Forum Klubu ROVERki.pl :: Zielona Góra, spotkanie - zlot?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Admin
Sob Mar 31, 2007 18:30
Zielona Góra, spotkanie - zlot?
Autor Wiadomość
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Cze 17, 2007 10:30   

Nie doceniacie Ciemej Strony Mocy :P :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 17, 2007 10:30   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
zboral 



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: bielawy



Wysłany: Nie Cze 17, 2007 19:46   

no to kiedy i gdzie
dajcie jakis termin

[ Dodano: Nie Cze 17, 2007 7:47 pm ]
proponuje nowa sol
 
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sro Cze 20, 2007 08:15   

Ja w tym tygodniu na pewno nie moge. Może, może w weekend. Jakby co to dajcie znać.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Sro Cze 20, 2007 09:50   

Nie chciałbym niczego obiecywać... ale spróbuję dzisiaj dodzwonić się do człowieka odpowiedzialnego za tor kartingowy w Starym Kisielinie. Dwa lata temu zorganizowaliśmy tam spot z poprzednim klubem Mazdaspeed. Koszt wjazdu wówczas to był 25zł od auta i możliwość korzystania do woli. Jeśli nie przeszkadzałoby Wam, to moglibyśmy zaprosić kilku kolegów z klubu Mazdy na mały sparing (jeśli ktoś miałby ochotę oczywiście). Ogólnie to bardzo fajne zaciszne i zamknięte miejsce na spoty samochodowe.

Jeśli takie miejsce odpowiadałoby Wam to prosze o opinię. Oczywiście możliwe jest ażde inne miejsce: Ochla, parking pod Auchan, parking pod Makro, kto co woli :)

Pozdrawiam
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Cze 20, 2007 10:06   

Heh pomysł fajny :) Tyle, że najwcześniej 15 lipca mam (może) wolny weekend :| Sma bym pośmigał :D W radomiu fajnie było :P
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
zboral 



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: bielawy



Wysłany: Sro Cze 20, 2007 10:38   

niezly pomysl z tym kisielinem
mi tez odpowiada lipiec najlepiej jakas sobota moze tez byc niedziela
nara
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Sro Cze 20, 2007 20:52   

Szczerze mówiąc ja równiez myślałem nad jakimś późniejszo-lipcowym terminem, tak, żeby ludzie ochłonęli po spocie ogólnopolskim.. wówczas może trochę więcej ludzi by zawitało...

EDIT 1

Jestem po rozmowie telefonicznej z osobą odpowiedzialną za tor w Kisielinie. Niestety odmówił argumentując tym, że po ostatnim spotkaniu miał więcej szkód niż zysku. Przykro mi, dlatego też kilka postów wcześniej pisałem, że nie chciałbym niczego obiecywać. Wpadł mi do głowy jednak inny pomysł: 5 km. od Żagania, Tomaszowie jest byłe lotnisko radzieckie, gdzie odbywają się ogólnopolskie zawody "Stukauto cośtam" Pojadę dzisiaj zobaczyć to miejsce, bo wydaje mi się, że jest tam jeszcze dość spory kawałek (ok. 1km) pasa o całkiem fajnej nawierzchni. Jeśli ten kawałek lotniska będzie przyzwoity, moglibyśmy tam się spotkać. Co Wy na to??

EDIT 2

Byłem na w Tomaszowie na lotnisku i jest tak: miejsca na grila pod dostatkiem :) Dla chcących wypróbować swoje bolidy da się zorganizować ok. 500-600m odcinek prostej nieużywanej drogi dojazdowej do płyty głównej lotniska. Niestety główna płyta praktycznie nie istnieje... płyty zostały wyprzedane. Ale ten odcinek dostępny jest nie najgorszy... przypomina jeden pas ruchu autostrady, jakością przypomina starą betonową autostradę A4 (taradaję).

Temat daję do przemyślenia. Jeśli mielibyście ochotę na spot w tym miejscu - problemu nie będzie. Jeśli macie inne propozycje to rzucajcie... pewnie coś wybierzemy :)
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Czw Cze 21, 2007 08:54   

Brzmi interesująco. Tyle że 8 lipca wyjeżdzam w Beskid Niski na szwędanie sie się z "żelaziwem". Nie będzie mnie około tygodnia, bo mam ambitny plan przejść cały Beskid.
Mam nadzieję wrócić przed 15 lipca.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Zientas 




Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 202
Skąd: Poznań / Komorniki



Wysłany: Sob Cze 23, 2007 12:08   

Jak zrobicie zlot w ZG lub najbliższej okolicy to wlecę. Często siedze w Boszkowie latem, więc do ZG w linii prostej (przez Przewóz - prom prez Odrę) mam blisko. Natomiast okolice Żagania mnie nie interesują ze względu na pozaklasowe drogi :razz: :wink:
_________________
R600 SDi, Sj413, G.V. 3.3 LX, Durango V8 1th gen.
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 19:34   

Jak już mówiłem... proszę proponować inne lokalizacje.. na bank coś wybierzemy w demokratyczny sposób :)
Zientas napisał/a:
okolice Żagania mnie nie interesują ze względu na pozaklasowe drogi
Wjazd do Poznania (krajowa 5) od rogatek to faktycznie droga klasowa :mrgreen:
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
Zientas 




Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 202
Skąd: Poznań / Komorniki



Wysłany: Nie Cze 24, 2007 23:54   

Viniu napisał/a:
Wjazd do Poznania (krajowa 5) od rogatek to faktycznie droga klasowa
hehe, ale coś się przynajmniej dzieje i już widać budowę nowej drogi z boku, a w okolicach Żaganaia jakby nic się od wojny nie zmieniło i jakoś zmian też nie widać... :mrgreen:
_________________
R600 SDi, Sj413, G.V. 3.3 LX, Durango V8 1th gen.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink