Zobacz temat - Wymiana Tłumika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - Wymiana Tłumika

maciek142 - Pon Sty 10, 2011 01:08
Temat postu: Wymiana Tłumika
Witam posiadam Roverka 200 2.0 Sdi 105 hp 1999 rok. Mam w nim do wymiany tłumik środkowy gdyż ma dziurę wielkości pięści i buczy nie miłosiernie i przy okazji chciałem się coś zapytać chodzi mi po głowie wywalenie kata i wstawienie jakiejś strumienicy albo czegoś takiego podobno samochód jest zrywniejszy ale przy tym nie chce żeby go było słychać z daleka powiedzcie mi czy to dobry pomysł i jakiej średnicy ma być ta strumienica żeby pasowała do reszty układu i żeby nie buczało tylko ładnie i cicho wszystko pracowało. Może mi ktoś coś takiego polecić? Trzeba tam coś spawać czy wystarczy tylko to poskręcać i będzie efekt w postaci cichszej pracy samochodu. Od razu mówię że kata chce wyciąć żeby pozyskać z niego kasę na tłumik środkowy. Pozdrawiam
Krzysi3k - Pon Sty 10, 2011 08:13

Strumiennica najtańsza z allegro, 60mm, w puszcze przypominającej kat.
Trzeba spawać. A ja swojego kata sprzedałem za 500 zł ;)

hvil - Pon Sty 10, 2011 08:30

wyciąć kata by mieć kase na tłumik........ no comment:-D a ja myślałem że demoty z rana poprawiaja humor :mrgreen: :mrgreen:
Krzysi3k - Pon Sty 10, 2011 09:42

hvil, ludzie sobie nerki wycinają żeby mieć kase na picie, więc co tu się dziwić :mrgreen:
hvil - Pon Sty 10, 2011 10:00

dokładne porównanie.
Remigiusz - Pon Sty 10, 2011 11:03

maciek142, Sprzedaj kata bo i tak nic nie warty jest w Dieslu :wink:

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=62038

maciek142 - Pon Sty 10, 2011 17:12

i tak był ten kat do wywalenia więc jak się go sprzeda tym lepiej i nic nie stracę a zyskam tylko bo za free wymienię sobie wydech i nie będzie mi już buczało