Forum Klubu ROVERki.pl :: Będę machał !
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Będę machał !
Autor Wiadomość
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



  Wysłany: Sro Maj 09, 2007 01:14   Będę machał !

Dzisiaj znowu będę śmigał z Gliwic do Bielska -Białej i oborotno . I znowu będę pozdrawiał napotkane Roverki po drodze -ale bez odzewu ,jak zwykle !Nawet jak celowo wjadę przed jakiegoś Roverka -i zwolnię -to i tak zero reakcji!Czy nikt nie widzi mojego znaczka i klubowych naklejek !?A może Nikt nie wie ,że są Czarne ,5-cio drzwiowe Roverki827? Jak tak to Wszem i każdego z osobna informuję : Jest Czarny ,5-cio drzwiowy Rover 827 z przyciemnionymi szybami bocznymi ( ale obecnie już Bez przednich ) i Tylnią !Pozdrawiam !
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Maj 09, 2007 01:14   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Maj 09, 2007 10:21   

Ja też próbuję pozdrawiać i też bez reakcji :-) Znaczek klubowy po prostu jest niezauważany przez innych, nie wiem jak to działa :-)
 
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sro Maj 09, 2007 11:04   

U mnie w zielonej takze nikt nie przejawia zaninteresowania. Ostatnio wyprzedzając czerwoną 200tke obok Uniwersytetu (2 pasy) zanim wyprzedziłem zrównałem się i próbowałem pomachać, usmiechnąć się - babka nie zareagowała :cry: potem stała za mną na światlach parę minut - wydaje mi sie że przeczytała naklejkę pod tablicą i też zero reakcji.
Raz mi się tylko wydawało, że kierowca czerwonej 600 chciał mizamachać ale za szybko mineliśmy się (bo jechaliśmy w przeciwnych kierunkach).
Ogólnie, to ludzie nie chcą się integrować lub krępują się.
A szkoda..
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Pon Maj 14, 2007 20:11   

A ja co prawda nie mam żadnych nalepek ale stałem sobie moim R i podjechał na przeciwko na parking R416 no to ja mrugam, a tu nic :???: :shock:
Wyszedłem przed auto a tu dziadek w 416 i patrzy na mnie jak na głupka.
 
 
 
pawciu87 




Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Pon Maj 14, 2007 20:17   

a ja wlasnie w swoim miescie jak pojawilem sie swoim R600, w nocy zauwazylem inna R600, i facet sie patrzy na moja tak zdziwiony... nie wiem czy z powodu moich felg czy z tego ze zobaczyl roverka, ale pozniej jeszcze przyjaciel mijal sie z nim i mrugnal mu swiatlami... i odpuscil to samo :grin:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
szogu 




Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 39
Skąd: Kraków/Szczawnica



Wysłany: Wto Maj 22, 2007 22:22   

:razz: Noooooo, to ja mam lepsze wspomnienia. Raz w Krakowie na stacji BP obok ronda Kraka podszedł do mnie gość, właściciel srebrnej 400. Gadaliśmy chwile o tym i tamtym. A innym razem, jak jechałem w kierunku Zakopca to mijałem się - chyba z 600-tką - pomachalismy sobie :mrgreen:
Nie powiem, żeby zawsze było tak różowo. Czesto, gesto mijam jakies R i ich kierowcy w ogóle nie reagują...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
UncleAllEvil 




Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 200
Skąd: Bojanowo, Leszno



Wysłany: Wto Maj 22, 2007 23:03   

Wiecie, Rovery to auta jak każde inne (no prawie :) ), trudno jednak wymagać żeby każdy machał ;)
Dzisiaj na rondzie w Lesznie widziałem R200 kanciaka (chyba, słabo rozróżniam 200/400 kanciaki), kierowca mnie na pewno też widział :)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 10:16   

Wczoraj bylem w WolaParku w Warszawie. Zaprakowalismy tuz obok Rovera 200 [WSC] z naklejkami klubowymi pod blachami. Napisalem karteczke i wlozylem za wycieraczke ;)
Wychodzac z CH zobaczylem, ze idzie para i zmierza ku Roverkowi... ruszylismy wiec razem z parkingu, potem chwile jechalem za ludzmi, w koncu ich ominalem, zrownalem sie i oczekiwalem reakcji, a tu nic... wiec albo kolejny zakup z klubowymi nalepkami z nieswiadomym niczego kierowca, albo slepota :)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Valander_wwa 




Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 283
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 10:38   

może bał się przyznać, jechał w końcu z płcią piękna ?? :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Maj 23, 2007 10:43   

Ja tez :P i sie nie balem ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink