Forum Klubu ROVERki.pl :: po roku przerwy wrocilem, witam!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
po roku przerwy wrocilem, witam!!
Autor Wiadomość
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Mar 15, 2008 16:16   po roku przerwy wrocilem, witam!!

Dżemdobry :mrgreen:

Po sprzedazy mojego ukochanego Roverka 623Si i roku przerwy dzis ok. 9 rano w lublinie pod moja opieke trafil.....Rover 216 Coupe Targa!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: POWIEM TAK, JESTEM STARSZZZZNIE SZCZESLIWY!!!! auto powala wygladem jest sliczny pikeny i woogle ahhh :mrgreen: :mrgreen:

a teraz konkrety :razz:
Rover 216 Coupe, silnik 1.6 16V Hondy - 125km
przebieg 149tys, wyposazenie wlasciwie pelne (klima, skorki, elektryczne szybki lusterka itp)
stan ocenaim na bdb, auto zwarte sztywne nic nie puka i nie stuka, wszytko działa, motorek chodzi bardzo ładnie i całkiem sobie radzi :smile:

Chialbym tutaj bardzo serdecznie podziekowac Senn'owi i Docentowi za pomoc w ocenie samochodu, a zwlaszcza Sennowi ktory przekazal mi dokladny opis samochodu zgadzajacy sie ze stanem faktycznym w 100% a do tego sprawdzil numer VIN i ogolnie pomogl sie zdecydowac :razz: Chwała Wam za to!!

teraz juz smialo moge wpasc na spot do rzeszowa:D:D a niedlugo mysle do Klubu sie zapisze bo zapowiada sie dluzsza przygoda... :twisted:

tutaj link do fotek mojego Niuńka :mrgreen: http://markzo.fotosik.pl/albumy/392124.html

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze spocie i zlocie!! :mrgreen:
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Mar 15, 2008 16:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
herc 




Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysoka (Łańcut)



Wysłany: Sob Mar 15, 2008 17:26   

Markzo, śliczny :mrgreen:
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Mar 15, 2008 18:47   

nieeeee na tych fotach byl tylko po myciu....teraz to on wyglada po kompletnym wypastowaniu i dopieszczeniue :mrgreen: wlasnie pracuje nad srodeczkiem :mrgreen: i jutro beda fotki o ile pogoda dopisze bo jak bedzie deszczyk to niuniek bedzie sobie spuniał w garazu :rotfl: a tak woogle to mam pewna wizje modyfikacje, moze ocenicie czy to pasuje??

wewnatrz: alu ramki na pokretelka od nawiewow i moze zegary, do tego chcialbym krotszy aluminiowy lewarek(gałke) i do okola drązka zmiany biegów zamonotwac chromowana obwodke (roverek kabrio Tomiego ma cos takiego) i cos zrobic z tym drewnem pod szyba...nie hu hu nie pasuje tutaj...moze czarna skorka tak jak na fotelach co myslicie??
i glosniczki tyl:D

zewnatrz: zadnych "spojerof dokladkof tjuningof"!!!! chce zalozyc oryginalne halogeny o ile dopadne jak nie to zostana te, i poprawic felgi bo sa w tragicznym stanie naszczescie tato ma pewne zdolnosci manulane i tym sie zajmiemy razem:P

pozatym....rozrzad ale to pryszcz ( za to kocham ROverki) ze czesci tanie jak barszcz mechanik powiedzial ze za czesci to max 260zl i do tego robota wiec git :cool: a i gumki letnie i tu rowniez mam pytanie, jaki rozmiar polecacie?? taki jak seria czy moze inny??

oj normalnie uwielbiam go :!: :!: :mrgreen:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Nie Mar 16, 2008 21:08   

No ciesze sie Markzo razem z Tobą :) Ten pocisk mial byc moj ale los zostawil go Tobie i Twojej Mamie :) Jesli chodzi o pomoc to nie ma najmniejszej sprawy. Po to tu jestesmy zeby sobie pomagac. Dobrze ze trafil w Wasze rece to przynajmniej nie bedzie niszczal i bedzie co raz lepszy. Gratuluje i do zobaczyska na zlocie :)

P.S. Co do modyfikacji to wiem ze go nie spartaczysz :D
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Mar 16, 2008 22:45   

no i tacie bo dzis ani razu do V6 nie wsiadl :mrgreen: no wlasnie odnośnie modyfikacji... kurde nie moge nigdzie dopasc tej chromowanej ramki dookola lewarka :/ do Rovera nie ma a do Concerto tez nie widze....nie wiecie moze od czego pasuje??????
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Witam po latach przerwy -Konin
PopeY Powitania 2 Pon Cze 05, 2023 21:47
AndrewS
Brak nowych postów Witam i pozdrawiam w Nowym Roku
sir Powitania 6 Wto Sty 03, 2012 17:47
sir
Brak nowych postów Witam, witam i o zdrówko pytam?:)
Gość Powitania 6 Sro Lut 04, 2009 18:11
Asia
Brak nowych postów Witam
Gość Powitania 6 Pon Mar 22, 2010 20:23
emilanka
Brak nowych postów witam
kurek Powitania 7 Czw Lis 01, 2012 20:43
dzelo23



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink