Zobacz temat - [r400,99r]przeciwmgielne
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r400,99r]przeciwmgielne

bolec0000 - Pią Sie 07, 2009 09:25
Temat postu: [r400,99r]przeciwmgielne
witam czytałem posty na temat swiateł przeciwmgielnych przednich ale nie wiem jak podpiąc przewody pomiedzy wyłącznikiem a bezpiecznikiem (nr 11w skrzynce ),sprawa wygląda tak okablowanie w zderzaku jest przekaznik w konsoli srodkowej jest, przewedy do bezpiecznika dochodzą ale juz do wyłącznika nie ktos z uzytkowników pisał ze w wyłączniku ma byc 8 przewodów ja mam 5 .czy ktos moze mi napisac gdzie te przewody trzeba wpiąc (moze jakies zdjecie) lub dokłady opis .Dzieki za pomoc :lol:
truten23 - Pią Sie 07, 2009 10:50

Z tego, co ja pamiętam, też mam pięć przewodów do włącznika, i wszystko działa. Co ciekawe, do zderzaka cochodzą 2 instalacje zasilające, tak, jakbym z każdej strony miał mieć po halogeny, albo lampy 2 żarówkowe.
Masz może wpięty przekaźnik? Jak włączasz światła p/mgielne, to ma być słychać cichę "cyk".

laskarm - Pią Sie 07, 2009 12:50

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=35338
Na drugim zdjęciu w tym artykule masz widoczne te wtyczki, gdzie masz wpiąć kable. Jedna to ta na pierwszym planie, druga to ta tuż przy samej górnej krawędzi zdjęcia.

PS. Odpisałem CI wczoraj na maila :)

TomC - Pią Sie 07, 2009 15:37

A ja napiszę swoje spostrzeżenia.
Instalacja w R400 jest najgorszą z jaką się spotkałem. :evil:
Co samochód to instalacja bardziej lub mniej kompletna. Jak pisał bolec0000 ma wszystko oprócz kabli od włącznika a w moim przypadku nie ma nic oprócz kabli od halogenów do kostki C72 z RAVE. Nie ma przekaźnika i instalacji od niego, nie ma kabli przy MFU, nie ma kabli przy kostkach C228, C231, C67, nawet z bezpiecznika nie wychodzi kabel tylko wchodzi. Sumując do dodania mam sporo kabli. Porażka :roll:

truten23 - Sob Sie 08, 2009 08:35

truten23 napisał/a:
Z tego, co ja pamiętam, też mam pięć przewodów do włącznika, i wszystko działa.


Źle pamiętałem :roll: mam 8 przewodów.