Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Z sekfencją na gaz
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Z sekfencją na gaz
Autor Wiadomość
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:16   [R75] Z sekfencją na gaz
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: wszystkie Pojemnosc silnika: wszystkie Rok produkcji: wszystkie

Mam na oku jednego fajnego roverka ale ma on sekwencje na gaz której nie będę używał napewno więc nie chce trzymać czegoś co nie będzie używane. Więc moje pytanie ile może kosztować demontaż instalacji gazowej? I jeszcze jedno pytanie za ile mógłbym sprzedać taką sekwencję?
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Nie Gru 05, 2010 18:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
praktis 



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 736
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:20   

Sorki za off topic, ale czemu nie zamierzasz używać już założonej instalki? Przecież z każdym kilometrem zaoszczędzisz PLN-y.
Eksploatacja auta z dobrze założoną instalacją gazową nie różni się zasadniczo od auta bez instalacji.

Pozdrawiam.

PS. I na miłość boską Sekwencja przez W
_________________
Kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle ...
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:35   

Ja jej używać mogę ale moja kobieta mówi mi a po co ci taka butla w bagażniku tylko zawadza a zimą są ciągle problemy z tym a to zapalić nie chce a to trzeba przełączać jeszcze coś zacznie wyciekać. No i dlatego o o to pytam . Jest jeszcze jeden roverek taki jak mnie interesuje bez gazu tylko ze kosztuj 30000 zł a ja tyle nie mam niestety :( Giełda była dla mnie nie dobra w roku podatkowym 2007 :(
 
 
praktis 



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 736
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:43   

Godlike napisał/a:
Ja jej używać mogę ale moja kobieta mówi mi a po co ci taka butla w bagażniku

Pokaż jej wyliczone oszczędności w jeździe na gazie to może zmieni zdanie.

Godlike napisał/a:
zimą są ciągle problemy z tym a to zapalić nie chce a to trzeba przełączać jeszcze coś zacznie wyciekać
.

Nic tam nie trzeba ręcznie przełączać, instalacja sama przełącza rodzaj zasilania (benzyna/gaz). Uruchamia się na benzynie, po osiągnięciu temperatury pracy przełącza się na gaz. Butla ma homologację więc nic nie ma prawa z niej wyciekać.

Ostateczna decyzja należy oczywiście do Ciebie.
_________________
Kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle ...
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Nie Mar 09, 2008 12:45   

Ok Godlike...nie chcesz auta z oszczedzajaca portfel instalacją LPG ale nie chcesz z powodów finansowych kupić bez instalacji bo kosztuje 30k....nie rozumiem, ale to twoje wybory. Powiem Ci jednak, ze auto z prawidłowo zrobiona i servisowana instalacją LPG nie ma najmniejszych problemów w zimie, a o wyciekach to już w ogóle pierwsze słysze :)
Ja miałem dylemat gaz-nie gaz więc padło na...diesla :D Nie mam butli, nie mam niczego robionego w polskim garazu i do tego oszczedza portfel - układ własciwie idealny. no i mam cały bagaznik dla siebie :)
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Mar 09, 2008 13:19   

Diesel dobra rzecz tylko że trudno o dobrego Diesla jak patrze na otomoto niektóre albo stuknięte albo coś połamane ma albo coś urwane w środku albo za dużo kasy :P
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sro Mar 12, 2008 17:44   

Godlike napisał/a:
ile może kosztować demontaż instalacji gazowej?

Kilkaset PLN.

Godlike napisał/a:
I jeszcze jedno pytanie za ile mógłbym sprzedać taką sekwencję?

Myślę, że poszczególne elementy (reduktor, listwa wtryskowa, czujniki, reduktor, butla) używanej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu można osobno sprzedać za łączną kwotę ok. 600-800PLN :roll: (zależy jaka to instalacja, ile ma nalatane, itp.)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink