Forum Klubu ROVERki.pl :: Pozdrowionka !!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piter34
Pon Cze 25, 2007 13:13
Pozdrowionka !!!
Autor Wiadomość
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Sro Cze 27, 2007 15:44   

Przewodnik napisał/a:
Nagle dotarło do mnie że jadę samochodem ale w środku jest totalna cisza radio gra sobie cichutko, fotel BARDZO wygodny no i olśniło mnie ... pomyślałem sobie: musze mieć taką furę był to oczywiście Merc !! !
W środku cichutko, fotel jeszcze WYGODNIEJSZY, wygląd o niebo PIĘKNIEJSZY - to moja 75-ka :mrgreen: . Wiem - nieładnie się przechwalać, ale tak to wygląda :wink: .
Co do jednego się zgodzę - odgłos zawieszenia w Mercach jest bezkonkurencyjny. Chodzi mi tylko i wyłącznie o barwę dźwięku dochodzącego do podróżującego podczas pokonywania nierówności, gdyż poziom dźwięku (wyciszenia auta) jest spotykany w wielu autach. Ale to tylko moje skromne zdanie ...

Pozdrawiam Przewodnik-a !
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 27, 2007 15:44   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Przewodnik
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 28, 2007 06:51   

Marian_K napisał/a:
W środku cichutko, fotel jeszcze WYGODNIEJSZY, wygląd o niebo PIĘKNIEJSZY - to moja 75-ka


No tak !! ! I cóż ja mam powiedzieć ?? ? Zewsząd tabuny Rover'ków, a ja tu sam jak palec !! ! Nie mam szans :cry: Oczywiście nie zgadzam sie z Marianem_K :grin: oczywiście że Marian_K żyje w błędzie :grin: to oczywiste że JA mam rację :grin: ale cóż ... na tym forum na pewno nikt się ze mną nie zgodzi :mrgreen:
Pozdrawiam po raz kolejny wszystkich Rołwerfanów :cool:
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Cze 28, 2007 08:35   

Przewodnik napisał/a:
Marian_K napisał/a:
W środku cichutko, fotel jeszcze WYGODNIEJSZY, wygląd o niebo PIĘKNIEJSZY - to moja 75-ka
No tak !! ! I cóż ja mam powiedzieć ?? ? Zewsząd tabuny Rover'ków, a ja tu sam jak palec !! ! Nie mam szans :cry: Oczywiście nie zgadzam sie z Marianem_K :grin: oczywiście że Marian_K żyje w błędzie :grin: to oczywiste że JA mam rację :grin: ale cóż ... na tym forum na pewno nikt się ze mną nie zgodzi :mrgreen:
Pozdrawiam po raz kolejny wszystkich Rołwerfanów :cool:
Mietki też są fajne :)
Jak dla mnie im starsze, tym lepsze :D
Miałem Beczusię – no po prostu komplet wypoczynkowy – kanapa i dwa fotele :) Fajnie było.
A otwarty W107 rzuca mnie na kolana :) Nie wspominając o W108/109, Gullwingu (a właściwie to całej rodzinie Pontonów) itd :) A w ogóle to myślę o (a nawet przeglądałem ostatnio na Allegro) W116 albo W126 :)
Mam nadzieję, że teraz poczułeś się lepiej ;)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Przewodnik
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:46   

Przemek_Docent napisał/a:
A w ogóle to myślę o (a nawet przeglądałem ostatnio na Allegro) W116 albo W126


Noooooooooo !! ! Teraz to se chłopie chyba na tym forum nagrabiłeś po całości :grin:

Przemek_Docent napisał/a:
Mam nadzieję, że teraz poczułeś się lepiej


Ależ oczywiście :lol:
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:53   

Przewodnik napisał/a:
Przemek_Docent napisał/a:
A w ogóle to myślę o (a nawet przeglądałem ostatnio na Allegro) W116 albo W126
Noooooooooo !! ! Teraz to se chłopie chyba na tym forum nagrabiłeś po całości :grin:
Przecież nigdzie nie napisałem, że chcę R zamienić na Mesia :) Ot tak sobie kombinowałem...
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Przewodnik
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 28, 2007 09:59   

Taaaaaa !! ! Jasne !! !

Przemek_Docent napisał/a:
Ot tak sobie kombinowałem...


Cieszy mnie to że kombinujesz w dobrą stronę :razz:
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Czw Cze 28, 2007 10:02   

Przewodnik napisał/a:
na tym forum na pewno nikt się ze mną nie zgodzi
Eee - przecież napisałem, że dostrzegam zalety w Mercach. Tak naprawdę, to ja nie jestem żadnym maniakiem motoryzacyjnym - do Klubu zapisałem się tylko i wyłącznie z powodu klimatu jaki tu (na forum) panuje. A Klimat wiadomo - tworzą Ludzie. Tak więc wcale nie jestem upartym maniakiem i propagatorem jedynej słusznej marki samochodowej.

Mój teść jest natomiast maniakiem Merca (jeździ nimi od 20 lat) i w niedzielę wyjeżdża po kolejne auto do Holandii. Ze wstępnych rozmów z nim wnioskuję, że przyprowadzi .... Volvo, bo niestety podziela opinię Docenta, że te nowe Merce to niestety nie to samo co kiedyś :cry:

Pozdrawiam!
 
 
Przewodnik
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 28, 2007 10:05   

Marian_K napisał/a:
podziela opinię Docenta, że te nowe Merce to niestety nie to samo co kiedyś


A tu się z kolegą Docentem zgadzam ... to niestety smutna prawda.
Jednak Volvo ?? ? Why ?? ?
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Czw Cze 28, 2007 10:11   

Przewodnik napisał/a:
Jednak Volvo ?? ? Why ?? ?
O to musiałbym teścia spytać. Ode mnie to: why not? Mi podobają się Volviaki. S80 - bryka full wypas. Teraz trochę tego jeździ na drogach więc się opatrzyły, ale jeszcze 5 lat temu jak widziałem takie cudo na drodze to reagowałem tak, jak inni teraz na widok R75.
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Cze 28, 2007 10:50   

Marian_K napisał/a:
Mój teść jest natomiast maniakiem Merca (jeździ nimi od 20 lat) i w niedzielę wyjeżdża po kolejne auto do Holandii. Ze wstępnych rozmów z nim wnioskuję, że przyprowadzi .... Volvo, bo niestety podziela opinię Docenta, że te nowe Merce to niestety nie to samo co kiedyś :cry:
Pozdrawiam!
Ciekaw jestem, czy wie, że nowe VOLVO to też niestety nie to samo, co kiedyś... :)
Za dużo w tym wszystkim elektroniki... Ma się co psuć po latach...
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:06   

Przemek_Docent napisał/a:
nowe VOLVO to też niestety nie to samo, co kiedyś...
Coraz częściej wydaje mi się, że można to powiedzieć o każdej marce.
Teraz nikomu (piszę o producentach) nie zależy na tym aby samochód jeździł bezawaryjnie 20 lat. Ludzie prowadzą bardziej konsumpcyjny tryb życia niż kiedyś, moda zmienia się bardzo szybko, technika również i tak naprawdę jak ktoś kupuje nowe auto, to po 3 latach nie chce nim już jeździć, bo mu się zwyczajnie nie podoba (o technologi nie wspomnę). Po co więc robić auta wytrzymałe (inwestować w badania, testy, drogie materiały itp...)?
Takie mamy czasy...

Pozdrawiam!
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Cze 28, 2007 11:47   (nie)trwałość sprzętów wszelakich...

Marian_K napisał/a:
Przemek_Docent napisał/a:
nowe VOLVO to też niestety nie to samo, co kiedyś...
Coraz częściej wydaje mi się, że można to powiedzieć o każdej marce.
Teraz nikomu (piszę o producentach) nie zależy na tym aby samochód jeździł bezawaryjnie 20 lat. Ludzie prowadzą bardziej konsumpcyjny tryb życia niż kiedyś, moda zmienia się bardzo szybko, technika również i tak naprawdę jak ktoś kupuje nowe auto, to po 3 latach nie chce nim już jeździć, bo mu się zwyczajnie nie podoba (o technologi nie wspomnę). Po co więc robić auta wytrzymałe (inwestować w badania, testy, drogie materiały itp...)?
Takie mamy czasy...
Pozdrawiam!
Dokładnie. I to się niestety powoli tyczy każdego rodzaju sprzętu :( Nieważne czy to odkurzacz, samochód czy telewizor...
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink