Forum Klubu ROVERki.pl :: Dzial windykacji EuroBanku- kontrowersje
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dzial windykacji EuroBanku- kontrowersje
Autor Wiadomość
pajda 




Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 312
Skąd: Jarocin



Wysłany: Czw Lis 19, 2009 00:59   Dzial windykacji EuroBanku- kontrowersje

wlasnie obejrzalem material
http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html

i szczerze mowiac jestem wstrzasniety.Czy istnieje, mozlwiosc prawna wytoczenia procesu o znieslawienie itd ?

Rozumiem gdyby taka sytuacja miała miejsce 20 lat temu, kiedy lichwa byla wszechobecna, ale w Banku ? ktory w reklamach zapewnia nas jaki on nie jest wspanialy ?
:???:
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lis 19, 2009 00:59   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 01:36   

Mialem tam maly kredycik. Zdarzalo mi sie spozniac z wplata i takze mialem watpilowa przyjemnosc rozmawiania z takimi baranami z dzialu windykacji.

Ja bylem mniej grzeczny i poszedlem w rozmowe z panem na takim samym poziomie.

Wszystko byloby okej, gdyby panownie nie zadzwonili na numer komorkowy mojej mamy ( nie wiem jakie maja metody, ale udalo im sie go zdobyc) i spytali czy zna Marka R. Mama potwierdzila i wtedy posypal sie grad wyzwisk pod moim adresem i ze jak nie zapalce tych ~400 zl ;) to czego oni mi nie zrobia ;)

Mama sie wkurzyla, zdenerwowala i zadzwonila do mnie. Opowiadziala mi o wszystkim.
Za chwile zyczliwy Pan dodzwonil sie do mnie i autentycznie zaczal rzucac miesem w rozmowie. Jak wspomnialem nei pozostalem dluzny i rowniez sobie ulzylem :)
W koncu Pan sie rozlaczyl, bo coz mogl innego zrobic?

Podobnie mial moj wspolnik. Takze nieterminowo wplaca raty i eurobank swoimi mackami dotarl do prywatnego telefonu jego rodzicow. Nekali ich telefonami po kilka razy dziennie, rowniez dopuszczajac sie metod zastraszania i ublizania.
Sytuacja trwala kilka miesiecy, az ojciec zrobil awanture i w przyplywie nerwow naublizal konsultantce eurobanku ;) Telefony sie skonczyly.

Jak widac z materialu w faktach, rzecznik eurobanku uwaza ze wszystko jest w porzadku i trzeba placic w terminie.

Na cale szczescie eurobank jak kazdy inny bank ma obowiazek potwierdzic dane rozmowcy. Jesli odbieralem telefon z numeru zastrzezonego, dostawalem pytanie czy rozmawiaja z panem Mariem R. Od razu wiedzialem o co chodzilo, ze to ten wlasnie swietny bank i uprzejmie informowalem, ze pana Marka nie ma, ale moge przekazac wiadomosc ;) Rozmowa konczyla sie na tym.

Byl to jednak swietny przypominacz, ze chyba czas minal i musze uregulowac naleznosc.
Nie spoznialem sie celwo, po prostu zapominalem o tym.

Zdazalo mi sie takze, ze jakis numer +48500blablaal dzwonil.
Odbieralem, a tu nagranie z automatu, ze zalegam itp. itd.
Takich telefonow odbieralem kilkanascie w ciagu dnia i z roznych numerow ;)

Windykacja agresywna, bandycka czasami, ale jak widac skuteczna.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Czw Lis 19, 2009 01:59   

Ja również zalegałem z terminami rat. Raz przez zwykłe zapomnienie i wpływ był 3-4 dni później innym razem zdażało się że był kiepski miesiąc ale nigdy nie miałem takich sytuacji jak w EuroBanku. Kilka razy zadzwonił ktoś do mnie ale rozmowa przebiegała z kulturą i nie było jakiegoś ultimatum tylko "czy zdoła Pan wpłacić do końca przyszłego tygodnia ponieważ później zostanie wysłane upomnienie, jego koszt to 10zł a po co robic sobie wydatki". Ten bank to mBank. Kusił mnie trochę EuroBank ale po tym artykule i Twojej wypowiedzi Marku już wiem że będę ich omijał szerokim łukiem. Każdemu zdarzy się spóźnić z ratą i po to wymyślili odsetki od przeterminowanej zaległości a nie groźby. :evil: ale się zdenerwowałem.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
darek_wp 




Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 1651
Skąd: Maciejowa, Nowy Sącz



Wysłany: Czw Lis 19, 2009 08:54   

ciekawy artykuł, wynika z tego, że po prostu nie należy się ani przejmować ani zniżać do poziomu takich pacjentów :twisted: , najprościej się rozłączyć i mieć to w "głębokim poważaniu" :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Czw Lis 19, 2009 09:47   

EUROBANK... Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić ?? Hasło piękne... jak widać tylko hasło :(
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Lis 19, 2009 09:49   

Viniu napisał/a:
EUROBANK ... Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić
SPADAJCIE !! ;p ;) :hahaha:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 16:30   

Powiem Wam, ze moze windykacja jest bezczelna i agresywna, ale potrafi byc jak widac skuteczna. Do tego, za ich telefony sie nie placi. Nigdy nie dostalem zadnych kar w zwiazku z opoznieniem w splacie.

I jest to jeden z nielicznych bankow, ktory naprawde potrafi dac kredyt przy minimalnych formalnosciach. Ja bez zadnej historii i na podstawie jakiegos marnego swistka uzyskalem kwote mnie zadowalajaca, podczas gdy np. na podstawie moich wplywow na koncie w mBanku nie dostalem nawet 1zl pozyczki ;D

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Czw Lis 19, 2009 17:39   

Eurobank przeprasza za obelgi

http://www.tvn24.pl/-1,16...,wiadomosc.html
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 17:45   

Hmm... Nic tylko kupić Play Fresh i ustawić sobie tą opcję, że za 2 minuty połączenia przychodzącego dostaje się jedną wychodzącego i już nie trzeba płacić za komórkę - wystarczy odbierać telefon od takiego bałwana i odkładać na półkę. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Yog-Sothoth 




Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 501
Skąd: Warszawa

Rover 800

Wysłany: Czw Lis 19, 2009 18:09   

Ale to jeszcze trzeba wziąć u nich kredyt i nie płacić ;)
_________________
Sprzedam części R800 turbo 200KM - https://www.dropbox.com/s...qkqhx/graty.txt
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Czw Lis 19, 2009 21:24   

Zadzwoniłem do ich działu windykacji.
Odebrał jakiś pacan.
A ja że mają zły akcent jak bluzgają i proponuję im kurs poprawności wymowy.
Gość na to:
- Spier... pan kur.... już 10 poje... dzwoni pierd..... tą robotę.

Ale miałem ubaw :rotfl:
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Lis 19, 2009 21:25   

:hahaha:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Lis 19, 2009 21:48   

Nie mam na szczęscie nic wspólnego z EuroBankiem i z tych banków z którymi mam do czynienia tez zdaza sie odebrac telefonoprzypominacze, jednak nigdy, poza jednym wyjątkiem, nie zdazyło się, zeby była to jakaś agresywna windykacja, obelgi, wyzwiska czy ogólnie zwroty silnonaciskowe. Krótka gada...o sorry zapomniałem, czekam na przelewy od klientów, jak tylko bede mógł zapłace i tyle. ten jeden wyjątek...to koles który tez zaczął rozmowe w tonie nieodpowiednim i nie zrozumiał "teraz nie mam" wiec zaczął lecieć bardziej po bandzie. Rozłaczyłem sie, zadzwoniłem na centralke, poprosiłem dyrektora działu powiedziałem o zajsciu, o tym ze nie zycze sobie telefonów od takich baranów co powinni w PGRe gnój przeżucac i jeszcze jeden taki przypadke skończy sie obszernym pismem do UOKiK...ogólnie od tamtej pory dużo żadziej dzwonią.
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Lis 20, 2009 09:36   

tematy o ubezpieczeniu w mBanku wydzielono tutaj:

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=48143
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 12:27   

Znajomy ma niezapłaconą fakturę za reklamę, z której wcześniej zrezygnował, bo nie wypełniała umowy, w Enirco - książki telefoniczne.

Firma nie widzi problemu, że wystawiła fakturę źle zrealizowaną usługę i przekazała sprawę firmie windykacyjnej, a że moja Gosia pracował jakiś czas u tego znajomego w biurze, to też sobie posłuchałem o takich kulturalnych inaczej metodach windykacji.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 17:38   

Zgodze sie z tymi metodami, ze to nie tylko Eurobank. Jest wiele firm windykujacych o podobnych metodach, ale nie sa to banki. Jakis czas temu, jak rozpoczynalem swoja przygode z telefonia komorkowa, to wybralem sobie centernetl'a bo nawet nie wiedzialem o istnieniu innych. Tak mi sie to gadanie spodobalo ze wydzwonilem 1 tys. zl.
Oczywiscie oczy wybaluszylem na rachunek i nie moglem sie pozbierac... Zaczalem ratami im oddawac, az ktorego dnia zostalem poinformowany ze moj dlug zostal sprzedany firmie XXX. Pracownicy tej firmy odwiedzieli mnie w domu :) Nie bylo mnie, byla mama, a panowie byli bardzo natarczywi i nie mogli zrozumiec, ze mnie nie ma i nie wiadomo kiedy bede. Kiedy mama chciala w koncu zamknac drzwi, jeden z panow wlozyl noge miedzy prog, a drzwi. Skonczylo sie awantura, informacja do dzielnicowego itp.

Najsmieszniejsze bylo to, ze dlug w dniu kiedy mnie poifnormowano o przekazaniu zaplacilem na konto firmy telekomunikacyjnej. Pozniej sie wszystko odnazlalo, ale
co mama nerwow stracila to jej ;)

[ Dodano: Pią Lis 20, 2009 17:38 ]
Postanowailem zadzwonic do dzialu windykacji Eurobanku i zapytac o uslugi ;)



jakbyscie chcieli pokazywac dalej to link jest taki:
http://forum.roverki.eu/p...k=eurobank2.flv

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
praktis 



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 736
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Pią Lis 20, 2009 18:14   

MaReK, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle ...
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Lis 20, 2009 18:26   

Suuuuuuppeeerrrrr Kolega z forum wymiata.
Ja dzisiaj byłem w Eurobanku, no poprostu nie mogłem się oprzeć pokusie.
Poprosiłem na stronę doradcę i walę tekstem:
Wie Pan nie mogli byście mi odstąpić tych materiałow szkoleniowych dla Windykacji.
Dobrze zapłacę.
Gość ale o co Poanu chodzi.
- No bo wie Pan moi ludzie to bejzbolami machać umieją, ale język jakiś taki drętwawy mają a u Was chłopaki się na robocie znają.
No i zostałem poproszony o opuszczenie banku.
:rotfl:
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 18:48   

MaReK, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie mam pytan :razz: Mam takiego sąsiada.. :lol:

Dobre dobre :mrgreen:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lis 20, 2009 18:49   

SyntaX - idac Twoim tropem mam kolejne nagranie, ale to za chwile. Jak wroce do domu bo nie mam teraz czasu. ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Pracodawca i pracownik tymczasowy - kontrowersje
Gość Offtopic 46 Pon Sie 24, 2009 23:21
maciej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Kontrowersje nt. "dowcipu"
magneto Offtopic 31 Sro Kwi 21, 2010 17:26
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink