Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Galeria aut klubowiczów na forum
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 18:19
[Forum] Galeria aut klubowiczów na forum
Autor Wiadomość
Heju 



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 98
Skąd: Poznań/Wybrzeże



Wysłany: Pon Paź 27, 2008 10:21   

piter34 napisał/a:
Czytałeś cały wątek?

ZTCP to była tam mowa o planowanej migracji strony klubowej do nowego systemu portalowego, który właśnie prowadzenie tego typu "bloga" będzie umożliwiał. :roll:


Zwracam honor, ale jeśli to ma pomóc deklaruję że opłacę składkę która to umożliwi i chętnię przystąpię do klubu.
Wpisuję się na listę
1. Heju
2. czekam na resztę chętnych

może w ten sposób zarząd klubu będzie miał jasną sytuację i się opkreśli.
PZDR
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Paź 27, 2008 10:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pon Lis 10, 2008 00:11   

A co tam, wypowiem się; w końcu ja być Klubowicz :twisted:
Mało ludzi zagląda na stronę klubową (mniej niż na forum). Jestem pewien, że jak powstanie tu na forum jakaś galeria, to zamieni się ono w śmietnisko, w miejsce do luźnej wymiany fotek swoich aut i komentarzy. Będzie kupa roboty z utrzymaniem tu porządku, i merytorycznie forum podupadnie; na www.roverki.pl już nikt nie zajrzy, oprócz nowo zainteresowanych ludzi, co sprowadzili sobie właśnie Rovera i nie wiedzą co dalej. Wydaje mi się, że takie rozwiązania może stosować klub typu hondaaccord.strefa, który nie ma zarządu, nie ma składek, nie ma tylu członków, co ten, a oficjalna strona jest uboga i bez możliwości komentowania/oceniania... I problem leży chyba w tym, że aby pokazać swoje auto, trzeba płacić pieniądze. Dziwią mnie ci co marudzą, bo składka 40zł/rok jest śmieszna (ciekawe na co to starcza). Nie chcesz płacić - nie umieszczasz fotek; proste.
Ja ożywiłbym stronę klubową, a forum nie tykał, bo spełnia swoją rolę. Np. dodałbym opcję powiadamiania o nowych komentarzach/ocenach do fotek w galeriach/artykułów, w których sami umieściliśmy komentarz/ocenę. Powiadomienia o nowych artkach/fotkach dodanych na www. Może trochę sztucznie, ale przywróciłoby to ruch na stronie i zachęciło innych do aktywności. Oprócz tego zamiast od 01.01.XXXX do 31.12.XXXX składka mogłaby obowiązywać rok, od momentu jej opłacenia, bo nie wierzę, że w ostatnim kwartale przybywa wielu klubowiczów (chyba tylko ja taki nawiedzony jestem).
W każdym razie jako Klubowicz galerii na forum mówię NIE.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Rozan99 



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 336



Wysłany: Pon Lis 10, 2008 13:30   

Mayson napisał/a:
Nie chcesz płacić - nie umieszczasz fotek; proste

Fotki można zamieszczać na bezpłatnych serwerach a nie na waszym płatnym, wiec to nie jest wytłumaczenie.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Lis 10, 2008 15:12   

Rozan99 napisał/a:
Fotki można zamieszczać na bezpłatnych serwerach a nie na waszym płatnym

Możesz mieć galerię klubowicza na stronie klubowej (po opłaceniu składki zyskujesz również inne przywileje, np. zniżki w www.tomateam.pl) albo na każdej innej (fotosik itp.). Wybór należy do Ciebie i o to również chodziło Maysonowi
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Nie Lis 16, 2008 12:40   

piter34 napisał/a:
Możesz mieć galerię klubowicza na stronie klubowej (po opłaceniu składki zyskujesz również inne przywileje, np. zniżki w www.tomateam.pl) albo na każdej innej (fotosik itp.). Wybór należy do Ciebie i o to również chodziło Maysonowi

AMEN! :grin:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink