Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Now Dział " Kills: Road & Street "
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 19:30
[Forum] Now Dział " Kills: Road & Street "
Autor Wiadomość
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



  Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:25   [Forum] Now Dział " Kills: Road & Street "

Witam Panowie i Panie

Z uwagi na to,że dużo piszę się ostatnie czasy kto kogo objechał lub też został objechany wpadłem na pomysł żeby utworzyć kącik "Kills: Road & Street". Można by tworzyć nowe posty wpisując w tytule NP: 216Si Vs 206 i w temacie obowiązkowo muszą być zawarte dane samochodu swojego/przeciwnika jeśli się zna,opis całego zdarzenie gdzie miało miejsce i przebieg całej akcji. Można zaczerpnąć przykład,że został założony jeden temat o objechaniu Corsy GSI przez Roverak 214 Si i tam każdy wpisuję kto kogo objechał i takie to trochę nieuporządkowane.Widziałem na innych forach takie działy i przyjęły się bardzo dobrze,więc dlaczego by u nas nie spróbować ?

Wydaję mi się,że było by to fajne ponieważ każdy mógłby dać upust swoim emocją przelewając je na ekran i opisując co go dziś spotkało...

Nie wiem jeśli coś było by nie jasne to postaram się to jakoś inaczej napisać
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez Ley Sro Lut 17, 2010 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:25   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:30   

Wow! Widzę, że pojawia nam się "Streetracing Division"...

A to był taki spokojny Klub. ;)

Z jednej strony nie pochwalam takich zabaw na drogach publicznych, a z drugiej, to nie da się ukryć, że czasem zdarza mi się start do odcięcia... ;D

Mi taki dział się nie podoba, bo to właśnie miejsce na pisanie o rzeczach nielegalnych i niebezpiecznych, a tego nie pochwalam, ale w sumie patrząc, że takie wątki i tak powstają, to chyba lepiej będzie umieścić je w specjanej kategorii... :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:41   

kolin, czy to widzisz jako osobny kącik tuż obok tuningu mechanicznego i wizualnego?
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 12:45   

piter34 napisał/a:
czy to widzisz jako osobny kącik tuż obok tuningu mechanicznego i wizualnego?

No właśnie...
Bo dla mnie to nie tuning, a większość aut na forum to serie, więc dlaczego tuning?
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 13:00   

kolin Twój pomysł uważam za całkiem fajny ...
osobiście pewnie nic tam nie wpiszę, ale za to bardzo lubię czytać co, kto, kogo i jak :mrgreen:
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 13:43   

Cytat:
kolin, czy to widzisz jako osobny kącik tuż obok tuningu mechanicznego i wizualnego?


Na innym forum widziałem i czytałem taki dział...:U nas było by to w " Integracja klubowa" i tam było podwieszone koło Hyde tylko, że jak się wchodziło na stronę
klubu od razu było widać ten dział :wink:

Mi jednak to najbardziej pasuje do działu Tuning...mimo, że dużo aut jest seryjnych jednak kille to prędkości, ostre hamowanie, butowanie na nowo itd to tam mi to też najbardziej pasuje. Chciałem jeszcze dopisać,że może mało w klubie jest dłubanych Roverków to weźmy pod uwagę to iż coraz więcej ludzi coś tam w nich zaczyna mądźić: wydech z kwasówki, kolektory, przepustnice od ZR to jednak już auta nie są seryjne a wiadomo, że nikt od razu nie zbuduje nam auta co ma 200KM jest zakute itp bo na to potrzeba czasu i dużą gotówkę :wink:

Jak dla mnie to albo dział Tuning albo tam gdzie Hyde,uzgodnić tak żeby było OKI
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
JohnnyB 




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 118
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 14:27   

giewu napisał/a:
bardzo lubię czytać co, kto, kogo i jak

to zapraszam na www. pudelek.pl








taki zarcik okolicznosciowy ;)
 
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 14:31   

JohnnyB napisał/a:
... to zapraszam na www. pudelek.pl

to Ci się udało :mrgreen: .... aż się posmarkałem ze śmiechu :rotfl:
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 14:44   

rotfl :rotfl:
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 17:46   

To co Panowie Moderatorzy :?: będzie dział czy kicha :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Irek 



Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 201
Skąd: polska



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 18:02   

kolin napisał/a:
To co Panowie Moderatorzy :?: będzie dział czy kicha :mrgreen:


to ja z wnioskiem formalnym, zeby sie nie wyswietlal dla tych powyzej 20-go roku zycia - po co maja cierpiec ;) Da sie tak zrobic?

pozdr
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 18:19   

kolin napisał/a:
To co Panowie Moderatorzy :?: będzie dział czy kicha :mrgreen:


Ja nie Pan i Pani, i mam jedno pytanie.
Jaki sens widzisz w utworzeniu takiego działu?
(chciałabym się dowiedzieć jakie racjonalne powody kierowały Tobą by zakładać taki dział).
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 18:21   

Przepraszam, może kogoś urażę, ale dla mnie to trochę dziecinada.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 18:30   

kolin, moim zdaniem nie ma sensu tworzyć nowego działu i tym samym w pewien sposób wyróżniać drogowe wyczyny różnych klubowiczów/sympatyków (zwłaszcza, że tam można przeczytać jak ktoś na drodze publicznej ściga się z prędkościami do 180kmh; forum klubowe to nie jest miejsce do pomocy w popularyzowaniu tego typu zachowań ;-))

Moja propozycja jest taka, że wszystkie wątki typu "kill" powinny pozostać tam gdzie są (tuning mechaniczny). Należy dodać zapis do zasad kącika, że jeśli ktoś chce się koniecznie pochwalić killem, to nie zakłada nowy wątek i dodaje do niego przedrostek [kill], np "[kill] R214Si vs Honda Civic 1.6".
Co ty na to?
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 19:21   

thef napisał/a:
Przepraszam, może kogoś urażę, ale dla mnie to trochę dziecinada.


I jak zwykle ktoś mnie wyręcza i dosadnie nazywa rzeczy po imieniu :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 19:46   

No ok jak nie chcecie to spoko :mrgreen:

Cytat:
Jaki sens widzisz w utworzeniu takiego działu?


taki sam sens jak Car-audio w Tuningu Mechanicznym.

walkie napisał/a:
(chciałabym się dowiedzieć jakie racjonalne powody kierowały Tobą by zakładać taki dział).


Chyba to, że na innych forach posiadają taki dział i mogą się pochwalić jakie mają szybkie wozy itp

Irek napisał/a:
to ja z wnioskiem formalnym, zeby sie nie wyswietlal dla tych powyzej 20-go roku zycia - po co maja cierpiec Da sie tak zrobic?

pozdr


Co wyście się tak doczepili tego działu ?

thef napisał/a:
Przepraszam, może kogoś urażę, ale dla mnie to trochę dziecinada.


Jedni lubią Pić, palić, siedzieć w domu moczyć nogi z ukochaną przed TV,a ja akurat lubię poszaleć samochodem w rozsądnych granicach

piter34 napisał/a:
kolin, moim zdaniem nie ma sensu tworzyć nowego działu i tym samym w pewien sposób wyróżniać drogowe wyczyny różnych klubowiczów/sympatyków (zwłaszcza, że tam można przeczytać jak ktoś na drodze publicznej ściga się z prędkościami do 180kmh; forum klubowe to nie jest miejsce do pomocy w popularyzowaniu tego typu zachowań )

Moja propozycja jest taka, że wszystkie wątki typu "kill" powinny pozostać tam gdzie są (tuning mechaniczny). Należy dodać zapis do zasad kącika, że jeśli ktoś chce się koniecznie pochwalić killem, to nie zakłada nowy wątek i dodaje do niego przedrostek [kill], np "[kill] R214Si vs Honda Civic 1.6".
Co ty na to?
_________________


Spoko panowie szanuje każdą waszą decyzje, tylko jak dla mnie po co ma mi się walać jakiś temat R-200 vs Matiz a tuż obok Czym wystroić auto...to taki bajzel zacznie się robić. Lepiej to wtedy do Hyde wrzucać

Po prostu myślałem, że jest więcej ludzi na forum, którzy czują takiego ducha jak ja...No cóż zapytać nie zaszkodziło

Sądzę, że dalsze spekulacje na ten temat są niepotrzebne, ponieważ każdy zaraz będzie pisał, że to dziecinada, żenada i coś jeszcze.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 19:57   

Nie ma kolin co się oburzać. Oburzyć się mogę ja bo odpowiadasz mi a potem piszesz Panowie :P
Generalnie, wątki że ktoś kogoś objechał trochę mnie śmieszą bo to takie dowartościowywanie się na siłę.
Na innych forach mogą mieć co im się podoba, naprawdę. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
JohnnyB 




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 118
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 20:11   

moim skromnym zdaniem taki watek mial by sens tylko i wylacznie jesli faktycznie byla by jakas ustawka zeby sie sprobowac kto jest lepszy/szybszy. Wtedy wiadomo ze obie strony chca wygrac, wiadomo co siedzi pod maska i jest to fachowo mierzone w odpowiednim do tego miejscu, bo pisani ze " dzis objechalem taki i taki samochod" jest do bani ba skad masz wiedziec ze 2 kierowca faktycznie sie "scigal" , moze tylko podpuszczal a moze cos chcial ale mial walnity silnik/skrzynie itp.



a moze jestm juz spiacy...
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Lut 22, 2008 20:15   

kolin napisał/a:
tylko jak dla mnie po co ma mi się walać jakiś temat R-200 vs Matiz a tuż obok Czym wystroić auto..

Zaproponowałem, aby taki temat wyróżniać przedrostkiem [kill]. :roll:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Lut 22, 2008 23:52   

kolin napisał/a:
thef napisał/a:
Przepraszam, może kogoś urażę, ale dla mnie to trochę dziecinada.


Jedni lubią Pić, palić, siedzieć w domu moczyć nogi z ukochaną przed TV,a ja akurat lubię poszaleć samochodem w rozsądnych granicach
No, toś mi pojechał ;) . Mi nie chodzi już o samo ściganie, a o przechwałki, jak to mój rover nie objechał 15 letniej renówki czy innej toyoty ;) . Do takiej zabawy wystarczy ten wątek, który już powstał, ewentualnie luźne wątki w dziale tuning czy nawet offtopic. Wszystko miałoby jakiś sens gdyby to było robione wg jakichś zasad, jak w każdym sporcie. Inaczej nie widzę sensu w zakładaniu specjalnego działu. To nie forum street racingu czy czegoś tam w tym stylu ;) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink