Zobacz temat - R75 Wasze opinie o tym egzemplarzu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - R75 Wasze opinie o tym egzemplarzu

kpt - Nie Cze 10, 2012 02:54
Temat postu: R75 Wasze opinie o tym egzemplarzu
Witam,
proszę o opinie co sądzicie o tym aucie

http://allegro.pl/show_item.php?item=2383072875

Oskar - Nie Cze 10, 2012 10:08

kpt, Piękna wersja, takiej szukam już od dawna, tylko, żeby nie w kombi to dla mnie ideał. Ze zdjęć po za tymi drzwiami jednymi wyżej na zdjęciu gdzie pokazuje relingi, to nic złego nie widzę. Piękne ale, super, że automat, no i to ciemne wnętrze. Co do opisu to nie ma ESP tylko TC.
HiS - Nie Cze 10, 2012 10:56

Zawsze się "zastanawiam" dlaczego nawet w dość nowych modelach 75 dalej wciskano "kaseciaka", zapewne dla zmniejszenia kosztów produkcji trzymano się starej konstrukcji radia zamiast zaprojektować nowy model, ale głupio to wygląda w autach 2004/2005, zresztą to już też rzadkie zjawisko w starszych autach innych marek.
0L0 - Nie Cze 10, 2012 11:46

Mieszek ręcznego wygląda tragicznie, ale pierwszy lepszy tapicer Ci nowy uszyje... i to z prawdziwej skóry ;)

Radioodtwarzacz i zmieniarkę radzę z miejsca wywalić, i zainstalować dobre radio z MP3 :cool:

rafalmis1 - Nie Cze 10, 2012 18:20

kpt, może wiesz w jakim województwie znajduje się miejscowość podana przez sprzedawca, bo na zumi wyskakuje 15 tych samych miejscowości, bo jak na Podkarpaciu, to coś pomyśle aby podjechać, zobaczyć
haszczyc - Nie Cze 10, 2012 19:00

W Mazowieckim
pazdzi0h - Nie Cze 10, 2012 19:27

prawy przod drzwi - wymieniana szyba a moze i cale drzwi? do sprawdzenia napinacze pasow przod bo jakos tak nisko siedza
Stanislaw - Nie Cze 10, 2012 20:07

pazdziOH Na jakiej podstawie sadzisz ze byla wymieniana prawa szyba?
pazdzi0h - Nie Cze 10, 2012 21:34

Stanislaw napisał/a:
pazdziOH Na jakiej podstawie sadzisz ze byla wymieniana prawa szyba?


po tym, ze na szybie nie ma napisane "ROVER" tylko szyba jest Splintexa, nie dam glowy uciac bo nie wiem jak jest po lifcie ale bynajmniej w moim modelu przed liftem wszystkie szyby oryginalne maja napis "ROVER"

kpt - Nie Cze 10, 2012 21:46

rafalmis1, obstawiałem właśnie mazowieckie, tak jak pisze haszczyc
Kolega STERYD zwrócił uwagę, że pod maską zniknęło webasto i skóra na fotelach i kanapie jest powyciągana/odklejona od gąbki- albo trochę przesadzili z czyszczeniem, a może auto "pływało"...

Stanislaw - Nie Cze 10, 2012 21:53

pazdziOH ja w swoim roverku-rocznik 2005 mam wszystkie boczne i tylna Splintex-a,przednia Guardian,na zadnej nie ma napisu Rover,auto nigdy nie mialo wymienionej zadnej szyby,wszystkie orginalne.
Wynika z tego ze pod koniec produkcji wstawiane byly chyba szyby jakie mieli pod reka
a moze napisze jeszcze ktos kto ma auto po liftingu,sam jestem ciekaw jakie ma szyby
haszczycma auto po lifcie moze napisze?

PawelSki99 - Nie Cze 10, 2012 22:24

To auto jest już długo na allegro i to jest bardzo zastanawiające bo cena powiem że przystępna. Wydaje mi się że już było na forum coś na temat tego auta pisane choć mogę się mylić.

Tutaj była mowa o tym aucie a temat z 18 lutego więc troszkę dawno http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=76322

haszczyc - Nie Cze 10, 2012 22:34

pazdzi0h, po Lifcie są szyby SPLINTEX więc jest ok, w większości R75 po lifcie nie było na wyposażeniu seryjnym Webasta więc jest ok, ile bym dał by mieć te felgi, ile bym dał by mieć zestaw harman kardon, ile bym dał by mieć licznik a raczej wyświetlacz bez zniszczonych pikseli, ile bym dał za czujnik deszczu, i za te składane elektrycznie lusterka!! nawet jeśli ma jakieś wady kupiłbym go i naprawił bo z takim rzadkim wyposażeniem roverka ciężko znaleźć
Oskar - Nie Cze 10, 2012 22:44

haszczyc, Co do alu da się zrobić: http://allegro.pl/felgi-a...2394081793.html ;P
Całą resztę też da się pozakładać, ale czy warto?