Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 214Si] Proszę o opinię
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 214Si] Proszę o opinię
Autor Wiadomość
surge 



Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto



Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 03:07   [Rover 214Si] Proszę o opinię

Witam.

Planuję zakupić swój pierwszy samochód. Wybór padł na Rovera 214. Na zakup chcę przeznaczyć ok. 7tyś. Na oku mam 2 poniższe oferty:

1. http://allegro.pl/show_item.php?item=1575007356

Dzwoniłem już do tego sprzedawcy i wiele rzeczy wskazuje (np. czarne blachy), że opis może być zgodny z prawdą (samochód z salonu itp).

2. http://otomoto.pl/rover-2...-C18152580.html

Jakoś nie jestem przekonany do kupna samochodu z autohandlu, ale oferta wygląda ciekawie.
Tylko czy przypadkiem nie był robiony z przodu? Niepokoją mnie te szpary nad światłami ale może to kwestia kąta z jakiego robione jest zdjęcie?

Proszę o opinię nt. tych dwóch aut.

Pozdrawiam

surge
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 03:07   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 16:48   Re: [Rover 214Si] Proszę o opinię

surge napisał/a:
Witam.

Planuję zakupić swój pierwszy samochód. Wybór padł na Rovera 214. Na zakup chcę przeznaczyć ok. 7tyś. Na oku mam 2 poniższe oferty:

1. http://allegro.pl/show_item.php?item=1575007356


Czarne blachy, to auto może być warte "grzechu". Możliwe, że auto jeszcze do niedawna było serwisowane w tym samym serwisie, co było kupione i przebieg może być autentyczny. Jeśli to wszystko się zgadza, to może być perełka :)

[ Dodano: Nie Kwi 24, 2011 16:48 ]
surge napisał/a:


2. http://otomoto.pl/rover-2...-C18152580.html

Jakoś nie jestem przekonany do kupna samochodu z autohandlu, ale oferta wygląda ciekawie.
Tylko czy przypadkiem nie był robiony z przodu? Niepokoją mnie te szpary nad światłami ale może to kwestia kąta z jakiego robione jest zdjęcie?



Coś mi nie leży z odcieniem drzwi na pierwszym zdjęciu i coś ze spasowaniem przodu. Import z Niemiec (wersja Silverstone). Nie skreślałbym go, jednak wiele wskazuje na to, że pierwsze auto może być naprawdę perełeczką.
 
 
imejdz 




Pomógł: 23 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 363
Skąd: Legionowo

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 18:18   

Tomi napisał/a:
Czarne blachy, to auto może być warte "grzechu". Możliwe, że auto jeszcze do niedawna było serwisowane w tym samym serwisie, co było kupione i przebieg może być autentyczny. Jeśli to wszystko się zgadza, to może być perełka



tylko że to golas :)

Tomi napisał/a:
2. http://otomoto.pl/rover-2...-C18152580.html

Jakoś nie jestem przekonany do kupna samochodu z autohandlu, ale oferta wygląda ciekawie.
Tylko czy przypadkiem nie był robiony z przodu? Niepokoją mnie te szpary nad światłami ale może to kwestia kąta z jakiego robione jest zdjęcie?


brak przednich świateł przeciwmgłowych, chyba "ugryziony" lub brudny przedni zderzak, grzane fotele? było to fabrycznie? ciekawa opcja.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 18:26   

imejdz napisał/a:
Tomi napisał/a:
Czarne blachy, to auto może być warte "grzechu". Możliwe, że auto jeszcze do niedawna było serwisowane w tym samym serwisie, co było kupione i przebieg może być autentyczny. Jeśli to wszystko się zgadza, to może być perełka


tylko że to golas :)


No właśnie... Tu się pojawia pytanie, czy lepiej mieć podstawową wersję w idealnym stanie, czy wypasiony szrot (bez obrazy, nie oceniam drugiego auta)...
 
 
imejdz 




Pomógł: 23 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 363
Skąd: Legionowo

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 18:35   

No ale 8 tyś za r200 z tego roku to też nie mało. Nie mówię że to nie jest ciekawa propozycja. Poza tym kto powiedział że koniecznie kolega surge, musi kupić jeden z tych dwóch :)
 
 
 
surge 



Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto



Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 01:16   

Dziękuję za opinie.

Wersję Silverstone z Elbląga póki co sobie odpuszczam - jak wspomniał Tomi przód auta wygląda podejrzanie. Poza tym wycieczka do Elbląga, oraz formalności związane z rejstracją auta sprowadzonego trochę mnie zniechęcają.

Będę musiał uważniej przyjrzeć się ofercie z "golasem" i zweryfikować opis ze stanem faktycznym. Mimo, że jest to wersja podstawowa to kusi niskim przebiegiem i prawdopodobnie "salonowym" pochodzeniem.

Pozdrawiam

Surge
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [214Si] Proszę o opinie i wskazówki...
jagd Chcę kupić ROVERka 21 Pią Sty 14, 2011 11:01
zouza
Brak nowych postów [ Rover 25 iDT] proszę o opinię
tox88 Chcę kupić ROVERka 4 Sob Sty 07, 2012 16:01
wild_weasel
Brak nowych postów [Rover 75] proszę o opinie
rafalmis1 Chcę kupić ROVERka 21 Nie Maj 27, 2012 14:00
Lysy_
Brak nowych postów [Rover 45] Proszę o opinię !
cz4rnuch17 Chcę kupić ROVERka 0 Sob Wrz 15, 2012 15:36
cz4rnuch17



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink