Zobacz temat - [MG ZR] Co myślicie o tym egzemplarzu ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR] Co myślicie o tym egzemplarzu ?

Strzemin - Wto Paź 09, 2012 13:37
Temat postu: [MG ZR] Co myślicie o tym egzemplarzu ?
http://otomoto.pl/mg-zr-C26306862.html

Przymierzam się do kupna jednak mam bardzo daleko i wolałbym po niego nie jechać na darmo.
Opisany jaku uszkodzony ale koleś mówi że się walnął przy wypisywaniu aukcji, poprzednio (bo już jeden raz oferta zgasła) był "nie" uszkodzony.
Podobno jeździ nic nie puka nie wycieka. Sprowadzony do wszystkich opłat.
Widział ktoś to oglądał czy coś w tym stylu ?

Pozdrawiam serdecznie.

leszczu - Wto Paź 09, 2012 13:44

Na fotkach wygląda w porządku, ale ta cena jest dość podejrzana.
bociannielot - Wto Paź 09, 2012 13:56

fot silnika nie ma cena z :dupa: HGF? może gorzej :lol: w podobnej cenie to 200-ty chodzą ;) lepiej odpuścić ;)
sknerko - Wto Paź 09, 2012 14:17

Coś mocno roztargniony był jak to ogłoszenie dawał pojazd uszkodzony: tak, kolor zielony, Szyberdach jakoś nie mogę dostrzec, grzane fotele tez nie widzę chyba ze bąkiem podgrzał :mrgreen:
leszczu - Wto Paź 09, 2012 14:54

sknerko napisał/a:
Szyberdach jakoś nie mogę dostrzec,

Szyber jest, bo widać włącznik. :wink:

Strzemin - Wto Paź 09, 2012 15:22

Koleś zaklina się że cena niewysoka bo auto niszowe, że auto jeździ itd, można wrócić na kołach. Ile wychodzi tak realnie zrobienie uszczelki jakby cos ? Dopiero zaczynam przygodę z mg nie jestem najlepiej zorientowany w tym temacie. Czasem zdarzają się rozdzynki, problem polega na tym że jak mam jechać ponad 400 kilosów po samochód to wolałbym żeby nie wyszło że to bubel. Poprzednia aukcja z tymi samymi zdjęciami była wystawiona lepiej bez grzanych krzeseł i opisana jako nie uszkodzony może serio się machnął nie wiem. Jeśli będą jakiś mniejsze usterki to nie będzie problemów z naprawami ale wolałbym się nie władowac w jakąś masakrę.
leszczu - Wto Paź 09, 2012 15:29

Strzemin napisał/a:
Ile wychodzi tak realnie zrobienie uszczelki jakby cos ?

No trzeba liczyć na 1000 zł, a czasami i więcej.
Strzemin napisał/a:
Czasem zdarzają się rozdzynki,

Wątpię. Zobacz za ile go u nas sprzedaje i pomyśl ile za niego musiał dać w Niemczech ??
Przejrzyj sobie niemieckie strony sprzedaży aut i zobacz po ile ładne zadbane egzemplarze chodzą.

bociannielot - Wto Paź 09, 2012 15:30

Strzemin napisał/a:
problem polega na tym że jak mam jechać ponad 400 kilosów po samochód to wolałbym żeby nie wyszło że to bubel.

Strzemin, dlatego napisałem Ci żebyś odpuścił, zauważyłeś że część zdjęć ostre, część ledwo co widać ? silnika nie ma, można wracać na kołach pewnie i tak ale jak Ci się jednak nie uda?

Strzemin - Wto Paź 09, 2012 15:37

!@!$# strasznie żałuję bo to jest auto ideał jeśli chodzi o moje gusta. Szukam fury już ponad miesiąc i nie umiem dopasować nic do siebie. To jest pierwszy samochód w którym się zakochałem. Nie wiem czy ryzykować ...
bociannielot - Wto Paź 09, 2012 15:40

Strzemin, ok 7k ciężko będzie Ci ZR 160 kupić tzn kupisz ale szrot raczej :/
leszczu - Wto Paź 09, 2012 15:49

Strzemin, a co innych ofert na allegro niema ?? A to po za tym to ile możesz przeznaczyć pieniążków na zakup ??
Strzemin - Wto Paź 09, 2012 16:04

Koło 8tyś wiem że niezbyt dużo ale szukam czegoś z duszą, fajnie jakby przy okazji jechało.
bociannielot - Wto Paź 09, 2012 16:14

Strzemin, mało prawdopodobne że nie będzie zjechany zr 160 za tą cenę :/
leszczu - Wto Paź 09, 2012 16:24

Strzemin napisał/a:
Koło 8tyś

Trochę mało jak na w miarę zadbanego MG ZR.

torek86 - Wto Paź 09, 2012 16:37

może lepiej poszukaj jakiejś R25 w dieselku. przynajmniej silnik pancerny.. a body zawsze można później skompletować :wink:
Strzemin - Wto Paź 09, 2012 17:39

Dobra panowie dzięki bardzo za pomoc ;)
Gdyby jednak komuś się obiło o uszy coś o tym egzemplarzu byłbym wdzięczny za info.

Pozdrawiam serdecznie.

Listen - Wto Paź 09, 2012 22:15

Witam, dziś także zauważyłem to ogłoszenie.Zadzwoniłem Pan twierdził że auto śmiga jest rysa na przednim zderzaku , fotel rozdarty na centymetr jakby ktoś zachaczył czymś. Książki serwisowej brak , tylko instrukcja z jakimiś pierdołami dodatkowymi. Wszsytkie szyby ponoć są ok , pytałem czy świeci się jakiś check albo jakieś kontrolki przy włączonym silniku , ponoć nic nie ma. Pytałem czy orientuje się czy była uszczelka pod głowicą wymieniana ale Pan nie wiedział, pytałem czy kopci odpowiedź była przecząca , jednak później Pan odpalił samochód lekko było go słychać , opisywał mi co i jak pod maską że suchy i wgl , ale strasznie wtedy klekotał dosłownie jakbym slyszał starego diesla SDI. Wstępnie umówiłem się na czwartek tez mam okolo 350 km , zobaczymy może okazja stulecia :D

Włączcie 2 zdjęcie gdzie od tyłu jest lewy tył auta nad lampa tak jakby odstawała klapa bagażnika.

A zapomniałem dodać auto ma 130 k przebiegu kierownica nie wytarta.

brkzzz - Czw Paź 11, 2012 01:06

Jeśli nadwozie w rzeczywistości jest takie jak na zdjęciach i auto nie zostawia 4 śladów, to można powiedzieć, że silnik jest przy tej cenie gratis :)
Listen - Sob Paź 13, 2012 23:17

Witam, byłem dzis ogladac tego mg .... szkoda gadać, gosc jest po prostu oszustem jakich malo, po rozmowie tel facet zapewnial mnie ze wszystko jest ok nic nie bylo robione i malowane silnik ładnie chodzi taaaaaaaaa jasne, caly tyl jest robiony spasowanie elementow poprostu tragedia malowany od drzwi kierowcy blotnik zderzak klapa , jeszcze na taki kolor ze widac odrazu inny odcien (2 kolorowy samochod ....) w szpachli same bąbelki od powietrza ( nie chcialo sie czekac az wysychnie tylko odrazu malowac ... ) no i najlepsze pytalem tego Pana czy bylo cos robione przy silniku , a skad wszystko dziala cyka igła poprostu o uszczelce ponoc nic nie wiedzial, myhym w zbiorniczku kisiel .... upaprany olejem silnik , no i jasnie uprzejmy Pan handlarz przyznal sie ze robil uszczelke , tylko chyba zapomnial kupic nowa bo byla stara i olejona silikonem dookoła .... sruby stare nie byla planowana glowica i kopcil gorzej niz stary diesel...., no poprostu tragedia , przednia szyba tez z innego rocznika , no i wedlug Pana dziura w zderzaku obdrapana na 10 cm zaklejona sam nie wiem czym to jest tylko zwykle przytarcie, przy dodawaniu gazu auto sciagalo na prawo przy hamowaniu na lewo wszedzie ubabrany w szpachli od szlifowania i jak on mial 130 tysiecy to ja mam 15 lat ... No i tak sie koncza okazje jestem w plecy o kilka stowek paliwo + laweta 400 km , czy Ci handlarze naprawde mysla ze ludzie sa slepi .... po wymienie kilku ostrzejszych slow poprostu musialem odjechac bo ciezko mi bylo rozmawiac z tak nieuczciwym czlowiekiem....
Nie polecam zaadnego samochodu od niego wszystkie sa robione na sztuke i opchanc dalej moze komus sie uda wrocic na kolach bo tym nie sadze ze bym wrocil ....

Dla porownania kilka postów wyżej napisalem co gosc mi mowił a tutaj jaka jest prawda....

leszczu - Nie Paź 14, 2012 12:12

Tak, przypuszczałem ,że przez telefon autko w idealnym stanie, a na żywo padaka. :/
arapahoo - Nie Paź 14, 2012 14:22

Witam specjalistów o roverków :) nie mialem do czynienia jeszcze z tymi autkami , ale moja zona zakochala sie w modelu mg zr, w zwiazku z tym mam prosbe o pomoc, na co zwrocic uwage przy kupnie tego autka? ew podrzucam ogloszenie , jak myslicie warto sie tym zaiteresowac? pozdrawiam i dziekuje za pomoc

http://allegro.pl/show_item.php?item=2712332354

ADI-mistrzu - Nie Paź 14, 2012 14:32

Regulaminowo musisz zamieścić jeszcze zdjęcie ogłoszenia (w razie gdyby wygasło).
Ale najlepiej jak otworzysz swój własny wątek.

Ale mimo to patrząc na to auto to tak:
- cena dość niska jak na poliftowy samochód i ten przebieg
- ASR i ESP niema, agregat ABS może posiadać obsługę ale na pewno to nie działa
- zmieniane tylne lampy, dla mnie obciachowe ale kto co lubi
- siedzenie kierowcy, pęka "skóra" na boczku
Ogółem wygląda dobrze, ale pytanie czy przypadkiem cena nie jest dlatego taka, bo auto ma HGF?

leszczu - Nie Paź 14, 2012 14:40

arapahoo napisał/a:
Witam specjalistów o roverków :) nie mialem do czynienia jeszcze z tymi autkami , ale moja zona zakochala sie w modelu mg zr, w zwiazku z tym mam prosbe o pomoc, na co zwrocic uwage przy kupnie tego autka? ew podrzucam ogloszenie , jak myslicie warto sie tym zaiteresowac? pozdrawiam i dziekuje za pomoc

http://allegro.pl/show_item.php?item=2712332354

Autko było już opisywane na naszym forum jak i oglądane. Z tego co pamiętam to oglądający nie polecał go.
Więcej info w tym temacie.
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=80944

arapahoo - Nie Paź 14, 2012 14:41

dzieki bardzo za pomoc :)