Forum Klubu ROVERki.pl :: ROVER vs inne marki samochodów - dyskusyja luźna
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
ROVER vs inne marki samochodów - dyskusyja luźna
Autor Wiadomość
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Gru 19, 2008 00:29   

Eeeeee, postudiuj i ponarzekaj sobie ;) http://www.tomateam.pl/sklep/index.php
Nie wiem w sumie o co Ci już chodzi. A najbardziej nie wiem, o co Ci chodzi w tym temacie, skoro 2 razy napisałem, że my tu nie bronimy wersji Z ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Gru 19, 2008 00:29   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 01:44   

Tomek1212 napisał/a:
Przecież pisałem wcześniej, że interesują mnie części na miejscu, a nie gdzieś tam daleko.

W szopie? Za sciana?
Tomek1212 napisał/a:
więc nikt mi nie wmówi że części do R800 są dostępne w byle jakim motoryzacyjnym.

A ktos Ci tak wmawia?
Nawet gdyby tak bylo, to w byle jakim sklepie nie warto kupowac.
Tomek1212 napisał/a:
To, ze otwarcie powiedziałem, że nie chce być klubowiczem to od razu narzekanie

ZTCP to chyba zanim to otwarcie napisales, najpierw ponarzekales - tak jak pisal Thef.

Proponuje Ci pogadac z echem.
Stan na polanie, wrzasnij "nie lubie rovera"
A echo Ci odpowie "lubie rovera era era"

I tak sobie podysktujecie. Wygadasz sie, a ze echo cierpliwe to wyslucha i odpowie na wszystko ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Gru 19, 2008 02:16   

MaRecKi, dla mnie bomba odpowiedź, nic dodać nic ująć :) Tomek1212, na przyszłość, nie zakładaj takich tematów, skoro wiesz, że nie prowadzą one do niczego (zmiany zdania użytkowników tego forum na takie, które Ty reprezentujesz, mimo nie brania przez Ciebie pod uwagę argumentów większości i to wcale nie "ortodoksyjnych", które obalają Twoją tezę). Nie jesteś otwarty na nasze argumenty, więc czego oczekujesz? Chóralnego TAK dla Twoich poglądów? Najpierw daj kontrargumenty, które nas przekonają. Skoro wierzysz większości, bo jak mówisz "wg mechaników rovery to badziew", to może uwierzysz "większej większości" ludzi, którzy z roverami mają do czynienia na co dzień i którzy próbują Ci uzmysłowić, że istnieje wersja K - poglądów na temat tej marki, a co Ty przemilczasz zupełnie, trując nas swoim A. Proszę, odnieś się w końcu do tego, bo dziwnym trafem, kwestię tą pomijasz. Może dlatego, bo Ci wygodniej, jak z kupowaniem wszystkich części w warzywniaku obok Twojego domu ;)
 
 
Tomek1212 




Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Pią Gru 19, 2008 02:20   

No tak Marek, ale jest jeden zasadniczy kłopot, u mnie nie ma echa, i twoje rady nijak mi się nie przydadzą.
Dlatego uważam, iż nie ma sensu dalej ciągnąć tej dyskusji (który raz ja to już powtarzam...).
Oczywiście Rovery są cudowne, zgadzam sie absolutnie ze wszystkim co piszecie, a ja jestem głupi i nie mam pojęcia o czym mówie.
Proszę o zamknięcie tematu.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 11:41   

Tomek1212 napisał/a:
Ale już np. kopułki lub nawet głupiego palca we Focie nie kupie, już trzeba kombinować, więc nikt mi nie wmówi że części do R800 są dostępne w byle jakim motoryzacyjnym.

ZTCP to w JCAuto od ręki z katalogu.
Może po prostu trzeba wykonać więcej niż JEDEN telefon.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Dolar3 




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 43
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Gru 19, 2008 21:30   

Ponieważ o sprawach technicznych (na których się nie znam),awaryjności Roverków,komforcie jazdy pisano już milion razy na forum to ja trochę z innej beczki o Roverze.
Swojego kupiłem rok temu i zapowiedziałem wcześniej w domu że o innym samochodzie nie ma mowy.Marzyłem o R75 od dawna...Pamiętam jak wtedy pokazywałem żonie i córce jak to to wygląda,bo nie miały zielonego pojęcia.Teraz kiedy jeżdżę z rodzinką ,ja nie zdążę zauważyć a córka już mówi "tata Roverek ".I nawet sprawdza czy ma klubową naklejkę :-))) Oczywiście zawsze dodaje że nasz ładniejszy ;-)

Ale jest coś co sprawia mi najwięcej frajdy,mianowicie taki przypadek jak dziś : Jadę do pracy i widzę w pewnym momencie za sobą R75 kombi.Mrugam awaryjnymi,kombi po chwili zrównuje się ze mną.Za kierownicą jakaś Pani z uśmiechem mnie pozdrawia po czym śmiga dalej.(Nie miała naklejki klubowej tak na marginesie).Podobne przypadki miałem w te wakacje na Mazurach.

Na rynku pojawiają się ciągle nowe wozy,niektóre z nich są piękne.Ale to właśnie Rover (to moje zdanie) ma to coś że sprawia iż ludzie się za nim oglądają na ulicy.To auto ma klasę,ma styl,ma duszę.
Howgh.
_________________
Nie kradnij.Rząd nie znosi konkurencji.
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 20, 2008 10:02   

Tomek1212 napisał/a:
No tak Marek, ale jest jeden zasadniczy kłopot, u mnie nie ma echa, i twoje rady nijak mi się nie przydadzą.


W Twojej okolicy nie ma echa, nie ma przy domu kiosku w którym kupisz wszystko, począwszy od pepierosów i kremu Nivea, a skończywszy na filtrze powietrza do R800 i sworzniach zawieszenie.

To nic tylko załóż taki sklep... lub przeprowadź się tam gdzie jest echo i są takie sklepy :)
 
 
mundek131 




Dołączyła: 26 Sty 2008
Posty: 224
Skąd: Zielona Góra

Rover 200

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 09:55   

Cytat:
W Twojej okolicy nie ma echa, nie ma przy domu kiosku w którym kupisz wszystko, począwszy od pepierosów i kremu Nivea, a skończywszy na filtrze powietrza do R800 i sworzniach zawieszenie.


:hahaha:
_________________
Pozdrawiam
Mundi
 
 
 
Tomek1212 




Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1512
Skąd: Tarnów



Wysłany: Nie Gru 21, 2008 12:05   

No widzicie, jednym słowem przeje***bane.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 14:34   

Sprzedaj/oddaj rovera i zainwestujc w siedmiomilowe buty ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Rozpoznaj marki samochodów
slax Offtopic 4 Pon Kwi 18, 2011 20:08
TrAViShOn
Brak nowych postów rozpoznaj marki samochodów
zouza Offtopic 3 Pią Kwi 17, 2009 17:19
hubosza87
Brak nowych postów offtopic - modele samochodów Rover
gintaro Offtopic 4 Sro Gru 19, 2012 22:41
gintaro
Brak nowych postów Wypadki z udziałem samochodów Rover i MG
MaReK Offtopic 448 Nie Kwi 05, 2020 12:45
0L0
Brak nowych postów Jak przestać bać się marki rover-poradnik
drlubicz Offtopic 5 Nie Kwi 26, 2009 10:41
Eddek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink