Zobacz temat - [R620] Uszczelniacz skrzyni biegów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Uszczelniacz skrzyni biegów

muflon31 - Sro Sty 16, 2008 21:02
Temat postu: [R620] Uszczelniacz skrzyni biegów
Po przygodzie z wymianą przegubów mój mechanik uszkodził uszczelniacz skrzyni biegów (tam gdzie wchodzi półoś). Szukalem u Tomiego i w Intercarsie i nie ma. Czy któś może mi podać wymiary tego uszczelniacza i miejsce, gdzie mogę go kupić?
Brt - Czw Sty 17, 2008 00:58

która półoś ?? bo uszczelniacze są różne dla lewej i prawej strony. Lewy - tylko orginał, prawy - dobierzesz w sklepie (ma jakieś standardowe wymiary)
muflon31 - Czw Sty 17, 2008 08:40

Brt napisał/a:
która półoś ?? bo uszczelniacze są różne dla lewej i prawej strony. Lewy - tylko orginał, prawy - dobierzesz w sklepie (ma jakieś standardowe wymiary)


Lewy :(
Na słowa "oryginalna część do Rovera" dostaję już reakcji alergicznej. Gdzie tego szukać?
Napisałem już do Tomiego i czekam na odpowiedź.

Brt - Czw Sty 17, 2008 09:03

może przemo285 lub Jowi będą mieli lub wiedzieli gdzie dorwać ;) Pocieszę Cie, ze prawdopodobnie też właśnie lewego będę potrzebował :// zaczął puszczać ot tak, bez jakiejś wyraźnej przyczyny :(
muflon31 - Pią Sty 18, 2008 09:29

Brt napisał/a:
może przemo285 lub Jowi będą mieli lub wiedzieli gdzie dorwać ;) Pocieszę Cie, ze prawdopodobnie też właśnie lewego będę potrzebował :// zaczął puszczać ot tak, bez jakiejś wyraźnej przyczyny :(


Do przemo285 wysłalem zapytanie - zobaczymy, ale nie ma takiego użytkownika jak Jowi.
Daj znać jak uda ci się namierzyć żródełko, ja zrobię to samo.

giewu - Pią Sty 18, 2008 09:43

muflon31 napisał/a:
... ale nie ma takiego użytkownika jak Jowi...

to są właśnie skutki wszechobecnego (zupełnie niepotrzebnego :twisted: ) skracania wszystkiego podczas pisania w internecie :/
Brt pisał o użytkowniku PHJOWI :wink: ...

muflon31 - Pią Sty 18, 2008 10:10

giewu napisał/a:
muflon31 napisał/a:
... ale nie ma takiego użytkownika jak Jowi...

to są właśnie skutki wszechobecnego (zupełnie niepotrzebnego :twisted: ) skracania wszystkiego podczas pisania w internecie :/
Brt pisał o użytkowniku PHJOWI :wink: ...


Dzięki, już wysłalem zapytanie. Qurde, przez pomyłkę zamiast przycisku "Cytuj" wcisnałem "Ignoruj". Jak to odkręcić?

Brt - Pią Sty 18, 2008 10:31

giewu napisał/a:
(zupełnie niepotrzebnego :twisted: )
:mrgreen:
Tak znana postac na forum ..... :roll:

muflon31 napisał/a:
Dzięki, już wysłalem zapytanie. Qurde, przez pomyłkę zamiast przycisku "Cytuj" wcisnałem "Ignoruj". Jak to odkręcić?

musisz znaleźć listę ocób ignorowanych :roll: i tam wykasować użytkownika :roll:

giewu - Pią Sty 18, 2008 11:57

muflon31 napisał/a:
...Qurde, przez pomyłkę zamiast przycisku "Cytuj" wcisnałem "Ignoruj"...

qrde to ja Mu chcę pomóc, a On mnie totalnie olewa :mrgreen: ... :rotfl: ;)

muflon31 - Pią Sty 18, 2008 13:19

giewu napisał/a:
qrde to ja Mu chcę pomóc, a On mnie totalnie olewa

No przecież mowię, że pomyłka :)
Spoko, przemo285 się odezwał, ale jest kolejny problem - są dwa typy lewego uszczelniacza w zależności od skrzyni.
Muszę odszukać jej numer i wtedy dopasuję odpowiedni.

Brt - Pią Sty 18, 2008 13:24

a po ile jeśli można :D ;)
przemo285 - Pią Sty 18, 2008 18:58

Cena zależy od uszczelniacza trzeba zczytać numer skrzyni biegów (na korpusie patrząc od przodu silnika) ponieważ są dwa różne od 60-85 zł.