Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZT] Proszę o opinię
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZT] Proszę o opinię
Autor Wiadomość
marglu8049 



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 4



Wysłany: Pią Sie 24, 2012 23:38   [MG ZT] Proszę o opinię

Witam,
Jestem zainteresowany zakuperm MG ZT SPORT 2.0 CDT. Chciałbym uzyskać od was opini na jego temat. Dokładnie jestem zainteresowany aukcją:

MG ZT

Prosiłbym o inforację czy wato go zakupić? Jak jest z ekspoatacją takiego auta ile mniej więcej pali oraz dostępność częsci oraz ich cena. Chciałbym uzyskać informacji jak się w żeczywistości sprawdza takie autko. Jestem laikiem w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym się również dowiedzieć czy napęd jest na przód czy tył? Mniej wiecej ile spala na trasie oraz po mieście. Będe wdzięczny za wymienienie plusów oraz minusów tego autka :)

Dziękuje i pozdrawiam.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sie 24, 2012 23:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Sob Sie 25, 2012 00:58   

Po pierwsze:
MG ZT to piękny samochód, ale musisz określić bardziej swoje potrzeby, styl jazdy, przeciętne przebiegi + gdzie robione (miasto/trasa), a potem może ktoś Ci doradzić.

Po drugie:
Po szybkim przejrzeniu nic nie wypatrzyłem na zdjęciach, ale auto od handlarza, oni wiedzą jak picować i jak robić zdjęcia :)
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
marglu8049 



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 4



Wysłany: Sob Sie 25, 2012 01:18   

Rocznie jest od 5-10 tys bardziej w cylku mieszany czyli pół na pół. Głównie chodzi mi o awaryjność takich aut z tym silnikiem czy czesto sie psują itd. Czy lepiej zainwestować może w coś innego. Ogolnie szukam czegoś przestronnego :) A za te pieniądze wydaje mi się dosyć dobrze wyposarzony.
 
 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Sob Sie 25, 2012 02:05   

Z takim rocznym lataniem to chyba nie ma sensu ładować się w diesla...
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
marglu8049 



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 4



Wysłany: Sob Sie 25, 2012 09:48   

A jak jest ze spalaniem tego modelu. Ogólnie zainteresowało mnie wyglą oraz dobre wyposarzenie jak na mój gust. A jak jest ze spalaniem oraz awaryjnością?
 
 
 
Oskar 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 428
Skąd: Międzywodzie

Rover 75

Wysłany: Sob Sie 25, 2012 10:29   

Co do opisu: nie ma elektrycznie składanych lusterek nie ma ESP, Air bagów może mieć max 6. -PARKTRONIK TYŁ też nie ma. a połowa rzeczy w opisie to standard, po co pisać centralny zamek dwa podłokietniki, lakier metalik, mógł napisać, że maska na siłownikach i bagażnik otwierany przyciskiem. Co do spalania ja miałem kiedyś R75 w dieslu a to prawie to samo mi na trasie spalał 5,5 w mieście 8-9. ten będzie minimalnie więcej ponieważ ma szersze opony ja miałem 195 a ten pewnie ma 235mm. Silnik BMW na łańcuchu ale oczywiście jak się coś ma popsuć to będzie to część Roverowska mi np popsuł się w nim termostat i czujnik ABS. Duży minus, że z tyłu posiada ręczne szybki.
 
 
 
marglu8049 



Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 4



Wysłany: Sob Sie 25, 2012 10:55   

A czy ten model wart jest tej ceny oczywiście jesxcze trzeba doliczyć opłaty
 
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sob Sie 25, 2012 13:35   

marglu8049, dolicz do tej ceny jeszcze minimum 10% więcej gdyż żebyś potem nie był kolejnym użytkownikiem który zacznie swoją przygodę z samochodem MG ROVER od pisania tematów z problemami technicznymi z samochodem, a więc na pewno nie ma 8 poduszek, składanych lusterek nie ma, korbki z tyłu, brak ESP, gdzie ono ma te aluminiowe dodatki? oryginalne radio MP3? nigdy takowego nie było w MG, na pewno miernikiem lakieru zmierz całe auto, ale nie oczekuj cudów i opisu że auto wygląda tak cudownie jak na zdjęciach bo po pierwsze auto z Płocka a tam jest zagłębie sprowadzanych MG ZT, Roverów 75 ja mam przykre doświadczenia z Płocka jadać tam za roverem jak większość innych osób i ten opis samochodu " =========== MG ZT JEDYNY TAKI W POLSCE ===========" MASAKRA! najważniejsze to się nie napalać
 
 
sash997 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1654
Skąd: wieluń



Wysłany: Sob Sie 25, 2012 15:06   

MG ZT Sport, wersja limitowana o zubożonym wyposażeniu ,chyba ciężko spotkać ZT tak słabo wyposarzone??szczyt wszystkiego w nim to byłaby klima manual albo jej brak :mrgreen:
_________________
-DIAGNOSTYKA I NAPRAWA PIECY I STEROWNIKÓW WEBASTO !
-NAPRAWA SILNIKÓW WENTYLATORA CHŁODNICY W ROVER 75
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów R 45 - proszę o opinię
Denz Chcę kupić ROVERka 15 Pią Mar 19, 2010 20:40
piter34
Brak nowych postów Proszę o opinie MG ZR 1.4
Gregs Chcę kupić ROVERka 13 Wto Wrz 16, 2014 09:20
bociannielot
Brak nowych postów [R 45] Prosze o opinie
gregus30 Chcę kupić ROVERka 8 Czw Wrz 02, 2010 21:01
gregus30
Brak nowych postów [R45] Proszę o opinie
Zgon Chcę kupić ROVERka 1 Sob Sie 30, 2014 12:22
bociannielot
Brak nowych postów [MG ZR] Proszę o opinię
Danielczyk Chcę kupić ROVERka 12 Pon Mar 14, 2016 12:01
bociannielot



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink