Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZR] Planuje kupić
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: szoso
Wto Mar 26, 2013 09:35
[MG ZR] Planuje kupić
Autor Wiadomość
maniaq 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 21:48   

Albo dobrze utrzymane i dbane :P Od razu wszyscy tutaj czarnowidztwo uprawiają.

PROSBA - dolaczcie zrzuty do KAZDEGO ogloszenia, bo sie metlik pozniej robi !





Julek - sam pozdrawiales BB = Bananowy Bandzior , czyli zóltek :) ale juz go nie zobaczysz na kabatach, bo odjechal do kolegi z Radomia.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Mar 30, 2013 21:48   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 22:15   

wiesz co po tym jak codzien jestem na kabatach i widze rozne twoje fury to juz sam nie wiem haha :D szkoda ladny byl ale zsik ladniejszy :P

[ Dodano: Sob Mar 30, 2013 22:15 ]
szoso no w sumie tak wyglada ale po samym malowaniu taki lakier no kurcze :D
 
 
 
NoPE 




Pomógł: 51 razy
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 23:40   

@maniaq
Sry, to ja ten chaos wprowadzam :| Korzystam z okazji do zapytań, bo nie ma sensu zakładać nowych wątków na jedno pytanie.

@leszczu
Nie wiem o jakich dokładkach (chyba te na dole zderzaka) mówisz ale co tam.... Wygląda elegancko i zdaje się mieć te 70kkm przebiegu. Z opisu wynika, że przebył już HGF :cry: Pojazd utrzymany w idealnym stanie (bez zadrapania i wgniecenia) i pochodzi od starszego pana (Geb.Jahr 1954) :?:
Dobra, wróćmy na ziemię...
 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Sob Mar 30, 2013 23:56   

tak jak mowilem starszy Pan tylko do kosciola nim jezdzil i co 70 letni facet ujebal uszczelke pod glowica to chyba nie zbyt spokojnie nim jezdzil... albo miazga z niego byla i wypicowany na full albo czysta igla :D
 
 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Nie Mar 31, 2013 16:21   

NoPE napisał/a:
Nie wiem o jakich dokładkach (chyba te na dole zderzaka) mówisz ale co tam....

Na dole zderzaka, część którą zderzak z Rovera 25 różni się od zderzaka z MG ZR.
NoPE napisał/a:
Pojazd utrzymany w idealnym stanie (bez zadrapania i wgniecenia) i pochodzi od starszego pana (Geb.Jahr 1954)

1. Czy to pierwszy przypadek, kiedy auto piłowane przez wnuczka było zarejestrowane na dziadka tegoż?
2. Samochody od starszych osób nie są wcale takie ok, czy ktoś widział jak wiele starszych osób parkuje lub rusza? Obroty tak koło 4k rpm + półsprzęgło + cudem nie zarysowane nic wokół. Raz tak bardzo żal mi było niszczonego samochodu, że prawie podszedłem z zapytaniem o pomoc :-|
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Nie Mar 31, 2013 20:10   

hahaha no ja wlasnie ostatnio tak wysiadam z samochodu na parkingu slysze jakies pilowanie a tu dziadzius parkuje yariska 1.0 chyba do 7k obrotu ja krecil tak wyla :D
 
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 13:17   

brkzzz napisał/a:
NoPE napisał/a:
Nie wiem o jakich dokładkach (chyba te na dole zderzaka) mówisz ale co tam....

Na dole zderzaka, część którą zderzak z Rovera 25 różni się od zderzaka z MG ZR.

Dokładnie tak.
brkzzz napisał/a:
2. Samochody od starszych osób nie są wcale takie ok, czy ktoś widział jak wiele starszych osób parkuje lub rusza? Obroty tak koło 4k rpm + półsprzęgło + cudem nie zarysowane nic wokół. Raz tak bardzo żal mi było niszczonego samochodu, że prawie podszedłem z zapytaniem o pomoc

Lub jazda na wysokich biegach przy niskich obrotach, co też nie sprzyja dla silnika benzynowego.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Pawkaz 




Pomógł: 29 razy
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 17:36   

leszczu napisał/a:
Lub jazda na wysokich biegach przy niskich obrotach, co też nie sprzyja dla silnika benzynowego.

A jak to ma sie w odniesieniu do diesla ?
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
kadzaf 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1184
Skąd: Piotrków Tryb



Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 17:51   

Pawkaz napisał/a:
leszczu napisał/a:
Lub jazda na wysokich biegach przy niskich obrotach, co też nie sprzyja dla silnika benzynowego.

A jak to ma sie w odniesieniu do diesla ?

A tak samo ,najgorzej wtedy cierpi układ korbowy ,skrzynia ,poduszki
pomimo wiekszej elastycznosci .
_________________
jest m+sdi
http://www.youtube.com/wa...=endscreen&NR=1
 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Pon Kwi 01, 2013 23:32   

kadzaf napisał/a:
Pawkaz napisał/a:
leszczu napisał/a:
Lub jazda na wysokich biegach przy niskich obrotach, co też nie sprzyja dla silnika benzynowego.

A jak to ma sie w odniesieniu do diesla ?

A tak samo ,najgorzej wtedy cierpi układ korbowy ,skrzynia ,poduszki
pomimo wiekszej elastycznosci .

+ płyny krążą wolniej i łatwiej zapchać kanały syfem, który zawsze gdzieś tam się zbiera. Często silnik zmulony od emeryckiej jazdy wystarczy "przedmuchać" do odcinki, aby odżył :-)
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
tuner564 



Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 2



Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 20:30   

Witam wszystkich. Postanowiłem napisać o tym modelu : http://tablica.pl/oferta/...bf78c55a8;r:;s:
Miałem go "nieprzyjemność" oglądać. Auto jest styrane gorzej jak nie jeden golf II w klekocie. Buda była malowana jednak już są pęknięcia i wychodzi rdza (całkiem sporo) i występuje ona w każdym miejscu (uznawanym jako powszechna wada). Oprócz rdzy są odpryski i rysy, które standardowo są maskowane na szybkiego sprejem, ale wyglądu tego nie skomentuję. Malowanie mojego malca po szybkim klepaniu przy tamtym to profeska :lol: . Przód bity i pasowany chyba przy świetle zapałki. Zderzak krzywo spasowany w innym odcieniu, lakier spękany. Do podłogi bagażnika nie dostałem się przez ten wypaśny sprzęt audio, dodam tylko, że boczne elementy zabudowy trzymają się na wkrętach na chamsko wkręconych w plastiki. Przednia szyba była zmieniana (jest z 97 roku) i też ma pękniecie w górnym prawym rogu. Szyba od kierowcy również w innym roczniku. Przypuszczam ,że lewy przód to był dzwon. Lampy tylne od modelu 25, dodatkowo prawa od dołu ma kawałek odłamany. Środek nie wygląda na przebieg licznika (nie całe 170 tys.), fotel kierowcy rozdarty i bardzo zniszczony, pasażera już trochę lepszy, natomiast tylna kanapa wygląda ok. Z elektryki wiele nie sprawdziłem wiem tyle iż szyby ledwo się domykają (silniczki pod koniec prawie strajkują). Sam panel z przyciskami momentalnie wypada. Kokpit stan też słaby i środkowa cześć poskładana na sylikonie albo kleju, a to coś dziwnego od lewej strony to wskaźnik doładowania turbo (również chamsko przykręcony na deskę). Podsufitka również styrana. Jedyna dobra rzecz to silnik który ładnie odpala i szybko się wkręca na obroty, turbo ładnie sobie gwiżdże (przyjemny dźwięk). Pod maską nie było nic wiele widać, górna osłona silnika wymalowana na kolor auta (koszmarnie to wygląda). Węże te największe pod maską zamiast wymienić ktoś podratował "izolacją". Spodu nie oglądałem na kanale dlatego się nie wypowiem, bo na "kucka" nic nie widać. Po stanie auta na jazdę testową się nie zdecydowałem. Generalnie auto całe do malowania i poprawek. Cena biorąc pod uwagę stan "z kosmosu", jak spadnie do 5 tys. z dopiskiem (do negocjacji) to może się jakiś napaleniec znajdzie. A co do sprzętu audio, to nie nazwałbym tak tego :lol: . Wzmacniacze to tani chłam, kondensator też. Głośniki przednie woofery wyglądają na Hertz Hsk 165.4 ale np. wysoko-tonowe już nie od tego zestawu. Te mocarne wzmacniacze nie byłyby w stanie nakarmić tych HSK 165.4. Radio JVC jakiś średni model bez wyjścia USB. To chyba tyle. Troszkę się spisałem, myślę, że już mniej więcej macie obraz stanu auta i skutecznie on Was odwiedzie od chęci zakupu w tej "atrakcyjnej cenie" :eek: . Od siebie dodam iż nigdy nie widziałem "stosunkowo młodego" samochodu tak zmordowanego, żaden ford czy astra lub bmw jakie oglądałem (pod sprzedaż) nie były tak zniszczone, a większość "rzekomo" udoskonaleń nie wykonałbym w taki sposób nawet w fordzie Ka :roll: Ja sam nie byłbym doprowadzić do takiego stanu jakiegokolwiek auta przez co najmniej 25 lat. Jak napisałem jak "potłuczony" to przepraszam, widocznie do teraz mnie trzęsie jak pomyśle o tym biednym zr'ku. Tyle. Jak się komuś chciało czytać te bzdety to gratuluję wytrwałości :twisted: . Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.
Ostatnio zmieniony przez tuner564 Sro Kwi 03, 2013 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 20:54   

tuner564 napisał/a:
Cena biorąc pod uwagę stan "z kosmosu", jak spadnie do 5 tys. z dopiskiem (do negocjacji) to może się jakiś napaleniec znajdzie.

Spokojnie, pójdzie za jakiś czas na kurację odmładzającą do handlarza i cena jeszcze wzrośnie :mrgreen:

tuner564 napisał/a:
Tyle. Jak się komuś chciało czytać te bzdety) to gratuluję wytrwałości . Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.

My również dziękujemy za opinię, na pewno przyda się komuś poważnie zainteresowanemu :-)
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
NoPE 




Pomógł: 51 razy
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 18:03   

tuner564 napisał/a:
Malowanie mojego malca po szybkim klepaniu


No sory, nie mogłem się powstrzymać! :) :brawa:

Thx, za info.
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
tuner564 



Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 2



Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 18:24   

Hehe wiem śmiesznie brzmi, ale faktycznie znacznie lepiej mi to wyszło :D

Dodam tylko, że przy oglądaniu nie było właściciela i użytkownika, a sam samochód pokazywał rodzic. Właściciel chyba się bał nieco bardziej wylewnych potencjalnych kupców :lol: .
 
 
czikarito 



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 7



Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 17:34   

co myslicie o tym?
http://allegro.pl/mg-zr-2...3157132852.html

Niedaleko mnie wiec pytam czy warto ogladac wogole?
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 18:37   

czikarito napisał/a:
co myslicie o tym?
http://allegro.pl/mg-zr-2...3157132852.html

Niedaleko mnie wiec pytam czy warto ogladac wogole?

Tylne lampy z R200 tak samo jak i poduszka powietrzna. A tak po za tym fotki kiepskiej jakości, żeby coś bliżej zauważyć.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 18:49   

tak jak leszczu wspomnial o lampach i poduszce pozatym popatrz na zderzak przod i jego odcien :D moim zdaniem sie rozni. pozatym spasowanie maski zostawia wiele do zyczenia.... lampy przod wygladaja jakby mialy czarny klosz wiec tyle dobrego ze nie na wszystkim oszczedzal przy naprawie auta :D pozatym to teraz widze ze zderzak strasznie krzywo spasowany... widac na 1 focie.
 
 
 
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 18:53   

"Lampy subaru", nie wiem co one z subaru mają wspólnego :razz:
Po za tym nie wiadomo jak wyrzeźbione bo oryginalnie nie było xenonów, więc może być choinka która świeci wszędzie i oślepia.
 
 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 19:09   

ADI-mistrzu napisał/a:
"Lampy subaru", nie wiem co one z subaru mają wspólnego

"kolor niebieski subaru" :smile:

leszczu napisał/a:
Tylne lampy z R200

Lampy są po całości "przydymione", więc być może są ori ZR :-)

Poza tym połamana dokładka, zdekompletowane rączki w drzwiach, etc. nie wróżą zadbanego egzemplarza...

Wydaje mi się, że niecały rok temu był wystawiany w Tarnowie, z tymi samymi tablicami.
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
NoPE 




Pomógł: 51 razy
Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 08:46   

czikarito napisał/a:
Niedaleko mnie wiec pytam czy warto ogladac wogole?


Jak niedaleko to jedź pan na łobcynke i podziel się na forum. Zabierz kamerę :)
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Chcę kupić ROVERka"
piter34 Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lut 08, 2008 14:51
Brt
Brak nowych postów [Rover 200 1,4 103 KM] Planuje kupić
Pablinho1990 Chcę kupić ROVERka 2 Czw Mar 28, 2013 07:09
szoso
Brak nowych postów [MG F] Planuję kupić, kilka pytań odnośnie objawów...
Tomek001 Chcę kupić ROVERka 5 Pią Kwi 05, 2013 14:31
leszczu
Brak nowych postów Planuję.. MG ZS 180 z KV6 2.0 lub 2,5 - R75 i MG ZT też ok..
staffer Chcę kupić ROVERka 14 Pią Sie 09, 2013 19:09
staffer
Brak nowych postów czy ktoś wie coś o tym MG? :) planuję zakup
Novamente Chcę kupić ROVERka 7 Pią Lis 01, 2013 07:58
mike-l



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink