Zobacz temat - SOLVED [R200] jak wyjąc zegarek ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - SOLVED [R200] jak wyjąc zegarek ?

paka_88 - Sro Wrz 10, 2008 14:25
Temat postu: SOLVED [R200] jak wyjąc zegarek ?
jak w temacie jak wyjąć zegarek w r 200 ?? I jaka jest tam żaróweczka. Wydaje mi śie że już kiedyś pojawił sie taki temat, ale nie mogę nigdzie znaleźć jak go wyciągnąć
PTE - Sro Wrz 10, 2008 14:32

Musisz podważyć go płaskim (tępym) śrubokrętem aby wyjąć go z zatrzasków, które trzymają go w desce po bokach. Żarówka nosi symbol R5 / T5. Możesz kupić na allegro LED w stosownym cokoliku, to nie powinna Ci się już przepalać :wink:
kamil18101986 - Sro Wrz 10, 2008 14:36

PTE zapomniales dodac zeby podwazyc od dolu na srodku,w ten sposob od razu zegarek wyskoczy z zatrzaskow,przynajmniej u mnie to tak dziala.
PTE - Czw Wrz 11, 2008 08:13

Już dokładnie nie pamiętam - u siebie wymieniałem żaróweczkę przeszło 2 lata temu :smile: Aha, zamiast śrubokręta użyłem otwieracza do butelek ze scyzoryka armii szwajcarskiej - jest dostatecznie cienki i nie ma ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić deskę.
giewu - Czw Wrz 11, 2008 09:24

paka_88 napisał/a:
jak w temacie jak wyjąć zegarek w r 200

najlepiej to by było zacząć od przeczytania instrukcji w naszym technicznym FAQ ;)
paka_88 napisał/a:
Wydaje mi śie że już kiedyś pojawił sie taki temat, ale nie mogę nigdzie znaleźć jak go wyciągnąć

dobrze Ci się wydawało :mrgreen: ... KLIK :wink:

leszek95b - Czw Wrz 11, 2008 11:20

paka_88, jak wymienisz żarówkę i nadal nie będzie świecić to się nie martw, jest sposób. Wystarczy wlutować jeden kabelek i będzie śmigało (bo się rezystory wypalają). Zrobiłem to u siebie i działa.

Tutaj to opisałem:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=29302

Widzę, że jesteś z Gdańska. Ja mieszkam w Gdyni i jakby coś Ci nie szło albo z elektroniką na bakier jesteś to zapraszam na piwko i Ci to zrobie.

Pozdrawiam,
Leszek