Forum Klubu ROVERki.pl :: połowa roku za sobą z R 75 - odczucia
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
połowa roku za sobą z R 75 - odczucia
Autor Wiadomość
Boncky 




Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:03   połowa roku za sobą z R 75 - odczucia

Witam serdecznie,

Właśnie minęło 6 mc-y od kąd mam moją 75-ke. Mimo swojego dość młodego wieku (22 lata ) za kółkiem jestem od 17 roku życia. Kilometry lecą w bardzo dużej ilości. Miałem już Opla Asterke 1.4 C14NZ z 92 roku - troszkę się sypała, ale czego wymagać od staruszka ? mimo tego wspominam bardzo dobrze ponieważ nie zawiodła mnie ani razu w ciężkich chwilach... :D

Następnym nabytkiem była Vectra z 96 r 1.6 16V - bardzo fajne autko, drobne problemy eksploatacyjne, nic specjalnego - czasem jakiś czujnik (krokowy, zawów EGR, lambda... ) ale powiedzmy że wszystko w zakresie własnej wymiany... Ogólnie wspominam bardzo dobrze, autko przyjemne. Oczywiście patrzę pod punktem Ceny do Jakości ( dodatkowo auto miałem sprowadzane przez znajomego po znacznie niższych cenach...)

Pewnego razu jadąc do pracy zobaczyłem w lusterku przód auta, "włosy mi zdębiały" tylko włosy, bez skojarzeń... =] nie rozpoznając wogóle marki ( padał deszcz) zwolniłem żeby kierowca mnie wyprzedzil... ;]
niestety gość nie chciał, do momentu aż miałem 40km/h :] wtedy zobaczyłem to cacko....

Rover 75... moje słowa brzmiały : "musze go mieć"

po powrocie do domu sprawdziłem allegro, poczytałem poszukałem... i tak 3 miesiące później byłem szczęśliwym posiadaczem Roverka. Mimo wielu złych opinii z którymi się spotkałem - Całkowicie się z nimi nie zgadzam. Dlaczego ? Bo :

w ciągu 6 m-cy zrobiłem ponad 15 tys km. - dbam o auto dlatego zapobiegam nie leczę, na początku wymieniłem co trzeba było... i teraz poprostu leje i jezdze. Owszem było ciekawie, ponieważ miałem do wymiany Cały kpl sprzęgła - ale nie ma ideałów w jednym pada sprzęgło w drugim wachacze...
Oleje płyny, rozrząd świece itd? ale kto tego nie robił ?

Roverkiem jeździ się idealnie... cicho, bardzo wygodnie, z wielką satysfakcją siedząc w tym wnętrzu... oraz w miarę ekonomicznie... Kiedy trzeba można "depnąć"

I nie zgadzam się z tą awaryjnośćią !! Auto to mechanika, elektryka itd... wszystko się psuje, jak trafiliśmy na wraka to i porshe się będzie psuł. Jak mamy normalne auto i dbamy, to będzie jeździło bez problemu.

W porównaniu Ceny do jakości, estetyki i całokształtu Rovera75 uważam iż jest on WSPANIAŁY.

jeździłem wieloma autami 406, A4, Astra3, Ravką itd... ale wiecie, Rover jest nad nimi ;]

Ps: tylko nie kupujcie ich bo tylko wtedy budzą taki zachwyt jak jest ich mało... ;]

Pozdrawiam.
_________________
Pamparampam
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:03   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
uhu 



Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 27
Skąd: dolnośląskie



Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:17   

Mnie wręcz zwala z nóg to wnętrze R75.

Jest tak inne, tak piękne w porównaniu do wszelkich innych poruszających się po naszych drogach samochodów... eh :)

Jak patrzę na nie na zdjęciach to aż się wierzyć nie chce, że to auto można mieć w cenie nowej Pandy :lol:

Gratuluje autka, zazdroszczę i może kiedyś sam będę miał przyjemność jeżdżenia takim dziełem na kołach (bo z zewnątrz również jest przepiękny) ;)
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:29   

Boncky, ty się wreszcie na spocie pojaw :P
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
Boncky 




Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 20:41   

zouza napisał/a:
Boncky, ty się wreszcie na spocie pojaw :P



zouza - info kiedy co i jestem ;] ]
_________________
Pamparampam
 
 
 
Dolar3 




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 43
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 21:08   

Co do wnętrza wozu znalazłem równie ładne,albo i ładniejsze - infinity m35 . Szkoda tylko że z zewnątrz nic rewelacyjnego...
_________________
Nie kradnij.Rząd nie znosi konkurencji.
 
 
Boncky 




Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 23:25   

Dolar3 napisał/a:
Co do wnętrza wozu znalazłem równie ładne,albo i ładniejsze - infinity m35 . Szkoda tylko że z zewnątrz nic rewelacyjnego...


wnętrze fajne, czy ładniejsze - kwestia gustu, no ale z zewnątrz jak mówiłeś nic specjalnego...

dodatkowo cena autka też nie za wesoła... :) za tą kase miałbym coś lepszego :)
_________________
Pamparampam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wozicie ze sobą coś do samoobrony?
pietka Offtopic 18 Wto Cze 09, 2015 22:20
-_Zielarz_-
Brak nowych postów WTOPA ROKU :P
kolka161 Offtopic 4 Wto Maj 24, 2011 23:48
radomraptile
Brak nowych postów Rozstanie po 3,5 roku
Mayson Offtopic 34 Pon Mar 12, 2012 00:16
Mayson
Brak nowych postów Komputer roku?
luki_pj Offtopic 5 Pon Lut 08, 2010 16:23
siemion_
Brak nowych postów Szcześliwego Nowego Roku
Glodzio Offtopic 17 Pon Sty 02, 2012 13:39
emes



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink