Forum Klubu ROVERki.pl :: PENTAGRAM Nomad P5210
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
PENTAGRAM Nomad P5210

czy ktoś to ma ?
Autor Wiadomość
xxxlegiaxxx 




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: Piastów



  Wysłany: Wto Gru 02, 2008 21:27   PENTAGRAM Nomad P5210

Na kilku stronach znalazłem bardzo dobre opinie o tym sprzęcie. Czy ktoś z forumowiczów posiada taki sprzęcik ?

Szukam jakiejś navi około 400 zł, a najlepiej taniej :P Czy znacie jakieś dobre rozwiązania ? Dobrze by było jakby dało się wgrywać mapy. Czy możecie się zgodzić że AUTOMAPA to najlepsza ze wszystkich map (tak napisali na stronie).

NOMAD
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Gru 02, 2008 21:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ploomy 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 157
Skąd: Legionowo



Wysłany: Wto Gru 02, 2008 22:33   

Miesiąc temu sprawiłem sobie Nomada i powiem, że na razie nie mam się do czego przyczepić, ale to pewnie z tego względu, że dopiero zaczynam przygodę w tym temacie. Ogólnie jestem zadowolony z nawigacji bo już kilka tras zaliczyłem i bezbłędnie zostałem doprowadzony do celu (raz przez wybitą szutrówkę, ale z własnej winy). Automapa i bodajże Mapamap to liderzy na naszym rynku i to raczej nie bez powodu. Jeśli chcesz w miarę dobry sprzęt z odblokowanym Wincem, za niewygórowaną cenę to myślę że to niezła propozycja.
 
 
 
xxxlegiaxxx 




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: Piastów



Wysłany: Nie Gru 07, 2008 22:15   

Szkoda że za jedyną, ale dzięki za opinię. W sklepach się szybciutko rozchodzi i są braki w zapasach. Chyba wiem jaki sobie sprawie prezent na Święta :)

Update...

Kupiłem ją i jestem zadowolony. AutoMapa 5.1.1 (chyba) działa bezproblemowo. Tak przy okazji, czy ma ktoś może jakieś programy lub gierki do WinCE :P ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink