Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Czy powinno powstać wydzielone forum tylko dla Klubo
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 19:33
[Forum] Czy powinno powstać wydzielone forum tylko dla Klubo

Czy powinno powstać wydzielone forum tylko dla Klubowiczów?
Tak - należy zamienić obecne forum Ogólne w sprawach klubowych na wersje zamkniętą
11%
 11%  [ 2 ]
Tak - należy dodać nowe forum w Sprawach klubowych, które będzie dostępne tylko dla Klubowiczów
38%
 38%  [ 7 ]
Nie - nie należy tworzyć zamkniętego dla sympatyków forum
44%
 44%  [ 8 ]
Nie mam zdania
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Irek 



Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 201
Skąd: polska



Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 22:21   

9 osób za wydzielonym forum, 8 przeciw, jedna nie ma zdania...

co dalej?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 22:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 22:24   

No chyba przegłosowane. :)
Forum wydzielone. Wprawdzie nie wiem co na tym forum mogloby sie znalezc ale to osobny temat ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
andyzpl 




Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 52
Skąd: Myslovitz



Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 23:25   

jestem tylko sympatykiem a nie klubowiczem, ale uważam że w obecnej sytuacji klubu powinny być aż 3 niezalezne, nie dla wszystkich dostepne kąciki:
1. tylko dla administratorów i moderatorów - dlaczego nie trzeba wyjasniac
2. dla klubowiczów opłacajacych składke, czyli zwykłych członków stowarzyszenia - na tym forum klubowicze mogliby dyskutować o sprawach klubu. są czasami tematy które nie powinny być wywlekane na światło dzienne, np. jakies kwestie finansowe, zakupy itd., o których niekoniecznie cąły świat powinien czytać
3. forum tylko dla zarządu i władz stowarzyszenia - są czasami tematy o których dyskutuja tylko władze
Nie sądze aby akurat te kąciki były specjalnie oblegane, pewnie korzystać bedzie sie z nich sporadycznie, ale to nie znaczy że nie powinny istnieć.

przy okazji powinno sie chyba przeglądnac liste uczestników forum i osób zarejestrowanych, bo ich liczba jest w chwili obecnej dosć wirtualna ...
jak ktos nie korzysta z konta klubowego np. przez ponad rok - to jest spora szansa że nie tylko nie pamieta loginu i hasła ale tez że w ogóle sie tu rejestrował ...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 23:31   

andyzpl napisał/a:
przy okazji powinno sie chyba przeglądnac liste uczestników forum i osób zarejestrowanych, bo ich liczba jest w chwili obecnej dosć wirtualna ...


To w najblizszym czasie zostanie zweryfikowane ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 23:32   

Moze jeszcze podforum dla kobiet i mezczyzn zamkniete dla plci przeciwnej ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 00:08   

walkie napisał/a:
Wprawdzie nie wiem co na tym forum mogloby sie znalezc ale to osobny temat ;)


Popieram, może tylko kwestie związane z klubem? Ale w ten sposób ograniczymy dostęp do informacji o klubie, a to też może zachęcać innych do czynnego uczestnictwa w stowarzyszeniu :-)
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:18   

Irek napisał/a:
co dalej?

Czekamy na werfyikację użytkowników i poprzypisywanie statusów sympatyk/klubowicz
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 23:13   

jak by tu coś dodać ? Ostatnio trochę mnie ruszyła jedna opinia -zdanie ,jakie usłyszałem od X-a ,na propozycję przystąpienia do Klubu : szkoda forsy!Lepiej dać ją na piwo .A jak coś potrzebuje , to i tak ściąga sobie ze stronek klubowych lub z grup!I muszę przyznać ,że " Trochę "mnie to wzięło !A tak prosto z mostu -to myślałem ,że mnie trafi.Na stronie klubowej Alfa Rmeo zobaczyłem ,że za udostępnienie Instrukcji obsługi autka trzeba zapłacić !! 1 4 0 !PLN.A tu komuś szkoda 40 zł -bo i tak może dostać co potrzebuje za friko!Dziwne to czasy nastały! Szkoda ! A więc -nawiązując do tematu -Jestem jak najbardziej ZA !I może dalej !Może warto zastanowić się nad tym ,czy pliki ,które obecnie są dostępne dla Wszystkich -nie dać : Tylko dla Klubowiczów ?? !! Pozdrawiam!(Smutno mi ,że coś takiego piszę! Ale smuci mnie postawa Ludzi- ot i wsio!) :cry:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 23:40   

zibi-gliwice napisał/a:
jak by tu coś dodać ? Ostatnio trochę mnie ruszyła jedna opinia -zdanie ,jakie usłyszałem od X-a ,na propozycję przystąpienia do Klubu : szkoda forsy!Lepiej dać ją na piwo .A jak coś potrzebuje , to i tak ściąga sobie ze stronek klubowych lub z grup!

A gdzie to uslyszales badz przeczytales?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 01:06   

Napisałem przecież Wyrażnie -to była odpowiedż X-a na propozycję ( Akurat włożyłem Własnoręcznie wypisaną " Ulotkę" za wycieraczkę-jakprzyszedł właściciel tegoż Roverka) przystąpenia do Klubu !Nie pisałem Nic o Przeczytaniu tejże opini . Pozdrawiam Wiosennie -mimo 4-ch stopni ,jakie wczoraj(Już) zastałem w Bieksku -Białej ! :cry:
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 09:57   

zibi-gliwice napisał/a:
Dziwne to czasy nastały!

Oj, dziwne, dziwne!
Jednak jak się tak dobrze zastanowić, to zawsze na świecie byli różni ludzie.
Ja tym jednym panem (specjalnie z małej litery) bardzo bym się nie przejmował. Zobacz ile tu na forum jest Super Osób. Już to kiedyś pisałem, że jak znalazłem to miejsce w sieci to byłem zaskoczony, ale w drugą stronę. Tyle uczynnych, miłych osób nie znalazłem nigdzie indziej.
Jeśli chodzi o ulotki - to ja nie wkładam nikomu żadnych "papierów" za wycieraczkę. Uważam, że nie ma co uszczęśliwiać ludzi na siłę. Jak będą chcieli - to sami nas znajdą. Takie jest moje zdanie.
Teraz idzie wiosna (pomalutku, powolutku), więc nie ma co się stresować i denerwować.

Pozdrawiam!
 
 
tomq 




Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 22:32   

piter34 napisał/a:
Irek napisał/a:
chyba nie ma takiej technicznej mozliwosci obecnie

Nie ma, bo nie ma na forum podziału na klubowiczów i sympatyków.


Trochę późno wpadłem na tą dyskusję, ale mimo to dorzucę swój kamyczek do może już zamkniętego tematu. Na ostatnim zebraniu klubu w BGC pytałem o możliwość głosowania klubowego przez internet. Mnie ten problem bardzo nie boli, bo większość tych spotkań jest w Warszawie lub okolicy, jednak osoby spoza Wa-wy chyba mają problem żeby dotrzeć na wszystkie zebrania z głosowaniem.
Gdyby jednak istniało forum tylko dla klubowiczów, to można by organizować ankietę / głosowanie na tematy dotyczące działalności klubu. I mogliby w nich uczestniczyć wszyscy klubowicze (zakładam że każdy ma dostęp do internetu :smile: ) z całej Polski i całego świata :grin: .
Nie wiem czy to duży problem oczyścić dane użytkowników, albo może łatwiej nadać dodatkowy znacznik (klubowicz - oczywiście z opłaconą aktualną składką), ale może to by ożywiło dyskusję o życiu klubowym.
Chyba że takie rozwiązanie spowodowało by rozpętanie "sejmokracji" i anarchii, to wtedy wolałbym obecną "oświeconą monarchię" :oops: .
Osoby łatwo obrażające się niech zwrócą uwagę na cudzysłowy :razz: .

Tomek
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 22:36   

tomq napisał/a:
Nie wiem czy to duży problem oczyścić dane użytkowników, albo może łatwiej nadać dodatkowy znacznik (klubowicz - oczywiście z opłaconą aktualną składką), ale może to by ożywiło dyskusję o życiu klubowym.

Od jakichś 30min. masz właśnie taki znacznik. ;-)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink