Forum Klubu ROVERki.pl :: [R620Si 95r] moze ktos mi pomoze z ta zagadka...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R620Si 95r] moze ktos mi pomoze z ta zagadka...
Autor Wiadomość
nalesnikplock 



Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 2
Skąd: Płock



Wysłany: Pon Sie 06, 2007 13:13   [R620Si 95r] moze ktos mi pomoze z ta zagadka...

Witam serdecznie Klubowiczów. od dwóch miesięcy jestem posiadaczem Tego oto samochodu:) . mieszkam teraz w Londynie i zakupiłem go od mojego kolegi. to taki troszkę dziwny początek ale teraz oto mam pytanko właściwe:) . troszkę juz nim pojeździłem i po Londynie i po okolicach i zastanowił mnie jeden fakt. tu wogóle nie widać Roverów... trafi się czasami jakiś model na widoku ale to naprawdę rzadko. zastanawiam się czym jest to spowodowane. nawet jak wejdę na angielskiego ebay-a to na dzień dzisiejszy było ich ok. 50 sztuk (R600,R620) to jak na warunki angielskie to troszkę mało. wystarczy wejść na polskie Allegro i zobaczyć ile się sprzedaje Polonezów, a porównanie takie bo Rover chyba tak jest tu traktowany jak u nas Polonez. Niczym nie potrafię tego faktu wytłumaczyć. Czy ktoś potrafi mi w tym pomóc? Dlaczego tak się dzieje? Nawet z zakupem części mam kłopot. W sklepie patrzą się na mnie z wyraźnym politowaniem. Na koniec dodam, że podobnych rocznikowo czyli 95,96r. samochodów jeździ naprawdę dużo. No i na pewno można częściej spotkać Hondę Accord i Civic niż Rovera. Co Wy o tym myślicie? Może ktoś mieszkający na Wyspach też coś doda. Może ktoś z innego regionu Królestwa napisze jak sprawa z Roverkami tam się ma? Czekam na odpowiedzi. Z Roverkowym pozdrowieniem
nalesnikplock
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sie 06, 2007 13:13   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ezy 




Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Pon Sie 06, 2007 14:14   

Moze taka specyfika Londka :) W rodzinnych stronach Robin Hooda :) - Nottingham jest ich naprawde duzo ( w koncu mialem np okazje zobaczyc tego dziwnego cityrovera).
Co do politowania we wzroku to moze byc trche zrozumiale - goscie w moim biurze tez tak na mnie patrzyli i zartowali ze na 10 zepsutych samochodow na autostradzie 8 to rovery :(
sprawy z czesciami nie badalem bo moja 600tka czeka na mnie cierpliwie we ojczyznie.
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
nalesnikplock 



Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 2
Skąd: Płock



Wysłany: Wto Sie 07, 2007 02:23   

witaj Ezy. dzięki serdeczne za Twoją odpowiedź. no tego cityrovera to i tutaj udało mi się zobaczyć, wygląda całkiem ciekawie. jeżeli chodzi o awaryjność to na razie nic o tym nie wiem. mój Roverek sprawuje się całkiem dobrze, chociaż ja raczej używam go jako typowego Spacer Edition :) . mój ma przejechane 77100kmil i pewnie sam bym go nie kupił, ale już jak się trafił to jest. w sumie dopiero jak go kupiłem to zacząłem coś czytać czy szukać no i rozglądać się po ulicy :) . stąd też moje pytanie. na razie jeżdżę. kumpel zakupił mi w Polsce części więc powymieniam co mogę a później zobaczę. raz jeszcze dziękuję Ci za odpowiedź. z pozdrowieniami
nalesnikplock
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ktos mi pomoze z LPG???
Markzo Offtopic 4 Sro Kwi 23, 2008 18:21
Markzo
Brak nowych postów pomoże mi ktoś na 2 terminie - elementy prawa
memphisto Offtopic 1 Wto Mar 03, 2009 15:53
walkie
Brak nowych postów Kto im pomoże ? Znajdą się chętni ? Może pożyteczna zabawa ?
McGAJveR Offtopic 0 Pią Cze 18, 2010 21:12
McGAJveR
Brak nowych postów [Android] "Pusta karta"..ktos cos pomoze?
Wydryszek Offtopic 6 Wto Lis 26, 2013 18:40
Wydryszek
Brak nowych postów Może ktoś z Węgrowa - mechanicy z MiMaR SC
maciej Offtopic 0 Sro Sty 20, 2010 10:46
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink