Forum Klubu ROVERki.pl :: R600 szary rej. OP dnia 3.05.12
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
R600 szary rej. OP dnia 3.05.12
Autor Wiadomość
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Pią Maj 04, 2012 14:18   R600 szary rej. OP dnia 3.05.12

Pozdrowienia dla szarego R600 widzianego 3.05 w okolicach m. Strzeżewo. R miał ramki rej. klubowe ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 04, 2012 14:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
cz58y 




Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 53
Skąd: Opole

Rover 600

Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 19:58   

Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam :smile: Choć było to ponad 2 lata temu, to dzień ten był koszmarem dla mnie i mojej 620. Byłem na wczasach w Pobierowie i odwoziłem znajomych na dworzec kolejowy w Kamieniu Pomorskim. Pamiętam że faktycznie przez kilka kilometrów jechałem za R75. Po odprowadzeniu znajomych, uruchomiłem silnik w aucie, ale musiałem go zaraz wyłączyć bo świeciła się kontrolka smarowania silnika. Miejscowy mechanik stwierdził że zepsuła się pompa olejowa, i nie potrafił naprawić awarii. Chciałem już nawet sprzedać auto tam na miejscu w Kamieniu, bo za lawetę do Opola śpiewali mi 3.000 zł. Po kilku dniach przyholowałem auto drugą 600-ką do Opola. Po miesiącu miałem już autko sprawne, bo jak okazało się, pompa z niewyjaśnionych powodów zapowietrzyła się, i nie mogła zassać oleju z miski olejowej. W silniku trzeba było wymienić panewki korbowodu, bo przetarły się. Do tej pory pompa działa sprawnie i jestem zadowolony ze swojej R620. :twisted:
_________________
Pozdrawiam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink