Forum Klubu ROVERki.pl :: Allegro
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Allegro
Autor Wiadomość
jar_son 



Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 28
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Lis 13, 2008 13:10   Allegro

Witam!
mam nadzieję, że to dobry kącik na pytanie o sprzedawcę z allegro arekautko :smile:
chciałbym u niego nabyć taką tuleję
http://moto.allegro.pl/it...nowa_prawa.html
upewniwszy się jednak zawczasu czy ktoś nie miał z nim jakichś kłopotów? :smile:
pzdr
Ostatnio zmieniony przez jar_son Pon Gru 08, 2008 21:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lis 13, 2008 13:10   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Czw Lis 13, 2008 14:44   

wejdź sobie w porady techniczne i tam jest lista polecanych i nieuczciwych sprzedawców na allegro

[ Dodano: Czw Lis 13, 2008 14:51 ]
a jeśli na żadnej z list go nie ma to kup u niego a potem dodaj do odpowiedniej listy :smile:
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Lis 13, 2008 15:58   

Skoro ma aż tyle komentarzy i kupujesz u niego nową część, to chyba nie ma podstaw do jakichkolwiek obaw :)
 
 
jar_son 



Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 28
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Lis 13, 2008 21:59   

thef napisał/a:
Skoro ma aż tyle komentarzy i kupujesz u niego nową część, to chyba nie ma podstaw do jakichkolwiek obaw :)

podstawy zawsze są :smile:
dzięki za reakcję :smile:

[ Dodano: Czw Lis 13, 2008 22:00 ]
magneto napisał/a:
wejdź sobie w porady techniczne i tam jest lista polecanych i nieuczciwych sprzedawców na allegro

tam go nie ma

[ Dodano: Czw Lis 13, 2008 22:01 ]
magneto napisał/a:
a jeśli na żadnej z list go nie ma to kup u niego a potem dodaj do odpowiedniej listy

nie omieszkam :smile:
 
 
rybakowy 




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: Cieszyn



Wysłany: Pią Lis 14, 2008 21:55   

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481480020


http://www.cliotrophy.ch/16/trophy.htm



Co wy na to.....

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 22:06 ]
http://www.lomza.9x.pl/xxx/ubytek.jpg



To tez pokazuje jak w PL odmładza sie VOLVO :cool:
_________________
Kocham Kaśke
 
 
 
misi3k 




Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 384
Skąd: Lublin



Wysłany: Pią Lis 14, 2008 22:14   

Pierwszego linka w ogóle nie rozumiem. Skoro sprzedający nie napisał, że wóz jest bezwypadkowy to ja tu nie widzę problemu. Każdy kupując auto za tyle kasy na pewno je sprawdzi i podejmie decyzję czy warto czy nie. Trzeci link to akurat normalka, ale był już chyba temat o przebiegach diesli. Chyba każdy wie ile taki samochód robi kilometrów, ale to już inna sprawa.
_________________
Był R416Si '97 i zawsze pozostanie, lecz nie materialnie a duchowo...
 
 
rybakowy 




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: Cieszyn



Wysłany: Pią Lis 14, 2008 22:43   

misi3k napisał/a:
Skoro sprzedający nie napisał, że wóz jest bezwypadkowy to ja tu nie widzę problemu. Każdy kupując auto za tyle kasy na pewno je sprawdzi



Wiesz nie łatwo sprawdzic tego typu samochód,wydaje mi sie ze tylko service RENAULT a nie każdy moze to spr, jesli sprzedający był by uczciwy to by pokazał fotki,tylko wtedy cena była by pewnie o przynajmiej 50% mniejsza. Dlatego to dałem to to CLIO to "wydumka" RENAULT i jest z nim rpoblem a co dopiero po wypadku.
_________________
Kocham Kaśke
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



  Wysłany: Pią Lis 14, 2008 23:17   

To Vovo mocne :evil: o Reni juz nie wspominajac :beczy:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 00:17   

Ja tylko ciekaw jestem czy ktoś, kto to wychwycił, zgłosił próbę popełnienia przestępstwa czy tylko pozostawił to dla zwrócenia uwagi w sieci (głównie chodzi o Clio). Nóż się otwiera w kieszeni, jak to mówią.
 
 
misi3k 




Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 384
Skąd: Lublin



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 16:46   

rybakowy, ale co to jest za problem podejść z miernikiem do samochodu albo wziąć go do firmy która sprawdzi cały wóz za 100 zł albo i mniej? Nie potrzeba do tego specjalistów z Renault. A co miał gościu napisać? Bity ale go wyklepałem tak, że zostawia dwa ślady? Oczywiście Ty jak byś sprzedawał taki samochód to byś napisał, że bity? thef, dopóki gość nie napisał, że samochód jest bezwypadkowy to nie łamie prawa, przynajmniej wg mojej wiedzy. Od razu piszę, że nie mam nic wspólnego z właścicielem pojazdu ani sam nie ściągam rozbitków i nie klepie ich na działce. Po prostu robicie już wielkie halo jakby to 90% samochodów na drogach była w idealnym stanie i nie bite a te bite powinny mieć wielki trójkąt ostrzegawczy przy aukcji. Co do Volvo można tu mówić o próbie popełnienia, jeżeli ktoś udowodni właścicielowi, że wiedział o przebiegu co jest raczej trudne.
_________________
Był R416Si '97 i zawsze pozostanie, lecz nie materialnie a duchowo...
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Lis 15, 2008 17:04   

Przeczytałem, że wóz był opisany jako bezwypadkowy, moja pomyłka.
 
 
rybakowy 




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: Cieszyn



Wysłany: Pon Lis 17, 2008 21:51   

Mi tu nie chodzi o to ze napisał ze był czy nie był bity tylko chodzi o to ze nasz rząd łatwo mogł by to zmienic wystarczyło by bedzie porowadzona ewidencja samochodów,wjeżdza do kraju jest robione foto itd,oczywiście musiał by to działac juz od momentu sprzedazy auta w innym kraju tak zeby nie klepali aut w drodze z niemiec do PL w czechach,ale nie ja tu jestem od tego, tylko szkoda ze tyle sie narzeka na to ze wożą wraki a nic konkretnego nie robią w tej sprawie.
_________________
Kocham Kaśke
 
 
 
jar_son 



Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 28
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Gru 08, 2008 22:01   

No i ja już chyba nie skuszę się na zakupy u sprzedawcy arekautko. Zamówilem komplet tuleji, a w przesyłce otrzymałem dwie lewe, mimo, że z paragonu również wynikało, że był komplet. Wprawdzie wszystko skończyło się dobrze, bo po odesłaniu otrzymałem wreszcie komplet i zwrot kasy za przesyłkę ale przepadł mi termin u mechanika :/ Oczywiście sprzedawca nie raczył się odnieśc do zaistniałej sytuacji :nook:
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Wto Gru 09, 2008 00:07   

jar_son mam kiepskie doswiadczenia z tymi tanimi tulejami. Mam nadzieje ze bedzie sie spisywala ale moja padla po 3 tygodniach.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Gru 09, 2008 00:16   

Nie dramatyzuj, skoro sprzedawca wymienił, to znaczy, że raczej nie miał złych intencji (zwłaszcza że przesyłkę zwrotną opłacił). Błędy się zdarzają. No i jak miał się odnieść do zaistniałej sytuacji? Naprawił błąd na swój koszt, więc chyba odniósł się tak, jak należy? Czy nie żądasz zbyt wiele?
 
 
jar_son 



Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 28
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Gru 09, 2008 07:36   

Zukowaty napisał/a:
jar_son mam kiepskie doswiadczenia z tymi tanimi tulejami. Mam nadzieje ze bedzie sie spisywala ale moja padla po 3 tygodniach.

jak to tanimi? :shock: szt. kosztowała 85 zł więc jakby mi padła po 3 tygodniach to bym się nieco wkurzył :wink:

[ Dodano: Wto Gru 09, 2008 07:39 ]
thef napisał/a:
Czy nie żądasz zbyt wiele?

może faktycznie źle oceniam sytuację ale po cichu liczyłem, że przyśle jedną tuleję gratis :wink: :wink: :wink:
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Czw Gru 11, 2008 10:20   

jar_son napisał/a:
jak to tanimi? :shock: szt. kosztowała 85 zł więc jakby mi padła po 3 tygodniach to bym się nieco wkurzył :wink:

To jst normalna cena za te tuleje http://www.tomateam.pl/sk...wieszenie&c=884 i firma tez ok (HQ)

Dopiero po zalozeniu tej od Tomiego autko zaczelo normalnie sie zachowywac. Pozniej padla z drugiej strony i nie mialem juz czasu czekac na przesylke, wiec wzialem z IC Delphi za okolo 170zl po znizkach.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów zakupy na allegro
Gość Offtopic 8 Nie Lis 29, 2015 10:49
poziomka1
Brak nowych postów Sprzedaze na allegro
Remigiusz Offtopic 13 Pon Mar 06, 2017 08:29
wikiera
Brak nowych postów Co z portalem www.allegro.pl
tolik Offtopic 6 Pią Kwi 05, 2013 14:14
MaReK
Brak nowych postów Ogłoszenie z Allegro
szpynior Offtopic 3 Pią Paź 19, 2012 10:10
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink