Zobacz temat - [R75] CDT 2.0 WEBASTO
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] CDT 2.0 WEBASTO

lepti - Sob Gru 29, 2012 15:07
Temat postu: [R75] CDT 2.0 WEBASTO
Przeczytałem chyba wszystkie posty z Webasto w tytule, niestety potrzebuję dodatkowych informacji:

Otóz w moim R po właczeniu klimatyzacji pod maską wszystko się uruchamia,
buczy, slychac wentylatorek itd.

Problem polega na tym ze gdzies od spodu wydostają się duze ilosci dymu, na postoju wyglada to tak jaby sie paliło pod maską.

Nie sądze zeby to bylo normalne, proszę o podpowiedzi

Pozdrawiam

szpynior - Sob Gru 29, 2012 16:28

Mam to samo, rura od webasta idzie w dół, zazwyczaj krótkotrwała zasłona z białego dymu.
sash997 - Sob Gru 29, 2012 16:41

to koledzy czeka was rozkręcenie i czyszczenie pieca, przy mrozie powinno ewentualnie lekko zadymić przy rozpalaniua potem 0 dymów tylko świst odrzutowca pod maską :mrgreen: ,ostatnio montowałem 2 piece od naszego R75 w innych samochodach i były tak zawalone w środku że magia,po czyszczeniu gwiżdżą jak nowe :smile:
Dziadek - Sob Gru 29, 2012 16:58

sash ma rację. Nic tak nie cieszy jak "świst odrzutowca" i zazdrosne spojrzenia sąsiada zza płotu, którego A8 nie ma takiego urządzenia.
Nie powinno zbytnio kopcić,a nawet wcale. Jeśli grzeje ale kopci, to tak jak kolega sash radzi: wyjąć,rozebrać i wyczyścić komorę spalania. Uprzedzam,że środki do wzbogacania paliwa nie pomogą- sadza jest twarda i trzeba ją po prostu wyskrobać.

seyfer - Sob Gru 29, 2012 17:18

Dziadek, sash997, miny ludzi na pasach też sa bezcenne jak dymi sie spod maski :mrgreen:
apples - Sob Gru 29, 2012 18:38

lepti! Temat zamykam.

Odpowiedzi na Twoje pytanie szukaj w następujących tematach: #1, #2.

Następnym razem zanim założysz nowy temat użyj funkcji Szukaj
lub przejrzyj Workshop Manual ROVERki.pl. :wink:

Pozdrawiam,
apples