Forum Klubu ROVERki.pl :: dywaniki [MG ZS/45]
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
dywaniki [MG ZS/45]
Autor Wiadomość
freestyler 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Piotrków Tryb



Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 22:57   dywaniki [MG ZS/45]

witam szukam dywanikow do mojego MG ZS i tak sie zastanawam czy sa identyczne jak w R45, pełno sprzedawców na allegro ale w zadnym katalogu nie maja MGZS a nawet 45...



moje sa takie - potrzebował bym na zime gumowe i na lato nowe welurowe... macie jakis sprawdzonych sprzedawców... i czy pasuja od r45 sa takie same?
_________________
ET-14,665 FIAT SC 1.4 16V
ET-16,660 MG ZS 120
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 22:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10891
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 23:23   

na oko to w 400 są takie same :)
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
wsl 




Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 130
Skąd: Częstochowa

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:36   

Wczoraj montowałem u siebie świeżo zakupione dywaniczki rh400 firmy Adaszo do mojego Roverka :) Pasują jak ulał i fakt, wyglądają jak te powyższe, które są przedmiotem zapytania kolegi :) Myślę, więc że spokojnie możesz kupić w adaszo nawet do 400. Nie jestem pewien wymiarów, ale tak jak mówię na pierwszy rzut oka- identyczne.


Pozdrawiam

ps. a jeśli nie identyczne to podobne ;) Mogę zrobić fotki swoich,- ale niestety tylko komórką gdyż cyfrówki nie posiadam aktualnie w domu :) Powinno jednak być wszystko widać.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
DEBEC 




Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 242
Skąd: Białystok



Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:36   

Wsl mógłbyś te fotki cyknąć, chciałbym zobaczyć - porównać do swoich. Z tym dopasowaniem to jest ciężko (brew obietnicom sprzedawców). Sam przerabiam już drugi komplet. Słyszałem wiele dobrego o Adaszo, dlatego jestem ciekaw ich produktu. Jeżeli masz welur to jestem ciekaw jak z "przesuwaniem" i jaki wzór wybrałeś.
Pozdrawiam
_________________
DEBEC
Ostatnio zmieniony przez DEBEC Wto Wrz 25, 2007 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wsl 




Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 130
Skąd: Częstochowa

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:44   

Debes- Nie ma najmniejszego problemu fotki wstawię po południu. Dywaniki wybrałem jednak gumowe ze względów praktycznych. Może w przyszłym roku na lato zakupie welurki. Tak czy siak fotki cykne choćby dla samego porównania jakości :)


Pozdrawiam

edit: Przepraszam Panowie, ale z przyczyn technicznych nie udało mi się dzisiaj zrobić tych fotek. Wrzucę jednak na pewno jutro około południa.

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2007 14:08 ]
Oto fotki. U mnie dziś deszcz więc nie miałem możliwości wyjęcia, ale mniej więcej pokazane jest dopasowanie dywaników.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
freestyler 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Piotrków Tryb



Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 19:47   

wsl a powiedz mi gdzie to kupiles i jaki koszt?

i zerknool bys czy tylnia wycieraczka ma z 2 stron wyciecie jak u mnie, czy tylko z 1 strony - bo z takimi sie spotkałem...
_________________
ET-14,665 FIAT SC 1.4 16V
ET-16,660 MG ZS 120
 
 
 
wsl 




Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 130
Skąd: Częstochowa

Rover 400

Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 21:50   

Tylne mają wcięcie z jednej strony, ale powiem szczerze, że głowiłem się która jest która bo tak naprawdę nie mają styku z szynami od przesuwania fotela więc wcięcia tak naprawdę nigdzie nie zachodzą przynajmniej na moje oko :) Z dywaników jestem bardzo zadowolony, a zakupiłem tak jak mówiłem w firmie ADASZO z łodzi, ale za pośrednictwem allegro.pl gdyż tam akurat były wystawione dywaniki do 400/420 etc. a po drugie była to okazja do zdobycia kolejnego komentarza więc... :) Mogę jeśli chcesz zrobić zdjęcie tylnych dywaników jutro.


Pozdrawiam
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
freestyler 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Piotrków Tryb



Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 23:42   

wsl napisał/a:
Tylne mają wcięcie z jednej strony, ale powiem szczerze, że głowiłem się która jest która bo tak naprawdę nie mają styku z szynami od przesuwania fotela więc wcięcia tak naprawdę nigdzie nie zachodzą przynajmniej na moje oko :) Z dywaników jestem bardzo zadowolony, a zakupiłem tak jak mówiłem w firmie ADASZO z łodzi, ale za pośrednictwem allegro.pl gdyż tam akurat były wystawione dywaniki do 400/420 etc. a po drugie była to okazja do zdobycia kolejnego komentarza więc... :) Mogę jeśli chcesz zrobić zdjęcie tylnych dywaników jutro.


Pozdrawiam


czyli przod do mnie podejdzie a tył chyba nie --->wyciecia z 2 stron...

prosze zrob fote tyłu :grin:
_________________
ET-14,665 FIAT SC 1.4 16V
ET-16,660 MG ZS 120
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [rover 200 1,4 98r] dywaniki
hertz25 Offtopic 5 Czw Sty 21, 2010 21:05
hertz25
Brak nowych postów Dywaniki do R200/25/MG ZR i R400/45/MG ZS
PTE Offtopic 77 Sob Paź 31, 2009 19:19
PTE
Brak nowych postów Zakup Grupowy dywaniki R220, R216 coupe cabrio + kanciak
dobryziom Offtopic 17 Nie Cze 29, 2014 21:14
xbialyx5



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink