Forum Klubu ROVERki.pl :: składka klubowa 2009
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 16:30
składka klubowa 2009
Autor Wiadomość
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Sty 09, 2009 13:08   

Kurcze, temat traktować miał o różnych problemach związanych ze składką klubową, a nie o tym kto wpłacił a kto jeszcze nie, bo to do hydeparku się bardziej nadaje, ale jak Wam się taki bajzel jak teraz podoba, to nie ma sprawy ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sty 09, 2009 13:08   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 09, 2009 13:20   

thef napisał/a:
Kurcze, temat traktować miał o różnych problemach związanych ze składką klubową, a nie o tym kto wpłacił a kto jeszcze nie, bo to do hydeparku się bardziej nadaje, ale jak Wam się taki bajzel jak teraz podoba, to nie ma sprawy ;)


No to ja, na ten przykład, mam taki problem, że na przykład moim problemem jest to, że problem tkwi w tym, że opłaciłem składkę, no i teraz mam problem, bo nie będę miał co do garnka włożyć..... :mrgreen:
Żarcik ..... drugi już dzisiaj :P Który lepszy??



Oczekiwana odpowiedź - "oba!" - ewentualnie "oba do d..y"
 
 
mundek131 




Dołączyła: 26 Sty 2008
Posty: 224
Skąd: Zielona Góra

Rover 200

Wysłany: Nie Sty 11, 2009 19:56   

a ja sie zgapiłam i przyklepałam , że za 2008 rok składkę wpłacam , ale chyba dostanę nalepkę na legitkę co nie :roll:
_________________
Pozdrawiam
Mundi
 
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Nie Sty 11, 2009 22:03   

fearless napisał/a:
No to ja, na ten przykład, mam taki problem, że na przykład moim problemem jest to, że problem tkwi w tym, że opłaciłem składkę, no i teraz mam problem, bo nie będę miał co do garnka włożyć.....

:hahaha:
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Sty 11, 2009 22:05   

Dobrze wiedzieć, że próba zachowania porządku na forum niektórych śmieszy.
 
 
rodi_ 




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 635
Skąd: Cork, Sokolka

MG ZT

Wysłany: Nie Sty 11, 2009 22:16   

No to dla odmiany ja mam pytanie,
czy bylaby mozliwosc wyslania naklejek i legitki zagranice? Jak cos to moge cos dorzucic na liscik do Irl :wink:
_________________
Don't drink and drive, just smoke and fly
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Sty 22, 2009 15:31   

rodi_ napisał/a:
No to dla odmiany ja mam pytanie,
czy bylaby mozliwosc wyslania naklejek i legitki zagranice? Jak cos to moge cos dorzucic na liscik do Irl :wink:
W sumie dlaczego zagranica miałaby być dyskryminowana? Myślę, że najrozsądniej skontaktować się ze skarbnikiem i ustalić wszystko bezpośrednio :) .
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Sty 22, 2009 15:33   

ZTCW to nie ma problemów.

Jak ja byłem skarbnikiem nie było i jak rozmawiałem z Tedi_K, to on też chyba ich nie widzi. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Nie Sty 25, 2009 17:22   

To że można było potwierdzam;)
Nieprędko co prawda, ale ja dostałem "zestaw" do Niemiec pod Kolonią ;)

Więc pewnie dalej jest taka możliwość:)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Tedi_K 




Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Katowice



Wysłany: Nie Sty 25, 2009 22:24   

Witajcie,

Najlepiej zaraz po wpłacie składki wysłać mailem na adres skarbnika info o adresie wysyłki. Najchętniej oczywiście traktuję adres rejestracyjny ze strony WWW jako taki adres, ale rozumiem problemy przebywających za granicą - w tym przypadku mail jest O.K. i będzie uwzględniony. Kłopot Azazela85 polegał na tym, że info wysyłał jedynie przez forum a nie mailem i trochę mi zeszło, żeby to wszystko pozbierać :oops:

Pozdrawiam,
Tedi_K
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10891
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Sty 25, 2009 22:58   

niedawno dostałem przesyłkę i była w niej nowa nalepka :)
mam nadzieję, że to nie miało być dla kogoś innego, jeśli ktoś dostanie sam znaczek na legitymację/legitymacje to niech da znać, to mu wyślę :)

a BTW jak sprawa stoi z nalepkami pod tabliczkę?
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Sty 25, 2009 23:01   

lista przedstawicieli poszła mailem ;) mam nadzieję, że doszła :roll:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Tedi_K 




Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 33
Skąd: Katowice



Wysłany: Nie Sty 25, 2009 23:16   

Co do listy przedstawicieli - doszła, powysyłam zapas naklejek pod tablice w tym tygodniu.
Co do naklejek klubowych - Skarbnik (to ja :wink: ) powziął uchwałę, że jak ktoś ma 3-letnią naklejkę to mogła się już zniszczyć i wysyła nową (być może na zapas...).

Pozdrawiam,
Tedi_K
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Sty 26, 2009 08:45   

Tedi_K napisał/a:
Co do naklejek klubowych - Skarbnik (to ja ) powziął uchwałę, że jak ktoś ma 3-letnią naklejkę to mogła się już zniszczyć i wysyła nową (być może na zapas...).
:brawo:
 
 
escatox 




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 169
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Pon Sty 26, 2009 18:57   

Tedi_K napisał/a:
Co do naklejek klubowych - Skarbnik (to ja :wink: ) powziął uchwałę, że jak ktoś ma 3-letnią naklejkę to mogła się już zniszczyć i wysyła nową (być może na zapas...).


Zarówno ja jak i zapewne nowi klubowicze czekamy z niecierpliwością na nasze naklejki, oby na całe 3 lata i dłużej :) :brawa:
 
 
 
marcinmarcin 




Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Sty 31, 2009 20:50   

A ja mam pytanie - do czego jest potrzebny mój numer PESEL - bo po wpłaceniu składki dowiedziałem się że nie będę miał zmienionego statutu na Klubowicza dopóki nie uzupełnie PESEL - uzasadnienia nie dostałem...
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Sty 31, 2009 20:57   

marcinmarcin, Twój PESEL potrzebny jest do wydrukowania legitymacji klubowej. Będzie się znajdował na tym dokumencie (poza imieniem i nazwiskiem oraz numerem karty).
 
 
 
marcinmarcin 




Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Sty 31, 2009 21:03   

emes napisał/a:
marcinmarcin, Twój PESEL potrzebny jest do wydrukowania legitymacji klubowej. Będzie się znajdował na tym dokumencie (poza imieniem i nazwiskiem oraz numerem karty).

Napisałem Skarbnikowi że legitymacja nie jest mi zupełnie do szczęścia potrzebna - Klub zaoszczędzi trochę - wystarczy mi status Klubowicza ;) Zapłaciłem składkę ponieważ forum pomogło mi wiele razy i uważam że koszty prowadzenia tej działalności powinno się wspólnymi siłami pokrywać..
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Sty 31, 2009 21:27   

Marcinmarcin, status klubowicza to także zniżki (np. na części u Tomiego), stąd potrzeba jakiegoś uwiarygodnienia i stąd także legitymacje ;)
 
 
marcinmarcin 




Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Sty 31, 2009 21:53   

thef napisał/a:
Marcinmarcin, status klubowicza to także zniżki (np. na części u Tomiego), stąd potrzeba jakiegoś uwiarygodnienia i stąd także legitymacje ;)

Ale mi znaczek nad avaterem wystarczy w zupełności... :) a u Tomiego częstym klientem na szczęście nie jestem, a jak już nawet to cena były satysfakcjonująca :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink