Forum Klubu ROVERki.pl :: Ankieta dla wszystkich forumowiczów :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: maciej
Sro Maj 21, 2008 13:10
Ankieta dla wszystkich forumowiczów :)

Czy na forumpowinien powstać dział " moje autko" ??
Tak
67%
 67%  [ 23 ]
Nie
32%
 32%  [ 11 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:39   

maciej napisał/a:
Łatwo napisać, trudniej poprawić - ciągle szukamy osób, kóre w tym pomogą, ale słabo to idzie...


Wiem, wiem, ja się nie czepiam, bo nie bardzo się znam na pisaniu stron wiec wiem że to moze być problem.
W sumie mam kolege który zajmuje się tym ale niestety za kase.
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Eddek 




Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 250
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Pon Gru 24, 2007 13:03   

"Piwo dla chetnego przy najblizszym zlocie i po klopocie" :P

Ja sie na tym bardzo nie znam, bo glupi jestem z PHP, C++ i innych SQLow tam... Za to doskonale znam sie na marudzeniu, ze cos nei dziala, albo ze nie dziala jak powinno :)
_________________
Naczelny Maruda Kraju.
Heretyk.
 
 
 
xxxgrze 



Dołączył: 17 Cze 2003
Posty: 77
Skąd: Józefów



Wysłany: Czw Gru 27, 2007 08:11   

maciej napisał/a:
Ja jestem czwarty na nie i już piszę dlaczego - od tego jest galeria na stronie klubowej, a prezentacja swojego autka to jeden z przywilejów kłubowiczów.


Tomi_114 napisał/a:
Dobrze pisze :mrgreen: Wódki mu dać :mrgreen: Też jestem na nie :P


To i ja się wypowiem jako Klubowicz. Nie mam nic przeciwko galerii klubowej natomiast uważam, że działa ona po prostu źle. :sad:

Pojedyńcze dodawanie zdjęć i opisów jest upierdliwe. Gdyby jeszcze dawało to jakiś efekt to by było ok. Próbowałem dodawać zdjęcia swoich Roverków wielokrotnie, większość z prób była jednak zupełnie nie udana. To co w końcu udało się umieścić woła o pomstę do nieba - totalny bałagan. Poddałem się i nie próbuję dalej. :evil:

Proszę dokładnie obejżeć moją galerię klubową: http://www.roverki.pl/mod...howgall&gid=802 , a będziecie wiedzieć o czym piszę. :???:

Dla porównania proszę obejżeć tą galerię: http://www.polskajazda.pl...Rover,400/14860 - różnica jest kolosalna. :shock:

Dla mnie konkluzje są dwie: należy tak usprawnić galerię klubową aby działała lepiej i była bardziej przyjana dla użytkownika, albo stworzyć porządną galerię na forum. :roll:

Uprzedzając Wasze uwagi :wink: - niestety nie jestem w stanie pomóc w modernizacji galerii klubowej gdyż się na tym zupełnie nie znam. :oops:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Gru 27, 2007 10:17   

Kozik napisał/a:
stronka niestety jest mało czytelna i ja niestety nie mam ochoty tam niczego szukać, wole forum albo wyszukiwarkę google

:shock: po stokroć.

Właśnie taką postawę pomstują na tym forum wszyscy A i M.
Strona jest mało czytelna? Napisz o co Ci chodzi, to będzie wiadomo co ludzi irytuje.
Wolisz forum i google? A gdzie kieruje Ciebie google np. po wpisaniu "hgf rover"?

Oby jak najmniej osób przeczytało tę Twoją wypowiedź, bo wtedy liczba forumowiczów odsyłanych i prowadzonych za rączkę do technicznego FAQ może gwałtownie wzrosnąć.
...no bo skoro klubowiczowi nie chce się szukać na stronie klubowej, to dlaczego ja "sympatyk" mam tam zaglądać... przecież mnie jakiś mod odeśle i poda link na talerzu. :/

xxxgrze napisał/a:
Pojedyńcze dodawanie zdjęć i opisów jest upierdliwe. Gdyby jeszcze dawało to jakiś efekt to by było ok. Próbowałem dodawać zdjęcia swoich Roverków wielokrotnie, większość z prób była jednak zupełnie nie udana. To co w końcu udało się umieścić woła o pomstę do nieba - totalny bałagan. Poddałem się i nie próbuję dalej. :evil:

Proszę dokładnie obejżeć moją galerię klubową: http://www.roverki.pl/mod...howgall&gid=802 , a będziecie wiedzieć o czym piszę. :???:

Specjalnie dla Ciebie poprawiłem galerię.
Bałagan był wynikiem dodawania fotek ze zbyt długimi nazwami plików (to nie Twoja wina, skąd mogłeś wiedzieć...), do złych kategorii, a potem nieco bezmyślna akceptacja tych fotek. ;-)
Teraz jest mam nadzieję wszystko OK.

A tak swoją drogą to takie wylewne masz opisy i tytuły tych zdjęć w galerii, że hoho :razz:

Co do reszty argumentów i dyskusji, to ja podpisuję się pod słowami macieja.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
xxxgrze 



Dołączył: 17 Cze 2003
Posty: 77
Skąd: Józefów



Wysłany: Czw Gru 27, 2007 10:48   

piter34 napisał/a:
Specjalnie dla Ciebie poprawiłem galerię.
Bałagan był wynikiem dodawania fotek ze zbyt długimi nazwami plików (to nie Twoja wina, skąd mogłeś wiedzieć...), do złych kategorii, a potem nieco bezmyślna akceptacja tych fotek. ;-)
Teraz jest mam nadzieję wszystko OK.


Wielkie dzięki. Teraz jest OK. :grin:

piter34 napisał/a:
A tak swoją drogą to takie wylewne masz opisy i tytuły tych zdjęć w galerii, że hoho :razz:


Początkowo dawałem duże opisy do każdej fotki, ale jak za którymś razem z kolei zdjęcia te wraz z opisami nie wchodziły do galerii, to w końcu wkurzyłem się :evil: i pojechałem po minimum. :/

Ale... bardzo chętnie to poprawię, napisz tylko jak :?:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Gru 27, 2007 18:11   

ja chyba też o czymś nie wiem :???: :(
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
zell
[Usunięty]






Wysłany: Czw Gru 27, 2007 18:20   

Jako świeży użytkownik odpiszę - z mojej strony zarówno temat stworzenia działu moje auto jest dobry i zły.
Dobry - każdy może się pochwalić swoim autem, jego wyglądem itp.
Zły - spowoduje to niepotrzebne obciążenie serwera i bazy forum. Jak każdy zechce dodawać opisy, forum przema klęknie. Nie piszę tego przez złośliwość.
Przewinął mi się motyw połączenia forum z serwisem. Widzę, że strona klubowa 'stoi' na php nuke, przecież w standardzie nuke ma wsparcie dla czystego phpbb. Dziwię się, że od podstaw nie zostało to razem zintegrowane.
Odpowiadając na ankietę - sugeruję każdemu szczęśliwemu posiadaczowi Rover-ka założyć bloga, gdzie będzie mógł opisać i zamieszczać zdjęć do woli, a na forum lub w klubie założyć katalog stron z działem tylko dla zdjęć klubowiczów.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Gru 27, 2007 19:25   

xxxgrze napisał/a:
Ale... bardzo chętnie to poprawię, napisz tylko jak :?:

To juz musisz zrobić przez adminów strony, bo trzeba pogrzebać w bazie... :/
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Nie Sty 06, 2008 22:33   

zell napisał/a:
Przewinął mi się motyw połączenia forum z serwisem. Widzę, że strona klubowa 'stoi' na php nuke, przecież w standardzie nuke ma wsparcie dla czystego phpbb. Dziwię się, że od podstaw nie zostało to razem zintegrowane.

Mamy bardzo starego phpnuke i do tego bardzo zmodyfikowanego... :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



Wysłany: Pon Sty 07, 2008 10:11   

Kiedyś chciałem żeby utworzono dział Projekty lub coś takiego i każdy mógł tam opisywać swoje zmiany itp...bo tak to plątają sie gdzieś wśród mechaniki i jest olewane bo zraz ucieka na ostatnią stronę i praktycznie zniechęca to do opisywania na bieżąco zmian w swoim samochodzie,w każdym razie jestem za utworzeniem takie działu :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
zell
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sty 07, 2008 15:48   

maciej napisał/a:
zell napisał/a:
Przewinął mi się motyw połączenia forum z serwisem. Widzę, że strona klubowa 'stoi' na php nuke, przecież w standardzie nuke ma wsparcie dla czystego phpbb. Dziwię się, że od podstaw nie zostało to razem zintegrowane.

Mamy bardzo starego phpnuke i do tego bardzo zmodyfikowanego... :(

Pewnie tak, ale modyfikacje jak znam życie dotyczą tylko niektórych komponentów oraz części tzw. zewnętrznej. Sama baza sql prawdopodobnie jest bez zmiany. Możesz (jeśli jesteś adminem) wyeksportować bazę i spróbować zainstalować od nowa (w jakimś nowym katalogu oczywiście) system wraz z forum, przenieść zawartość jednej bazy i dodać zawartość forum przema. Na 90% - będzie działać. :cool:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Sty 07, 2008 16:00   

zell napisał/a:
Pewnie tak, ale modyfikacje jak znam życie dotyczą tylko niektórych komponentów oraz części tzw. zewnętrznej. Sama baza sql prawdopodobnie jest bez zmiany.

No właśnie nie do końca - np. grupa klubowicze jest ważna, a jest oparta na takiej właśnie modyfikacji.
Do tego phpnuke jest teraz płatny i słabiej rozwijany, więc żeby to dobrze zrobić to trzebaby np. migrować na postnuke.

Ale jeśli masz jakąś dokładniejszą instrukcje jak zrobić takie połączenie o którym piszesz, to poproszę na PW, to będę mógł poeksperymentować.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ankieta dla kierowców :)
Gość Offtopic 52 Czw Paź 01, 2009 19:27
edzio123
Brak nowych postów Ankieta - homoseksualizm
Brt Offtopic 58 Sro Kwi 29, 2009 13:25
reed
Brak nowych postów [ Ankieta ] ANKIETA- ARMAGEDON 2012
Jugol Offtopic 29 Nie Gru 06, 2009 18:20
Shrekinho90
Brak nowych postów [ Ankieta ] [ ANKIETA ] Ekrany akustyczne
staf Offtopic 6 Wto Sie 04, 2009 14:04
xROnx
Brak nowych postów [ Ankieta ] [ ANKIETA ] Kolor a bezpieczeństwo
staf Offtopic 9 Pon Sie 03, 2009 10:17
Brt



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink