Forum Klubu ROVERki.pl :: www.renowacjafelg.pl ku przestrodze !!!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
www.renowacjafelg.pl ku przestrodze !!!!
Autor Wiadomość
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

  Wysłany: Wto Sie 05, 2008 11:22   www.renowacjafelg.pl ku przestrodze !!!!

Chciałem sie z wszystkimi podzielić moim przykrym doświadczeniem odnośnie usług firmy: Opony - serwis na ul. Instalatorów 5 w Warszawie. Od razu mowie nie polecam tego zakładu nikomu kto lubi profesjonalne podejście oraz estetykę wykonywanych usług!!! www.renowacjafelg.pl/ trafiłem do firmy w celu naprawy felgi, bardzo fajna strona w internecie wysoko wypozycjonowana więc wysoko w google i na pewno "niestety" na nią traficie, ceny na stronie również atrakcyjne no wiec zadzwoniłem umówiłem sie na godzinę, jadę. Pierwsze co mnie trochę wkurzyło ze w czasie dojazdu do firmy można stracić kolejna felgę odcinek dojazdowy 25m dziury, kamienie, gruz koszmar... strach wyjechać na nowych nisko profilowanych oponach nie mówiąc już ze można zostawić tłumik... bez komentarza. Jestem już w firmie oczywiście trzeba czekać mimo ze umówiłem sie na konkretna godzinę bo "firma" dopiero sie otwiera wszyscy maja gdzieś ze ci sie spieszy a chciałem tylko zostawić felgę pokazać co i jak i później odebrać jak było umówione. Wystałem swoje wysłuchałem historii dziwnej treści... felgę obejrzano i mimo że powiedziałem że jest w niej jakiś mikro otwór przez który wewnątrz ucieka powietrze (jeszcze zaznaczony przeze mnie), eksperci wymyślają różne rzeczy czym to spowodowane i co to może być ... wreszcie eureka!!! przytaknęli ze tak faktycznie jest mikro otwór w feldze brawo !! ! oki felga oddana pan mówi że będzie można odebrać za 3 godziny , jednak umówiłem sie odbiorę następnego dnia o określonej godzinie luz odnośnie ceny to będzie kosztować 150zł trochę mnie to zdziwiło patrząc na cennik na stronie co innego tez mówili przez tel. dobra luz zależy mi na czasie więc nie narzekam zaakceptowałem cenę pojechałem. Przyjeżdżam następnego dnia oczywiście co felga nie jest jeszcze gotowa mimo ze nauczony poprzednim dniem jestem 30min później... już mi ciśnienie skoczyło. Nadmienię że felga to siedemnastka holenderskiej produkcji polerowana na błysk zresztą bardzo ładna i droga... no dobra zaczęło sie czekanie później okazało sie że chyba nawet jej nie zaczęli bo łącznie czekałem prawie 1,5h... !! !! po długim czasie idzie pan z jakąś felga ale patrze i nie wierze czy to moja felga? felga cala okopcona z jednej strony mowie ze jakaś pomyłka ze ja takiej felgi nie oddawałem, pan mówi że przy spawaniu się trochę okopciła... mówię żeby ja wyczyścili bo takiej na pewno nie przyjmę, później okazało sie że nie jest okopcona tylko opalona i nie ma co czyścić sad.gif wrócił zadowolony pan faktycznie felga nie jest już czarna super patrze z bliska a felga jest psiknięta jakimś sprejem srebrnym polerowana felga??? nie mówiąc już że odcień w ogóle jest z dupy... już nie wytrzymałem wrzeszczę już na typa ze chyba zwariowali że takie coś mi na samochód założą!!! w odpowiedzi usłyszałem że umówieni byliśmy na zaspawanie felgi a nie na czyszczenie a i tak mi ja za free trysneli... ręce mi opadły mówię dobra zakładaj mi to coś na samochód (później sie sam tym zajmę bo po prostu zgroza) założyli , jak by ktoś chciał u nich kiedyś oponę zmienić czy koło wyważyć to też nie radzę bo tego też nie potrafią bo koło bije na wszystkie strony po wyważeniu. Założyli pan mówi należy sie 150zł plus te podmalowanie i wyważenie ale że były małe zgrzyty to będzie gratis 150zł poproszę. Myślę sobie zwariował jedyne co mogę dać to w zęby za zajebaną felgę sad.gif mówię za to coś pod warunkiem że nie będę musiał tu zaraz wracać to mogę dać 50zł bo felgę mam do renowacji dzięki wam, dałem 50zł i pojechałem.

Podsumowując: jeśli macie za dużo kasy, czasu lub zjebać sobie humor psując coś związanego z felgami lub oponami to zapraszam do Opony - serwis na ul. Instalatorów 5 w Warszawie !! !!
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Sie 05, 2008 11:22   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Sie 05, 2008 12:04   

Współczuję.

Wkurzające jest to, że mamy tylu "pseudofachowców" w tym kraju i to właśnie oni najlepiej posiedli sztukę marketingu, a tych prawdziwych fachowców, to ze świeczką po znajomych trzeba szukać. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Sie 05, 2008 12:39   

Właśnie dlatego zdecydowałem się wrzucić mój komentarz na parę forów tematycznych żeby zrobić partaczą reklamę oraz oszczędzić innym nerwów i pieniędzy. Ja niestety nie znalazłem w necie żadnej recenzji i wyszło tak jak widać :(
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Wto Sie 05, 2008 18:02   

maciej napisał/a:
a tych prawdziwych fachowców, to ze świeczką po znajomych trzeba szukać.


Wszyscy wyjechali a zostali Ci co zostali ;) :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ku przestrodze :/
Gość Offtopic 5 Pią Kwi 20, 2007 08:53
MaReK
Brak nowych postów Ku przestrodze
sknerko Offtopic 32 Pią Mar 09, 2012 21:57
Jugol
Brak nowych postów Ku przestrodze!
Bardzo drastyczne.
Shrekinho90 Offtopic 11 Pon Kwi 19, 2010 13:22
Mayson
Brak nowych postów Ku przestrodze....
Gość Offtopic 6 Czw Maj 28, 2009 23:07
Adrian
Brak nowych postów Ku przestrodze
KRYS Offtopic 20 Sob Lis 24, 2007 12:29
Valander_wwa



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink