Forum Klubu ROVERki.pl :: Nasze autka:) po tuningu...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze autka:) po tuningu...
Autor Wiadomość
Bloood87 




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 5
Skąd: Żywiec/Dania-Horsens



Wysłany: Nie Mar 15, 2009 13:37   

masz racje z tymi lampami... mam to juz od dawna w planie tylko ze wpierw musze zjechac do polski;-) a z tym zawiasem to obawiam sie troche ze auto stanie sie troche nie praktyczne... wierzcie badz nie ale w ciagu ostatnich 3 miesiecy... zrobilem tym autkiem 27tys km. i niestety dalej nim duzo bede jezdzil
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Mar 15, 2009 13:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
zeus832 




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 28
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Mar 15, 2009 17:25   

Ja obiżonym Roverkiem o 35mm, 5 dni w tygodniu robie dziennie 130 kilometrów do pracy nie licząc jazdy po mieście i nie ma dramatu. Trzeba trochę uważać na krawężnikach żeby zderzaka nie urwać. Lampy to koniecznie zmień. Ogólnie bardzo fajny Roverek.
 
 
Bloood87 




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 5
Skąd: Żywiec/Dania-Horsens



Wysłany: Nie Mar 15, 2009 18:03   

camaro17 napisał/a:
Jak dla mnie to sprężynki obniżające, pełny pakiet MG ZR.


gdzie taki pakiet kupie? bo na allegro nie widzialem calego pakietu, a nie widzi mi sie kupowac "kompletu" w czesciach od 5 allegrowiczow;/

a co do sprezyn JAMEX to jakas tragedia jest czy co??

swiatla wymienie OBIECUJE :grin: :grin: :grin:

myslalem jeszcze o przyciemnianiu szyb... niestety nie wiem gdzie lub kto przyciemnie mi wszystkie szyby tak abym mial na nie atest...
 
 
 
camaro17 




Pomógł: 31 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Nie Mar 15, 2009 19:20   

Bloood87 z szybami to nie będzie żadnego problemu bo wszędzie przyciemnisz w każdym mieście jest kilka firm zajmujących się tym, co do pakietu MG to cię muszę zmartwić bo raczej nie kupisz pełnego zestawu chyba że w ASO ale chyba nie w Polsce. Najszybciej z rozbitego na allegro taniej cię to wyjdzie na pierwszy ogień to podkładka przednia tylna, progi a lotkę to w między czasie gdzieś dorwiesz.
 
 
 
maciekwawa 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 527
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Mar 15, 2009 21:09   

A wiec zaczne od tego co mi sie podoba:

Przednie lampy.

A teraz to co mi sie nie podoba:

Żarówki pomarańczowe w przednich lampach(kup chromowane).
Felgi w/g mnie wogóle nie pasują do tego auta.- napewno nie do tego koloru.
Tylnie lampy pomalowane zielonym sprayem do lamp to jest milion razy gorsze od gej looków(lexusów)!
Wydech a'la mugen... po co? szybciej jezdzi? Najpierw go słychać a potem go widać....
i do tego jeszcze hak... wyobrazcie sobie lancera evo z hakiem, najlepiej na rajdach.... haha

Cała reszta to seria.

Pozdro, nie obrazac sie na mnie to tylko moja opinia, nikt sie nie musi z nia zgadzac.
_________________
Mój roverek: http://www.polskajazda.pl...Rover/200/24233
ZAPRASZAM! WWW.GAMP-PAINTBALL.PL
 
 
 
Bloood87 




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 5
Skąd: Żywiec/Dania-Horsens



Wysłany: Nie Mar 15, 2009 23:46   

nie obraze sie... a nawet Ci podziekuje. kazda opinia sie liczy, nawet ta najgorsza. przyznam Ci duzo racji i pewnie zmienie przez to kilka rzeczy. niestety hak musi zostac mimo to ze mi sie nie podoba. no coz jest mi naprawe potrzebny. najtrudniejsze bedzie dla mnie zdobyc takie tylnie lampy jak w twoim roverku... tylko chcialbym je wersji black... koszty nie sa dla mnie problemem lecz to jak je kupic. jestem polakiem mieszkajacym w danii i nie moge robic zakopow na ebay;/ wszystko co kupuje do auta pochodzi z weekendowych wyjazdow do polski. co do ryku ktory wydaje to autko to mysle ze na 140km jest wystarczajacy... nawet troche za cichy;-p co do felg barzo sie z nich ciesze poniewaz mialem doslownie jeden dzien na kupienie jakichkolwieg felg do tego auta... podsumowujac ten jeden dzien to naprawde niezle fele(wg mnie) udalo mi sie wyrwac z oponami za 1200zl.
 
 
 
Szymon 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Pon Mar 16, 2009 09:52   

Bloood87 napisał/a:
co do ryku ktory wydaje to autko to mysle ze na 140km jest wystarczajacy

:shock: :shock: :shock: ile KM? robiłeś jakieś mody, że masz tyle kucy z silnika 1.6?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Bloood87 




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 5
Skąd: Żywiec/Dania-Horsens



Wysłany: Pon Mar 16, 2009 19:40   

ja duzo nie zrobilem... tylko filtr i kompletny sportowy uklad wydechowy... jakies modyfikacje musial prawdopodobnie przeprowadzac jeden z poprzednich wlascicieli. na chamowni wyszlo mi 137km, no i spalanie to juz osobna chistoria bo w trasie bierze 12-13l a w miescie ponad 15l ;-/
 
 
 
Kucza 




Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Rybnik



Wysłany: Pon Mar 30, 2009 17:37   

Witajcie!
Mam takie pytanko , troche odbiegające od tematu... Wcześniej była mowa o oponach TOYO, Chciałbym się od was dowiedzieć jak się sprawują te oponki ? Nie chuczą jak walce ? i ogólnie jak się wam trzymają na suchej i mokrej drodze ?
Pytam bo muszę wymienić na sezon letni oponki ... a TOYO prezentuję się bardzo ładnie :mrgreen: i cene da się znieść...
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Mar 30, 2009 17:44   

Blood wg mnie to tak:
-na glebe z nim
-zielona farba out :mrgreen:
-możesz wywalić żeberka z grilla i wg porady z forum wstawić tam profilowana czarna siatkę, wygląda super!
-mugena bym tez wywalił, seryjny tłumol + końcóweczka
-progi od zr'ki i skrzydło na klape i gra gitara :)
-felgi mi się tak średnio widzą :/
Pozdro!
i gratulacje mocy! 140KM z tego motorku to u nas nowość na forum ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Rain 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 37
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Mar 30, 2009 18:07   

Oto mój Roverek, tak zrobionego kupiłem (podobno przez angielska firme...hehe)
 
 
Kucza 




Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Rybnik



Wysłany: Pon Mar 30, 2009 18:16   

Ładny :mrgreen: Jeszcze lepiej by się prezentował na nieco wiekszych ALU :grin: ale i na fabrycznych mi się podoba :) ładne progi :!:
 
 
Marrkus 




Pomógł: 67 razy
Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Pon Mar 30, 2009 20:05   

Bardzo ładnie się prezentuje to autko - bodaj najlepszy bodykit jaki kiedykolwiek widziałem dla R200 - nieprzesadzony, ze smaczkiem - dodatkowo kolor BRG jak najbardziej pasujący do charakteru auta :ok:

Pod żadnym pozorem nie krzywdź go jakimiś światłami typu angeleye czy jakieś tam lexusy - zmarnujesz cały efekt. Po miedzy smakiem a kiczem przebiega wąziutka granica i b.łatwo ją przekroczyć a ty jesteś w samym środeczku tego pierwszego.

jak już coś chcesz koniecznie zrobić to co najwyżej bezbarwne kierunki na boki i "wybielić" kierunki w reflektorach.

Co do felg - faktycznie ładne 16 na lato by się przydały ale coś mi się wydaje, że bez obniżenia nadwozia będzie wyglądało jak wóz drabiniasty (bo nie wydaje mi się by zaiwiecha była ruszana - jak już to w niewiele) - z drugiej strony szkoda bodykit uszkodzić



Ni się podoba bardzo- gratuluję
 
 
ywis 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 831
Skąd: Wieluń/Łódź

Rover 200

Wysłany: Pon Mar 30, 2009 20:33   

Widziałem, to autko na otoMoto, bardzo ładnie się prezentuje, tak oryginalnie :)
 
 
jasiu87
[Usunięty]






Wysłany: Pon Mar 30, 2009 21:08   

Witaj, bardzo ładny tylko mi się nie podoba ten spojler na klapie bagażnika... ale cóż rzecz gustu :)
 
 
Korczus 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 438
Skąd: Leszno

Rover 200

Wysłany: Pon Mar 30, 2009 21:28   

Ja bym też wywalił ten spoiler, takie coś do hatchbacka nie pasuje moim zdaniem wcale :) Oryginalny daszek wystarczy, tył 200 ładnie się prezentuje bez modyfikacji :)

Progi średnio mi się widzą, może dlatego, że mało widuję te autka po takich modach :)
Ale ogólnie ok, powybielaj kierunki i zrób coś z tym spoilerem, no chyba, że Tobie się podoba :)
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Mar 30, 2009 22:28   

Mi też się ten spojler nie podoba, pozatym miód mailna :mrgreen: Rain mógłbys zrobić fotke halogenów w zderzaku?? :grin:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Rozan99 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 336



Wysłany: Pon Mar 30, 2009 23:24   

Wg mnie spojler na tylnej klapie STRASZNY :shock: Progi fajne podobają mi sie :) jakieś lepsze kólka i furka jak sie patrzy :mrgreen:
 
 
Rain 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 37
Skąd: Leszno



Wysłany: Wto Mar 31, 2009 16:24   

Dziękuje za komentarze :lol:
Ten spojler na klapie faktycznie bardziej pasował by do auta typu opel astraII. Uważam ze coś odbiera ale i coś daje, auto wyróżnia się spośród seryjnych roverkow.
Co do zawieszenia nie jest seryjne, nie wiem ile jest obniżone ale auto siedzi na czerwonych sprężynach, wydaje mi się ze przód siedzi niżej niż tył.

Markzo napisał/a:
Rain mógłbyś zrobić fotkę halogenów w zderzaku?? :grin:

Poszło na PW :wink:
 
 
Marrkus 




Pomógł: 67 razy
Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Mar 31, 2009 21:45   

Rain napisał/a:
Markzo napisał/a:
Rain mógłbyś zrobić fotkę halogenów w zderzaku?? :grin:

Poszło na PW :wink:


Publika też chętnie popatrzy... :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Po tuningu ;)
scareface Tuning wizualny 27 Wto Maj 19, 2015 12:38
Sacrificio
Brak nowych postów [MG ZR] Po Tuningu Fabrycznym
titanum2b Tuning wizualny 8 Pią Sie 01, 2014 16:56
j0zek
Brak nowych postów [otoMoto] Rover 214 po Tuningu
Gość Tuning wizualny 14 Nie Kwi 15, 2007 15:00
Foczes
Brak nowych postów [420] gdzie szukac materialow do tuningu???
bialytyp Tuning wizualny 32 Czw Lut 18, 2010 00:32
ForestG
Brak nowych postów [R414] Początki WIEJSKIEGO tuningu wizualnego
KATwawa Tuning wizualny 29 Pon Lip 23, 2012 08:48
bizon



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink