay.co.uk/au...sid=p4340.l2562
Wiem, ze ma "regenerowane" i chciałem się dowiedzieć czy nie było żadnych problemów i czy wszystko działa.


moje wypowiedzi na temat sprzetu powyzej dotycza wlasnie tego goscia, wszedzie go sprawdzilem i jest pewny na 100% polecenia , na angielskim forum ma nick radioguy , a jego stronka to taka sama nazwa jak na ebayu , ktory podaleś; prawdopodobnie `jedyna` ma sprzet wlasnie od niego, mozesz zapytać jak smiga, sprzecik , który wystawia na ebayu to tylko zuploadowany dostarczony przez pomylke bez RDS w ilosci 25 sztuk dlatego wystawil na aukcji, wiem bo go pytalem juz o to, bo jestem tez tym zainteresowany ale nie moge sie zdecydowac czy przypadkiem nie poczekac na naj wypust z wifi i 3g , najlepsze jest to , ze dba o klientow i jak cos nie tak to zawsze pomaga!
 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 30, 2011 23:24   

arcisir2 napisał/a:
prawdopodobnie `jedyna` ma sprzet wlasnie od niego

Nie prawdopodobnie a na 100%.Jetstem pierwszym na naszym forum który nabył ten sprzęt u Seana(nick Radioguy) i polecał tego sprzedawce.
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
SeeQu 




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 36
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Nie Lip 03, 2011 19:10   

Jako, że radioguy niemiał na stanie sprzetu (dostawa za 3 tyg) to zamówiłem u :
http://myworld.ebay.co.uk...sid=p4340.l2559
Za 2 tyg najpóźniej powinna być paczuszka to powiem co i jak.
 
 
 
dafit 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 251
Skąd: Łask

Rover 75

Wysłany: Nie Lip 03, 2011 21:15   

SeeQu, Ale który zamówiłeś sprzęt ten nowy (z WiFi) czy starszy model? ile ci wszystko razem z wysyłką itp wyszło u tego sprzedawcy?
_________________
sprzedam http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=83607
 
 
arcisir2 




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: WROCŁAW - LONDYN

Rover 75

Wysłany: Pon Lip 04, 2011 00:38   

ja bym od niego nie bral .... ma jakis support jakby co? czy ty ponosisz koszty w razie odeslania z powrotem do chin czy on? i czy ma najowsza wersje? i czy wogole jest pewny?
 
 
SeeQu 




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 36
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Wto Lip 05, 2011 11:13   

dafit napisał/a:
SeeQu, Ale który zamówiłeś sprzęt ten nowy (z WiFi) czy starszy model? ile ci wszystko razem z wysyłką itp wyszło u tego sprzedawcy?


Zamówiłem ten starszy z RDS + TMC, z tego co wiem to te nowsze na androidzie tez posiada. Łącznie radyjko z kamerka cofania + przesyłka do polski wyszło 365GBP (paypal policzył jako ~1600zł), oczywiście trza liczyć do tego cło i podatek......


arcisir2 napisał/a:
ja bym od niego nie bral .... ma jakis support jakby co? czy ty ponosisz koszty w razie odeslania z powrotem do chin czy on? i czy ma najowsza wersje? i czy wogole jest pewny?


W razie niedziałajacego urzadzenia moża mu je odesłac do UK, jeżeli coś nie śmiga to wysyłaja nowe urządzenie do Ciebie. (ponosi się koszt wysłania paczki do angli)
Na pytanie czy jest pewny, odpowiedziałem sobie faktem, że ma same pozytywne komentarze (883) i dodatkowo wysłałem wiadomość do paru osób które od niego kupiły taki sprzęt czy wszystko jest ok, 5/5 osób odpisało, że polecaja tego sprzedawace.
 
 
 
Rowan 




Pomógł: 166 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Wto Lip 05, 2011 13:59   

SeeQu, zrobiłes błąd z kamerą cofania :wink: Bo w PL na allegro kupiłbyś jaka by Ci sie podobała... Tam jest standardowe wejście. Jak będe miał chwile, to wrzuce fotki mojego sprzętu.
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
arcisir2 




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: WROCŁAW - LONDYN

Rover 75

Wysłany: Wto Lip 05, 2011 15:23   

no wlasnie co do kamerki cofania to tez sie przymierzalem kupic ale na ebayu, chyba, ze Rowan masz na jakas dobra ( rozdzieczosc, night vision , itp) na oku , jesli tak to podaj link dziekis

[ Dodano: Wto Lip 05, 2011 15:23 ]
a ja juz zapodalem , bo nie wytrzymalem ten oto jegomosc sprzecik: http://autogpsdvds.com/in...&product_id=135 , spuscil z ceny dzieki forumowiczom z ang. tyle tylko ze dopiero produkcja ruszy pod koniec lipca a dostawa spodziewana na 1 sza polowe sierpnia :(
 
 
arczi220 
Klubowicz





Pomógł: 2 razy
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 394
Skąd: Radlin



Wysłany: Wto Lip 05, 2011 20:50   

Witam
Czy ktoś wie jak podłączyc kamerke cofania do stacji tak aby po włączeniu biegu wstecznego automatycznie sie uruchamiała.Stacja taka jak na obrazku i kamerka też.
_________________
--------------------------------------------------------------------
Jest MG TF Xpover gray - srebrna strzała
Jest i Rover75 -złota strzała
 
 
 
SeeQu 




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 36
Skąd: Sosnowiec



Wysłany: Sro Lip 06, 2011 23:02   

Rowan napisał/a:
SeeQu, zrobiłes błąd z kamerą cofania :wink: Bo w PL na allegro kupiłbyś jaka by Ci sie podobała... Tam jest standardowe wejście. Jak będe miał chwile, to wrzuce fotki mojego sprzętu.


Za kamerkę cofania policzył mi 10 dolarów tak więc chyba niema tragedii, w najgorszym wypadku kupie coś na allegro.

arcisir2 napisał/a:
a ja juz zapodalem , bo nie wytrzymalem ten oto jegomosc sprzecik: http://autogpsdvds.com/in...&product_id=135 , spuscil z ceny dzieki forumowiczom z ang. tyle tylko ze dopiero produkcja ruszy pod koniec lipca a dostawa spodziewana na 1 sza polowe sierpnia :(


Do ilu zszedł z ceny ?
Przyznaje, ze WiFi w aucie to już prawdziwy "rarytas" ;)


A tak nawiasem, to gdzie najlepiej zamontować te kamerke cofania ? :D

P.S : Jak myślicie jest szansa, że sprzedam stary panel ?
http://img560.imageshack....38/rover39p.jpg
Jeżeli tak to jakiej ceny mogę się spodziewać.
 
 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 07, 2011 00:16   

SeeQu napisał/a:
Do ilu zszedł z ceny ?

Z 950 dolarów na 863 dolary
SeeQu napisał/a:
A tak nawiasem, to gdzie najlepiej zamontować te kamerke cofania ?

Jeśli masz takiego typu jak na zdjęćiu powyżej,to w zderzaku.Gdybyś miał taką:
http://autogpsdvds.com/in...8&product_id=89
lub taką:
http://autogpsdvds.com/in...8&product_id=98
to wtedy pod listwą chromowaną na tylnej klapie.
SeeQu napisał/a:
Jak myślicie jest szansa, że sprzedam stary panel ?

Ze wszystkimi tunerami z bagażnika,z anteną GPS i wiązką kabli,nieco ponad tysiąc zł.
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
arcisir2 




Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: WROCŁAW - LONDYN

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 07, 2011 00:27   

do 800 dol z 950 , co do ceny tej starszej wersji ,ja swoja , ktora kupilem bo nie wiedzialem jaki on jest sprzedalem za tyle samo czyli za 215 funciorow na ebayu na aukcji z tym , ze sam ja podbijalem , zeby jak najwiecej wyciagnac i udalo sie- zwrot kasy :) w pl na allegro widzialem 2 takie sprzeciory- caly zestaw oczywiscie - jeden za 800 a 2 gi za 1050 zeta , wiec moze sprobuj na allegro lub tu wśród forumowiczow w odpowiednim dziale.

[ Dodano: Czw Lip 07, 2011 00:25 ]
no to ześmy sie zgrali w czasie ;)

[ Dodano: Czw Lip 07, 2011 00:27 ]
MiReK, ja z przesylka dalem poki co, ok 820 ;)
 
 
MiReK 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 15 Paź 2007
Posty: 981
Skąd: Bytom

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 07, 2011 08:36   

arcisir2 napisał/a:
MiReK, ja z przesylka dalem poki co, ok 820

Czyli już zamówiłeś dla siebie ten nowy?No to czekamy na ocene i wrażenia.
A Ty nie zamawiałeś wcześniej tej poprzedniej wersji,którą ja mam?
_________________
"jedyna"po reinkarnacji ;-)
 
 
21matys 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 457
Skąd: bytom



Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:25   

a ja mam pytanie bo chciałbym zmienić orginalne radio philips 22 DC745/60 na tez orginalne radio alpine 2din AL7RV630 ale zastanawiam sie czy gniazda wtyczek są te same czy cos trzeba bedzie przerabiać - dorabiać . dodam ze posiadam orginalną zmieniarkę z góry dzięki
_________________
kupiłem, pojeździłem, popsułem, naprawiłem..... i to wszystko dzięki wam:):)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Radio FABRYCZNE/ORYGINALNE w Roverze
cey code radia - link
Tomaszi Car-audio, nawigacje, radia CB 1 Sro Paź 27, 2010 17:04
Tomaszi
Brak nowych postów [R75] Radio - stacja multimedialna 2-DIN CAV - MG7
andzus Car-audio, nawigacje, radia CB 8 Sro Lut 09, 2011 23:48
wczerniec
Brak nowych postów Stacja multimedialna
Ibram Car-audio, nawigacje, radia CB 2 Nie Maj 31, 2015 22:58
Ibram
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi R75 stacja multimedialna
aimp12 Car-audio, nawigacje, radia CB 1 Sro Lut 18, 2015 16:58
pelson91
Brak nowych postów [R 75] Stacja multimedialna - CANVA
andzus Car-audio, nawigacje, radia CB 9 Pon Mar 26, 2012 09:53
szpynior



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink