Forum Klubu ROVERki.pl :: do sądu ;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
do sądu ;)

do sądu ;)
Autor Wiadomość
Kris 




Dołączył: 25 Cze 2001
Posty: 526
Skąd: Ostrołęka



  Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 19:22   do sądu ;)

Patrzcie jakiego meila od kolegi fisha otrzymałem w zamian za linka do instrukcji Rovera 75

Cytat:
chyba za wcześnie jako wirzący w ludzi Ci podziękowąłem... Jeżeli cokolwiek wykorzystasz z haseł to mało że z sądu nie wyjdziesz, zrobie dużo więcej... Zyczę powodzenia, niepotzrebnie zaufałem. PIS brotherowi. Znajdziemy się....


nieźle co
Ostatnio zmieniony przez Kris Nie Wrz 23, 2007 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 19:22   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 19:28   

tiaaa a ....... :???:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 19:31   

Jakieś hasła mu ukradłeś??? Nie rozumiem. Ale sprawa nieciekawa
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 19:36   

Nic z tego nie rozumiem ale ja powiem szczerze że według mnie to są:

Pomówienia :razz:

Szerokości w tej sprawie :mrgreen:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 19:39   

Myślę, że takie rzeczy to tylko młode lub głupie osoby piszą - bo nie wiedzą jakie mogą byc konsekwencje i problemy z tego tytułu (groźby - chodzi o to "dużo więcej").
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 19:45   

Ja sie staram go pociesz :mrgreen: Szczerze to jestem gówniarzem co ma 15lat i już sie nie odzywam w tym temacie :mad:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Kris 




Dołączył: 25 Cze 2001
Posty: 526
Skąd: Ostrołęka



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 19:56   

Kozik napisał/a:
Myślę, że takie rzeczy to tylko młode lub głupie osoby piszą - bo nie wiedzą jakie mogą byc konsekwencje i problemy z tego tytułu (groźby - chodzi o to "dużo więcej").


hehe no nie wiem co kolesiowi odbiło - mam jak by co jego adres, dane providera i godzinę, czyli dzierżawę z DHCP mogę ustalić :D chyba że to statyczne IP to już wogóle jest zakopany ;)
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 20:34   

A ja proponuję sprawę po prostu wyjaśnić. Napisz mu, że nie wiesz o co chodzi i spróbuj pogadać albo skieruj go do tego tematu. Są pewnie inni, którzy skorzystali z Twojego linka więc całą sprawę mogą pomóc rozwiązać. Widocznie się pomylił albo ma jakiegoś wirusa albo coś tam jeszcze. Poniosło go pewnie, bo na szybko stwierdził, że ktoś go chce oszukać. Takie rzeczy się zdarzają, trzeba je po prostu potrafić i :!: chcieć :!: wyjaśnić. Przeczytałem posty umieszczane na naszym forum przez fishę i na tej podstawie myślę, że to kulturalna i miła osoba, więc nie sądzę, żeby robiła Ci z premedytacją taka akcję.
Do dzieła, mam nadzieję, że to wyjaśnicie a jak nie, to sam z nim spróbuję pogadać.
 
 
Kris 




Dołączył: 25 Cze 2001
Posty: 526
Skąd: Ostrołęka



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 20:50   

thef napisał/a:
A ja proponuję sprawę po prostu wyjaśnić. Napisz mu, że nie wiesz o co chodzi i spróbuj pogadać albo skieruj go do tego tematu. Są pewnie inni, którzy skorzystali z Twojego linka więc całą sprawę mogą pomóc rozwiązać. Widocznie się pomylił albo ma jakiegoś wirusa albo coś tam jeszcze. Poniosło go pewnie, bo na szybko stwierdził, że ktoś go chce oszukać. Takie rzeczy się zdarzają, trzeba je po prostu potrafić i :!: chcieć :!: wyjaśnić. Przeczytałem posty umieszczane na naszym forum przez fishę i na tej podstawie myślę, że to kulturalna i miła osoba, więc nie sądzę, żeby robiła Ci z premedytacją taka akcję.
Do dzieła, mam nadzieję, że to wyjaśnicie a jak nie, to sam z nim spróbuję pogadać.


No tak, kulturalna osoba mogła zrobić dokładnie to co Ty zamiast straszyć mnie sądem, jestem na grupie/w klubie (ostatnio mniej materialnie ;) ) 6 lat i z moich postów aż zionie zapewne hakerką ;) hehehe
Temat próbowałem wyjaśnić ale fisha się nie odzywa, w offtopicu zapodaję jako ciekawostkę :P
Ostatnio zmieniony przez Kris Nie Wrz 23, 2007 20:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 20:51   

Adrian, ale Kozik nie o Tobie pisał ;) :mrgreen:

Popieram Thefa w 100% :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Kris 




Dołączył: 25 Cze 2001
Posty: 526
Skąd: Ostrołęka



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 20:54   

Brt napisał/a:
Adrian, ale Kozik nie o Tobie pisał ;) :mrgreen:

Popieram Thefa w 100% :)


Ja tam popieram myślenie..... w 100% :)
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 21:11   

Brt napisał/a:
Adrian, ale Kozik nie o Tobie pisał


Tak nie pisałem o Adrian355 tylko o tym kimś co takie cyrki wyprawia. I pragnę zamieścic sprostowanie:
Nie uważam, że jeśli ktoś jest młody to od razu głupi czy coś tam (nigdy nie generalizuje) tylko po prostu szukam usprawiedliwienia dla zachowania obgadywanego tutaj fisha

Co do głupoty to sam czasami mam takie wpadki, że szkoda wspominac. :oops:
Cóż człowiek uczy się na błędach i miejmy nadzieję, że uczestnicy tej zwady znajdą wspólny język i będą się później z tego śmiali :wink:
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 21:45   

Ale ja sie nie obrażam :razz: Tylko po prostu stwierdzam że jestem za głupi do takiego tematu :mrgreen: Jak dobrze mieć o sobie dobre Zdanie :twisted:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Kris 




Dołączył: 25 Cze 2001
Posty: 526
Skąd: Ostrołęka



Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 21:46   

Kozik napisał/a:
miejmy nadzieję, że uczestnicy tej zwady znajdą wspólny język i będą się później z tego śmiali :wink:


Mi tam w zasadzie już jest w miarę wesoło :P

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2007 13:49 ]
Temat został zamknięty wyjeśnieniami fisha, zatem mamy sąd z bani ;) wszystko ok

PEACE FOR EWRYŁON!!

:wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink