Forum Klubu ROVERki.pl :: [620 SDI '95] Wynalazek w miejscu panelu sterowania nawiewem
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rovero
Czw Kwi 03, 2008 13:57
[620 SDI '95] Wynalazek w miejscu panelu sterowania nawiewem
Autor Wiadomość
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:39   [620 SDI '95] Wynalazek w miejscu panelu sterowania nawiewem

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na to, ale gdzieś musiałem to wsadzić...
Na allegro znalazłem Roverka, który ma dziwny (jak dla mnie) panel sterowania nawiewem. Podaję link do aukcji: http://moto.allegro.pl/it...ronic_alu_.html

Co to za wynalazek i dlaczego mój tak nie ma?
Ostatnio zmieniony przez mcteusz Czw Kwi 03, 2008 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 11:14   

Ktoś zapewne dokładał klimę z "klimatronikiem" ... Nie jest to standard z fabryki.
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10897
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 12:25   

były egzemplaże R600 z kilamtronikiem, ale nie jestem pewny, czy to tak własnie wyglądało....
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 13:05   

sTERYD napisał/a:
ale nie jestem pewny, czy to tak własnie wyglądało....

Nie tak. Te ezemplarze to był ostatni rok produkcji i raczej dokładka "dilerska", a nie fabryczna, ale to trochę inaczej wyglądało niż to cuś w tym ogłoszeniu.

To co tu mamy to już jakaś kosmiczna dokładka - nigdy takiej nie widziałem i na pewno w roczniku '95 kilmatroniku fabrycznie nie było, bo bym go miał. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 13:43   

Proszę wpisać rocznik w nawiasach - zgodnie z zasadami kącika - polecam lekturę ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 13:44   

Zatem ciekawe z czego to cóś w ogłoszeniu jest....
W sumie to niby mało ważne, ale jakoś mnie zainteresowało...

rovero napisał/a:
Proszę wpisać rocznik w nawiasach - zgodnie z zasadami kącika - polecam lekturę ;)


A to to mogłeś sobie darować... Skoro piszemy o jakichś wynalazkach, które nie wiadomo skąd są w aucie to chyba nie ma znaczenia rok...
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 13:52   

mcteusz napisał/a:

A to to mogłeś sobie darować... Skoro piszemy o jakichś wynalazkach, które nie wiadomo skąd są w aucie to chyba nie ma znaczenia rok...


Zasady Kącika Usterki i Porady Techniczne napisał/a:
5. Pisanie w tym kąciku oznacza akceptację powyższych zasad.


Bez względu na to o czym piszemy należy się do nich stosować.

[ Dodano: Czw Kwi 03, 2008 13:56 ]
Przenoszę do offtopa
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Eddek 




Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 250
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 14:59   

Uuu! rovero wredny mod :P UUU! :P
_________________
Naczelny Maruda Kraju.
Heretyk.
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 15:10   

Eddek napisał/a:
Uuu! rovero wredny mod :P UUU! :P

Nie drażnić moda :twisted:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 15:18   

rovero napisał/a:
mcteusz napisał/a:

A to to mogłeś sobie darować... Skoro piszemy o jakichś wynalazkach, które nie wiadomo skąd są w aucie to chyba nie ma znaczenia rok...


Zasady Kącika Usterki i Porady Techniczne napisał/a:
5. Pisanie w tym kąciku oznacza akceptację powyższych zasad.


Bez względu na to o czym piszemy należy się do nich stosować.

[ Dodano: Czw Kwi 03, 2008 13:56 ]
Przenoszę do offtopa


Bez urazy. Ale Ty się człowieku zdecyduj. Najpierw chcesz żebym poprawił temat wątku. A jak już poprawiłem to przenosisz go do Offtopa. Chyba strasznie lubisz tego czerwonego koloru używać.
Nie wiem czy w ogóle czytałeś to co napisałem (choć osobiście mi na tym nie zależy), ale na wstępie dałem, że nie jestem pewien czy to jest odpowiednie miejsce dla tego wątku.
Bo dla takiego wątku to tu w ogóle nie ma miejsca, a z tych obecnych to ten, w którym on był było najlepsze. W końcu piszemy o pewnej części samochodu i dyskutujemy co to, do czego, być może jak działa, a być może jak takie coś samemu zrobić.... Gdybym wrzucił zdjęcie zaworu recyrkulacji spalin, zapytał co to i jak to działa to też do offtopa?
Zasad kącika nigdy nie łamałem, bo uważam, że są one bardzo potrzebne. A w tym przypadku przyznaj, że rok nie jest aż tak istotny.

Cytat:
Bez względu na to o czym piszemy należy się do nich stosować.


Po tym stwierdzeniu wydaje mi się, że żyjesz dla zasad zamiast tworzyć zasady żeby było łatwiej dla Ciebie.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 15:24   

mcteusz, spokojnie, każdy, nawet mod, może się pomylić, czy też zmienić zdanie. :)

Co do prośby o dodanie daty, to w takim topiku warto wiedzieć, czy autko jest sprzed czy z po facelifting'u itp., więc to nie głupie. :)

A co do przeniesienia to moim zdaniem, to rzeczywiście offtopic, bo w sumie nie chodzi o usterkę, czy pomoc i może rzeczywiście lepiej, żeby to było w offtopic'u.

A że rovero najpierw poprosił o zastosowanie zasad, bo to był kącik porad, a potem przeniósł, bo stwierdził, że to nie jest usterka ani specjalna porada, tylko raczej luźne pytanie - cóż, nikt nie jest doskonały. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 15:31   

maciej napisał/a:
mcteusz, spokojnie, każdy, nawet mod, może się pomylić, czy też zmienić zdanie. :)

Ja tam sobie tylko urządzam lekką polemikę. Teraz to już na pewno jest OT.
Należę do ludzi, którzy mówią(i jak widać piszą) głośno co myślą.
Nie mówię, że ja wątek umieściłem w cudownie pasującym do tego miejscu, ale taki w moim odczuciu był najlepszy. A moje być może subiektywne odczucie było takie, że wątek został przeniesiony by zwróciłem uwagę moderatorowi. Być może nie potrzebnie.
Ale co najważniejsze, żeby nie było, że ja tu wojnę prowadzę, nie mam osobiście nic do rovero i mam nadzieję, że kiedyś razem wypijemy piwko... :wink:
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 15:39   

mcteusz napisał/a:
Ale co najważniejsze, żeby nie było, że ja tu wojnę prowadzę, nie mam osobiście nic do rovero i mam nadzieję, że kiedyś razem wypijemy piwko...

To ja się przyłączę. ;)
Zlot już za 2 miesiące. :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 20:44   

mcteusz, w momencie gdy poprosiłem Cię o dopisanie daty ze względu na zasady Kącika Usterki i Porady Techniczne (stworzone by ułatwić wyszukiwanie - dlatego poprosiłem o datę), miałem wątpliwości czy aby na pewno temat znajduje się w odpowiednim kąciku, dlatego poprosiłem o opinie jednego z Adminów. Przyznał mi rację, że temat bardziej pasuje do offtopa dlatego został tam przeniesiony. Nie zostałeś za to upomniany zatem nie rozumiem Twojego oburzenia. Wątki przenosimy by zachować porządek na forum i ułatwić korzystanie z niego - w żadnym przypadku nie są to osobiste wycieczki moderatorów do użytkowników.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
truten23 




Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 1453
Skąd: Busko-Zdrój



Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 08:59   

spokojności koledzy, bez nerwacji :razz:
A wracając do tematu, taki klimatronic to fajna sprawa, ale ten wygląd tej konsolki... :evil:
_________________
>lepiej głupio zapytać, niż mądrze coś spie....lić<
 
 
 
mcteusz 



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 564
Skąd: Wysokie Mazowieckie



Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 09:23   

rovero napisał/a:
Nie zostałeś za to upomniany zatem nie rozumiem Twojego oburzenia.

A jakie tam zaraz obuuuuuurzenie... (cyt. "Włatcy móch"- wersja nieco zmieniona) To Ty mnie nie chcesz oburzonego widzieć.... :P Hehe... Przez głupi klimatronik tyle zamieszania...
I choć uważam, że trochę za dużo zawiłości w temacie mojego wątku się zrobiło(taka już jego specyfika) i raczej się ze mną zgodzisz... , to mimo wszystko całuję rączki... albo nie, nie całuję. Ale zapominam, że mnie moderator nękał (żartuje oczywiście bo w końcu to już OT) i jesteśmy cool.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Polacy patentują nowy wynalazek :)
klocki hamulcowe
Mayson Offtopic 0 Pon Sty 18, 2010 20:05
Mayson
Brak nowych postów [R600] Szukam wlasciciela 600 z nawigacja w miejscu radia
Perez Offtopic 4 Pon Kwi 13, 2009 23:44
Deamian
Brak nowych postów gdzie szukac ogloszen o wolnym miejscu na lawecie/lorze?
Irek Offtopic 8 Sro Lut 13, 2008 22:13
Irek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink